مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه متحده رو به ورشکستگی به قرض گرفتن میلیون ها نفر از پدران خود را

President Donald Trump
عکس توسط مندل فا نگن / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—روز پس از اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل توصیه cash-strapped متحده اعلام ورشکستگی, Donald J. Trump اضافه شده است که آنها می توانند جلوگیری از چنین پرونده با قرض گرفتن میلیون ها نفر از پدران خود را.

“این کشورها نیاز به بر روی تلفن خود را با پدران و توضیح ظروف سرباز یا مسافر آنها بدست خود به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “پدران خود را ممکن است به آنها رویال جویدن اما مردان خواهد آمد از طریق پول نقد است.”

جزئیات طرح خود را برای بازگشت به ایالات متحده برای پرداخت بدهی تهمت گفت: “پدران خود را می توانید پول به ایالات متحده را در یک کیف یا کیسه ای از تراشه های کازینو. هر آنچه در ساده ترین راه.”

اگر پدران خود “نمی سرفه کردن خمیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ایالات متحده است که ورشکستگی این است که “هیچ معامله بزرگ است.”

“شما می توانید فایل برای ورشکستگی, چهار, پنج, شش بار” او گفت:. “آن کار می کند بسیار به شدت و با قدرت و همه چیز خوب خواهد بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با ابراز تعجب است که آن را به حال هرگز رخ داده است به ایالات متحده به درخواست پدران خود را برای پول است. “گاهی اوقات احساس می کنم باید به انجام همه چیز را در اطراف در اینجا” او شکایت کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>