مغلوب ساختن پیشی جستن تمرین دورى از همه خود را قبل از اظهارات در مورد کوروناویروس

President Donald Trump
عکس توسط مندل فا نگن / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—صدور جدید فاصله رهنمود در چهارشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در حال حاضر تمرین دورى از همه اظهارات قبلی خود را در مورد کوروناویروس.

“از امروز من خواهد شد نگه داشتن فاصله زیادی بین خودم و هر چیزی که من گفتم در مورد COVID-19 در ماه های ژانویه ، فوریه و مارس” او گفت:. “من خواهد بود اقامت حداقل شش فوت دور از این اظهارات و احتمالا بیشتر شبیه به ده هزار فوت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی تواند پیش بینی چه مدت جدید خود تمرین سوريه ادامه خواهد داد اما نشان داد “هفته آینده من احتمالا در فاصله خودم را از همه چیز من گفت این هفته است. این می تواند برای یک زمان طولانی است.”

او خواست همه آمریکایی ها به فاصله خود از اظهارات قبلی خود را به عنوان به خوبی. “اگر شما در حال تماشای سی ان ان یا MSNBC و آنها شروع به نشان دادن چیزهایی که من گفتم در فوریه اتاق را ترک بلافاصله” او توصیه می شود.

Dr. Anthony Fauci های محترم virologist ابراز تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست جدید. “من شده اند فاصله خودم از اظهارات خود را برای ماه,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>