تیم های برتر تورم با خشم بیش هلندی تصمیم به پایان فصل فوتبال

آمستردام—هلند بالا پرواز club FC اوترخت در حال آماده شدن برای اقدام قانونی به مبارزه سلطنتی هلند فدراسیون فوتبال تصمیم به لغو مانده از لیگ فصل و اختصاص مکان در فصل آینده رقابت های اروپایی بر اساس جدول زمانی که بازی متوقف شد توسط coronavirus بحران است.

اوترخت به احتمال زیاد نمی خواهد به تنهایی در به چالش کشیدن این تصمیم همچنین گفت که وجود خواهد داشت هیچ سقوط و ارتقاء بین این کشور بالا گرفت.

هلند اولین ردیف بالا لیگ اروپا به لغو مانده از این فصل است. همسایه بلژیک نیز می تواند پایان آن فصل در جلسه دوشنبه.

Cambuur, لیوواردن رهبر ردیف دوم Keuken Kampioen بخش خشمگین است که آن را تکذیب ارتقاء.

“من می توانم آن را درک کنیم” گفت: این باشگاه مدیر Ard د گراآف. “این احساس بسیار ناعادلانه است.” او گفت: این باشگاه شد و با توجه به موقعیت خود را.

اوترخت صاحب Frans van Seumeren محلی گفت پخش RTV Utrecht در شب جمعه که باشگاه خود را به “استفاده از تمام وکلای ما می توانیم” در تلاش برای سرنگونی این تصمیم.

زمانی که فصل بود لغو اوترخت بود ششم در اردویسه سه امتیاز پشت سر پنجم Willem دوم را اشغال کردند که آخرین هفته بیستم لیگ برتر نقطه. اما اوترخت بازی یک بازی کمتر و تا به حال یک هدف برتر تفاوت دارد. آن را نیز رسیده بود فینال KNVB cup رقابت است.

AZ آلکمار به پایان می رسد که فصل سطح در نقاط با آژاکس دوم اما با توجه به تفاضل گل پایین تر نیز ناراضی است در مورد تصمیم گیری که می بینید آژاکس ورود به لیگ قهرمانان اروپا در مرحله بعد از AZ.

یوفا گفت: این امر حمایت از یک “فرمت های مختلف” استفاده می شود برای تصمیم گیری لیگ بالقوه باز کردن درب به سیستم مانند برگشتی. همچنین گفت: این می خواستم در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا در نقاط اختصاص داده “ورزشی شایستگی.”

این KNVB همچنین گفت که آژاکس در حالی که آن را رسما پس از اتمام در موقعیت بالا نخواهد بود تاج گذاری قهرمان.

که دشوار بود به بازیساز حکیم Ziyech که پیوستن به چلسی در فصل آینده.

“من فکر می کنم همه در اطراف آمستردام امیدوار بود دیگر برای پایان دادن به او گفت:” در یک مصاحبه با وب سایت باشگاه. “اما متاسفانه که چنین نیست.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>