تورنتو FC واژگون L. A. کهکشان با Pozuelo بازی برنده

لس آنجلس—Alejandro Pozuelo تبدیل مجازات و rookie Ifunanyachi Achara به ثمر رساند و برای سومین مستقیم پیش فصل بازی برای کمک به تورنتو FC شکست لس آنجلس گلکسی 2-1 در روز شنبه.

کهکشان پایین رفت و به 10 مرد در دقیقه 32 در شأن و سلامت ورزشی پارک زمانی که Aleksandar Katai بود قرمز زده.

تورنتو اهدا شد تعیین مجازات زمانی که کهکشان دروازه بان دیوید بینگهام در زمان جوزی آلتیدور پایین. مجازات جان سالم به در تماس نقد و بررسی فیلم و Pozuelo چاک دار توپ رو در 77 سالگی دقیقه است.

تعجب هدف توسط Cristian Pavon به L. A. سرب قبل از Achara آن را در نیمه اول زمان توقف.

تورنتو در زمان نیجریه به دنیا آمد جلو 25th, به طور کلی در دور اول از سال 2020 MLS SuperDraft. او به جورج تاون برنده NCAA عنوان در سال 2019.

مکزیکی جلو جویر (Chicharito) Hernandez ساخته شده و اولین بازی خود را برای Galaxy او پس از دریافت ویزای کار قبلا در این هفته است.

کهکشان رفتم جلو در دقیقه 37 در Pavon برجسته-حلقه اعتصاب.

آرژانتین به جلو ضرب و شتم چند مدافع در حال اجرا در هدف و سپس با چکش یک راست پا ضربه را به گوشه بالا و از 25 متری. ضربه چنان قدرتمند بود که Pavon از دست تعادل پس از ضربه زدن به آن است.

تورنتو ‘حافظ کوئنتین Westberg تا به حال به تیز در اوایل دوم با استفاده از دست خود را برای جلوگیری هرناندز از یک Pavon راه اندازی.

آسیب مجبور کهکشان مدافع Danilo Acosta در 50 دقیقه است.

Westberg آغاز شده پشت backline از Auro جونیور, Laurent Ciman Omar Gonzalez و جاستین مارو. هافبک برجسته لیام Fraser, Tsubasa Endoh یعقوب Shaffelburg, Achara و Pozuelo با Altidore جلو. Altidore آغاز شده به عنوان کاپیتان.

Eriq Zavaleta, Ayo Akinola پاتریک Mullins و گریفین دورسی در آمد در نیمه دوم.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

تورنتو در آینده از اواسط هفته 3-1 از دست دادن به لس آنجلس FC. قبل از آن, تورنتو سیم UC Irvine 2-0 و کلرادو 4-0.

TFC بعدی پیش فصل بازی روز شنبه در برابر آتش سوزی شیکاگو FC at UC Irvine. تورنتو باز می شود به طور منظم فصل بازی Feb. 29 در زلزله سن خوزه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>