تامی جان عمل جراحی در طول یک بیماری همه گیر: درمان آرنج و کنجکاو اپتیک

تصور کنید که شما برای یک عمده-لیگ بیس بال تیم و ستاره خود را پارچ پاره شده اولنار وثیقه رباط نوع آرنج آسیب نیاز به تامی جان عمل جراحی است. از آن خواهد شد حداقل 12 تا 18 ماه قبل از او رزین دوباره و دیگر او هل کردن عملیات دیگر شما خواهد بود و بدون او.

پس چرا صبر کنید ؟ Coronavirus همه گیر به نظر می رسد به دلیل قدرتمند با توجه به فشار بر منابع پزشکی در ایالات متحده است.

در عین حال دو رشته بهترین کوزه نوح Syndergaard از متس نیویورک و کریس فروش Boston Red Sox, حال عملیات در طول آخر هفته در ماه مارس پس از MLB تا به حال تعلیق عملیات.

آرنج شفا هستند اما اپتیک کنجکاو هستند.

“شما باید مراقب باشید از نظر ظاهر اما این ایده از یک دیدگاه این است که آن را انجام داده و انجام آن را به عنوان به سرعت به عنوان شما می توانید” گفت: جیم Duquette سابق متس مدیر کل است که در حال حاضر یک تحلیلگر برای MLB شبکه های رادیویی و SNY. “شاید شما اصلا پخش آن در همه جا اما از جنبه های کسب و کار آن را بسیار روی حیله و تزویر. زمان است که از ذات هنگامی که شما این نوع از اعمال جراحی به خصوص وقتی که می آید به بازگشت آن است.”

Syndergaard تا به حال عمل جراحی در 26 مارس با متس تیم دکتر دیوید Altchek در بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی در وست پالم بیچ فلوریدا. فروش خود را به حال روش دوشنبه با دکتر نیل ElAttrache در Cedars-Sinai در Kerlan-Jobe موسسه در لس آنجلس.

فروش درمان شده بود در فلوریدا توسط دکتر جیمز اندروز با ElAttrache مشاوره. اما اندروز به حالت تعلیق در غیر اورژانس جراحی مطابق با فلوریدا حکم اجرایی “برای حفظ تمام تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات حفاظت شخصی را که لازم است مورد استفاده قرار گیرد در پاسخ به این اورژانس یا هر رویداد پزشکی فوری و یا اورژانس طبیعت است.”

که منظور صادر شده در مارس 20, اما متس اصرار آنها مطمئن شد که Syndergaard عمل جراحی ضروری بود و نه از بین بردن منابع از بیماران که برای درمان COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. مدیر کل برودی ون Wagenen کاهش یافته است به نظر این هفته اما خایم بلوم رئیس بیس بال افسر Red Sox به مشابه منطق در مورد فروش به بوستون گلوب گفت: عمل جراحی ضروری بود به فروش توانایی ادامه در حرفه خود.

“این مهم بود که همه ما برای انجام این کار در راه است که نمی خواهد جای هر بار بی کسی درد و رنج به دلیل coronavirus” بلوم گفت.

Syndergaard برخورد با آرنج درد در بهار آموزش, اما او هنوز هم پرتاب سخت و اخراج احساس به عنوان نوعی درد است که او تا به حال قبل از درمان با ضد التهاب. زمانی که فصل متوقف شد, او در آنجا ماند در پورت سنت لوسی, Fla., مانند دیگر متس و انداخت در اغل گاو یا حشم.

بدون در فصل فوری افق Syndergaard توافق به آرنج بررسی و به طور عمده برای صلح از ذهن است. تشخیص اولیه گفته شد که شوکه او تا حد زیادی زده اولنار وثیقه رباط. MRI آزمون نشان داد پر اشک و برخی از نشانه هایی است که آن را مزمن نشان می دهد آن را به حال شده است وجود دارد برای برخی از زمان حتی در فصل گذشته.

در برخی از راه های نزاکت از عمل جراحی خود را بستگی دارد که چگونه به تجزیه اصطلاح “انتخابی.” این عملیات به وضوح لازم است برای یک پارچ به ادامه در فرم بالا و به تأخیر انداختن آن را در حال حاضر می تواند به خطر اندازد خود را 2021 فصل و تحت تاثیر قرار Syndergaard درآمد قدرت در آژانس پس از آن فصل. اما لازم است همیشه به این معنی نیست فوری است.

“استدلال” خوب این نیاز به یک دلیل حتی اگر ورزش معلق است و در حال حاضر این است که یک فرد امرار معاش و زمانی که همه چیز و در حال اجرا آن را پرت کردن تمام انواع برنامه های مانند ناتوانی زمان,'” گفت: Lee H. Igel بالینی دانشیار در دانشگاه نیویورک تیش موسسه جهانی ورزش است. “این قابل فهم استدلال اما آن را بدون رفتن به دلیل آنچه که ما در حال خرید و فروش در حال حاضر در جهان از آن یک سوال از مردم معیشت این مردم زندگی می کند و وجود دارد یک تفاوت بزرگ وجود دارد. صحنه خارج وجود دارد در بیمارستان ها و درمانگاه آن شدید. آن را فقط در زمان برای تامی جان عمل جراحی.”

Igel, که همچنین دارای دیپلم انتصاب در پزشکی-اخلاق بخش در NYU Langone دانشکده پزشکی گفت: جراحی های پیچیده مانند آرنج بازسازی امکان پذیر می تواند با استفاده از تجهیزات پزشکی پرسنل و فضا است که باید نگه داشته شود در دسترس برای بیشتر نیازهای فوری.

“ما نمی فکر می کنم از یک جوان ورزشکار داشتن عوارض حین عمل جراحی, اما همه چیز اتفاق می افتد که می تواند کسی را به واحد مراقبت های ویژه” Igel گفت. “فضایی است که نه تنها وجود منابع هستند نه فقط وجود دارد. برخی از متخصصان ممکن است وجود داشته باشد اما آن را فقط در زمان مناسب برای آن است.”

متس اول baseman پیت آلونسو در دفاع از Syndergaard در توییتر در پاسخ به یک Sports Illustrated مقاله در مورد این موضوع.

“است که به قضاوت کسی نیاز پزشکی به منظور انجام کار خود را؟” آلونسو نوشت. “نوح عمل جراحی یا هر گونه دیگر ورزشکار جراحی در طول این زمان نباید طلبه با توجه به آن انجام شده توسط جراحان ارتوپدی نه کسانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.”

وی افزود: بعد از آن: “هیچ ورزشکار می خواهد به رفتن را از طریق یک عمل جراحی جدی و خسته کننده فرایند بازیابی. این عمل جراحی انجام شده است هنگامی که آن را کاملا ضروری است برای بازوی خود را.”

دکتر ویلیام Meyers رئیس جمهور و رئیس Vincera موسسه در فیلادلفیا گفت: جراحان مانند Altchek و ElAttrache هستند “بسیار اخلاقی مردم” که “نمی خواهید به تغییر اخلاق” در طول یک بیماری همه گیر. Meyers که انجام شده است هزاران هسته-عضلانی عملیات در ورزشکاران از جمله جاستین Verlander رابینسون کانو Marshawn Lynch and Adrian Peterson گفت: او بوده و هماهنگ کننده با مقامات دولتی را به جای قرار دادن یک طرح اضطراری است که تبدیل این موسسه به یک فوری-فولاد-واحد مراقبت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“ما تقسیم همه از جمله مواردی است که ما می تواند انجام وجود دارد به عنوان سرپایی به انتخابی مقابل فوری و وجود معیارهای خاص به صورت فوری است که ما توسعه یافته” مایرز گفت. “این نوع از تغییرات هر روز از نظر نیازهای اجتماعی هستند. این تکامل را به یک سیستم بعد از چند هفته که تعریف ضرورت به عنوان سختگیرانه تر از قبل فقط به این دلیل که ما در حال رفتن به این خروش — که به وضوح ما هستید.”

برخی از شرایط که واجد شرایط به عنوان فوری گفت: خواهد بود اگر بیمار خواهد در غیر این صورت نیاز به یک اتاق اورژانس مراجعه و یا بستری شدن در بیمارستان, اگر پیش آگهی را بدتر کند اگر عمل جراحی به تعویق افتاد و یا اگر فیزیوتراپی می تواند باعث آسیب بیشتر است. سپس دوباره او گفت: اگر بیمار شده است در برخورد با این بیماری در حالی که با حداقل زوال عمل جراحی می تواند احتمالا به تعویق افتاد حداقل برای چند هفته.

“شما باید به شکل از آنچه حکم هر دو فدرال و دولت عاقلانه و که وارد خود قضاوت” Meyers اضافه شده است. “قطعا وجود دارد یک ضرورت در بخشی از این ورزشکار به خصوص در خارج از فصل که همه در حال حاضر برای انجام کارها. بنابراین شما باید به وزن که حس فوریت در مقابل آنچه حق است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>