تورنتو FC را آرژانتین جناح پابلو Piatti کنار تیره و تار همسترینگ

کارسون, کالیفرنیا.—آرژانتین جناح پابلو Piatti, Toronto FC جدید تعیین شده بازیکن را از دست شروع لیگ فصل به طور منظم با یک تیره و تار همسترینگ.

یک سخنگوی باشگاه گفت: 30 سال Piatti دچار آسیب در اردوگاه های آموزشی در ارواین کالیفرنیا. او پس از بازگشت به تورنتو که در آن MRI نشان داد همسترینگ فشار است.

هیچ فوری جدول زمانی برای بازگشت او با سخنگوی گفت: اوایل پیش آگهی Piatti خواهد بود از چند هفته.

آرژانتین بازی کرده است فقط هفت بازی پس از تحت رباط صلیبی قدامی عمل جراحی در ماه فوریه گذشته در حالی که با اسپانیا اسپانیول. او دیده است و نه عمل در تورنتو پیش فصل برنامه که پیچیده شنبه با آب و هوا متاثر از بازی مقابل کلرادو رپیدز.

بازی در شأن و سلامت ورزشی پارک نامیده می شد در 1-1 در حاصل کار دو تیم به دلیل آب و هوای نامساعد.

یک طوفان یا رگبار تگرگ مجبور موقت توقف بازی در 13 دقیقه است. وجود دارد یکی دیگر از آب و تاخیر در حاصل کار دو تیم در این زمان به دلیل رعد و برق که در نهایت باعث شد مقامات به تماس با این بازی.

ستاره مهاجم جوزی آلتیدور نشسته روز مسابقه پس از افزایش سرعت او ران. این باشگاه گفت: این یک اقدام احتیاطی حرکت اضافه کردن آسیب دیدگی شد و هیچ چیز جدی است.

تورنتو باقی خواهد ماند در کالیفرنیا پیش از آن باز فصل Feb. 29 در زلزله سن خوزه. کلرادو باز می شود همان روز در zoubi.

تورنتو (3-2-1) باز پیش فصل بازی Feb. 8 با یک 4-0 برنده بیش از کلرادو. تورنتو و سپس ضرب و شتم UC Irvine 2-0 و لس آنجلس گلکسی 2-1 دست به لس آنجلس FC 3-1 و شیکاگو آتش FC 2-0. کلرادو پیش فصل, رکورد حرکت به 2-3-2

کوئنتین Westberg آغاز شده و در هدف برای تورنتو پشت backline از Auro Omar Gonzalez, کریس Mavinga و جاستین مارو. پاتریک Mullins آغاز شده و تا پیش از لیام Fraser, Marky Delgado, Jonathan Osorio, الخاندرو Pozuelo و Tsubasa Endoh.

Osorio عینک کاپیتان باند بازو.

Endoh به ثمر رساند در دقیقه اول برای تورنتو. Andre Shinyashiki پاسخ سوم برای کلرادو در یک کمک از نیکولاس Mezquida پس از کانادا miscue. Shinyashiki برزیل شد rookie از سال در لیگ در سال 2019.

بازی آغاز شده و با صدای بلند.

Pozuelo ضرب و شتم مدافع کیگان Rosenberry و سپس مربع توپ به Mullins که قطر توپ یافت onrushing Endoh در جعبه مجازات. Endoh به پایان رسید و بازی به بازی حرکت دادن توپ تحت دروازه بان Clint ایروین.

کلرادو رخ داد به سرعت از طریق Shinyashiki آخرین فصل rookie از سال است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

هنگامی که بازیکنان در بازگشت به میدان بعد از آب و تاخیر در تورنتو هافبک Marky Delgado قرار داده بود در تنهایی در دقیقه 23 توسط Endoh اما او تلاش تراشه نیست پیدا کردن هدف.

رپیدز باید تورنتو روابط. آنها مربی سابق TFC دستیار رابین فریزر و سابق تورنتو بازیکنان در ایروین مدافع جلب مور و لیونل Nicolas Benezet. ایروین و شمال افریقا آغاز شده و شنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>