تورنتو Wolfpack مختلف نگاه کنید نتیجه در دیدار برگشت به Warrington

The Wolfpack بازگشت به صحنه جرم جمعه به آنها مراجعه Warrington گرگ در سوپر لیگ بازی کند.

تورنتو دچار بدترین حالت آن-هرگز از دست دادن در ماه مه سال 2018 در Halliwell جونز ورزشگاه کوبید 66-10 توسط وارینگتون در یک ششم دور چالش فنجان برخورد.

بسیار تغییر کرده است از آنجایی که شکست با آخرین توسعه های آینده پنج شنبه با خبری که Wolfpack مدیر راگبی برایان نجیب بود پله پایین.

هیچ دلیلی داده شد دیگر از نجیب است که با این تیم پس از آغاز به کار آن گفت: تنها آن را “زمان مناسب برای من به حرکت به یک چالش جدید در بازی است.”

Warrington (1-2-0) است اخبار خود را دارد. گرگ به تازگی به حالت تعلیق در مرکز آنتونی ژل پس از جزایر کوک بین المللی بازداشت به ظن زخمی با قصد.

پس از سه فصل تورنتو (0-3-0) موفق به کسب راه خود را به ردیف بالا از انگلیسی لیگ راگبی. اما آتلانتیک راگبی تیم لیگ هنوز برای پیروزی در سوپر لیگ و مربی برایان McDermott مجبور شده است به حقه بازی خود را در حال حاضر نازک تیم ملی به دلیل مصدومیت.

آسیب فهرست بزرگ این هفته را با خبری که جانباز رو به جلو جان Wilkin که از دست رفته در هفته گذشته دست به ویگان با یک زانو موضوع پایدار در گرم کردن نیازهای جزئی عمل جراحی زانو و خواهد بود از “بیش از یک ماه است.”

و همکار به جلو شر <url> ads اسپرینگر که نتوانست یک ضربه به سر ارزیابی در ویگان بازی آماده است به بازگشت از تصادم.

باشگاه گفته بود پیش از آن در هفته که هر دو در دسترس خواهد بود جمعه.

آنها پیوستن به دارسی Lussick (فتق) جو Mellor (دست) و جیمز کانینگهام (همسترینگ) در مجروح لیست. نیوزیلند بین المللی تعقیب استنلی باقی مانده را با توجه به مسائل مربوط به ویزا.

در سمت به علاوه متحرک امضای سانی بیل ویلیامز است که از نیوزیلند پس از از دست رفته در هفته گذشته را از دست دادن در ویگان در تولد او چهارمین فرزند (پسر Essa). بازگشت گرگ Worthington شده است به نام بازگشت از وام در فیتهرستن بین المللی تونی Gigot تازه وارد در چهار هفته آزمایشی در دسترس است.

این بدان معناست که McDermott 19 بازیکن را انتخاب کنید. راگبی لیگ تیم های, لباس, 17, از جمله 13 استارت و چهار در تبادل نیمکت.

در حالی که Wolfpack باید چیزی برای نشان دادن برای بازی در برابر کستلفرد, سالفورد و ویگان تیم بازی بهبود یافته در هر هفته.

“در برابر ویگان ما بسیاری از چیزهای خوب برای بخش های بزرگی از بازی” McDermott گفت: از 32-10 از دست دادن. “نهایی 10-15 دقیقه که ما در بر داشت ناامید کننده ترین. ما به سقوط کردن یک کمی.”

McDermott است که به طور خاص به دنبال بهبود در لگد زدن بازی جمعه. و او با اعتماد به نفس است که در آینده روشن تر خواهد شد

“ما باید یک حباب در لحظه و هر چیزی که در داخل حباب معتقد است ما می تواند این سال خوب,” او گفت:. “ما اعتقاد داریم که ما می تواند واقعا خوب است. ما معتقدم که ما در حال رفتن به ما می گویند.

“ما که باور نمی مبتنی بر اینکه ما یک W یا L در پایان نتیجه در آخر هفته. ما پایه که اعتقاد بر عملکرد و نحوه عمل ما و چگونه ما در عمل با یکدیگر حرفه ای ما نشان می دهد از طریق هفته. که به ما می دهد اعتماد به نفس.”

هر چیزی می تواند بهتر از تورنتو اولین سفر به Warrington.

پیشرو 8-0 اولیه در یک chippy نیمه اول تورنتو اذعان 54 پاسخ داده نشده امتیاز در نیمه دوم به عنوان داور بن تالر ارسال صفوف از Wolfpack بازیکنان به حاشیه.

تورنتو کاهش یافت و به 10 مرد برای 10 دقیقه در نیمه دوم با اندرو دیکسون در حال حاضر برای مشت زدن یک Warrington بازیکن و کاپیتان جاش McCrone و Lussick نشان داده شده کارت زرد برای صحبت کردن به داور.

سپس-تورنتو معاون کاپیتان اشتون سیمز سابق Warrington بازیکن با شانه ظهر قفل متهم گرگ کشیدن مو خود را در نیمه اول غوغا در حالی که همکار Wolfpack به جلو جیک Emmitt نشان داد تالر خود ساعد گفت که او تا به حال گاز گرفته شده است.

مه 2018 مسابقه مشخص شده اند فقط در بار دوم Wolfpack تا به حال با آن مواجه سوپر لیگ تیم در یک بازی رقابتی است. تورنتو از دست 29-22 به سالفورد شیاطین سرخ در دور پنجم از سال 2017 چالش جام.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Wolfpack به جلو آدم Sidlow در ضمن میله میله به 300 حرفه ای ظاهر یکشنبه — با 77 از کسانی که در تورنتو رنگ. این مرد بزرگ است و همچنین برای برادفورد, Salford, Workington شهر و ویدنز.

در وارینگتون سمت استفان Ratchford نیازهای 12 امتیاز برای رسیدن به 1000 علامت گذاری در سوپر لیگ در حالی که تام Lineham یکی سعی کنید به دور از 150 برای کار خود را.

خیمه امضای گرت Widdop 10 سال کهنه از استرالیا NRL خواهد شد بازی در مقابل Warrington خانه جمعیت برای اولین بار پس از از دست رفته گرگ ها ” خانه بازکن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>