مغلوب ساختن پیشی جستن به پرتاب از متمم اول قانون اساسی در استادیوم یانکی

عکس جسیکا Rinaldi / ایسناواشنگتن (به Borowitz گزارش)—در صورتی که او به عنوان "تاریخی" Donald J. Trump اعلام کر

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
Donald Trump throws the first pitch.
عکس جسیکا Rinaldi / ایسنا

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—در صورتی که او به عنوان "تاریخی" Donald J. Trump اعلام کرد که پرتاب از متمم اول قانون اساسی در استادیوم یانکی در ماه آینده.

"این رفتن به یک شگفت انگیز و فوق العاده چیزی که من انجام خواهد داد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من یک مقدار زیادی از تاریخچه کارشناسان و همه آنها می گویند که هیچ رئیس جمهور از پرتاب یک اصلاحیه قبل از."

"باراک اوباما رئیس جمهور هشت سال و هرگز انداخت از اصلاحیه" او گفت:. "چه بازنده."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در نظر گرفته شده بود پرتاب کردن متمم اول قانون اساسی "بسیاری از بار قبل" بود اما در نهایت تصمیم گرفت برای حفظ آزادی مطبوعات برای دوستان خود در رادیو فردا.

"اما به لطف زیبایی که کریس والاس در حال حاضر من می دانم که روباه فقط به عنوان زننده و جعلی به عنوان بقیه," او گفت:. "تنها روزنامه نگار چپ است که خوب در OAN."

وقتی پرسید که چگونه او در حال آماده شدن برای استادیوم یانکی ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در مشاوره با دیگر رهبران جهان که تجربه در پرتاب کردن قوانین.

"من تا به حال فوق العاده گفتگو با ولادیمیر پوتین" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "آنها نمی متمم اول قانون اساسی در روسیه اما او گفت که اگر آنها او قطعا آن را پرتاب کنید. به طوری ساخته شده است که من احساس می کنم خوب است."

مغلوب ساختن پیشی جستن رشد مبهم چشم به او فکر آینده خود دیدار به استادیوم یانکی.

"من نمی توانم باور من پرتاب کردن متمم اول قانون اساسی," او گفت:. "هر پسر در رویای این است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن