مغلوب ساختن پیشی جستن ترجیح می دهند کسب و کار به طور معمول با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم

جاشوا رابرتز / ایسنا

“بنابراین در حال حاضر آن است که گزارش شده ایم” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از ظهر یکشنبه “که پس از از بین بردن زندگی خود و زندگی خود خانواده فوق العاده (و بسیاری دیگر نیز) اف بی آی مشغول به کار در رابطه با وزارت دادگستری است ‘از دست رفته’ سوابق ژنرال مایکل فلین. چگونه راحت است. من به شدت با توجه به عفو کامل!”

رئیس جمهور جیر آمد و به عنوان coronavirus در حال اجرا بود شورش در سراسر اروپا و نصب موج از موارد در ایالات متحده بود و تهدید به پایمال آمریکا بيمارستان. آن را به عنوان دولت تلاش های خود را برای کاهش اثرات این ویروس شود و به عنوان فدرال بهداشت عمومی مقامات تلاش برای توضیح عدم تست و کشور را بیمار-آمادگی برای این بیماری در مقایسه با کشورهایی که تا به حال کمتر زمان خود را کنترل. آن را به عنوان برخی از آمریکایی ها بودند ساخت قابل اجرا بر روی کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست در حالی که دیگر آمریکایی ها در میله ها در گروه های بزرگ با وجود نصایح به در خانه باقی می ماند و هنوز هم دیگران گیر شد در فرودگاه های حتی بزرگتر جمعیت به طور بالقوه در معرض این ویروس به دلیل از دولت خود محدودیت های مسافرتی. تقریبا هیچ کس—جز رییس جمهور از خواب بیدار در ایالات متحده روز یکشنبه تفکر در مورد پرونده مایکل فلین مغلوب ساختن پیشی جستن یک زمان مشاور امنیت ملی که التماس گناه به دروغ گفتن به اف بی آی است.

این توییت به نظر می رسید مانند یک غریب و غیر منطقی. چرا رئیس جمهور در میان عظیم عمومی-بهداشت بحران—دست زدن به او است که catastrophically botching—آیا می خواهید به دوباره رسوایی که تحت سلطه خود در دو سال اول در دفتر ؟

یک فلین عفو خواهد بود واقعی رسوایی. بله, آن را در مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت. به عنوان او اغلب به یاد مردم او را “حق مطلق” به عفو مردم و حتی افرادی که مجرم در تحقیقات است که به طور مستقیم درگیر خود که او در آن سریال به دنبال دخالت کند. اما عفو فلین برای دروغ او گفت: FBI خواهد بود شفاف پاداش به کسی تهمت خود را اخراج برای گفتن همان دروغ به معاون رئیس جمهور است. این امر می تواند یک پاداش برای وفاداری و برای شرکت به عنوان یک مایل سرپا نگه داشتن در رئیس جمهور کمپین دروغ در مورد روسیه بررسی است. این امر می تواند یک ناخالص سوء استفاده از قدرت و این امر جلب رئیس جمهور انتقادات در زمانی که او در حال حاضر در مشکل سیاسی.

این که چگونه یک سیاستمدار عادی خواهد دیدن این موضوع حداقل. اما تهمت متفاوت است—و او لاس زنی با ایده عفو فلین همراه با برخی دیگر از چیزهایی که او انجام داده طی هفته گذشته, در واقع ممکن است یک منادی چگونه او به معنای به بازی بازی های کروناویروس بحران است.

دو هفته پیش اشاره کردیم که مغلوب ساختن پیشی جستن معمولی راهکار از دروغ و توهین بیمار است-مناسب برای مبارزه با یک ویروس است. رئیس جمهور آخرین دشمن نمی تواند mowed بیش مانند یک سناتور جمهوری خواه و یا تبدیل به یک کیسه بوکس مانند خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف یا مشاور ویژه رابرت مولر. پس از سه سال از wriggling آسیبی از درگیری با دیگر سیاستمداران و یا مقامات دولتی ما استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می یابد خود را درمانده است.

از دو هفته گذشته متحمل شده اند این فرضیه. مغلوب ساختن پیشی جستن است سرسختانه حاضر به دادن تا کلاهبرداری های قدیمی خود را, اما به عنوان اعمال شده به این ویروس در آنها انجام نمی دهد او بسیار خوب است. در ابتدا او را تکذیب کرد واقعیت COVID-19 بحران آن را “جعل.” سپس او را رد کرده است که او تا به حال آن را به نام یک جعل است. او خود را تبریک گفت, اصرار دارد که دولت فوریه تصمیم به محدود کردن برخی از سفر چین بود “نجات بخش حرکت” و نادیده گرفته جنبه های دیگر از دولت فدرال bumbling پاسخ به این ویروس. او اعلام کرد: “ایالات متحده به انجام یک کار بسیار خوب در تست. زمانی که مردم نیاز به یک آزمون آنها می توانید یک آزمون”—در همان زمان که مردم نشان علائم COVID-19 سراسر کشور قادر به تست. زمانی که جبرا در مواجهه با آزمون-کیت افتضاح او سرزنش دولت اوباما.

به حدی تهمت تا به حال موفقیت: رای گیری نشان می دهد که در حال حاضر وجود دارد یک حزبی تقسیم در چگونه آمریکایی ها از نظر ویروس با دموکرات ها از جمهوری خواهان نگران بیماری همه گیر. مشکل است که یک ویروس مراقبت می کند که آیا شما آن را به طور جدی یا نه. هر چه رئیس جمهور حامیان فکر می کنم در حال حاضر آنها ممکن است تغییر دیدگاه های خود را در زمانی که در دو یا سه هفته, مردم می دانند که شروع به درد و رنج و مرگ به دلیل COVID-19 می گویند هیچ چیز از تاثیر اقتصادی آنها مطمئنا به زودی احساس می کنید.

به همین دلیل مزایای رئیس جمهور فعلی استراتژی به احتمال زیاد بسیار کوتاه زندگی می کردند. اقتصاد است که مغلوب ساختن پیشی جستن است اعالن مورد برای سه سال اول ریاست جمهوری خود در حال گردش است بر او. و یک ویروس را رشد نمایی راه ساخت خود را شناخته شده است. تهمت نمی تواند دروغ بگوید و راه خود را از این واقعیت از مرگ است.

پس چه تهمت به انجام دهید ؟ در بخشی او به نظر می رسد تغییر لحن خود در بحث ویروس. او به طور غیر منتظره ای هوشیار کنفرانس مطبوعاتی در مورد بحران در دوشنبه چسبیده بیشتر یا کمتر به حقایق در مورد مقیاس در حال حاضر خطر و از دست دادن حداقل به طور موقت در خود اصرار که این ویروس شده بود موجود است—هر چند او اعلام کرد که او به دولت را پاسخ 10 بیرون از 10 و ساعت بعد مارک پاتوژن این “چینی است. Virus.”

اما رییس جمهور در این آزمایش دیگری بیشتر Trumplike پاسخ بیش از حد: با گذشت بیش فرصت برای اظهار نظر در COVID-19 به نفع relitigating جنگ های قدیمی. او به نظر می رسد تلاش برای بازی در زمینه های که در آن او را راحت جایی که او معتقد است که او برنده شده در گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن, پس از جان سالم به در برد روسیه بررسی است. این زیبا نیست: بسیاری از آمریکایی ها پدید آمده از مولر پروب و اعتقاد داشتند که او و مبارزات انتخاباتی خود را در رابطه با روسیه و روسیه بازیگران در پناه چیزی نامطلوب و شواهدی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مانع عدالت بود و مسحور کننده. اما او جان سالم به در برد. پایگاه خود را در گیر شدن با او.

پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور تهمت تا به حال بیش از سه سال به وضعیت میدان جنگ. هنگامی که برگ برنده مذاکرات در مورد فلین همه زانو حرکت تند و سریع قابل پیش بینی در راه است. متحدان خود را تبدیل به یک بار دیگر متحدان خود را. مخالفان خود نفرت او برای آشنا دلایل نه این دلایل جدید که او را به نگاه بی فایده و درمانده است. هنگامی که او در مورد فلین او دشمن است و نامشهود نامرئی ویروس. این به اصطلاح دولت عمیق است که او در حال حاضر سرمایه گذاری مقدار زیادی از زمان در گرفتن پیروان خود را به نفرت و ترس است. هنگامی که او در مورد فلین به عبارت دیگر او در مبارزه با یک نبرد او می داند که چگونه به مبارزه با.

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده مشابه کاری که در روز پنج شنبه به ظاهر از هیچ جا او پرسیدم بسیاری از مغان می خواهید من وتو FISA لایحه تا زمانی که ما پیدا کردن آنچه که منجر به اتفاق های غیر قانونی اقدام ‘کودتا’ از بموقع انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده و دیگران!” صدای جیر جیر بود که در پاسخ به یک مصالحه لایحه به reauthorize سه مفاد قانون نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند که کنگره تا به حال ساخته که دادستان کل بود و علنا تایید شده و که تا به حال به تصویب مجلس نمایندگان بر یک به شدت هر دو حزب رای بدهند. چرا رئیس جمهور می خواهید به انتخاب قوه مقننه در مبارزه با بیش از FISA فنی مقررات blindsiding خود دادستان کل چند روز قبل از این قانون به پایان برسد و قدرت مهم برای مبارزه با تروریسم تحقیقات برود? (این قانون در واقع تمام شده در روز یکشنبه و روز بعد مجلس سنا خریداری شده خود را زمان با پشتوانه 77-بعد فرمت.)

دوباره اوقات تلخی خلق و خوی بیش از FISA به نظر می رسد بازی در یک نقش مشابه که از تهدید فلین عفو. FISA بخشی از رئيس جمهور داستان در مورد یک دولت “کودتا” علیه او. اگر او می تواند تغییر در این بحث به آن حتی به نقد برای محروم ساختن خود و جامعه اطلاعاتی از عملیات مقامات و سپس او را بر روی زمین آشنا. این زمین که در آن او را مشروط مخاطبان خود را به توجه او را به عنوان یک قربانی است.

تهمت نیز بازگشت به یکی دیگر از تم های مورد علاقه: حمله به فشار دهید. اخیرا او شکایت کرده است که “جعلی و فاسد اخبار” در حال نوشتن داستان در مورد یک مخلوط عجیب و غریب-بین کاخ سفید و گوگل: با وجود برجسته اعلام شده توسط دولت که گوگل خواهد بود در حال توسعه در سراسر کشور وب سایت به طور مستقیم بيماران مبتلا به ویروس علائم به غربالگری سایت این شرکت تایید کرده است برنامه های خود را به مراتب بیشتر از متوسط. هنگامی که خبرنگاران تحت پوشش کاخ سفید را اغراق رئیس جمهور دروغ گفته است که مطبوعات بود “هرگز به نام گوگل” و پیشنهاد او بدهکار, عذرخواهی.

در انتقاد از رسانه ها در پوشش خبری خود در پاسخ به این ویروس تهمت می توانید طفره رفتن از پرداختن به ویروس خود را. و او می تواند تجمع هواداران خود در سراسر آشنا هدف از نفرت یادآوری آنها را از اتحاد خود با او وقتی که fealty ممکن است در غیر این صورت تبدیل به لرزان.

آنچه متحد این سه نمونه است که همه آنها شامل یک بازگشت به عرصه که در آن تهمت را با موفقیت بازیگران خود را—حداقل به خود را دنبال—به عنوان هدف های مخرب رفتار نخبگان. در استناد به فلین و FISA او افکن خود را از مهاجمان به عنوان عمیق-دولت توطئه گران. زمانی که او اشاره به فشار او bemoans قدرتمند رسانه های بازیگران هستند که ستون و حمله به او دروغ ساخت تا منابع و گزارش خود تایتانیک عظمت است.

Coronavirus او را محروم از این داستان اساسی خط insentient میکروب های کثیف دشمنان حتی زمانی که آنها در حال حاضر چالش های بزرگ. هدف خود را—شاید آگاهانه شاید نه—این است که برای بازگشت به داستان است که در آن نیاز به تصویر کشیده شده خود را به عنوان قربانی او می شود به ادعای یک بار دیگر آنچه که او اعلام کرد در مورد کوروناویروس-تست شکست: “من نمی مسئولیت در همه.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>