بیان via Getty Images

مایک موریس پدر سه دختر در حومه دالاس نداشته سنتی کابل-تلویزیون اشتراک در خانه اش پس از سال 2014. هنگامی که خانواده خود را بازدید از پدر در قانون در تعطیلات, او احساس خوبی در مورد آن تصمیم همه را دوباره و دوباره.

در خانه موریس دو جوانترین سنین 8 و 4 تنها سازمان دیده بان را نشان می دهد در جریان خدمات مانند Netflix و آمازون نخست که نمی نشان می دهد تبلیغات. اما در پاریس خانه آنها یک نگاه اجمالی نادر از کانال های پخش مانند شبکه کارتون و Nickelodeon است. مانند ساعت پس از حدود 30 دقیقه از تلویزیون, آنها محدوده راه گدایی برای اسباب بازی های جدید. “هر اسباب بازی که تا به صورتی در آن” موریس به من گفت: “آن را” پدر آیا من می توانم این کار ؟ پدر آیا من می توانم؟”

کودکان و نوجوانان مانند موریس که به ندرت و یا هرگز اسباب بازی تبلیغات زیرا آنها نمی دیده بان پخش تلویزیون در خانه ها بخشی از یک جمعیت در حال رشد. به مطمئن شوید که آنها را نمایندگی اکثریت کودکان و نوجوانان در ایالات متحده, اما آنها را مهم زیرگروه: حدود یک در هر پنج خانواده های ایالات متحده متعلق به یک طناب برش خانواده مانند موریس با توجه به گزارش eMarketer از اواخر سال گذشته و در همین گزارش پیش بینی شده است که این تعداد افزایش پیدا خواهد به یک در چهار سال 2022.

طناب برش پدر و مادر گرفته اند توجه داشته باشید از چگونه بچه های خود را’ کودکی متفاوت از خود را به عنوان یک نتیجه. جسیکا Valenti نوشت نگهبان در سال 2015 در مورد تحقق است که او 5 ساله بود از دیدن یک ابزار تجاری برای اولین بار در اتاق انتظار یک پزشک متخصص اطفال ، یکی از همکاران من به من اشاره شده که به تازگی هنگامی که بچه های خود را برای اولین بار دیدم اسباب بازی تبلیغات آنها بلافاصله حفظ کل آگهی—حتی “هر یک به طور جداگانه به فروش می رسد” سلب و او را صرف چند روز آینده پایدار خود را تکرار renditions از خوش مشرب صدای جرنگ جرنگ است که همراه با آگهی های تلویزیونی برای تعجب-عروسک اسباب بازی شناخته شده به عنوان جعبه مانند دختران. (با توجه به این که من هنوز هم به یاد داشته باشید هر کلمه از “Wanderer”-parodying صدای جرنگ جرنگ برای دودل خرس از اواسط دهه 90 این خانواده نسبتا صدای جرنگ جرنگ-رایگان شیوه صدا دلخواهی.)

اما فقط به خاطر اینکه بعضی از بچه ها نمی بینم تبلیغات بدان معنا نیست که آنها هرگز در معرض اسباب بازی تبلیغات. در حالی که برخی از مردم طبعا دیدن غیاب, ابزار جنسی, تبلیغات در بسیاری از مدرن زندگی کودکان به عنوان یک خوش آمدید, توسعه, حقیقت این است که تبلیغات را فقط در بر داشت دیگر—مسلما sneakier و بیشتر از همه جا—راه به بازار به کودکان است.

جاش Golin مدیر اجرایی کمپین تجاری-رایگان دوران کودکی به من گفت که کار خود را در واقع تبدیل به یک خیلی سخت تر در سال های اخیر است. “تبلیغات تلویزیونی تنها بخشی از استراتژی” او گفت:.

برای شروع بچه ها هنوز هم با بمباران تبلیغاتی که اتفاق می افتد در داخل نشان می دهد که آنها را تماشا. کودکان را نشان می دهد به مدت طولانی برجسته شخصیت های ناز که به راحتی repurposed به عنوان حیوانات یا مجسمه Golin اشاره کرد اما در چند دهه گذشته آنها تبدیل شده ایم به خصوص رایج (فکر می کنم Peppa خوک و دورا اکسپلورر)—تا حد زیادی به دلیل تجارت فرصت های حال حاضر پخته شده را به این مفاهیم از همان آغاز به جای توسعه یافته پس از این واقعیت است. ساختمان پخش-تلویزیون نشان می دهد در اطراف محصول موجود تنها قانونی شد که دولت ریگان مقرراتزدایی تلویزیونی برای کودکان در ’80s, اما از آن پس “آن را تبدیل به بخش مهمی از [گرفتن نشان می دهد ساخته شده است],” Golin گفت. در بسیاری از موارد شرکت های اسباب بازی درگیر هستند از یک روز: Paw Patrolبرای مثال یک مفهوم اسباب بازی شرکت Spin Master تن به تن به شبکه های تلویزیونی در نهایت همکاری با Nickelodeon است. آیا کودکان و نوجوانان دیده بان لگو Ninjago در تلویزیون (با تبلیغات) و یا Netflix بکشد (بدون تبلیغات) آن را هنوز هم نسبتا شفاف آگهی برای اسباب بازی. “این فوق العاده است که شما در حال برش, ابزار جنسی, تبلیغات” Golin گفت. اما اغلب “نشان می دهد شما در حال مشاهده خود را فقط تجاری برای یک اسباب بازی است.”

علاوه بر این مقدار از وقت کودکان صرف در مقابل صفحه نمایش های امروز باعث می شود Golin گمان می برند که آنها به بازار عرضه شده و حتی بیش از Millennials یا Gen X بزرگسالان به کودکان و نوجوانان اگر چه او اشاره می کند که آن را دشوار است برای تعیین کمیت این. “از نقطه نظر من بچه ها مشغول تماشای بیش از حد تلویزیون 20 سال پیش. اما واقعیت این است که صفحه نمایش در حال حاضر با ما در همه جا بدان معنی است که شما همیشه در دسترس برای بازاریابان” Golin گفت. او اضافه کرد که متوسط سن که در آن بچه ها خود را گوشی های هوشمند در حال حاضر 10—پس از شروع در کلاس چهارم بچه ها در دسترس هستند به بازار عرضه خواهد شد به در اتوبوس مدرسه, در ناهار خط و هر جای دیگری که ممکن است دارای وقت آزاد و یا رایگان دست.

در بالا از آن, البته, وجود دارد, یوتیوب. جیل مورفی, سردبیر از غیر انتفاعی مشترک حس رسانه ها اشاره می کند که آن را بسیار سخت تر برای حتی طناب برش والدین برای محافظت از کودکان خود را از یوتیوب از آن است که برای محافظت از آنها را از تلویزیون سنتی. یوتیوب نه تنها در خدمت رسانی بلکه دارای unboxing جنسی اسباب بازی-نقد و بررسی فیلم زیبایی و صبح-روال ویدئوها و دیگر به ظاهر در خانه کلیپ که از ویژگی های افراد جوان با استفاده از صحبت کردن در مورد و بررسی محصولات. این ویدئوها لذت ببرید ظالمانه محبوبیت در میان کودکان و نوجوانان: رایان یک کانال یوتیوب که در آن یک دختر 8 ساله و پسر, بررسی, اسباب بازی دارای بیش از 23 میلیون مشترک.

اغلب مورفی, یادداشت ها, بزرگسالان به راحتی می توانید بگویید که آنلاین شخصیت هستند هاوکینگ محصولات که شرکت های فرستاده شده به آنها را به صورت رایگان. اما آن را به عنوان روشن به کودکان و نوجوانان که کمتر آشنایی با راه های که در آن تبلیغ گرفتن توجه خود را و ترجمه آن را به سود. “من به طور مداوم در توضیح به بچه های خود من” شما می دانید این شخص فرستاده شد این محصول مناسب است؟'” او به من گفت. “مانند ‘برخی از شرکت فرستاده است این تاثیر گذار تعدادی از محصولات. این فرد در گرفتن پرداخت برای این پست است که آنها در حال کنار هم قرار دادن و پس از آن مدرن روز تبلیغات.'” یوتیوب کودکان و نوجوانان بخش دارای یک سیاست است که ممنوعیت ویدئوها که برای یک گذار یا بازبین دریافت پول و یا مباحث برای ترویج یک محصول—اما به عنوان Golin با اشاره به سیاست نیست همیشه کاملا اجرا گذاشته است. در کمپین های تجاری رایگان دوران کودکی “ما شاهد موارد در یوتیوب کودکان و نوجوانان که در آن ما می دانیم که وجود دارد پرداخت می شود محصول قرار دادن” Golin گفت. “ما نمی دانیم که در آن تفکیک سیستم رخ می دهد—که آیا خالق فاش نمی, و یا اینکه آیا یوتیوب الگوریتم کار نمی کند. هر دو قطعا ممکن است.”

یک نماینده برای یوتیوب اذعان کرد که یوتیوب کودکان و نوجوانان میله پرداخت ارتقاء محصول و اشاره کرد که سازندگان در حال انتظار برای بررسی یک جعبه در طول آپلود فاز است که نشانگر یک محصول پرداخت میشود. زمانی که من به ارمغان آورد به توجه خود را پرداخت ویدیو تبلیغاتی بازیگران محبوب, ابزار جنسی, تاثیر گذار به نام اوان بود که عنوان چنین مشخص شده اما هنوز watchable در یوتیوب کودکان و نوجوانان, این ویدئو به زودی حذف از یوتیوب کودکان و نوجوانان. آن را هنوز هم watchable در صفحه اصلی سایت YouTube, اما, چون یوتیوب مناسب اجازه می دهد تا تاییدیه پرداخت.

به مورفی و Golin تبلیغات مبدل به عنوان یک فرد آلی شور و شوق برای یک محصول احساس موذی تر از تبلیغات سنتی و نه فقط به خاطر بچه ها نمی دانم تفاوت. “چه منحصر به فرد در مورد [تاثیر گذار محتوا] است که آن را احساس می کند بیشتر شخصی است. بچه ها فرم پیوست” مورفی به من گفت. و از آنجا که بسیاری از تاثیرگذاران فیلم فیلم های خود را در اتاق خواب خود را “آن را احساس می کند حق خارج از خانه خود را. پس از آن احتمالا بیشتر قدرت از اگر آن را فقط یک بازیگر در تلاش برای فروش کسی یک محصول است.”

که گفت: نه همه بچه ها تبدیل شده بلافاصله و یا overpoweringly با وسواس اسباب بازی آنها در یوتیوب دیده می شود. مایک موریس به عنوان مثال فکر می کند این واقعیت است که دختران خود را در معرض به اسباب بازی جدید است (بیشتر) محدود به یوتیوب حتی ممکن است آنها را واقعی تر ایده از چه جنسی است و چگونه آن را با این نسخهها کار از یک سنتی بالا-تولید-ارزش بالقوه فریبنده, ابزار جنسی, تجاری خواهد بود. (هر زمان که موریس جوان خود به پایان رسید تا در اختیار داشتن یک اسباب بازی او می خواست پس از دیدن آن در تلویزیون تجاری, به یاد او “آن را همیشه به نظر می رسید بسیار neater قبل از آن بود در دست من است.”) به علاوه وی با اشاره به ابزار تبلیغات به نظر می رسد برای الهام بخشیدن به یک عاشق آن را حق این دقیقه فوریت در دختران خود را که قرار گرفتن در معرض اسباب بازی در یوتیوب نیست.

هنگامی که موریس 8 ساله تا به حال ذخیره کردن کریسمس پول برای خرج او سرگردان در اطراف هدف در حالی که قبل از او در حل و فصل مجموعه ای از آنچه موریس به عنوان “کسانی که له کردن اسباب بازی است که شما رنگ” (نام واقعی: سازمان تنظیم مقررات-Z-Squeezies). او می خواست بعضی از زمانی که او را دیدم YouTube شخصیت بازی با آنها را در یک ویدئو “نبود حتی در رادار ما که او می خواست که” موریس به من گفت. “وجود دارد یک توانایی برای به تاخیر انداختن ارضاء.”

موریس افزود که عدم تبلیغات واقع شده است یکی از بزرگترین مزایای طناب-برش—و نه فقط برای فرزندان خود. تبلیغات “مشغول به کار بودند بر ما خواسته های بیش از حد آنها برای بچه ها,” او گفت:. یکی از بدترین انگیزه های ناپدید شده در سال های پس از خانواده اش تصمیم به قطع کردن کابل: اواخر شب اصرار به خوردن مواد غذایی سریع. با هر نوع شانس خیلی موریس منطق می رود, دختران خود را رشد خواهد کرد تا شناخت نه سرخوردگی از یک earwormy اسباب بازی صدای جرنگ جرنگ در سر خود گیر و نه تلویزیون ناشی از 9 بعد از ظهر ولع مصرف برای تاکو بل.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی