مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند تا برای عادی

داگ میلز / نیویورک تایمز / گتی

این هفته قابل توجه خود را برای عدم coronavirus جلسات که برگزار می شود ما را در چنگال خود را برای بیش از یک ماه است. هنگامی که یک منبع غرور و افتخار آنها در معرض جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او کشف کرد که در نهایت به عنوان یک شکل از سرگرم کننده است. در جای خود در کاخ سفید چیده شده یک سری از خوبی هماهنگ شده حوادث برای او دور از اتاق مطبوعات. روش پیشنهاد یک نظم و انضباط و متانت نهان از این دولت پس از همه گیر آغاز شد—پس از تحلیف روز 2017, که برای ماده. این هفته به نظر می رسید (انگشتان من لرزه به نوع کلمه) طبیعی است. حداقل به عنوان طبیعی به عنوان می تواند محشور در این بار مزاحم.

در عین حال بیش از یک بار در ذهن من چه مانده است از آن رفت و برگشت به یک حکایت مربوط George S. کافمن بزرگ نمایشنامه نویس دهه 1920 و ’30s. او در صحبت با دوستان در یک شب در پشت صحنه یک عملکرد از آخرین برادوی رسید. نشان می دهد که این برادران مارکس که خود را بی پایان سازد. ناگهان کافمن مسکوت اصحاب خود را. “خدای من” Kaufman گفت: در شوک است. “من فکر می کنم من فقط شنیده ام چیزی نوشتم!”

داشتن مدتها پیش به عنوان یک speechwriter خودم که داستان بازگشت در آن delirious لحظاتی که من تصویر گرفتاری از مغلوب ساختن پیشی جستن speechwriters. قرار دادن کلمات در دهان یک مرد که دهان در حال حاضر سرریزهای با کلمات خود را باید برای یک زندگی ثابت نا امیدی. در نظر چهارشنبه گذشته بعد از ظهر زمانی که رئیس جمهور در کاخ سفید با مدیران کسب و کار به بحث در مورد برنامه ریزی برای “باز کردن امریکا دوباره.”

من تصور جوان speechwriters خود را به تازگی تشکیل شده کلمات در حال حاضر چاپ شده بر روی کاغذ جمهور حمل. آنها گوش دادن از راه دور از یک سخنران در دفتر خود در سراسر خیابان.

“خوب, با تشکر از شما خیلی برای همه” رئیس جمهور می گوید و از راه مقدمه. “بسیاری از پیشرفت در حال ساخته شده به عنوان شما را ببینید. و ما در حال بازگشایی کشور ما و این بسیار هیجان انگیز است.”

این speechwriters شانه در عفت و کار خود را. آن را نمی چرچیل اما چه جهنم…

و سپس به طور ناگهانی و بدون مکث: “و باید آن را هرگز اتفاق افتاده است…”

ده ثانیه به آماده سخنان و در حال حاضر من می توانید ببینید مبهوت speechwriters خیره به سقف و یا هر یک از دیگر: آنچه باید هرگز اتفاق افتاده است ؟

“این طاعون هرگز نباید اتفاق می افتاد” رئیس جمهور ادامه تن او سخت است. “این می تواند متوقف شده است اما مردم تصمیم به آن را متوقف کند. آن را بسیار غم انگیز چیزی برای جهان—184 کشور حداقل.”

نویسندگان نگاه ناامیدانه در متن اصلی خود را و رها کردن نسخه های خود را در سطل بازیافت به عنوان رئیس جمهور رزومه در یک تن سبکتر: “اما این یک افتخار بزرگ برای شما با ما و دوستان من …”

این ایده که همه گیر باید هرگز اتفاق افتاده است—و این که برخی از مردم تصمیم به توقف آن شد موضوع در انتخابات ریاست جمهوری ذهن هفته گذشته است. اما وجود دارد بسیاری از تم ها به عنوان وجود دارد به طوری که اغلب با رئیس جمهور.

او تا به حال به پایان رسید هفته قبل در یک ترش توجه داشته باشید. در پایان از معمول جمعه coronavirus جلسه در آوریل 24, او تبدیل هوشمندانه بر روی پاشنه خود و کاهش یافته است به دریافت هر گونه سوال از مطبوعات است. در حالیکه در 24 ساعت تورنت مسخره و سوء استفاده به حال باران را بر روی او—چگونه به توصیف آن ؟ —دوست دارد که جهان تا به حال هرگز دیده می شود قبل از اینکه در تاریخ بشر است. (همه آن را می داند.) علت تمسخر البته او غرق در افکار در استفاده از آن مواد ضد عفونی کننده و اشعه ماوراء بنفش ممکن است قرار داده و در عقب coronavirus. که غرق در افکار به خاطر شما بود نامتعارف.

این مسخره بود باطل حتی با استانداردهای مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. اما آیا آن را برای اولین بار نیش آن هدف ؟ ما نمی دانیم. دور از اتاق مطبوعات رئیس جمهور اخراج کردن حساب توییتر خود را. چه ریخت بود انزجار خود را نه تنها برای خود, مسخره, در مطبوعات, اما این ایده بسیار از جلسات محل برگزاری است که تا به حال فعال خود را ناگوار سازد.

“آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق دقت,” او نوشت. “… نه به ارزش زمان و تلاش است.”

در میان حقایق است که مطبوعات خودداری کرد به گزارش رئیس جمهور به تازگی کشف کرده اند هدیه ای برای طعنه زدن. طعنه او اصرار داشت او را به خود فرد افکار خود را در استفاده از Lysol و نور خورشید آن را به یکی دیگر از, طعنه آمیز, شوخی, گفت, زمانی که در یک متعاقب آن صدای جیر جیر او خواست روزنامه نگاران که برنده “جایزه نوبل” را برای گزارش خود در روسیه “جعل” به آن بازگشت.

نادر در اینجا بود که رئیس جمهور بود دروغ گفتن در مورد آنچه که او می گفت و به همین دلیل او آن را گفت. هر کسی که به تماشای این ویدئو اصلی خود را به نظر می تواند ببینید که چگونه به صورت جدی و امید-پر—چگونه به دور از طعنه—او در تعمق شگفتی از مواد ضد عفونی کننده. این نادر بود که او آن را احساس لازم به توضیح خود را پس از این واقعیت است. او به نظر می رسید و گفت: من احمق نیست و من می دانم که چگونه به طلسم. من فقط یک حس شوخ طبعی بیش از حد پیچیده برای متوسط خبرنگار به درک. طعنه! مطمئن شوید که بلیط.

آشکارا تهمت و مردم در اطراف او فکر می کرد که در آخرین آن زمان برای چیز دیگری است. رئیس جمهور اجتناب اطاق ماشین چاپ و احاطه خود را در طول هفته با مدیران و صاحبان و کارکنان کسب و کارهای کوچک و بزرگ و یک توسط یک, دوستانه و سپاسگزار فرمانداران (دو نفر از آنها دموکرات ها!). تغییرات بلافاصله آشکار. مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار ساکت; هنگامی که او در زمان مطبوعات پرسش های او کاهش یافته است طعمه حتی بیشتر تحریک آمیز. اظهارات خود با وجود اجتناب ناپذیر Marxian بداهه باز با عبارات عزاداری و تسلیت این کشور را دوست داشت و از دست داد—عبارات او شده است شما تمایلی به در گذشته است. نهایی خود را در کاخ سفید رویداد هفته بود یک حرکت نمایش از شهروندان عادی که خود را متمایز کرده است با اعمال خیریه در میان همه گیر.

غیر منتظره ترین از همه تازه ضرب دبیر مطبوعاتی آینده رادیو فردا میزبان به نام Kayleigh McEnany به آنچه شبیه یک سنتی نشست خبری—یکی از اولین بار در بیش از 100 روز. او مستقیم و آگاه و دوستانه است. ابرها به نظر می رسید ،

دچار سوء تفاهم نیست. هیچ هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن-مشاهده خواهد کمبود عجایب. ناگهانی تیره خود-وقفه—باید آن را هرگز اتفاق افتاده است—شنیده می شد در هر گفتار. مردی که یک بار اعلام کرد “ما در حال انجام سلامتی” هنگامی که او امیدوار است به جای قانون مراقبت مقرون به صرفه در ادامه به صحبت در امضای مختصر: با اشاره به سوئد, او گفت:, “آنها در حال رفتن گله.” (سوئدی به امید دستیابی به گله ایمنی.) در سیاست انرژی: “من همه سبز. اما سبز نمی تواند قدرت عظیم این کارخانه است.” (می توانید از نارنجی؟) بداهه incoherence که می تواند تقریبا جذاب اگر شما در خلق و خوی سمت راست هنوز موفق به تن ناشنوا است. سرکش او خودپرستی تبدیل همه چیز وارونه و خوش بینی و boosterism او گونه به انتقال بستن. “ما مرگ بالغ,” او گفت:, “ما اعداد به میلیون نفر, واقعا بسیار بسیار قوی است. ما بسیار افتخار از این کار انجام داده ایم.” ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!

و در عین حال هیچ کس نباید دست کم گرفتن چگونه غیر منتظره هفته: یک سری از برنامه ها با جفت و جور میشد پیام ابراز همدردی برای قربانیان فاجعه ملی ظاهر بیان و مطلع مطبوعات عامل به یک رشته از عقلانیت از خود درهم و برهم و حتی یک رئیس که به نظر می رسید برای توسعه unwonted مهارت خود را مجبور به توقف صحبت کردن.

این همه نتیجه chastened مغلوب ساختن پیشی جستن—یک انسان تهمت بنابراین کبود و کتک بین المللی مسخره است که او احساس لازم را به سهام ؟ یک unreflective مرد نقل مکان کرد و در آخر به خود بازتاب goaded داخلی زمزمه در خود شک غریزه بی تردید و حکمت ؟

اگر این چنین است آیا ما می توانیم همه ما نه تنها خود را speechwriters اما شهروندان بیش از حد دیدن یک بازگشت در این زمان بحران به یک حالت از رهبری ملی است که روش (دوباره انگشتان لرزه) این عادی است ؟ چنین چیزی ممکن است ؟

Nah.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>