تورنتو FC بازیکنان کار کردن جدا از هم اما با هم با تشکر از ویدئو کنفرانس

طبیعی جدید برای تورنتو FC بازیکنان شامل کار کردن در خانه — متصل از طریق ویدئو کنفرانس — با MLS باشگاه راه اندازی یک خدمات تحویل غذا.

لیگ فوتبال باشگاه $21 میلیون تسهیلات آموزشی در شمال تورنتو است و اساسا ایستاده بود خالی از لیگ برتر به حالت تعلیق در بازی روز پنج شنبه گذشته برای 30 روز با توجه به COVID-19 شیوع.

باشگاه کارکنان از جمله تیم رئیس جمهور لایحه منینگ در حال کار از خانه. امنیت و تسهیلات دو ساختمان مدیران که باید تحت نظارت یک از بالا به پایین تمیز کردن و ضد عفونی شده اند و تنها مردم را در سایت.

“آخرین چیزی که ما نگران این است که تیم آموزش در حال حاضر” منینگ گفت: در مصاحبه روز شنبه. “این فقط تلاش برای مطمئن شوید که بچه ها قادر به اقامت مناسب و سالم ماندن و مراقبت از خانواده خود را.”

خیلی خوب با توجه به منینگ. یک بازیکن گزارش گلو درد برخی از پنج روز پیش رفتم ولی دور بعد.

“هیچ مسائل وجود دارد” گفت: Manning. “ما به برخی از TFC 2 بازیکن تست وقتی که آنها آمدند به عقب (از مارس 7 بازی) پیتسبورگ اما آنها در حال حاضر همه احساس خوب و بنابراین نمی داشتن هر گونه علائم. این نتایج تست باید هر روز در حال حاضر اما این فقط یک اقدام احتیاطی.”

او گفت: آزمون انجام شد قبل از اینکه مقامات بهداشتی توصیه می شود تنها به آزمایش نشان می دهد اگر شما علائم.

یک leaguewide آموزش توقف اجرا می شود از طریق پنج شنبه. اما TFC رو تایید از لیگ برای کاپیتان مایکل برادلی است که دوره نقاهت بعد از ژانویه مچ پا جراحی برای رفتن به مرکز آموزش شنبه برای توانبخشی کار با دستیار ورزشی درمانگر Shohei Miyauchi.

منطقه را تمیز و ضد عفونی هنگامی که جلسه به پایان رسیده است گفت: منینگ

آرژانتین جناح پابلو Piatti که دوره نقاهت بعد از یک همسترینگ موضوع که آهسته از بازگشت از عمل جراحی زانو در فوریه 2019 زنجان به رفتن در روز شنبه برای برخی از قدرت کار می کنند.

بازیکنان دیگر در حال انجام تمرینات خود را از خانه با استحکام و مطبوع مربی تام ویلیامز نظارت بر تلاش های خود را از راه دور. ویدئو برنامه — ایجاد یک مجازی فعالیت های اتاق — اجازه می دهد تا آنها را برای دیدن هر یک از دیگر به عنوان آنها کار کند.

“ما در حال انجام آن با ما, USL تیم (تورنتو FC 2) و همچنین” منینگ در مصاحبه ای گفت:. “این فقط یک راه برای ما بچه ها هنوز هم اتصال بلکه (به) مطمئن شوید که آنها ورزش است.”

باشگاه نیز تحویل دوچرخه ورزش, وزن و توپ فوتبال به بازیکنان است.

آنها گفته شده است که آن را خوب به بیرون رفتن برای اجرا و یا پا زدن توپ در اطراف به آنها به دنبال دستورالعمل های اجتماعی فاصله. بازیکنان خود را در نظر گرفتن متوسط روزانه و گزارش به این تیم علوم ورزشی و پزشکی کارکنان.

اما منینگ می گوید هیچ برنامه ای برای ادامه آموزش تا زمانی که مقامات بهداشت و لیگ به آنها بگویید که آن را بی خطر است برای انجام این کار.

“این قلمرو جدید, حق,” او گفت:. “من فکر می کنم هر کس در تلاش برای مطمئن شوید که برای اولین بار است که بازیکنان ما و هر کسی که آنها را در تماس با امن هستند. و سپس ما را امتحان کنید و کشف کنید OK چگونه ما شروع به برنامه ریزی آموزشی و….

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک بار ما می دانیم هنگامی که ما در روشن برای رفتن به عقب و بازی — و سپس نوع عقب از کار وجود دارد.”

منینگ که همچنین رئیس جمهور از لامپ کم مصرف تورنتو Argos می گوید وجود دارد این است که روزانه در تماس با برگ افرا ورزش و سرگرمی های دیگر تیم ها — رپتورز برگها و Marlies — برای تعیین بهترین شیوه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

زیر رهبری رپتورز وجود دارد بحث روز شنبه در مورد داشتن TFC مرکز آموزش به کارکنان آشپزخانه در آمده و آماده سازی وعده های غذایی است که می توان به بازیکنان پس از تمرینات روزانه خود را.

“بر اساس چه می رود که شاید ما را تقویت می کنند که به چند وعده غذا در روز” منینگ گفت.

غذا تحویل خواهد شد و همچنین کمک به کاهش نیاز به فروشگاه برای مواد غذایی پشت برش در تعامل است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>