مغلوب ساختن پیشی جستن را درک نمی کنند که چرا رای دهندگان هم بچسبند

اوان Vucci / AP

به خصوص در نیم قرن پس از لیندون جانسون امضا مدنی, حقوق قانون, رای گیری برای دموکرات ها تبدیل به یک هنجار سیاسی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار—یک هنجار است که افراد در فضاهای اجتماعی به طور فعال در فشار یک دیگر به دنبال. اما هر از گاهی حزب جمهوری خواه تلاش می کند برای شکستن آمریکایی های آفریقایی تبار’ در نزدیکی-پشتیبانی یکپارچه برای طرف مقابل است. در دو هفته گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تصویب امتیاز در میان رای دهندگان سیاه است به خصوص پایین ساخته شده آشکار فشار خود را برای پشتیبان گیری.

در طول سوپر باول مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پخش یک آگهی شامل 64 ساله سیاه زن که حکم زندان رئیس جمهور تبدیل در سال 2018 است. در دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی وی یادآور شد بینندگان خود را برای حمایت از جنایی-عدالت اصلاحات و ادعا پایین نرخ بیکاری برای کارگران به عنوان یکی از اقتصادی موفقیت. او مهمانان دعوت شده شامل آفریقایی آمریکایی ها از تمام جنبه های زندگی از جمله یک که قبلا مرد بی خانمان که غلبه اعتیاد به مواد مخدر سابق تاسکیگی airman و چهارم-کلاس دختر به چه کسی تهمت اعطا کمک هزینه تحصیلی در طول سخنرانی.

که تلاش های مانند این را هنوز به همراه داشت بیشتر سیاه و پشتیبانی به نظر می رسد به برخی از پازل در مغلوب ساختن پیشی جستن تیم. اما سیاسی همبستگی بوده است بسیار مهم سیاسی و دارایی از آمریکایی ها در طول یک مبارزه طولانی در برابر نژادی و بی عدالتی و چند حرکات نمادین و یا طرح های سیاست را برنده قابل توجهی سیاه و سفید برای حمایت از جمهوری خواهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او هستند که مشرف به دلایل واقعی آمریکایی های آفریقایی تبار بوده است به طوری ثابت قدم در علاقه دموکرات ها. اگر جمهوری خواهان می خواهند سیاه و سفید آرا استراتژی خود را باید ساده: تا پایان تبعیض نژادی—که نه تنها منجر به نابرابری اجتماعی است که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار به شدت محکوم اما همچنین تقویت ساختارهای اجتماعی و کنوانسیون که توسط سیاه و سفید بزرگسالان تشویق یکدیگر به رای دموکراتیک است.

The book cover of Steadfast Democrats.
این مقاله اقتباس شده از ثابت قدم دموکرات: چگونه نیروهای اجتماعی شکل سیاه و سفید از رفتار سیاسی توسط اسماعیل K. سفید و Chryl N. Laird.

در کتاب ما ثابت قدم دموکرات: چگونه نیروهای اجتماعی شکل سیاه و سفید از رفتار سیاسیما چگونه مسیر حمایت از حزب Johnson, بیل کلینتون و باراک اوباما تبدیل شده است مربوط به مفهوم گروه توانمندسازی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. در حالی که بسیاری از اشکال آشکار از تبعیض نژادی غیر قانونی سال از رسمی و عملا تفکیک تولید محله جوامع و مدارس است که در آن سیاه و جمعیت به شدت متمرکز با هم و تا حد زیادی جدا شده از همکار خود آمریکایی ها. در تحقیقات ما را تجزیه و تحلیل کردیم مسکونی داده ها از 2000 سرشماری ایالات متحده zeroing در 10 شهرستانها با بزرگترین جمعیت سیاه. ما در بر داشت که در آن شهرستانها به طور متوسط 72 از هر 100 نفر که با آنها یک فرد سیاه و سفید در تعامل خواهد بود همچنین سیاه و سفید—شاید تعجب آور پیدا کردن زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند و تنها 13 درصد از جمعیت آمریکا که در آن سال. به دلیل جداسازی نژادی, ترین, بزرگ سیاه و سفید آمریکایی به فرصت چند معنی دار صلیب-نژادی و تعامل اجتماعی است.

تحقیقات ما همچنین تبدیل تا شواهدی از چگونگی این روابط تاثیر می گذارد سیاسی تعصب. ما تجزیه و تحلیل 2013 آمریکا ارزش نظرسنجی از موسسه تحقیقات عمومی دین. در این نظرسنجی سیاه پاسخ دهندگان گزارش دادند که شبکه های اجتماعی که در آنها “بحث در مورد مسائل مهم” هستند و 84 درصد ، (شبکه های اجتماعی از سفید پاسخ دهندگان به 94 درصد سفید.) کاملا 96 درصد از پاسخ دهندگان با همه شبکه های اجتماعی شناسایی به عنوان دموکرات ها در مقایسه با تنها 71 درصد در میان کسانی که با هیچ سیاه و دوستان و یا همکاران.

همبستگی سیاست دارای ریشه های عمیق در میان آمریکایی های سیاه و سفید. برده شورش و تلاش برای فرار از مزارع مورد نیاز انسجام گروهي. پس از جنگ داخلی به تازگی enfranchised مردان سیاه و سفید پشتیبانی جمهوری خواهان کلا اعتقاد داشتند که آبراهام لینکلن را به حفاظت از آزادی آمریکایی های آفریقایی تبار. ظهور Jim Crow سیستم محدود آمریکایی های آفریقایی تبار با هم یک بار دیگر و این بار در نیاز به زنده ماندن نژادی و ترور و مقاومت در برابر قانونی تبعیض نژادی است. این سازمان در اعتراض به حقوق مدنی جنبش میوه که تلاش جمعی است.

تهدیدی برای همبستگی است و این احتمال که برخی از اعضای گروه تصمیم خواهد گرفت نه به رعایت این گروه اجماع. به عبارت دیگر آنها ممکن است نقص است. که امکان ضرب شده است به عنوان آفریقایی آمریکایی ها تبدیل شده اند بیشتر و متنوع در اقتصادی خود را ایستاده. هنوز تبعیض نژادی—بسیار پدیده ای که ایجاد نیاز برای آمریکایی های آفریقایی تبار وحدت سیاسی—همچنین اجازه می دهد تا به سرزنش جداشدگان. به دلیل فضایی تفکیک بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار باید روابط اجتماعی تقریبا به طور انحصاری با دیگر مردم سیاه و سفید. به عنوان یک نتیجه این افراد پس از آن خود را مجبور به یا قبول غالب اعتقادات سیاسی از گروه نژادی یا خطر از دست دادن وضعیت در این تا حد زیادی سیاه, شبکه های اجتماعی است.

در طول سال 2012 انتخابات ما انجام یک آزمایش که در آن ما به یک تاریخی سیاه و سفید کالج و وادار دانش آموزان سیاه پوست به تصور ما به آنها 100 دلار برای کمک به اوباما یا حریف جمهوری خواه میت رامنی. به دانش آموزان گفته شد که آنها می تواند تقسیم پول با این حال آنها می خواستند. (بدون پول در واقع تغییر دست.) دانش آموزان به طور تصادفی به سه گروه مختلف. در گروه اول دانش آموزان بودند فقط آنچه آنها می خواستند به انجام با پول است. همانطور که ما انتظار می رود اکثریت قریب به اتفاق اهدا آن به اوباما—مطابق با حزبی هنجار در میان آمریکایی های آفریقایی تبار.

ما گفت: اعضای گروه دوم که اگر آنها به رامنی آنها را دریافت کنید به نگه داشتن برخی از پول است. در واقع بیشتر آنها به رامنی بیشتر آنها را دریافت کنید به نگه داشتن. با این پولی انگیزه بسیاری از دانش آموزان به رامنی. حتی دانش آموزانی که گزارش سطح بالایی از گروه آگاهی مایل بودند به نقص از حزبی هنجار یک بار پول درگیر شد. گروه سوم ارائه شد همان انگیزه ای برای حمایت از رامنی; اعضای آن نیز گفته شده است که ما را مجبور به انتشار چگونه آنها اهدا در طول تاریخ سیاه, کالج, دانشجو, روزنامه است. آنچه که ما مشاهده در واکنش به پدیده ما به عنوان توصیف “racialized اجتماعی محدودیت.” به فکر قرار گرفتن در معرض عمومی این دانش آموزان تصمیم گرفتند به انگیزه های پولی و به جای پول به اوباما در سطوح بودند که قابل مقایسه با کمک های مالی از گروه اول. آگاهی است که دیگران شاهد گریز آنها از گروه هنجار بود به اندازه کافی برای تغییر افراد رفتار است.

همان فشارهای اجتماعی اعمال خارج از آجر و ملات مرجع تخصصی. سیاه, توییتر یک شبکه بزرگ از کاربران آمریکایی که رسانه اجتماعی پلت فرم تبدیل به یک نخست محل برای به چالش کشیدن سرپیچی از گروه سیاسی انتظارات. چند با مشخصات بالا, سیاه, افراد مشهور را احساس قدرت خود را دست اول. در سال 2017 آفریقا و آمریکا نشان می دهد بحث میزبان و کمدین استیو هاروی بود متنبه در توییتر برای تصمیم خود برای دیدار با رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از مراسم تحلیف خود. به عنوان اخبار در مورد دیدار گسترش هاروی شد روند موضوع در توییتر. واکنش آنقدر شدید است که هاروی تصمیم به عذرخواهی در صبح, رادیو, نشان می دهد و بعد از آن نشان داد که او نمی خواهد در حضور تهمت را افتتاح در اصرار همسرش که آفریقایی آمریکایی.

رپر Kanye West ممکن است به نظر می رسد بهتر از هاروی به نقص از هنجارهای سیاسی بدون پرداخت یک هزینه اجتماعی بالا. و در قوانین هستند نه او زندگی می کند در یک عمدتا سفید, جامعه, و او بسیار غنی است. هنوز غرب اشاره که برده داری بود انتخاب و حضور خود را در امریکا بزرگ دوباره کلاه را وادار یک غضبناک پاسخ در توییتر و در مطبوعات. غرب پس از عذرخواهی برای برده داری نظرات و فاصله خود را از “Blexit,” تلاش برای متقاعد کردن مردم به ترک حزب دموکرات است.

فشارهای مانند آن است که غرب و هاروی با تجربه می توان به راحتی رد کرد به عنوان یک خفقان مخالفت و ابتکار فردی. هنوز جمعی فرآیند تصمیم گیری است که به سختی منحصر به فرد برای آمریکایی های آفریقایی تبار; هر گروه تلاش می کند تا با هم عمل می کنند در بعضی از فرم. آمریکایی های آفریقایی تبار فقط باید یک مقدار بهتر دلیلی برای انجام این کار است. هزینه های رها سیاسی همبستگی شامل از دست دادن اهرم برای برابری نژادی. در این صورت است که خطر مغلوب ساختن پیشی جستن لیست مهمان در دولت از اتحادیه بعید است به تغییر بسیاری از ذهن است.

اگر حزب جمهوری خواه می خواهد سیاه و سفید آمریکایی ها برای جلوگیری از رای دادن به دموکرات ها با چنین حاشیه های آن نیاز به هدف قرار دادن تبعیض نژادی که مبنای, سیاه, سیاسی, همبستگی. آمریکایی های آفریقایی تبار به طور کامل یکپارچه به نژادی متنوع شبکه اجتماعی خواهد شد بیشتر احتمال دارد به درگیر در رفتار سیاسی تبدیل می شود که بیشتر خود را فردی اقتصادی و مذهبی ، ادغام کامل خواهد قرار داده و انتظارات از دیگر سیاه و سفید از افراد در بیشتر از یک فاصله; در مخلوط فضاهای racialized اجتماعی محدودیت کاهش می يابد. نتیجه این خواهد بود که آهسته اما پیوسته تنوع سیاه تعصب. این امر همچنین به این معنی است که پس از باندهای با هم برای مدت طولانی سیاه آمریکایی ها در نهایت به دست اورد دسترسی برابر به فرصت هایی که آنها به مدت طولانی شده است را تکذیب کرد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>