تورنتو FC رئیس جمهور لایحه منینگ ‘متصل ماندن’ در MLS وقفه

لایحه منینگ است خانواده خود را در دست او با این نسخهها کار از خانه در لیگ برتر فوتبال این وقفه به دلیل COVID-19.

او و همسر جنیفر باید هر دو فرزندان در خانه — 20 ساله جان از کالج در حالی که 17 سال سن داشته است و در درجه 11. این دو در حال حاضر در نظر گرفتن دوره های آنلاین.

“ما در بر داشت روال ما است که خوب” منینگ روز دوشنبه گفت:. “ما در حال بازی برخی از بازی های ویدئویی و انجام برخی از کسانی که همه چیز نوجوانان انجام دهد.”

منینگ در ضمن در حال انجام چه تیم رئیس جمهور انجام دهد.

تورنتو FC و Argonauts رئیس در تماس منظم با کارکنان در MLS و CFL تیم است. نیز وجود دارد که تماس ها به همسالان خود در طول سه لیگ او درگیر در — لیگ ایالات لیگ فوتبال (خانه به TFC 2) و لیگ فوتبال کانادا — به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در Maple Leaf Sports & Entertainment.

“تنها ماندن متصل” منینگ گفت.

منینگ کارکنان تعیین کرده اند تا همه چیز از تحویل غذا به روزانه مجازی تمرینات برای تورنتو FC, بازیکنان, بودند که دو بازی را در فصل زمانی که لیگ تعطیل مارس 12. وقتی که می آید به اتصال با بازیکنان منینگ بخواهد بار خود را.

“احساس من این است که اجازه دهید بچه ها این زمان را مجددا” او گفت:. “هنگامی که آنها دوباره من فکر می کنم وجود دارد رفتن به چنین توجه به آنچه که ما هر روز انجام دهید. چرا که به عنوان خوب به عنوان آن را با خانواده خود را, شما می توانید به هم بزنید-دیوانه به عنوان به خوبی.”

برای منینگ را “پیدا کردن که حق تعادل متصل ماندن.” تکنولوژی به کمک آن آموزش تصویری-کنفرانس و یا تیراندازی به بیگانگان. او به نقل از یک بازیکن جوان که به تنهایی زندگی می کند که به او گفت: “از خدا تشکر کنم برای بازی های ویدئویی.”

“این فقط مطمئن شوید که آنها در یک جای خوب و نمی افتد به یک شیار بدون اجتماعی (تعامل),” منینگ گفت. “از آنجا که ما در یک محیط اجتماعی. آنها را وادار به دیدن هم تیمی های خود را هر روز و تداخل می کنند.”

یک بازیکن که قرار است تعلیق از بازی به خوبی استفاده است TFC کاپیتان مایکل برادلی که تحت عمل جراحی مچ پا در Jan. 21 به تعمیر آسیب پایدار در MLS Cup final که موفق به پاسخ به درمان است.

در آن زمان از عمل جراحی این باشگاه گفت: بردلی (آرکانزاس) انتظار می رود به بازگشت به تناسب اندام در حدود چهار ماه.

“او واقعا آینده همراه گفت:” منینگ.

برادلی است که انتظار می رود برای شروع در حال اجرا به زودی و با لیگ هدف به فشار در آن به طور منظم فصل برنامه “ما ممکن است از این طریق با او از دست رفته دو بازی.”

“او خوب بوده است,” منینگ اضافه شده است. “وجود دارد هیچ کس بدیهی است که رفتن به کار سخت تر از او را به عقب بر گردیم.”

منینگ می گوید: TFC و آرگو بازیکنان و خانواده های آنها سالم هستند. استثنا شده است Toronto FC مدافع کریس Mavinga که از دست عمویش به ویروس-عوارض مربوط به اهل فرانسه است. Mavinga نیز سوگواری مرگ دکتر تیم در ریمز فرانسه, باشگاه, او با بازی برای.

دوشنبه مشخص سالگرد MLS اولین مسابقه — 6 آوریل سال 1996 زمانی که سن خوزه برخورد را شکست داد بازدید d. C., United 1-0 قبل از sellout جمعیت 31,683 در اسپارتان ورزشگاه.

در آن زمان منینگ جوان بود اجرایی با USL طولانی جزیره سواران خشن. او تا به حال بازی های برگزار شده از سال قبل با نیویورک تب در کنار پیتر Vermes در حال حاضر MLS’ طولانی ترین-مربی شاغل در 12 فصل به عنوان مدیر ورزشی و مدیر اسپورتینگ کانزاس سیتی است.

“شما تماشای این فیلم از (اول) بازی و به نظر می رسد مانند آن را در تاریخ باستان گفت:” منینگ. “اما من افتخار می کنم که در لیگ MLS است که 25 سال در و که در آن در از آن بود. این قطعا یک راه طولانی است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

منینگ پیوست MLS در سال 2000 به عنوان رئیس جمهور و جنرال موتورز از خلیج تمپا شورش. بنابراین او درگیر شد و زمانی که لیگ لغو نهایی دو هفته از سال 2001 فصل به طور منظم با توجه به سپتامبر. تروریستی 11. منینگ بومی نیویورکر می دانستم که دو نفر که کشته شدند که روز است.

سال 2001 پس از فصل در نهایت صورت گرفت اما پست شورش از دست رفته در 4-21-2 و خورده سال آینده.

منینگ در ادامه به کار برای NBA هیوستون راکتس و NFL Philadelphia Eagles قبل از بازگشت به MLS در سال 2008 به عنوان رئیس جمهور واقعی دریاچه نمک و ورزشگاه ریو تینتو. او پیوست TFC در سال 2015.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>