Translator Website Transformations_ Before and After - Part 2.png

هفته گذشته من به اشتراک گذاشته شده با شما دو وب سایت شگفت انگیز تحولات از یک زن و شوهر از دانش آموزان در اولین جلسه از من T&I سایت طرح درس. و چون من نمی تواند را انتخاب کنید فقط دو تا سهم من در اینجا دوباره این هفته برای به اشتراک گذاشتن یکی بیشتر!

پس از اولین جلسه از این دوره در سال 2018 من دریافت چندین پیام از دیگر مترجمان ابراز علاقه در نظر گرفتن این دوره نیز هست. در ارتباط باشید برای به پایان این پست برای پیدا کردن چگونه برای دریافت به روز رسانی در مورد زمانی که من آموزش این دوره دوباره (ژوئن 2019).

این وب سایت تحول کار امیلی Safrin (زعفران ترجمه). مانند Veronika امیلی در حال حاضر یک سایت برای کار با و می خواستم به آن را خوب تازه کردن. به عنوان شما در مورد برای دیدن امیلی بود که فقط. و اگر برای شما مهم نیست من گفت تا… خود سایت یاوه سرایی کردن شایسته از سمت راست اولین تصویر!

امیلی قبلی صفحه اصلی شبیه این…

image14 (1).png

خطوط تمیز بود اما مثل مولی او احساس نمی مانند خود سایت بود که فوق العاده دلربایی او می خواست آن را به اند.

در حال حاضر او در صفحه اصلی به نظر می رسد مثل این!

Screen Shot 2019-04-19 at 9.09.23 AM.png

امیلی پخش کردن از او نام کسب و کار زعفران ترجمه با استفاده از یک تصویر زرق و برق دار از زعفران بالا برابر از صفحه اصلی. و تیتر کامل به شما اجازه می دانم از همان آغاز که او در حال رفتن برای حل یک مشکل برای مشتریان خود به طوری که آنها می توانید انجام آنچه آنها بهترین.

امیلی اصلی درباره صفحه پاک شد و او بلافاصله به اشتراک گذاشته سر شات از خودش بنابراین مشتریان می تواند قرار دادن یک چهره با یک حرفه ای است.

اما او به طور کامل به روز شده در مورد کپی صفحه روشن و مبتنی بر ارزش تیتر که مشتریان ایده آل قدردانی خواهد شد.

image2 (2).png

او بلافاصله با دلایل بیشتر ایده آل خود را و مشتریان شما می خواهید برای کار با او — اساسا چه مجموعه خود را از هم جدا!

unnamed (13).png

unnamed (14).png

امیلی قبلی صفحه خدمات عمدتا مبتنی بر متن از جمله فونت کوچک ساخته شده است که کپی کمتر احساس جذاب از طرح جدید او ایجاد شده در این دوره است. او در تقسیم خدمات خود را به دو بخش اصلی صفحه: یکی برای پزشکی و علوم زندگی مشتریان و یکی برای او آشپزی مشتریان. او را انتخاب تصاویر است که درخواست تجدید نظر به کسانی که در هر یک از بازار تو رفتگی در دیوار. و اتمام آن عناوین در “پس از” تصاویر!

قبل از:

image4 (1).png

image13.png

او صفحات خدمات به اشتراک گذاری بیشتر در مورد نوع کار او دستگیره اما به جای پاراگراف های بلند, امیلی با استفاده از لیست گلوله ای به آن را آسان برای مشتریان خود را برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز است. مثال زیر از پزشکی و علوم زندگی صفحه خدمات.

image1 (2).png

image7.png

در نهایت امیلی زمان ایجاد یک موثر تر صفحه تماس با ما در وب سایت خود را. در حالی که او تماس قبلی صفحه خوب کار می کرد برای بسیاری از اهداف…

image5.png

image9 (1).png

امیلی در حال حاضر رسید مزایای داشتن به روز رسانی وب سایت خود را!

من فقط در سوار با یک آژانس جدید مشتری و وقتی که من رفتم به پورتال خود را به پر کردن مشخصات من متوجه شدم که فروشنده به مدیر تا به حال کپی کردن-جا به جا کردن متن از من “بیوگرافی و انتشارات” صفحه به پروفایل من پس PMs می توانید به سرعت ببینید من نقاط قوت و پس زمینه. او تا به حال حتی به ذکر است که او در وب سایت من, اما او به وضوح برخوردی خشن روبرو در اطراف به اندازه کافی برای پیدا کردن که جزئیات در “بیوگرافی & Pubs” صفحه یافت و آن را ارزشمند شامل در پروفایل من! – امیلی Safrin

امیلی وب سایت جدید و خیره کننده است. تصاویر او را انتخاب نقطه با انواع مشتریان او به دنبال جذب. نه تنها این, اما امیلی تجربه به ارمغان می آورد تا یک نقطه که همه مترجمان باید در نظر بگیرید. آیا شما کار می کنند به صورت مستقیم به مشتریان و یا ترجمه آژانس مدیران پروژه شما و مشتریان شما خواهد شد نگاه در وب سایت خود را به یادگیری بیشتر در مورد شما و به شما می دانید بهتر است. آیا شما سایت خود را منعکس بهترین تصویر حرفه ای?

اگر شما هم می خواهید برای به روز رسانی وب سایت خود یا ایجاد یکی از ابتدا, شما می توانید ثبت نام برای پیوستن به جلسه بعدی T&I سایت طرح درسشروع در ژانویه سال 2020 است.

شما می توانید خواندن قسمت 1 از “قبل و بعد” سایت تحولاتی که ناشی از این دوره را در اینجا.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی