مغلوب ساختن پیشی جستن را ایستاده در بالای یک زمین از فجایع

پس از تولسا مسابقه کشتار که در طی آن اوباش از ساکنان سفید حمله سیاه ساکنان و کسب و کار از Greenwood منطقه در Tulsa, Oklahoma, US, ژوئن 1921.اوکلاهما تاریخی جامعه / گتی

فردا در مرکز شهر تولسا اوکلاهما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برگزاری اولین کمپین تجمع در بیش از 100 روز. این تجمع شده است به طور گسترده ای به دلیل انتقاد از نگرانی های است که آن را گسترش coronavirus و دلیل اصلی آن تاریخ—ژوئن 19—است Juneteenth تعطیلات به مناسبت روز آخرین بردگی مردم در سابق کنفدراسیون آزادی خود را به دست آورد. پس از اعتراض عمومی به تجمع منتقل شد با یک روز برای فردا.

اما این طرح نیز جلب انتقاد برای انتخاب محل. شهر تولسا سایت از سال 1921 تولسا نژاد قتل عام تا زمانی که اراذل و اوباش سوخته مرفه سیاه محله به زمین قتل به احتمال زیاد صدها نفر از ساکنان و خروج هزار نفر دیگر بی خانمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات شده اند به طور معمول محکوم کرد و برای تشویق و تحریک نژادی و خشونت است. اما زمانی که هزاران نفر جمع آوری به شنیدن حرف های او فردا آنها را ایستاده بر روی زمین در حال حاضر آغشته به آن است. Tulsa پدید آمده در میان سراسیمگی از نفت و زمین سود و دهه خشونت در برابر آن سیاه و سفید و مادری ساکنان. تاریخ به خاک سپرده شده است در زیر افق خود را.


BOK مرکز دهانه چهار بلوک در مرکز شهر تولسا. اگر شما ایستاده در غرب آن گوشه و چهره غرب شما می توانید مجموعه ای از آهنگ قطار در پایان از بلوک. اگر شما به دنبال آن آهنگ به بانک از رودخانه آرکانزاس فاصله حدود نیم مایل شما می آیند به “عصا” جایی که مورخان و قانونی باستان شناسان بر این باورند برخی از قربانیان این قتل عام به خاک سپرده شد در یک گور دسته جمعی.

شرق BOK مرکز تاریخی گرین خیابان که منجر به محله ای که در آن قتل عام رخ داده است. به طور مستقیم شمالی معروف بردی تئاتر که در آن بازماندگان قتل عام شدند گرد در زور اسلحه و برگزار شد. و به شرق است Oaklawn گورستان جایی که بیشتر قربانیان اعتقاد به خاک سپرده شود. رسم یک دایره است که از طریق این سه سایت ها و نی ها و BOK مرکز را در وسط قرار دارد.

“این در نظر گرفته شده است سرزمین مقدس توسط سیاه و سفید در جامعه می گوید:” Mechelle قهوه ای, برنامه هماهنگ در گرینوود مرکز فرهنگی که در خدمت در روایت تاریخی کمیته برای سال 1921 تولسا مسابقه کشتار گور بررسی است. “این است که توهین به [برای مغلوب ساختن پیشی جستن] برای آمدن به تولسا. به خصوص به منطقه ای که در آن وجود دارد می تواند توده قبر سایت که در آن مردم سیاه شد راهپیمایی به توقیف مراکز که در آن مردم سیاه و سفید در حال اجرا بودند و در حال فرار برای زندگی خود را.”

در 31 ماه مه سال 1921 یک نوجوان سیاه پوست بود که متهم به آزار یک زن در آسانسور مرکز شهر. که بعد از ظهر عصبانی سفید اراذل و اوباش با حضور در دادگاه است. گرینوود ساکنان آمد برای حفاظت از نوجوانان اما رویارویی خارج گرایید. سفید Tulsans تبدیل شده و خشم خود را نسبت به محله. “آن را در اواخر شب که آنها در آمد و شروع به سوختن کردن و شروع به غارت Greenwood, کشتار مردم است که آنها را در سایت می گوید:” Ricco رایت, صاحب, سیاه, وال استریت گالری و نامزد فعلی برای تولسا شهردار. “پس از از بین بردن کل جامعه سفید و اوباش شد و سپس همراهی افرادی که جان سالم به در مرکز کنوانسیون که به عنوان یک اردوگاه.”

شواهدی از کشتار از جمله اجساد کشته بوده است و عمدا سرکوب در آن زمان است. و برای چندین دهه تلاش کمی ساخته شده بود به کشف آن است. 75 سالگرد قتل عام تحت فشار قرار دادند اوکلاهما مقننه دولت به کمیسیون گزارش. سال 2001 گزارش شامل اطلاعات در مورد امکان گورهای دسته جمعی اما بی نتیجه بود. به عنوان بحث سیاسی رشد بیش از این گزارش توصیه به پرداخت بازماندگان و نوادگان غرامت رسمی جستجو نامیده می شد ،

مدت کوتاهی پس از آن در سال 2002 یک داوطلب در جستجو نام ریچارد “دیک” وارنر در مورد آموخته عکس سابق تولسا افسر پلیس رابرت پتی, دیده بود از قتل عام. در دهه 1970 با توجه به پتی, یک گروهبان به حال راه می رفت به ایستگاه اتاق استراحت اواخر یک شب. او از جیبش یک جعبه از عکس های قدیمی که تا به حال ضبط شده است توسط پلیس در روز پس از کشتار. این تصاویر با توجه به Patty بود وحشتناک. یکی نشان داد یک گروه از مردان سفید ایستاده در اطراف سنگر. آنها حمل اجسام پیچیده شده در ورق و برزنت از تخت و کامیون ها تا یک تپه کوچک و انباشته آنها را در خاک زیر. Patty می توانید ببینید رودخانه آرکانزاس و ریل قطار در قاب.

این تیم تحقیقاتی که در سال 2001 گزارش به رهبری اسکات, Ellsworth در حال حاضر یک استاد دانشگاه میشیگان صحبت کرده بود به حدود 300 نفر است. یک داستان Ellsworth شنیده ام چند برابر شد و در مورد اشخاص و تخلیه بدن از کامیون ها در یک خیابان در نزدیکی نی ها. در دهه 1970 سالمندان مرد سفید دیدن گزارش بدن در sandbar در نزدیکی محل پس از قتل عام. “او محسوب 68 بدن گذاشته شده بر روی آن. او می رود و سپس روز بعد دوباره … و آنها رفته بودند” Ellsworth به من گفت.

در تابستان گذشته یکی دیگر از قطعه ای از شواهد آمده است: هزینه از $90 یخ در شهر لجر از ماه از قتل عام. کشف شده توسط Warner دختر بتسی این مبلغ را پرداخت کرده اند برای صدها پوند از یخ است. “یخ گیاهی درست بود با عصا” Ellsworth گفت. “ما فکر می کردند که ممکن است استفاده کرده اند که به تلاش برای حفظ بدن در حالی که آنها در حال تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید با آنها.”

در 2019 در تلاش برای قرار دادن قبرها دوباره آغاز شده و پس از نزدیک به 20 سال وقفه. شواهد با اشاره به سه بالقوه در مرکز شهر تولسا و یکی بیشتر در جنوب. در ماه اکتبر اوکلاهما باستان شناسی با استفاده از رادار نافذ زمین به جستجو برای ناهنجاری های است که می تواند نشان از وجود گورهای در نی نزدیکی Newblock پارک و منطقه ای از گورهای بینام در Oaklawn گورستان. آنها دریافتند ناهنجاری در نی ها و Oaklawn گورستان. اولیه حفاری در Oaklawn ماه آینده آغاز خواهد شد.

“من فکر می کنم نیاز جامعه به رسمیت شناختن این است که آسیب زا برای مردم” رایت به من گفت. “این ضربه فقط نیاز به رفتن را از طریق فرایند جستجو برای گورهای دسته جمعی.”

روزنامه های محلی گزارش شده در هر نقطه از 30 تا 176 مرده است. رئیس NAACP—که تا به حال در سفر به نیویورک از New York—تخمین زده می شود در روز بعد از این قتل عام که 150 تا 200 مردم سیاه و سفید مرده بود. سال 2001 گزارش تخمین زده است که تا به 300 نفر جان خود را از دست به خشونت است. در مصاحبه خود با وارنر Patty گفت: اجساد به خاک سپرده شد در مخفی نگه داشتن مرگ تعداد کم است. امروز وجود دارد این است که هنوز هیچ مقام رسمی شمارش.

شواهد تولسا مسابقه کشتار از جمله اجساد کشته بوده است و عمدا سرکوب در آن زمان است. (Corbis / گتی ایماژ)

حوادث خشونت آمیز قرار گرفت که در اطراف محل از فردا رالی طولانی و لایه لایه تاریخ است. “ما نمی توانیم بحث در مورد تاریخچه سیاه وال استریت بدون صحبت کردن در مورد تاریخ بومیان آمریکایی در اوکلاهما بود که آن را در تمام سرزمین های هندی,” رایت گفت.

زمانی که مردم آفریقایی تبار برای اولین بار آمد به اوکلاهما ملت است که آنها را به بردگی کشانده بود و نه ایالات متحده بلکه یک گروه از پنج قبایل بومی آمریکا—به Choctaws, Chickasaws, Seminoles Creeks و قبیله چروکی ملت است. برده داری به پایان رسید در سرزمین های هندی با یک سری از معاهدات است که تضمین شده به افرادی که به بردگی گرفته شده اند—در حال حاضر به نام freedmen—تابعیت در قبایل. اولین سیاه جوامع در اوکلاهما شد ایجاد شده توسط این قبایل شهروندان است. توسط 1920, “اوکلاهما تا به حال بیشتر از همه شهرستانهای بیش از هر دولت دیگر” براون از گرین مرکز فرهنگی به من گفت.

سفید پیشگامان که حل و فصل تولسا بود که در بالای آن زمین است. سه رزرو دیدار در مرکز شهر تولسا; BOK مرکز نهفته در لبه شمالی از یکی از آنها—که از Muscogee (نهر) ملت. اواخر 1800s چیز به سرعت در حال تغییر. در سال 1882 این راه آهن به شهر آمد. در سال 1901—و دوباره در سال 1905—نفت کشف شد. به زودی, تولسا بود boomtown. این جمعیت در سال 1900 بود 1,390. در سال 1920 آن را بیش از 70,000.

مهاجران سفید پوست و مالکان متصرف در حال حرکت به اوکلاهما ندارد, حقوق زیر قبیله ای دولت. آنها خواستار آن شدند که دولت جدید ایجاد می شود در بالای زمین وعده داده شده به قبایل. و آنها را به دست آورد. در سال 1898 در کنگره آغاز فرایند تقسیم کردن اشتراکی متعلق به قبیله ای زمین از طریق یک فرآیند به نام سهم. در همین سال یک دادگاه فدرال اعطا شهر تولسا یک مایل مربع برای شهرستان. نهر ملت بود که برای جبران ارزش از زمین, اما از طریق یک تقلب سیستم و تقلب گسترده آن پرداخت شد سنت دلار.

مقدمه ای از مالکیت خصوصی قرار بود به رونق اقتصادی برای قبایل اما به جای آن تحویل بار خود به اندازه کافی جوامع به فقر است. در ابتدا برای محافظت از قبیله شهروندان از شکار را به صورت جداگانه برگزار زمین نمی تواند به فروش می رسد. اما به عنوان سفید تقاضا برای زمین بزرگ شده, کنگره تغییر قوانین. مردم اولین کنگره لغو محدودیت های اعمال شده بر روی یک گروه آن را در حال حاضر تصمیم به جدا شدن از قبیله ای دیگر شهروندان: این freedmen. مسلما خام نژادی طبقه بندی سیستم کنگره ایجاد شده برای قبیله ای شهروندان در این زمان آسیب آنها بیشتر است. کنگره همچنین لغو محدودیت های اعمال شده بر روی افرادی که تا به حال کمتر از نیمی هندی خون—اندازه گیری یک فرد هندی, شجره نامه و اجازه سفید نگهبان برای کنترل زمین و پول برای هر کسی که بیش از نیمی از. بعد از آن دیوانگی تغذیه آغاز شده است.

“توسط قلاب و یا کلاه بردار سفیدی به سرقت برده زمین به قتل سرخپوستان استفاده از سیستم دادگاه ویژه guardianships سیستم و … رو از شر Creeks می گوید:” J. D. Colbert یک تولسا ساکن شهروند Chickasaw ملت و نهر نسل. برای قبیله ای از شهروندان که جان سالم به در برد استقلال و سپس با انتقال به Greenwood منطقه زمین های خود را و اموال را غارت کردند دو بار.

بیست سال پس از تخصیص در شرق اوکلاهما اکثر هندی اراضی از طریق فروش فساد و سرقت و حتی قتل شده بود منتقل سفید مالکیت. “آن را ایجاد یک وضعیت که در آن بومی شد و ولگردان بر روی زمین که آنها پس از حکومت” میشل به من گفت.

هر روز یادبود میشل برگ یک دسته گل از گل در گوشه ای از خیابان دوم و فریسکو خیابان در سراسر خیابان را از BOK مرکز. این ورزشگاه ساخته شده است در بالای یک گورستان که میشل معتقد است موجود بومی گور.

هنگامی که ساخت و ساز در BOK مرکز آغاز شده و در سال 2005 کارگران بشر باقی مانده است. این نبود جدید; توسعه در اطراف بلوک به حال کشف استخوان انسان در ’40s, ’60, ’70 و ’90s.

تلسا اولین گورستان عمل در سایت از سال 1882 به سال 1905. برخی از تولسا معروف ترین پیشگامان به خاک سپرده شد در گورستان و گورستان بسته Tulsa مهاجران سفید پوست بودند به احتمال زیاد بسیاری از ساکنان آن است. اما یک سال 1970 مقاله در تولسا جهان توصیف شده در سایت به عنوان “قدیمی هندی زمین دفن” و اخیرا در سال 2017, همان کاغذ—گرفتن محتاط تر از روش—گزارش شده که منطقه “ممکن است به عنوان یک آمریکایی هندی زمین دفن.” مانند بسیاری از تولسا تاریخ بسیاری از نام ما می دانیم که از گورستان سفید هستند در حالی که هویت افرادی که قبل از اینکه به خاک سپرده شد.

یک گروه از مردم به دنبال دود در فاصله آمدن آسیب دیده از خواص پس از قتل عام. (Oklahoma تاریخی جامعه / گتی ایماژ)

Tulsa می آید از نهر کلمه Tullahasseeنام یک نهر شهر مادر در قبیله میهن در جنوب شرقی—احتمالا در آنچه که امروز Alabama. زمانی که Creeks بودند به زور برداشته شده توسط دولت فدرال ایالات متحده شهروندان از Loachapoka قبیله ای شهر انجام اون سوی خاکستر سوخته از شورای خود آتش با آنها در امتداد دنباله از اشک. در پایان از دنباله روی تپه ای مشرف به رودخانه آرکانزاس آنها با استفاده از اون سوی خاکستر سوخته به خود را راه اندازی مجدد شورای آتش. آنها بازسازی جامعه خود را بر روی آنچه که در حال حاضر شایانی خیابان درست در جنوب مرکز شهر تولسا. چون Tullahassee شد Loachapoka مادر شهر “برای مدت زمان طولانی تولسا شناخته شده بود به عنوان Tullahassee Loachapoka,” میشل گفت.

“ممکن است مبهم آگاهی در میان Tulsans که به طور کلی این بود که یک بار در نهر شهر” کلبرت گفت. “اما به حدی که وجود دارد آن است که بسیار مبهم و بسیار عمیق است.”

اوایل روز اوکلاهما برگزار شد وعده برای مردم در حال فرار از خشونت نژادی از جنوب. اما اولین قانون دولت تصویب و معرفی جیم کلاغ نژادی سیستم طبقه آن دسته از مهاجران آمده بود به فرار.

و در عین حال Greenwood منطقه رونق است. آن را بیشتر از لحاظ اقتصادی موفق تر از بسیاری از اطراف سفید جوامع است. در بخش تفکیک سوار اقتصاد است. “دلار گفته شده است که گردش به 19 بار در این جامعه قبل از بودن صرف خارج از Greenwood منطقه” براون گفت.

“این یک خود به اندازه کافی جامعه است. آنها پشتیبانی از یک دیگر” رایت گفت. “که به نظر من مهم ترین بخش از تاریخ است.”

اوایل روز boomtown تولسا معمولا جشن از طریق داستان از پیشگامان این قانون شکنان را roughnecks و oilmen. آنچه که به ندرت گفته است که چگونه است که دیوانگی سفید ثروت پس از افراطی سرقت و خشونت علیه سیاه, مردم, مردم بومی و کسانی که تجربه ترکیب نژاد پرستی بودن هر دو است. شما می توانید یادگیری همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خشونت ایجاد ایالات متحده در داستان یک شهرستان میانه. اما متاسفانه بسیاری از به نظر می رسد که به همان اندازه در مورد این تاریخ به عنوان ما می دانیم که در مورد افرادی که ممکن است دروغ زیر تولسا افق—است که می گویند بسیار کم است.

فردا مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد تجمع در زمین که در آن گناهان گذشته آمریکا به خاک سپرده شد. رئیس جمهور منتقدان را به حال چندساله بحث در مورد آنچه که دقیقا او نشان دهنده. است مغلوب ساختن پیشی جستن یک رمان حمله به ارزش های آمریکایی دموکراسی و یا او فقط جدید ترین مظهر نژادپرستی است که همواره در اینجا ؟

اگر مرده می تواند صحبت می کنند, من فکر می کنم ما می دانیم که آنها چه می گویند.

(Bettmann بایگانی / گتی ایماژ)

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü