مغلوب ساختن پیشی جستن یک نابغه

کوین لمرقو / ایسنا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست یکی از بدترین فجایع را به رخ ملت در حافظه زندگی و هر کسی که به دنبال پاسخ خود را پس از coronavirus بدل از نگران کننده شیوع در یک استان به جهانی همه گیر می داند که حقیقت: trump’s پاسخ شده است فاجعه بار باشد. این جای تعجب نیست که فقط یک زن و شوهر از هفته پیش یک نویسنده در این مجله به این نتیجه رسیدند که “مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسیده است.”

به نظر می رسید معقول و منطقی است. اما پس از انتخابات آغاز شده در آینده معلوم آمریکا—حداقل در حال حاضر—مخالف است. با وجود مستند بی کفایتی و دروغ و تهمت است و در حال حاضر با بهره گیری از برخی از بالاترین تصویب رأی خود را در انتخابات ریاست جمهوری. حتی بیشتر گیج کننده یک اکثریت آمریکایی ها—به عنوان بسیاری از 60 درصد در یک نظرسنجی—فکر می کنم او در حال انجام یک کار خوب مقابله با بحران است.

به رئیس جمهور خود را با توجه: مغلوب ساختن پیشی جستن یک نابغه است. او یک استاد کنترل سیاسی کیمیاگر قادر به استحاله خطر ناک خطاهای سیاسی به طلا. حتی به عنوان او همچنان به دروغ و فریب رئیس جمهور کشف و ضبط شده است کنترل از روایت به دست گرفتن اختیار داشتن ملی میکروفون به اشباع خود خود خدمت می دهد.

و آن کار می کند.

تمام واقعیت-چکرز, دانشمندان, روزنامه نگاران, پزشکان, پرستاران, شهرداران و فرمانداران ممکن است گفتن یک داستان متفاوت است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید تریبون روز پس از روز تهیه یک روایت ارائه همان قطع شده جملات و بیش”ما به انجام یک کار بزرگ”—در نظر گرفتن اعتبار برای هر مثبت توسعه برآمده غیر موجود پیشرفت سرزنش دیگران برای هر شکست و خواستار آن است که کسانی که در اطراف او آواز ستایش خود را قبل از دوربین های دیجیتال و اخاذی ستایش از فرمانداران در ازای فدرال کمک. او تکرار این تا زمانی که میزان شکست با این حال به خوبی مستند محو از ذهن بخش بزرگی از آمریکایی ها از جان گذشته احساس محافظت در صورت مرموز و ترسناک را انتخاب کنید.

وقتی که تهمت می ایستد در تریبون و معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگران بیش از اندازه او با چاپلوسی برخی از بینندگان ممکن است پیدا کردن آن معده-تبدیل. کسانی از ما که شاهد مشابه نمایش در دیکتاتوری هستند که بیمار به آن را ببینید در ایالات متحده است. این ممکن است به نظر می رسد بی معنی نفس ماساژ برای ناامن اما این اتحاد تاکتیکی ارزش. هر از جان گذشته فرماندار که خودداری از اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن خشونت هر تهمت و چاپلوس که lavishes ستایش می کند احداث بنای تاریخی به مغلوب ساختن پیشی جستن و عظمت و مخدوش کردن حقایق است.

که شکست خورده و مغلوب ساختن پیشی جستن در مسئولیت خود به عنوان رئیس جمهور در بدترین زمان ممکن باید فراتر از اختلاف است. قفسه خواهد شکوه و شکایت کردن تحت وزن حجم توصیف تمام ساخته شده است که این بیماری همه گیر منفجر خارج از کنترل; نامه را مشغول به اشتباهات وحشتناک نیست فقط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما توسط رئیس جمهور شخصا.

این ویروس نه تهمت گسل و نه هر یک از تصمیمات خود یک اشتباه بود اما نقایص او نگه داشته و ایالات متحده از اقدامات که ممکن است مانع یک بحران که پر تلفات قریب به اتفاق به عنوان آن در حال حاضر باقی می ماند ناشناختنی: هزاران نفر از مرگ و میر تریلیون مخارج دولتی تریلیون بیشتر در دست دولت درآمد شخصی ورشکستگی از دست کسب و کار و ملی تروما.

جدول زمانی از این بیماری همه گیر یک داستان از Trumpian اطلاعات غلط. مغلوب ساختن پیشی جستن را جایگزین واقعیت رشد کرده است آشنا اما این بار عواقب مرگبار.

“وجود دارد نگرانی در مورد یک بیماری همه گیر?” خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه ژانویه است. “نه در همه,” او گفت: “ما آن را کاملا تحت کنترل است.” او تکرار پیام برای هفته ها به عنوان caseload رشد در خانه و خارج از کشور. “ما در حال پایین رفتن نیست,” او گفت: در اواخر ماه فوریه پیش بینی یک بار دیگر که “آن را به ناپدید می شوند و … آن را مانند یک معجزه است.” آن را ناپدید می شوند مارس, او گفت:.

او به سادگی اطلاعات غلط? هیچ. اطلاعات وجود دارد. در ماه های ژانویه و فوریه مقامات اطلاعاتی سعی در متقاعد کردن او را که خطر واقعی بود. اما او تا به حال هیچ صبر برای آنها را. او گفت: فاکس بینندگان “آن همه چیز تحت کنترل است.” فاکس مجریان تکرار آنچه او گفت و تهمت کردم خبری از روباه در یک کشنده حلقه بازخورد.

حتی قبل از اولین موارد COVID-19 به نظر می رسد در چین مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند باید آماده شدن برای یک بیماری همه گیر تهدیدی که شده است در نزدیکی بالای استراتژیست’ دستور کار است. فقط در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خود وزارت بهداشت و خدمات انسانی زد یک شبیه سازی از یک بیماری همه گیر منشاء آن در چین است. شبیه سازی و پیش بینی شده بیش از 100 میلیون آمریکایی می تواند آلوده و آمریکا underprepared. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به حال برچیده شورای امنیت ملی را به خود اختصاص جهانی-تهدید سلامت و تحمل کمی برای هر هشدار از یک بلندی فاجعه است.

زمانی که نانسی r. schultze ، یک دانشمند در مراکز کنترل بیماری مطرح زنگ بیش رمان کروناویروس گفت: ما باید به آماده سازی برای “اختلال قابل توجهی از زندگی ما” و ترغیب “و بیمارستان و مدارس و روزمره مردم شروع به آماده سازی” تهمت بود گزارش خشمگین. دو روز بعد او رئیس CDC رئیس رابرت Redfield همه عذرخواهی کرد اما در کنگره برای r. schultze ، کلمات.

سیگنال به سایر کارکنان دولت روشن بود: به چوب تهمت پیام.

پس از سهام سقوط کرد و تهمت انکار به پایان رسید جایگزین با یک مجموعه از اطلاعات غلط. او به دروغ ادعا وجود دارد آزمون برای هر کسی که می خواهد آنها را; او را ترویج اثبات نشده درمان از تریبون; و مهمتر از همه او اعلام کرد خود را به یک استاد از پاسخ همه گیر.

هر چیزی که رفت اشتباه بود تقصیر شخص دیگری. “من نمی مسئولیت در همه” او فراموش نشدنی اعلام کرد. “هیچ کس انتظار می رود” یک بیماری همه گیر او گفت: بارها و بارها دروغ گفتن در مورد آنچه به او گفته شده بود.

او در برابر درخواست از فرماندار نیویورک اندرو کومو به استفاده از قدرت بی بدیل دولت فدرال برای تولید به شدت مورد نیاز هواکش. پس از غیر قابل توجیه تاخیر باعث فشار از کسب و کار او دیر استناد دفاع تولید عمل می کنند—اما همچنان به نشان می دهد نیاز به هواکش است که اغراق شده است. او گفت که او می خواست برای باز کردن این کشور در زمان “بسته بندی کلیساها” در عید پاک یک دوره است که می توانست بدتر از فاجعه است.

خوشبختانه در روز یکشنبه او را دوره—رونمایی آخرین gambit به ظهور پیروز از یکی از عظیم ترین شکست رهبری در تاریخ ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد یک مطالعه که گفت تا 2.2 میلیون آمریکایی ها می میرند از COVID-19 مگر اینکه اقدامات مناسب گرفته شد. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می دانستم که در مورد به طور گسترده ای به اطلاع عموم مطالعه زمانی که او تبلیغ لغو محدودیت های اعمال شده توسط عید پاک. اما ناگهان صدای شیپور آن را دیدم به او را نجات.

“شما در حال صحبت کردن در مورد یک پتانسیل بالا به 2.2 میلیون نفر است. و برخی از مردم گفت: آن حتی می تواند بالاتر از آن. بنابراین شما در حال صحبت کردن در حدود 2.2 میلیون مرگ و میر—2.2 میلیون نفر از این,” او گفت: تکرار این شماره بارها و بارها خود را مهار انتظارات مخاطبان.

“و اگر ما می توانید نگه دارید که به ما گفت به 100,000—که وحشتناک شماره—شاید حتی کمتر اما به 100,000; بنابراین ما باید بین 100 – و 200000—ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بر یک طرح بازاریابی فقط در زمان انتخابات نوامبر. اگر 200,000 آمریکایی ها مرگ خود را در سازمان دیده بان او را به رخ کشیدن از داشتن ذخیره شده 2 میلیون و بسیاری از آمریکایی ها را ببینید او را به عنوان یک قهرمان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>