مغلوب ساختن پیشی جستن است, بهره برداری از سی فقدان استقلال

ایده های رئیس جمهور سوریه در پایتخت در معرض آسیب پذیری خود را به استبداد. گتی / اطلس در ژوئن 26, م

توسط NEWS-SINGLE در 4 تیر 1399
گتی / اطلس

در ژوئن 26, مجلس نمایندگان رای خواهد داد که آیا به ناحیه کلمبیا کشور 51 دولت است. این اندازه گیری است و انتظار می رود به تصویب و با حمایت خانه دموکراتیک اکثریت اولین بار است که یا مجلسی کنگره به حمایت قانون برای سی استقلال.

مقدار زیادی تغییر کرده است و از سال 1993 آخرین بار طرفداران سعی کردم و شکست خورده به تصویب چنین اندازه گیری در خانه. اما افزایش حمایت از استقلال در میان دموکرات کنگره است که در بخش بزرگی یک واکنش در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی پاسخ در این منطقه به ناآرامی های مدنی را برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ در دست پلیس است. سرباز گارد ملی جمع آوری فدرال و ماموران اجرای قانون در خیابان های پایتخت مستقر علیه معترضان مسالمت آمیز و بدون این شهرستان رضایت. برای ساکنان دی سی که در حال حاضر بدون رای گیری نمایندگی در کنگره و تقریبا نیمی از آنها سیاه و سفید هستند این یک یادآوری خشن شهر را محدود و کنترل بیش از آن امور خود را.

"استقلال رفع آن همه" سی شهردار موریل Bowser خود گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام مجلس رای. که ممکن است اغراق همه چیز. اما کنگره فشار برای استقلال—نمادین هر چند از آن است که توجه به مخالفت جمهوریخواهان کنترل سنا نشان می دهد دامنه ممکن است اصلاحات در بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

مغلوب ساختن پیشی جستن استبداد همواره peculiarly ضعف اراده. او را تحسین دیکتاتورها اما او فاقد علاقه و توجه span به شکستن واقعی محدودیت های قانونی در قدرت خود را. جای خود را ارجح است برای قرار دادن فضاهای که در آن او است حداقل محدود به آغاز و پس از آن اعمال به عنوان نیروی بسیار به عنوان او می تواند. سازگار ترین مثال در سراسر تهمت ریاست جمهوری شده است اقدامات خود را در مورد مهاجرت—یک قلمرو که در آن هر دو دادگاه و کنگره در طول تاریخ اعطا رئیس جمهور بزرگ احترام.

خود را سرکوب در سی ارائه می دهد یک مثال دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار نیروهای نظامی و ماموران اجرای قانون بود و ترسناک در بخشی به دلیل آن خیلی آشنا است. در یک سطح از نظر اجرای قانون و حمله به معترضان مسالمت آمیز برای روشن شدن راه را برای ریاست جمهوری عکس op—نه به ذکر است نیروهای مسلح در آثار تاریخی ملی افسران پلیس امتناع خود را شناسایی و, این هلیکوپتر با استفاده از میدان جنگ مانور معلق در هوا کم و بیش خیابان های شهر برای ارعاب معترضان شد بیگانه به دموکراسی آمریکایی. در سطح دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن عینک شبیه چیزی است که آمریکایی ها به خوبی می دانیم از خارجی اخبار گزارش. مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد به ایالات متحده سرمایه یک چشم انداز از قدرت بیشتر در خانه در یک سرزمین های اشغالی و یا سقوط دولت است. نیویورک تایمز در مقایسه با موانع ساخته شده در اطراف کاخ سفید به منطقه سبز بغداد است.

سی فقدان استقلال و منحصر به فرد خود را در ارتباط با دولت فدرال این کارتونی نشان می دهد از زور ممکن است. بر خلاف دولت ملی نگهبانان که معمولا در گزارش خود به فرمانداران این سی گارد ملی است که فرمان رئیس جمهور. در نتیجه تهمت می تواند با ارسال نیروهای خود را به منطقه و خیابان بدون نیاز به استناد قیام, قانون بحث برانگیز اختیارات قانونی او را در مورد نیاز به تماس بگیرید تا گارد در جای دیگر در این کشور—و بدون نیاز به این شهر رضایت. رئیس جمهور کنترل بر اجرای قانون فدرال نیز او را قادر به اعزام به شدت مسلح افسران از سازمان های مختلف در سراسر شهرستان—دوباره بدون مشورت با رهبری محلی. واشنگتن پست گزارش داد که کاخ سفید حتی در نظر گرفته تصرف کنترل از سی نیروی پلیس قبل از تصمیم گیری در برابر آن. مغلوب ساختن پیشی جستن یافت و در پایتخت یک محل است که تا به حال هیچ چاره در برابر گسترده اقتدار در حال حاضر اعطا شده به او و اظهار داشت که سازمان با لذت از یک قلدر.

دوباره و دوباره در تلاش برای درک جمهور رویکرد به دفتر من بازگشت به مفهوم "دولت از استثنا"—یک ایده مرکزی به فکر نازی فقیه کارل اشمیت. در یک لحظه از پیش بینی نشده اورژانس او استدلال هر گونه محدودیت در قدرت به راه و رهبر ممکن است در عمل با تمام نیرو از اختیارات قانونی اما بدون محدودیت. حتی در لیبرال دموکراسی مشخص محدودیت در قدرت اشمیت می گوید: این کرم چاله به دیکتاتوری همیشه وجود دارد.

اخیرا نظریه پردازان در نظر گرفتن یک دیدگاه انتقادی از اشمیت پیشنهاد کرده اند که حالات استثنا به وجود آمده در کنار سلسله مراتب از مسابقه و استعمار. "حاکمیت" به کامرونی فیلسوف Achille Mbembe استدلال "به معنی ظرفیت به تعریف که مسائل و کسی نیست که یکبار مصرف است و چه کسی نیست." من شک دارم که مغلوب ساختن پیشی جستن است آشنا با اشمیت کار یا بورس تحصیلی اطراف آن است. اما وجود دارد یک اکو از حالت استثنا در مغلوب ساختن پیشی جستن اشتیاق به استفاده از مرز جنوبی—و در حال حاضر سی—به چوب بست و زمینه را برای استبداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز از مرز جنوبی به عنوان یک قلمرو lawless خشونت شکل نژادپرستانه توهمات در مورد آمریکای لاتین آمریکایی فساد حرمت سفید, ایالات متحده است. (نوشتن در ژانویه 2019 مهاجرت خبرنگار دارا لیند استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است "فقط یک نکته" برای بازی هنگامی که خواست به قانون انتخابات ریاست جمهوری: این ایده که "مهاجران هستند که در سراسر مرز به شما را بکشند.") سی فقدان حاکمیت اجازه داده است که نسبت ناروا به آن تبدیل به یک نوع حالت استثنا در طول تظاهرات به همان اندازه غیر ممکن است به disaggregate از مسابقه. پس از سیاه و سفید سی ساکنان را به دست آورد حق رای دادن و قدرت سیاسی در منطقه پس از جنگ داخلی سفید واکنش منجر به لغو این شهر به صورت محلی و دولت منتخب. شهر اصلاح برخی از استقلال در سال 1973 پس از سال 1965 رای گیری قانون حقوق فعال سیاه رای دهندگان تحت فشار قرار segregationist سناتور که مسدود شده بود تمام تلاش ها در جهت کنترل محلی. خواهان روشن ساخته اند که مخالفت خود را با سی استقلال ناشی از این واقعیت است که ساکنان منطقه از آنها سیاه و سفید آمریکایی را تشکیل می دهند بزرگترین گروه قومی خواهد رای اضافی دو سناتور دموکرات. "چرا جمهوری خواهان تا کنون انجام این کار؟" مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته نیویورک پست در اوایل ممکن است.

این تاریخ است که چرا رئیس جمهور چنین قدرت بر استقرار نیروهای نظامی و اجرای قانون در پایتخت. و آن است که چرا یک رئیس جمهور غرق در نفرت نژادی قادر به نوبه خود قدرت دولتی علیه معترضان بسیاری از آنها را سیاه و سفید نشان دادن در برابر مرگ یک مرد سیاه و سفید در دست دولت است. به قول Mbembe آن را سخت به تصور کنید که در ایالات متحده امروز واضح تر تظاهرات از حاکمیت به عنوان توانایی برای تصمیم گیری که می کند و دریافت این قانون حمایت می کند.

رئیس جمهور دارای یک استعداد برای تشخیص از آن مکان در نظم حقوقی که در آن یک می تواند استبدادی می تواند عمل خود را ایده آل حکومت با حداقل محدودیت. حالا که تهمت انجام داده است ملت نامشخص حمایت از ساخت آن نقاط ضعف شناخته شده این کار این است که به ساحل آنها را برای جلوگیری از مشابه سوء استفاده در آینده. ژوئن 26 رای به صورت سی استقلال است نه حل ساده برای این مشکل است. برای یک چیز, این لایحه است که هیچ جا در سنا است. اما با این وجود نقاط به یک راه ممکن است به جلو.

اگر چه حامیان سی استقلال باید گاهی اوقات به نام منطقه "آمریکا در گذشته مستعمره" که وجه تسمیه می تواند فقط به عنوان به خوبی توصیف ایالات متحده که هنوز هم رد حمایت کامل از قانون اساسی ایالات متحده. پورتو ریکو هنوز از وضعیتی وخیم سال پس از ویرانی طوفان ماریا در غیاب صالح فدرال پاسخ یکی دیگر از فضای استثنا و همچنین می تواند به نفع از استقلال. اقتدار بیش از مرز نیاز به بازنگری بیش از حد: برخی از نوع بازسازی از ریاست جمهوری کنترل است. آن را بعید است که بسیار اتفاق می افتد تحت فعلی دولت و کنگره, اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دفتر—شاید به عنوان به زودی به عنوان ژانویه 2021 اگر جو بایدن برنده در ماه نوامبر این اصلاحات را به ارزش یک نگاه جدی است.

اشمیت خواهد استدلال می کنند که هیچ راهی برای مهار قدرت مستقل به طور کامل است که پتانسیل برای دیکتاتوری همیشه وجود دارد خواهد بود. بدون وارد شدن به یک بحث فلسفی بحث بر سر اینکه آیا یا نه او حق آن است که در حداقل ممکن به حمایت از شأن و منزلت کسانی که در طول تاریخ محروم از قانون را حمایت و به آن را مشکل تر برای آینده رئیس جمهور به پانچ از طریق به استبداد. و آن را به ارزش نگه داشتن در ذهن بیانیه مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری در یک sneering نامه ای به شهردار سی که تظاهرات "منتقل و این تصور که ایالات متحده در حال از دست دادن کنترل پایتخت آن شهر". که crisply فریم های این سوال: که کنترل ؟ و بر چه کسی ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب