مغلوب ساختن پیشی جستن مقصر کاهش نظرسنجی شماره در توجه مردم که او

U.S. President Donald Trump talks to reporters.
عکس جاناتان ارنست / ایسنا

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—آن را “ننگین وضعیت” Donald J. Trump روز دوشنبه خود را سرزنش غرق شدن نظرسنجی شماره در توجه مردم هنگامی که او صحبت می کند.

اشاره کرد که خود تصویب امتیاز کاهش یافت پس او شروع به برگزاری coronavirus جلسات او گفت: “بسیاری از مردم خارج وجود دارد که در حال گوش دادن به چیزهایی که من می گویم و پایگاه نظرات خود را در آنها و من فکر می کنم آن را بسیار غم انگیز است.”

در علاوه بر این به توجه مردم که او تهمت گفت که او در حال “درمان بسیار ناعادلانه توسط افرادی که به یاد داشته باشید آنچه که من می گویند.”

“مردم در حال گوش دادن به آنچه که من می گویند یک روز و مقایسه آن چیزی است که من گفت: یک روز متفاوت,” او گفت:. “این بسیار بیمار و وحشتناک مردم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد در نظرسنجی خود را که او ادعا هستند “انجام یک کار ضربه بر من” به دنبال نظرات مردم که گوش به چیزهایی که او گفت.

“این واقعیت که آنها در حال صحبت کردن به افرادی که گوش به من ثابت می کند چقدر کج و تقلب در این انتخابات هستند,” او گفت:. “افرادی که به گوش نه من فکر می کنم من انجام بزرگ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر مردم باقی بماند در گوش دادن به او, او ممکن است صحبت کردن را متوقف در دسترس نباشد. “من فکر می کنم که واقعا برنامه خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “دکتر Fauci پیشنهاد آن را به من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>