شفافیت قتل کنگره

Turtix / Shutterstock / پل Spella / اطلس

در ماه دسامبر زمانی که سیاسی خبرنگاران ماریان لوین و بورگس اورت مصاحبه سناتور کوین کرامر the freshman جمهوری خواه از ایالت داکوتای شمالی در ارائه یک چشم انداز عجیب و غریب در کار خود را.

پس از او جواب داد: مجموعه ای از سوالات در مورد رئیس جمهور تهمت و دموکرات ها با علامت تجاری خود را سرگرم کننده bluntness, لوین و اورت خواسته کرامر اگر جاه طلبی های خود را توسعه یافته به افزایش صفوف و ریاست عمده کمیته مجلس سنا روزی. کرامر گفت: او نه تنها نمی به دنبال چنین مسئولیت او بسیار سوزاندم آن دسته از اعضای کنگره که تا به حال آنها. “من اغلب به آنها نگاه کنم: ‘چرا هر کسی که می خواهید کار کنید ؟ نیست که وحشتناک?'” او گفت:. “من دوست دارم همه آنها اما من همیشه می گویند: ‘خدای من, من نمی دانم … به نظر می رسد مانند آن را تا مقدار زیادی از انرژی خود را.'”

کرامر ممکن است بیشتر frank نسبت به برخی از همکاران خود را, اما او صحبت شد برای بسیاری از آنها است. و این احساسات باعث می شود شما تعجب می کنم که آنچه که دقیقا یک سناتور انرژی ، این روزها پاسخ کمتر به انجام با قانون نسبت به اجرای عمومی.

کنگره نیست و انجام آن کار است. که مقدار تبدیل شده دردناکی روشن در این قرن است. قانون به سختی حرکت روند بودجه است به درستی عمل در سال, اعضای هر دو طرف نا امید با رهبران خود و نهاد شده است تسلیم قدرت خود را به سازمان های اداری, روسای جمهور و قضات است. اما اگر کنگره انجام نمی دهد فقط آنچه که دقیقا آن را انجام می دهند ؟ اعضای نیستند نشستن در اطراف. زندگی خود را در حال از کوره در رفته و شدید است. اما چگونه ممکن است ما توصیف آنچه در آنها مشغول هستند ،

برای یک, نکته, نظر حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز تصمیم به راه اندازی یک روزانه پادکست برای مدت سنا را استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. خود را به عنوان شرکت میزبان محافظه کار مفسر Michael Knowles آن را در اولین روز از دادگاه: “هر شب این سناتور را سر راست از کاپیتول به استودیوی ما برای شما از پشت صحنه نگاه به استیضاح محاکمه و خیلی بیشتر.” نشان می دهد unironically تحت عنوان “حکم با تد کروز” به زودی در صدر سیاسی-پادکست رتبه بندی.

و یا در نظر درخشان مشخصات نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز ستاره اول دموکرات از کوئینز در نیویورک مجله در ماه ژانویه است. “او نیست به خصوص علاقه مند در به خطر انداختن با کسانی که نمی گذاری او ارزش” نیویورک‘s دیوید Freedlander نوشت. و هنگامی که او خواسته Ocasio-کورتز اگر او ممکن است overemphasizing نشان می دهد کسب و کار و جنبه های کار خود را در هزینه های سنتی و قانونی کار پاسخ او این بود:

شما می شنوید که استعاره در همه زمان ها. “من یک اسب بارکش; من یک اسب نشان می دهد.” اما آنچه که من فکر می کنم مردم درک نمی کنند این است که آموزش عمومی است که بخشی از این کار است. موثر ترین خدمتگزاران مردم هستند و بخشی از فرهنگ ما است. آنها فقط به عنوان دهیم بخشی از گفتگو به عنوان Lizzo و یا به عنوان این فیلم است که شما را دیدم.

نماینده مت Gaetz از برجسته کردنی جمهوری خواه از فلوریدا ابراز احساسات مشابه به BuzzFeed‘s الکسیس لوینسون در سال 2018 است. پرسید که آیا او نگران بود که او به دست آوردن شهرت به جای برجسته با پریدن به هر کابل-اخبار جنجال جواب او این بود: “چه تفاوت است? مردم باید بدانند که شما و آنچه شما انجام می دهند اگر نظرات خود را در حال رفتن به ماده است.”

این نسبتا اعضای جوان و بسیاری از سیاستمداران مانند آنها به طور ضمنی پاسخ به سوال مطرح شده توسط کنگره را dereliction با برخی از توابع هسته: آیا نمایندگان ما انجام می دهند و با وقت و انرژی خود را? آنها در حال انجام است. آنها در حال درمان در کنگره به عنوان یک ویژه برجسته پلت فرم برای تفسیر هدایت سرخوردگی از رای دهندگان خود را بالا بردن پروفایل خود و تداوم بی پایان ملودرام از فرهنگ ما جنگ. آنها آنقدر در آن متمرکز شده است که عملکرد واقعی خود را در مشاغل می تواند به نظر می رسد مانند یک حواس پرتی.

آنها به تنهایی نیست ، رئیس جمهور روش کار خود را به عنوان یک نوع عملکرد در ارشد ارائه تفسیر در مورد دولت تا آنجا که هدایت فعالیت های آن است. و به خوبی خارج از سیاست درک ما را از هدف بسیاری از نهادهای ما تبدیل شده است از دیدن آنها را به عنوان قالب رفتار و شخصیت خود را برای دیدن آنها را به عنوان سیستم عامل برای عملکرد و فضیلت سیگنالینگ. (کتاب جدید من یک زمان برای ساختآثاری از این الگو در سراسر طیف وسیعی از موسسات آمریکایی.)

اما این نوع از اختلال شده است به خصوص مشهود و به ویژه آسیب در کنگره به خاطر, یک نماینده مجلس را تابع اساسی این است که مذاکره—یک نوع کار بسیار زیادی را در تقابل با اخلاق و عملکرد.

کنگره مانند هر جدی موسسه توابع اجتماعی اعضای آن با هم کار کنند. با ایجاد قوانین و هنجارهای راههای به رسمیت شناختن و وضعیت و تعهد به قدرت و هدف از این نهاد خود را به شکل یک نوع از انسان که می تواند به نام یک عضو کنگره است. برای خیلی از ما, تاریخ, تازه انتخاب اعضا خواهد بود به تدریج شکل گرفته به این نوع مجزا در این دوره از وقت خود را در موسسه آوردن فردی خود را از ديدگاه اولویت ها و نقاط قوت و ضعف به جدول اما استفاده از آنها برای پر کردن این کار قانونگذار به پور خود را به آن و شکل آن است.

این هنجارهای خود را به حال جنبه های منفی و خسته کننده و تلاش برای اصلاح کنگره و ایجاد فاصله بین اعضا و عموم آنها نشان داده شده است. اما آنها نیز به همراه داشت مزایای بزرگ—تشکیل قانونگذاران که بازی خود اختصاص داده و نقش مهمی در سیستم ما و دفاع از قوه مقننه است امتیازات.

اما هنگامی که اعضای نگاه به این نهاد به عنوان یک وسیله نمایش خود را به جای اجازه دادن به آن شکل جاه طلبی های خود را به برنامه های آنها را تبدیل به اجتماعی با هم کار کنند. آنها مانند عمل غیر خودی اظهار نظر در کنگره و نه مانند خودی شرکت کننده در آن است. بسیاری از آنچه آنها می گویند و حتی در بحث های خصوصی با همکاران در نظر گرفته شده است نه برای همسالان خود اما برای خارج از مخاطبان است که می خواهد برای دیدن چشمگیر وضع فرهنگ-جنگ animosities.

این اتحادش را تغییر شخصیت و شخصیت برخی از قانونگذاران. ملکه ویکتوریا پس از شکایت از ویلیام گلدستون که “او صحبت می کند به من به عنوان اگر من در یک جلسه عمومی.” زمان صرف شده با بسیاری از اعضای کنگره به امروز این احساس در مورد آن. بیش از حد بسیاری از آنها فقط در یک حالت به یک حالت نمایشی در نظر گرفته شده برای رفتن ویروسی. و در این حالت کنگره نمی تواند تابع.

از جمله اعضای اغلب نمی مراقبت از آنچه دیگر قانونگذاران از آنها فکر می کنم چون خود ایستاده و چشم انداز نیست بستگی به همکاران خود و به خاطر آنها درگیر هستند و نه در کار مشترک اما در یک عینک برای دیگران. این موجب تحریف مجموعه ای از فضایل و توانایی ها: یک فرم از شجاعت است که شامل در حال حاضر به خشم سیاستمداران دیگر به منظور تهیه یک گروه کوچک از پیروان اختصاص داده شده و یک قالب حرفه ای است که در مورد چسبیده به کبود فرهنگی اسکریپت به جای بازی در یک انطباق قانون اساسی نقش. از جمله اعضای سعی کنید برای به دست آوردن موقعیت و شهرت بی وقفه scorning نهاد آنها خیلی سخت کار کرده را وارد کنید.

این نوع نگرش بود به خصوص برجسته در میان جمهوری خواهان اوباما در سال است اما به دموکرات ها در مغلوب ساختن پیشی جستن سال است. از آن رانده شده است در بخشی از یک تمرکز تمایل در کنگره که قرار است در تقریبا تمام قدرت به تنظیم دستور کار و حرکت قانون در دست یک گروه کوچک از رهبران در هر خانه ترک اکثر اعضای دیگر با کمی واقعی قانونی کار را به انجام مقدار زیادی از زمان. در ضمن تغییرات فرهنگی و رسانه ای در محیط اطراف سیستم سیاسی ساخته شده اند دراماتیک خشم سکه از قلمرو. اعضای در نتیجه استفاده از موقعیت های خود به ساخت, شخصی, تجاری و برای تحریک طرفداران و پیروان.

اما این روند شده اند تا حد زیادی تشدید بیشتر تغییر و تحول است که نمی توانید به اندازه کافی توجه: از دست دادن فضاهای محافظت شده برای شور و مشورت در کنگره به نام شفافیت. هر موسسه نیازهای درونی زندگی—یک خلوتگاه که در آن کار خود را واقعا انجام می شود. این درست است به خصوص در قوه مقننه که در آن عضو باید سنجیده و مقرون به صرفه برای رسیدن به عملی انداخته است. وجود دارد هیچ چیز مانند چانه زنی در ملاء عام.

آمریکا قانون اساسی نظام مدیون ریشه های خود را به آن تدوین کنندگان درک که از واقعیت است. قانون اساسی تصور شده بود و توسط یک کنوانسیون پشت درهای بسته برگزار شد. “تا به حال مذاکرات باز بوده است” الکساندر همیلتون استدلال در سال 1792 “این clamours از جناح را مانع از هر گونه نتیجه رضایت بخش.” نقطه ای بود برای حفظ آن منافع و دیدگاه—اعضاء حاضر هنوز صحبت کرد تا خود را برای متحده است. نقطه به ارائه حفاظت شده عرصه به کار می پردازد. با عقب نشینی به یک فضای خصوصی به عمدی کنوانسیون اعضا قادر به سعی کنید از ایده های, اجازه دهید پیشنهاد می شود شناور و جلوگیری از شرم آور یک دیگر در عمومی و یا با استفاده از یکی دیگر به عنوان غرفه. در دهه های بعد جیمز مدیسون گفت: مورخ Jared جرقه که او فکر کرد که “هیچ قانون اساسی که تا کنون اتخاذ شده توسط کنوانسیون اگر بحث بوده است.”

اما کنگره به تدریج خود را از دست داده زندگی درونی که همه از آن مشورتی فضاهای باید تبدیل به نمایشی فضاهای همه چیز تبدیل شده تلویزیونی و پخش زنده و کمتر وجود دارد و اتاق کمتر و زمان برای صحبت کردن در خصوصی. در حال حاضر در مورد تنها محافظت فضاهای چپ به رهبری دفاتر حدود نیمه شب به عنوان یک دولت shutdown روش پس از آن است که به سختی تعجب آور است که این است که در آن و زمانی که یک معامله بزرگ از مهم قانون می شود ساخته شده است.

سازمان های اداری پیشنهاد دیگری منزوی محل برای مذاکره و چانه زنی و بنابراین قانونی مهم قدرت منتقل شده به آن سازمان که در آن می توان آن را اعمال موثر—اما نه مشروع. محافظه کاران به درستی شکایت دارند که قوه مقننه قانونی بدون اشکال می توانید به راحتی تبدیل به استبدادی اما ما تمایل به توجه کنید که یک راننده عمده این تغییر در دهه های اخیر کنگره خود را که تغییر داده خود را به اشکال و توابع در راه است که باید فلج توانایی خود را به عمل قانونگذاری.

همه از این اتفاق در پیگیری شفافیت. و شفافیت چیز خوبی است تا به یک نقطه. بدون آن نهادهایی که در خدمت یک هدف عمومی می تواند به راحتی تبدیل به خوار و غیر قابل توصیف. اما هر چیزی که خوب است که یک ماده از درجه و سیاسی اصلاح طلبان باید درمان شفافیت به عنوان یک سود بدون هزینه که در واقع می توانید آن را به هزینه های هنگفتی که برای محاسبه. در این صورت قیمت را می توان در یک دست چانه زنی فضاهای و در نتیجه نادیده گرفتن این کنگره است که به طور فزاینده ای به ظاهر نشان می دهد.

فشار برای شفافیت در کنگره که به دست آورده بخار به خصوص در دهه 1970 در پاسخ به کنگره ناسازگاری در مواجهه با تغییرات اجتماعی و برای برخی غیر قابل انکار فساد در این نهاد است. ابتدا با بزرگ پس از واترگیت کلاس دموکراتیک اعضا در سال 1975 قوانین و هنجارهای حاکم ارشد لغو شد و عملکرد داخلی از این موسسه شدند و در معرض نور خورشید برای اولین بار. در سال 1979 یک کابل شبکه به نام C-SPAN شروع televising زندگی همه طبقه فعالیت در مجلس نمایندگان. توسط اواسط’80s, سنا-طبقه اقدام شد و همچنین تلویزیونی عنوان شد جلسات کمیته در هر دو مجلس.

در مورد شفافیت بود و به طور گسترده قانع کننده و این امر می تواند سخت به انکار است که شفافیت به انجام برخی از خوب است. خطرات ناشی از (در حال حاضر بیشتر استعاری) دود پر از اتاق که در آن قدرت اعمال شده است از چشم و بدون پاسخگویی—در حال واقعی و جدی است. و C-SPAN در بسیاری جهات یک نعمت غیر مترقبه. اما زمانی که یک موسسه می شود بیش از حد کاملا شفاف می شود آن را غیر قابل تشخیص از باز کردن فضای عمومی در اطراف آن و پس از آن است که به سادگی یکی دیگر از عرصه های عمومی برای سخنرانی به جای یک ساختار معنی دار عمل است.

کمیته سیستم است که در آن تلویزیونی شفافیت انجام داده است آسیب واقعی. طبقه از مجلس نمایندگان و سنا هرگز واقعا سالن های بزرگ برای شور و مشورت است. اما کمیته کار غالبا آیا شامل واقعی مذاکره و چانه زنی. این است که در آن قوه مقننه را سخت ترین کار انجام شده است.

کسانی که چند کمیته است که عملکرد پشت درهای بسته کمک به اثبات نقطه. بسیاری از اعضای کمیته اطلاعات مجلس سنا به عنوان مثال توصیف کار خود را در این کمیته به عنوان مورد علاقه خود را بخشی از کار خود را, و دلایل آنها را از سقوط به یک الگوی مشخص. اعضای هر دو طرف می تواند بحث را به یکدیگر یاد بگیرند که با هم پیدا مشترک اولویت ها و رسیدن به توافق. در شرایطی که فشار به عمل تلطیف فرهنگی مبارزه با آنها پیدا کردن لذت واقعی در انجام کار از قانونگذاران. اما در بسیاری از دیگر کمیته های بیش از حد بسیاری از جلسات در حال حاضر اساسا شامل یک دسته از افراد تولید کلیپ های یوتیوب برای استفاده در زمان انتخابات.

این کمیته سیستم است که در آن برخی از پاسخ ها می تواند مناسب ترین. مجلس نمایندگان و سنا بحث طبقه مطمئنا همچنان تلویزیونی و رسمی جلسات کمیته بیش از حد خواهد شد. وجود دارد رفتن از چنین امتیازاتی به شفافیت; اعضا می توانند تنها ساخت اطراف معایب خود را. اما چنین ساختمان ممکن است برای کمیته های کنگره. پانل ها در هر دو مجلس می تواند آشکارا درمان جلسات به عنوان اجراهای عمومی و رسمی استفاده از آنها را برای این منظور در حالی که به طور رسمی سازماندهی یک حالت جدید از هسته های قانونی کار: خصوصی دو حزبی تجمعات اختصاص داده شده به شناور پیشنهادات و چکش را قانونی می پردازد.

چنین متواضع مراحل می تواند راه را هموار تر در طول زمان. اما مهم تر آنها می تواند شروع به دوباره فرهنگ چانه زنی در کنگره و داخلی زندگی سازمانی است که می تواند کمک به کاربران یاد بگیرند که به کانال جاه طلبی های خود را به سوی شهرت در کار قوه مقننه به جای دوربین-آماده اجرای برنامه. با اذعان به هزینه های شفافیت و اقدام به مقابله با آنها می تواند کمک به سناتورها و نمایندگان ببینید که در آن انرژی خود را باید کارگردانی و بنابراین مجموعه ای کنگره در مسیر بازگشت از اختلال.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>