تورنتو FC بازیکنان مشغول به رغم COVID-19 تعلیق به لطف برخی از تفکر سریع

آن بوده است 20-به علاوه سال پس از جیم Liston استفاده می شود برای آموزش گرگ Vanney و دن Calichman در یک فضای کوچک در پاسادنا کالیفرنیا.

“ما تا به حال بسیار کمی فضا” Liston به یاد می آورد. “حدود 2000 متر مربع که در آن ما می خواهم انجام فیزیوتراپی و آموزش. ما می توانید ده ورزشکاران و درمان در رفتن در همان زمان بنابراین ما تا به حال به نوع شکل و خارج چگونه به همه چیز کار در یک فضای تنگ.

“شاید که در آماده سازی برای این, من حدس می زنم.”

امروز Vanney مربیان تورنتو FC با Calichman دستیار مربی است. و Liston به عنوان MLS باشگاه مدیر ورزشی علم است کمک به نگاه پس از یک تیم فوتبال پراکنده در سراسر شهر در پشت درهای بسته.

مانند تقریبا هر کس دیگری TFC بازیکنان ماندم, به در خانه به دلیل COVID-19 شیوع. و 55 ساله Liston یکی از اولین مردم Vanney به نام وقتی که او به عنوان سر مربی در ماه اوت 2014, است هنوز مشکل حل است.

آن را در آغاز به صورت جدی در مارس 12, زمانی که تورنتو لغو برنامه ریزی یک جلسه تمرینی در BMO زمینه و فرستاده بازیکنان اصلی به عنوان MLS معلق بازی از آنجا که از virus. Liston قدرت و مطبوع مربی تام ویلیامز و دیگران را در این باشگاه آغاز تدوین یک برنامه برای نگه داشتن بازیکنان در نقطه.

“ما که ما تا به حال سه روز برای حل مشکل,” او گفت:.

باشگاه سازمان به اصطلاح تصویری فعالیت اتاق تقسیم بازیکنان به دو گروه هر کار تحت نظارت یک ورزش رهبر (ویلیامز, سر, ورزشی, درمانگر کارملو Lobue ورزشی درمانگران Shohei Miyauchi و کوین Halford و ماساژ درمانگر/طب سوزنی Marcelo Casal).

دوشنبه زیر این ویدئو تمرینات آغاز شد.

هفته گذشته باشگاه حمل هشت دوچرخه چهار تردمیل سه Peloton دوچرخه و دو Airdyne دوچرخه redeploying برخی از تجهیزات از این باشگاه شمال تورنتو مرکز آموزش و سفارش بقیه. بیشتر دوچرخه های رهبری را در این هفته به بازیکنان برخی از آنها را نیز دریافت وزن.

در اوایل این هفته بازیکنان رو ضربان قلب مانیتور و GPS واحد با یک جلیقه و شارژ واحد. آنها با استفاده از یک برنامه بر روی تلفن خود را برای بارگذاری داده تا این تیم می توانید پیگیری آنچه که آنها انجام می دهند به صورت روزانه.

آنها همچنین دریافت باندهای لاستیکی, مخروط, چکمه, کفش ورزشی توپ فوتبال و دیگر دنده تمرین. گروه های سازماندهی شده اساسا با چه تجهیزات بازیکنان داشته باشد.

بازیکنان با داشتن یک زن و شوهر از وعده های غذایی تحویل داده و پس از هر یک از جلسات آموزشی شنبه, چهار شنبه و جمعه و همچنین پروتئین می لرزد و پودر.

“این هفته 2. هر کس به آنچه آنها نیاز دارند” گفت: Liston که به کراوات پزشکی و عملکرد طرف هم باشگاه.

روزانه خانه تمرین برنامه تلاش می کند برای اینه که از این تیم عادی هفتگی در فصل معمول به عنوان اگر آن بازی دو بازی بیش از هفت روز. شنبه یک نسیم جلسه در حالی که روز شنبه سخت ترین تمرین. پنج شنبه یوگا روز جمعه نور جلسه و شنبه یکی دیگر خواستار تمرین.

هدف این است که به نگه داشتن چیزهای جدید در آینده برای حفظ منافع است. دستیار مربی نیک Theslof برنامه ریزی شده است برخی از ویژگی های دریل در حالی که Vanney کنار هم قرار دادن بازیکن خاص فیلم ها بر روی تاکتیکی طرف.

با شش هفته قبل از فصل و دو هفته از فصل به طور منظم در زیر کمربند خود را بازیکنان به خانه رفت و در شکل عالی. و به عنوان ورزشکاران حرفه ای بازیکنان در حال منظم تر وقتی که می آید به یورش یخچال می گوید Liston.

“وقتی که می آید به خوردن آنها را در آن نگاه کنید به عنوان سوخت و برای بازیابی.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

به علاوه تورنتو FC بازیکنان و کارکنان به مدت طولانی raved در مورد مواد غذایی تولید شده توسط سر آشپز ایلین فلامنکو.

هنوز بازیکنان از دست رفته برخی از دیگر مرکز آموزش امکانات از جمله ابررساناها مجلسی. در حالی که در آن است یک دستی ابزار بازیابی است نه یک ضرورت با توجه به تیم است نه بازی کردن بازی ها در حال حاضر با توجه به Liston.

این تیم نیز آگاهانه از سلامت روانی ، در حالی که تورنتو FC 2 بازیکن نیز تمرین گروه باشگاه به دنبال راه هایی برای تعامل بیشتر آنها با بسیاری از زندگی در آپارتمان.

TFC است که به دنبال فراتر از بازیکنان آماده سازی یک نسخه اصلاح شده از تمرین خود را برای طرفداران و دیگران در خانه گیر کرده. که ظاهر خواهد شد در رسانه های اجتماعی.

Liston سفر به تورنتو در زمان چند تاب.

بومی Springfield, Mass., او شروع در مهندسی قبل از تعویض مطالعات خود را به هتل/رستوران/سفر دولت در دانشگاه ماساچوست (کار در پردیس هتل مرکز). او به فلوریدا نقل مکان کرد و موفق یک نوار در یک باشگاه های کشور قبل از تصمیم گیری یک تغییر مورد نیاز بود.

او به خانه بازگشت و به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در علوم بهداشت از اسپرینگفیلد ، کالیفرنیا همواره در لیست خود سطل — Liston به عنوان یک ساحل نجات غریق و با یک دوست استفاده می شود به صحبت کردن گلدن استیت. بنابراین او بسته بندی شده تا U-Haul و سوار غرب است.

او با یک زن و شوهر در تناسب اندام و زمانی که آنها نقل مکان کرد و در شرق Liston نیروهای با یک درمانگر فیزیکی در سال 1995 و ایجاد CATZ (رقابتی ورزشکار آموزش Zone) است که در کوچک پاسادنا فضا.

Liston شروع کار با Galaxy هافبک کریس Armas که تا به حال انجام شده است درمان با Liston را شریک. که منجر به Liston آموزش Armas و کهکشان هم تیمی های Vanney, Calichman و رابین فریزر (سابق تورنتو دستیار مربی که در حال حاضر سر مربی کلرادو رپیدز) در سال 1997.

“ما را در مقابل رز باول و آموزش و آمد به مرکز من” گفت: Liston که دو دختر در کالیفرنیا زندگی می کنند.

بیشتر بازیکنان پیوست و به عنوان ’98 MLS فصل بود در مورد شروع و سپس-Galaxy مربی اوکتاویو زامبرانو — آینده کانادا مردانه مربی — بیرون آمد و به تماشای جلسات آموزش و استخدام Liston ساخت و او را اول وقت قدرت و تهویه مربی در لیگ.

“آن همه نوع شروع در پاسادنا در مقابل رز باول” او گفت: از TFC ties that bind.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>