تهمت شکایت Coronavirus برای درمان او را ناعادلانه

عکس با جلب Angerer / گتیواشنگتن (به Borowitz گزارش)—ادعا که آن را "با من برخورد ناعادلانه" Donald J. Trump روز

توسط NEWS-SINGLE در 28 تیر 1399
President Donald Trump
عکس با جلب Angerer / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—ادعا که آن را "با من برخورد ناعادلانه" Donald J. Trump روز جمعه اعلام کرد که او تحت پیگرد coronavirus.

"این یک ویروس بسیار تند و زننده و که من معنی آن شده است به من شخصا" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. "من هرگز فکر نمی کردم که وجود دارد می تواند هر چیزی وحشتناک تر از جیم آکوستا اما coronavirus است مانند نامرئی جیم آکوستا."

ارائه یک پیش نمایش از طرح دعوی در دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را متهم به کروناویروس از دخالت در سال 2020 انتخابات.

"شما نگاهی به اعداد و هر بار که این ویروس را از شماره تا شماره من پایین رفتن" او گفت:. "این ویروس در تلاش است تا دکل انتخابات به صورت خواب آلود جو."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آماده شد و خود را به صورت برابر coronavirus تمام راه را به دیوان عالی کشور ادعا "مورد من بسیار عالی است. حتی کسانی که ناسپاس زیبایی Kavanaugh و Gorsuch خواهد جانبی با من."

روابط بین تهمت و ویروس را گزارش آنقدر تیره و تار است که او دیگر اجازه می دهد تا بحث از coronavirus در جلسات Coronavirus نیروی کار.

در کاخ سفید, مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن احساس "عمیقا خیانت" توسط coronavirus.

"COVID-19 نمی خواهد آنچه در آن است امروز بدون رئیس جمهور تهمت," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب