مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی “افراد مشهور Coronavirus توجیهی” با Gary Busey و Dennis Rodman

President Donald Trump and Gary Busey
عکس از شاتر

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—به امید تزریق برخی از رتبه های سحر و جادو به پیری تلویزیون حق رای دادن Donald J. Trump روز پنجشنبه اعلام کرد که او به زودی راه اندازی “افراد مشهور Coronavirus جلسه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او سبز-روشنایی راه اندازی مجدد چون نسخه فعلی نشان می دهد که “گرفتن نوع قدیمی است.”

“CNN و MSNBC آغاز شده برش دور از نمایش و ساخته شده است که من بسیار ناراضی” او گفت:. “من متوجه شدم من تا به حال به موسیقی جاز تا چیز.”

اولین قسمت از “افراد مشهور Coronavirus جلسه” به هوا دوشنبه آینده خواهد شد از ویژگی های دو مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه, Gary Busey و Dennis Rodman.

“ما در حال رفتن به دیدن بسیاری از گری و دنیس و بسیار کمتر از آن خسته کننده, نمودار,” او گفت:. “همه صحبت من برای متنفر نمودار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که علاوه بر این از مشاهیر به coronavirus جلسات بدان معنی است که برخی از نشان می دهد در حال حاضر اعضای بازیگران را مجبور به رفتن.

“آیا مایک پنس اقامت در قالب?” او گفت:. “او یک قفل. تونی و دبورا? هنوز مطمئن شوید. تنها کسی که یک قطعی در این نقطه است MyPillow مرد. ما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر از MyPillow مرد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>