مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت یک ناکجاآباد در زمان واقعی

گتی / اطلس

Yesterday به عنوان بخشی از کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus همه گیر ویلیام برایان با معاون علمی و فناوری در وزارت امنیت مشترک اولیه دولت تحقیقات نشان می دهد که “گرما و رطوبت سرکوب COVID-19” و این که “معمولا در دسترس ضد عفونی کننده کار به کشتن ویروس.”

سپس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به اتاق جلسه را تریبون. تصرف در مفهوم کارآمد ویروس-slayings گفت: در بخشی از این: “فرض ما آمار بدن با فوق العاده—آن است که آیا اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور … فرض شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر.” و پس از آن رئیس جمهور آمریکا فکر با صدای بلند که آیا ضد عفونی کننده استفاده می شود در داخل بدن در ریه ها به عنوان “تقریبا تمیز کردن.”

حتی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که پرت و دور افتاده و خو در طول جلسات شامل وحشی خشم و خیالی خوش بینی را غرق در افکار قابل توجه بود. نور. مواد ضد عفونی کننده. تقریبا تمیز کردن. مدت کوتاهی پس از این جلسه پخش یک ویدئو منتشر: نزدیک از دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده نشسته در نزدیکی رئیس جمهور استونی-مواجه شده است. مدت کوتاهی پس از آن که پزشکان شروع به وزن در این گزارشات که تا به حال پخش شده است. (Vin گوپتا یک ریه و جهانی-بهداشت-سیاست متخصص NBC News: “این مفهوم از تزریق و یا خوردن هر نوع محصول پاک کننده به بدن غیر مسئولانه است و این خطرناک است. این یک روش معمول است که مردم استفاده از زمانی که آنها می خواهند برای کشتن خود را.”) مدت کوتاهی پس از آن صاحب Lysol بیانیه ای صادر کرد: “ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر).”

در dystopias تصور در ادبیات و تلویزیون مشترک است ، رژیم توتالیتر از فارنهایت 451 ممنوع کتاب اما تشویق به تماشای تلویزیون. جورج اورول 1984 است telescreen دستگاه پخش و surveils در همان زمان. در دنیای جدید شجاع, آلدوس هاکسلی تصور “feelies”—فیلم که لمسی به روش قصه گویی آنها گفته “به مراتب واقعی تر از واقعیت است.” این جلسات که در تلویزیون آمریکا هر روز در حال غم انگیز nonfictional. اما آنها مناسب مستقیما در این dystopian سنت است. آنها احضار هوشیار مجموعه طراحی یک دولت در آن شهروندان: نمودار, اسلاید, اطلاعات, پرچم. اما چرا که آنها به رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به طور معمول ایجاد هرج و مرج به جای ارائه راحتی. آنها alchemize تراژدی به یک تلویزیون نشان می دهد. آنها گاهی اوقات با مردم تعجب که آیا آنها باید نوشیدنی Lysol برای مبارزه با COVID-19. آنها آرامش, آنها دروغ, آنها, الهه شعر و موسیقی آنها اشتباه می دهند و یک نسخه از آنچه اضطراب نویسندگان هشدار داد ممکن است اتفاق می افتد زمانی که تلویزیون دو برابر به عنوان یک وسیله کنترل: آنها پیوسته underplay انسان هزینه یک بحران است. آنها شواهدی از خود ما ناکجاآباد—پخش زنده هر شب در سی ان ان.


“بecause “رتبه” از اخبار کنفرانس ها و غیره. آنقدر بالا ‘لیسانس آخر فوتبال دوشنبه شب نوع اعداد” با توجه به @nytimes این Lamestream رسانه ها در حال رفتن دیوانه است. “مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رسیدن به بیش از حد بسیاری از مردم ما باید او را متوقف کند.” گفت: یکی دیوانه است. ببینید شما در 5:00 P. M.!”

که مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس در مقایسه با بینندگان خود coronavirus جلسات مطبوعاتی برای رتبه بندی از واقعیت تلویزیون نشان می دهد. صدای جیر جیر بود که بسیاری از چیزهایی هستند که مغلوب ساختن پیشی جستن است درگیر هر دو عمیقا نگران کننده و به شدت تعجب آور: رئیس جمهور به مدت طولانی ساخته شده یک عادت فیلترینگ سیاست آمریکا از طریق منشور از آمریکایی سرگرمی. هنگامی که برگ برنده خود را اعلام کرد نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015 در برنج رنگی دهلیز از برج ترامپ او ساخته شده خود را در ورودی با استفاده از این رقص که تا به حال ایجاد شده برای او در شاگرد: نزولی ساختمان پله برقی smirking مانند خدا از یک پر زرق و برق, کوه المپ در مقدونیه. (گزارش به زودی به دنبال آن است که نامزد کرده بود استخدام جمعیت که مونتاژ برای تشویق او در آن روز اضافی در تلویزیون مجموعه.) اگر تهمت از دست داد انتخابات شایعات رفت و او را parlay تازه کشف شده خود را در همه جا به تاسیس یک شبکه تلویزیونی.

او ساخته شده یک ریاست جمهوری در مرحله تولید است. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از نامزدی دیوان عدالت—کسی که دارای آستین ، قدرت بیش از, بدن, ذهن و آزادی آمریکایی ها—می تواند به عنوان یک لیسانس-سبک رز مراسم است. او اخیر دولت از آدرس اتحادیه—یک متن خیلی لادن با دروغ که آن را امتداد تعریف ریاست جمهوری “سخنرانی”—شبیه یک بحث نشان می دهد. در سال 2018 تهمت شروع به صدور تصویری تک گویی است که در زمان پس از صحبت کردن سر در مصاحبه با تلویزیون واقعیت. رئیس جمهور دستور خود فیلمبرداران با توجه به یک گزارش به “شلیک با من مثل من شات در شاگرد.”

در یکی از راه های کنفرانس های مطبوعاتی هستند ادامه منطقی از مغلوب ساختن پیشی جستن tropism نسبت به عینک. اما آنها نیز متبلور دقیقا چه بسیار شنیع خود را در مورد کم ریسک سرگرمی-inflected رویکرد به سیاست است. این جلسات به معنای انتقال اطلاعات در مورد معنای زندگی و مرگ است. و در عملکرد سیستم در واقع آنها را اطلاع رسانی به مردم و آموزش مردم و, زمانی که ممکن است اطمینان مردم است. به جای تهمت با استفاده از حوادث به اصرار بر محاسن خود قدرت—یک لفظی حرکت است که از آن نمی توان اثبات شواهد به طور معمول شامل او کمرنگ جلوه دادن مرگ و ترس و درد و رنج انسان. در تاریخ 6 مارس در مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از او پرسید که آیا مسافر در یک سفر دریایی کشتی های لنگر انداخته در نزدیکی سان فرانسیسکو—که برخی از آنها شده بود در معرض coronavirus—باید آورده ساحل. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در بخشی دوباره به یک سوال که مربوط به سرنوشت مردم رنج می برند از COVID-19—که او می خواهم تسلیم به کارشناسان پزشکی اما ترجیح می دهند برای جلوگیری از این مسافران از آمدن در ساحل. چرا که “من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند.”

این dystopias تصور در قرن 20—خیالات تولیدات توسط blunt-نیروی واقعیت توتالیتاریسم—اغلب درمان تلویزیون به عنوان یک استعاره برای محدود کردن آزادی بیان و اندیشه آزاد. آنها همچنین درمان تلویزیون به عنوان یک ابزار. اما مغلوب ساختن پیشی جستن, James Igi استدلال می کند در سال 2019 کتاب مخاطبان از یک: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تلویزیون و شکستگی آمریکا, نیست صرفا یک فن از تلویزیون و یا یک محصول از تلویزیون و یا یک کاربر از تلویزیون است. در حس بسیار واقعی او نیز توسط تلویزیون است. او به ارمغان می آورد منطق از تلویزیون به عنوان یک رسانه—تاکید آن بر روی عینک خود را دیوانگی آن insatiability آن اخلاقی پوچی—به ریاست جمهوری خود. او در بسیاری از راه های تجلی از نگرانی در بیان کلاسیک dystopias.

اما کنفرانس های مطبوعاتی خود را تجسم نوع دیگری از ترس و همچنین: آنهایی منتقل و در بازی های گرسنگی, که در آن تلویزیون با این نسخهها کار به عنوان یک منادی نه تنها محدود بلکه همچنین از ظلم و ستم. و خوشنودی است. و همدستی. بازی های گرسنگیکه مجزا 21 قرن ناکجاآباد منعکس در Huxleyan فرض: در Suzanne Collins سیاسی جهان, The Hunger Games—تلویزیون نشان می دهد که چاله 24 نفر جوان در برابر یک دیگر در یک وحشتناک مبارزه برای مرگ نه برای سرگرمی است که realer از واقعی است. تلویزیون به جای کار می کند و حتی بیشتر خائنانه: آن را به طور پیوسته باطل تمایز بین عینک و واقعیت است. در زیر نشان می دهد نفوذ شهروندان پایتخت تبدیل شده قادر به تماشای کودکان, قتل یکی دیگر از کف نشاط از “بازی است.” کالینز ایده برای داستان زمانی که کانال گشت و گذار او اتفاق افتاد پس از یک واقعیت-TV رقابت—و سپس بدبختانه به فیلم های مربوط به جنگ عراق است.

رئیس جمهور است و توجه کمی به حقیقت; کنفرانس های مطبوعاتی هستند و شواهد از آنچه اتفاق می افتد زمانی که عدم برخورد با بهداشت عمومی. هرج و مرج حاکم است. رئیس جمهور درصدد شدت بحران تناقض هر دو خود و کارشناسان پزشکی او به ارمغان می آورد به مرحله خود را. وجود دارد “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است” … پس از وجود “من نمی مسئولیت در همه.” وجود دارد “CDC است مشاوره استفاده از پارچه غير چهره و پوشش به عنوان یک اضافی داوطلبانه عمومی-سلامت و اندازه گیری” … و بلافاصله بعد از آن “من فکر نمی کنم من می خواهم به انجام آن است.” در مارس 10, همکار من آدم Serwer یادداشت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ویروس “خواهد رفت”; در مارس 11, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از ارائه این شهادت به کنگره: “ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر.”

وجود دارد خیلی بیشتر. در مارس 30, تهمت دعوت مخترع بالش من برای پیوستن به او را در تریبون اعلام کرد که “فضل خدا” اجازه داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. بحث در مورد پیش بینی-مرگ و میر مدل در اوایل ماه آوریل تهمت مناسب دیدم به شوخی که تنها نوع مدل او پرداخته بود و این زن مهربان. به عنوان خود را معتاد او بارها و بارها اخراج سوالات او نمی مانند و خبرنگاران که بخواهید آنها را به عنوان “زننده.” در روز دوشنبه جلسه او دعوت تاد Semonite سر از سپاه مهندسان ارتش به اطلاع کشور مورد کار این گروه با همه گیر مربوط به پروژه های زیربنایی در بیمارستان ها و دیگر امکانات عمومی—و پس از آن مورد نیاز Semonite به بحث در مورد تهمت پت پروژه: دیوار در این کشور در مرز جنوبی. در طول رویداد دیروز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن mused در مورد اینکه آیا مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود برای تمیز کردن آشپزخانه نیز ممکن است مورد استفاده برای تمیز کردن ریه ها واشنگتن پست‘s فیلیپ Rucker اشاره کرد که “مردم تنظیم به این جلسات—آنها می خواهند برای دریافت اطلاعات و راهنمایی, و می خواهید بدانید که چه باید بکنید. آنها به دنبال شایعات.” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من از رئیس جمهور و شما خبر جعلی.”

این کنفرانس های مطبوعاتی. آنها شواهدی از دولت در عمل است. آنها خبری نیست. آنها واقعیت را نشان می دهد که هیچ برنده ای ندارد. “با هر توجیهی مغلوب ساختن پیشی جستن است و ما بدتر از مردم” تام نیکولز نوشت: اوایل این ماه. رئیس جمهور در حال ساخت امریکا بدتر کشور بیش از حد. یک بینش از روی گرسنگی این است که چگونه به راحتی دستکاری سیاسی می تواند مبدل به میزان تب و تاب است. ما نسخه کالینز واقعیت نشان می دهد نه به ظاهر خشونت آمیز نه گستاخی آخرالزمانی. این کار خیلی بیشتر خائنانه. این نشان می دهد که تلفات انسانی در بهترین درک را به عنوان ایده—”اعداد” به عنوان رئیس جمهور آن را قرار می دهد. آن را نمی کند و صرف زمان عزاداری کسانی که از دست رفته به دلیل عزاداری نیز با پذیرش شکست در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن “نامرئی دشمن.” هیدروکسی کلروکین های ضد مالاریا, داروی معجزه است یک روز و یک چاره اندیشی موقت ، رئیس جمهور آمریکا شگفتی با صدای بلند که آیا ریه ها می توان Lysoled نه ظاهری به مراقبت از وجود دارد که مردم واقعی در انتهای دیگر از wonderings. بهداشت عمومی ارائه شده است به عنوان یک ماده اساسا از روابط عمومی. زندگی, مرگ, ترس و امید—همه آنها را در خدمت رئیس جمهور “رتبه بندی.”

ناکجاآباد به عنوان یک ایده تمایل به التماس کردن تصاویر تلخ مناظر و lockstepped ارتش و شواهد بی مهابا فاجعه. اما ناکجاآباد به عنوان یک واقعیت زندگی نمی کند خود را اعلام تا به آسانی. چیزهایی که از هم جدا به تدریج قبل از آنها سقوط از هم جدا به طور ناگهانی. عدم متحده موفق در زمان واقعی است. رهبر رفتار رنج می برند به عنوان داستان است. و هنوز هم نشان می دهد می رود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>