تورنتو FC مربی گرگ Vanney مرتب خانواده و تیم نیاز دارد در حالی که در لیگ وقفه

با چهار بچه ها در سن هشت تا 15 در خانه, گرگ Vanney است که دست خود را بسیار کامل این روزها حتی بدون فوتبال.

و تورنتو FC مربی خواهد شد صرف زمان بیشتری را دور از خود را ورزش داده شده لیگ برتر فوتبال را اعلام روز شنبه که آن را گسترش فصل وقفه برای بعد از هشت هفته با هدف بازگشت به تاریخ مارس 10 با توجه به COVID-19 شیوع.

خبر خوب این است که Vanney خانواده او و امی دارای یک دختر هشت ساله و پسر دوقلو پسر 12 ساله و یک دختر در مورد به نوبه خود 16 — سالم است.

“خانه نگه می دارد گرفتن کوچک و کوچکتر اما ما خوب است” Vanney گفت: پنج شنبه. “ماندن مشغول هیئت مدیره بازی. پسران و من را در یک اجرا در هر روز فقط سعی کنید به خارج از خانه در پارک ها و مسائل است.

“ما در حال تلاش به مانند همه نگه داشتن خود مشغول است اما پیوستن به تمام دستورالعمل های که در خارج وجود دارد. من فکر می کنم که مهم است.”

45 سال Vanney در تلاش است برای پیدا کردن تعادل مناسب بین خانواده و جهان خارج در طول این زمان مشکل. و او در حال برنامه ریزی برای آینده است. “در نهایت این بدان معناست که بازی فوتبال اما این است که برای مطمئن شوید که اصلی ترین چیزی که در ذهن همگان در حال حاضر,” او گفت:.

TFC بازیکنان انجام می دهند به خوبی healthwise. Vanney گفت: آنها متفاوت از هر کس دیگری — آنها در حال پردازش آنچه که در جهان است. و امید همه چیز به حالت عادی بازگشت. این مربی را در دراز مدت هدف ساده است.

“هنگامی که ما آمده ایم از این همه — از آنجا که ما را — ما می خواهیم به در یک محل بهتر از زمانی که ما شروع به آن,” او گفت:.

Vanney شده است تماشای بازی در فیلم آماده شدن برای چه او در حال رفتن به شرکت بازیکنان خود را در صدر برای بازگشت به بازی. او نیز در تماس با فردی بازیکنان به عنوان مورد نیاز است در حالی که در تلاش به تیم ملی هم به مرتب کردن همیشه در حال تغییر چشم انداز جهانی.

“در برخی از نقطه من می دانم که همه ما خواهیم بود — اگر ما در حال حاضر نمی — رفتن کمی هم بزنید ، و این بار من می خواهم به پرش در و شروع به کار با بچه ها و برخی از چیزهای دیگر از مربیگری دیدگاه. و بقیه از کارکنان ما درگیر زیرا همه تلاش برای کشف کردن که در حال حاضر چه چیزی مفید ترین راه برای خودمان به استفاده از این زمان به سعی کنید برای ادامه به پیشرفت رو به جلو تیم ما خودمان و هر کس دیگری واقعا.

“جالب است. من تا به حال مقدار زیادی از زمان که من استفاده می شود به داشتن فقط با افکار و تلاش برای پروژه آنچه که ما می تواند همچنان به انجام به جلو حرکت کند.”

مانند بسیاری از لیگ های آمریکای شمالی فوتبال مدار اعلام کرد 30 روز تعلیق از بازی در مارس 12 — دو هفته را در فصل به طور منظم. لیگ همچنین قرار دادن یک مهلت قانونی برای آموزش آن به تازگی توسعه یافته به جمعه.

آن رفت دورتر پنج شنبه و تمدید leaguewide تعلیق از بازی با استناد به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری راهنمایی برای به تعویق انداختن حوادث مربوط به بیش از 50 نفر در طول هشت هفته.

“MLS باقی مانده متمرکز در بازی کل 2020 فصل و ارزیابی همه گزینه ها از جمله هل دادن به عقب پایان فصل و بازی MLS Cup در ماه دسامبر به عنوان لیگ را قبل از 2019 فصل” لیگ در بیانیه ای گفت. “لیگ نیز شناسایی دیگر تاریخ های موجود.”

برای TFC بازگشت تاریخ مارس 10 به معنی 10 بازی به تعویق افتاد — حدود یک سوم از 34-بازی برنامه. لیگ تا به برخی از راه گریز در گسترش آن فصل به طور منظم داشتن فشرده آن حذفی برنامه از اواخر سال. سال گذشته MLS Cup final — که دیدم تورنتو از دست دادن 3-1 به سیاتل برگزار شد Nov. 10 به عنوان مخالف به دسامبر در سال گذشته است.

Vanney ستایش کارکنان خود را در TFC با اشاره به علوم ورزشی کارگردان جیم Liston قدرت و مطبوع مربی تام ویلیامز و تیم پزشکی. آنها مجازی تمرینات با بازیکنان و روز پنج شنبه بخشی از یک کنفرانس تلفنی صرف شد با این تیم مرکز آموزش آشپز بحث در مورد کلاس های آشپزی آنلاین به کمک بازیکنان به خصوص آنهایی که جوان و خانواده خود را.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

انگلستان: فدراسیون فوتبال و لیگ برتر روز پنجشنبه اعلام کرد که حرفه ای بازی در انگلستان باقی خواهد ماند به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 30. سازمان ها در حال waiving مقررات که داخلی فصل را به پایان برساند در ژوئن 1.

“ما متحد هستند و در تعهد ما برای پیدا کردن راه از سرگیری این 2019-20 فصل فوتبال” یک بیانیه مشترک خوانده “و حصول اطمینان از تمام داخلی و اروپایی باشگاه لیگ و جام حذفی بازی به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است و ممکن است به انجام این کار است.”

با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>