مغلوب ساختن پیشی جستن است Defiling دفتر

پاتریک Semansky / AP تصاویر

اگر یک کودک نو پا می اندازد شام او را در طبقه دوم و یا دو تا از سر و صدا در امدن ممکن است اما آن را به هر چیزی بسیار شگفت انگیز است. بزرگسالان تمیز کردن پس از آن همچنان به عنوان قبل از.

اما اگر مهمان می اندازد شام در طبقه در یک رستوران تجملی که است شگفت انگیز. همه تبدیل به نگاه. کارکنان را آشفته; توضیح خواهد خواست.

که قانون زندگی تایید شد آخرین شب. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار در دولت از اتحادیه مسخره decencies و کنوانسیون از آغاز تا پایان. سخنران نانسی پلوسی, نشانه نارضایتی او با عینک قبل از او را در آغاز و پایان مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی.

هیچ تعجب: Pelosi اقدامات در حال حاضر مورد توجه باشد.

نقد و بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن معادل پرتاب شام خود را در کف خارجه اتحادیه شب:

رئیس جمهور حاضر به قبول پلوسی در ورود او رد او اتمام حجت و نمی تواند حتی در نگاه او.

رئیس جمهور کهنه سخنرانی خود را با آشکار و تهاجمی نهفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است نه متعهد به حفاظت از بیماران با شرایط از پیش موجود; آن را بارها و بارها به دنبال به پایان این حفاظت است و در دادگاه در حال حاضر تلاش دوباره. آمریکا را به عنوان رهبر جهان در تولید نفت و گاز است با تشکر از هر گونه اقدام از مغلوب ساختن پیشی جستن; کشور نقل مکان کرد و به مقام اول در سال 2012. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه ریاست بیش از هر نوع “باز گشت” از اقتصاد است که رشد سریع در سه سال قبل از او در زمان دفتری از سه سال پس از. تولید و اشتغال به بهبود است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن; چون او در جنگ تجارت و تولید و اشتغال است سقوط در سازمان دیده بان خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن untruthfulness بدنام است اما هنوز هم از عزیمت به دروغ و گمراه بنابراین اغلب و تا گستاخی قبل از همه مونتاژ کنگره است.

این صحنه مراسم از یک خانواده نظامی برای دوربین های خروج از حالت عادی ادب بیش از حد. رئیس جمهور رونالد ریگان معرفی شومن را لمس صندلی در گالری یک قهرمان به تحسین می شود. دستگاه سرچشمه به عنوان یک سخاوتمندانه لحظه ای از به رسمیت شناختن توسط ملت است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و کاهش آن به یک شاگرد-مانند بهره برداری از سایر مردم بیشتر احساسات خام از دست دادن و غم و اندوه خود زمخت اهداف: سرگرمی, حواس پرتی, سیاسی, بسیج. یک سرباز در وظیفه فعال نباید خواسته خود را فرمانده کل قوا به انجام خود را بازگشت به خانه به همسر و فرزند قبل از جهانی مخاطبان تلویزیون است. که توهین آمیز و سرزده است. آن را نیز تنزل کنگره و ملت توسط voyeuristically باز به نمایش عمومی یک لحظه است که به طور معمول خواهد بود ، شما ممکن است می گویند شب گذشته بود شب که شاگرد تولید Mark Burnett واقعا رئیس جمهور شد.

حتی بیشتر زشت بود مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل وضعیت اتحادیه به یک کمپین تجمع است. قانون اساسی مستلزم آن است که رئیس جمهور “از زمان به زمان به اطلاعات کنگره از دولت از اتحادیه و توصیه به در نظر گرفتن چنین اقداماتی به عنوان او باید قاضی لازم و مصلحت.” با سفارشی امور خارجه اتحادیه است که با حضور قضات دیوان عالی کشور توسط ستاد مشترک و دیپلمات های خارجی. آنها باید مستقر شده اند به عنوان غرفه در شعارهای با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در گالری و از اعضای جمهوری خواه کنگره از “چهار سال دیگر” و “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!” اگر دولت از این اتحادیه در حال حاضر آشکارا یک مراسم انتخاباتی هیچ یک از آنها باید وجود داشته باشد—و واقعا اعضای غیر حزب ریاست جمهوری باید معاف شود و همچنین. هیچ اطلاعات صادقانه در حال ارائه به ندرت هر گونه لازم و مصلحت اقدامات هستند که توصیه می شود برای در نظر گرفتن آن همه فقط یک کمی-کمتر-thuggish-و-آشکارا-نژادپرستانه-بیشتر از حد معمول نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن در رالی.

کمی کمتر آشکارا نژادپرست است. همه ما متعلق به رنج انسان گونه است. سرطان دستورات ما شفقت هر کس آن را اعتصاب. اما به احضار همه اعضای کنگره به عضویت در مراسم تجلیل یک نفر آنها به علت خوب است به خصوص به عنوان برجسته رسانه های مسابقه-baiter—به خوبی آن را به عنوان اشتباه به عنوان آن شده اند که برای رئیس جمهور اوباما به تقاضای کنگره تحسین لوئیس فرخ نیست که اوباما تا کنون خواهد که خواستار چنین ظالمانه چیز. مانند Limbaugh فرخ دارای یک پایه فن اما حتی طرفداران خود را درک کنند که هر دو مردان مدیون موفقیت خود را به نبوغ خود را برای بد نام کردن و تحقیر. به افتخار چنین شخصی در چنین شرایطی است که دیدنی ترین راه ممکن است از اعلام کرد: دولت از اتحادیه دیگر مشتاق به صحبت می کنند به این کشور به عنوان یک کل.

مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه مشروعیت خود را در حمایت از دو پنجم از این کشور (“95 درصد تصویب در میان جمهوری خواهان!”). او تفسیر کار رئیس جمهور به عنوان جنگ فرهنگی جنگ دو پنجم در برابر اکثریت است. با خود حساب او متنفر ایالت نیویورک “حتی بیشتر از من باید.” او disparages کالیفرنیا به عنوان یک زمین از پلیدی و بی خانمانی در شهر بالتیمور به عنوان موش آلوده و شیکاگو به عنوان یک منطقه بدون کنترل جرم و جنایت. آمریکایی ها به اشتراک گذاری کمتر و کمتر نمادین وقایع عمومی. دولت از اتحادیه یکی از آنها بود. مغلوب ساختن پیشی جستن اتحادش را تغییر و آن را به چیزی کاملا حزبی و جناحی برنامه نویسی, شب به طور انحصاری و برای او گرامی دو پنجم. چه کسی می داند که, و یا اینکه آیا آن را تا به حال تغییر به عقب ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داده است توانایی های خود را به توهین و یا توهین. او دهکدهای از دست داد توانایی های خود را به تعجب. پس از سال 2017 مفسران را در واکنش به تهمت را travesties توسط ستایش او را برای انجام نه بدتر. مغلوب ساختن پیشی جستن است مدرج بر روی یک منحنی مانند هیچ رئیس جمهوری در تاریخ است. اگر او خودداری از فوران در مدرسه القاب و یا سوء استفاده از سازمان ملل به عنوان “shithole کشور” و یا دعوت تماشاچیان به پانچ یک سناتور در این صورت ؟ پس از آن او در حال رشد بود به این کار. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع انجام هر یک از کسانی که همه چیز شب گذشته پس از او جمع آوری توله سگ-آموزش تمجید امروز. چه پسر خوب!

این هنرمند آلمانی Max Liebmann اظهار داشت: پس از یک brownshirt رژه در زیر پنجره خود را در سال 1933: “من احتمالا نمی تواند غذا خوردن تا آنجا که من می خواهم به پرتاب.” از طریق وحشتناک شب یک نگاه نشان می دهد چنین فکر کردم دیدم دوباره و دوباره در سراسر نانسی پلوسی ، هنگامی که آن را بیش از همه از جمله توهین به او اجازه خودش یک انسان لحظه ای از اعتراض در برابر منظره ای را که او تا به حال شده است غیر ارادی ثبت نام بیش از یک قرن از سفارشی.

آن است که در حال حاضر پلوسی نه تهمت است که هدف از انتقاد. جهان انتظار دارد که بلندگو به می دانم که چگونه رفتار کنند. اگر او انحراف از انتظارات او را به عنوان خود آگاه بالغ است که می تواند پاسخگوی اقدامات او—بر خلاف آسیب دیده کودک که اشغال کاخ سفید است.

انتقاد از Pelosi استمرار یک معضل خطرناک در زندگی آمریکایی. مغلوب ساختن پیشی جستن را زباله هنجارهای نجابت و ادب یا به این دلیل او را انتخاب و یا این که او نمی تواند از آن کمک کند. اما او و حامیان او استناد همان کسانی که هنجارهای زمانی که آنها نیاز به کمک یا حمایت می کند. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن تنزل خارجه اتحادیه شب به WWE WrestleMania, آن: , ایالات متحده, ایالات متحده آمریکا. زمانی که پلوسی crinkles چشم او در مخالفت: هی که جانشین واشنگتن و لینکلن! هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن hurls سوء استفاده از نام مستعار? که فقط به آنچه او می کند. زمانی که پلوسی با حذف یک تعریف عرفی? چگونه جرات او.

آن را نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا اما در کل دولت است. در تابستان 2018 و پس از آن — دبیر مطبوعاتی سارا هاکبی ساندرز رد شد خدمات در واشنگتن-منطقه رستوران. وجود دارد مقدار توت-üchtelhausen سپس: ما چگونه اجازه ما اختلافات سیاسی به تشدید به چنین نقطه ؟ نبود یک زمان هنگامی که شام می تواند یک پناهگاه از سیاست که مخالفان می تواند مدنی به یک دیگر ؟ و روز بعد او بازگشت و به طور معمول کار روزانه از دروغ و اهانت صدمه دیده و جرم که کسی شکی نیست که او یک شخص خوب در زیر آن همه.

تنها در 10 روز گذشته وزیر خارجه مایک Pompeo می تواند احضار یک خبرنگار جیغ و نفرین در گسترش یک داستان دروغ در مورد او پس از آن و پس از آن رسما avow رهبری آمریکا در دفاع از مطبوعات آزاد در یک مصاحبه. مغلوب ساختن پیشی جستن و نگهدارنده می خواهید به رفتار مانند موز جمهوری خواهان در حالی که وارث اعتبار از ریگان جمهوری خواهان. آن را عمیقا کج کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اختلال به درستی الهام بخش عمیقی حسرت به reassert نرمال. اما این هدف برای سیاست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را باید هر کسی و بی تکلف در مورد آنچه اتفاق می افتد در زیر مغلوب ساختن پیشی جستن. حسن نیت ارائه میدهد از James Comey, ولادیمیر پوتین و کالج انتخاباتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده قدرت ریاست جمهوری. اما او هرگز می خواستم به دنبال و یا حتی کمرنگ درک قدرت از ریاست جمهوری و پس از دوره اقتدار که در دسترس نیست به او هر زمان که او در می یابد آن را مناسب برای shame مخالفان. کسانی که احترام بسیاری دفتر تهمت نگه می دارد و نانسی پلوسی سر که در لیست هستند حساس به چه تهمت defiles که ، زمان خواهد آمد برای تمیز کردن آن است. اما در حال حاضر هیچ کس نباید مجبور به تظاهر به بوی آن—حتی در دولت از اتحادیه های شب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر