مغلوب ساختن پیشی جستن 5 ساعت حماقت

مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه / گتی

خوب من برداشت اشتباه روز به ارسال منظم گزارش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید coronavirus جلسات. مردم همیشه باید انتظارات بزرگ برای روزهای جمعه که به طور سنتی شده است لذت می برد به عنوان دروازه ورود به آخر هفته یک روز دل انگیز anticipations. که در بازگشت هنگامی که ما تا به حال آخر هفته.

دیروز نسخه از رئیس جمهور جلسه داشتند یک هفته سخت عمل می کند به دنبال. چهارشنبه ما به ارمغان آورده قابل توجه خود ذلتى از رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بود که به نقل از واشنگتن پست گفت: “این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت.” مصاحبه بدیهی است که ناراضی رئیس جمهور بسیار زیاد است. بنابراین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Redfield بود “کاملا نقل قول نابجا.”

در اطاق ماشین چاپ در چهار شنبه بعد از ظهر قبل از اینکه رئیس جمهور می تواند پایان خواندن معمول مقدماتی آماده سخنان او قطع شده خود را به تماس Redfield به تریبون. رئیس جمهور ماند نزدیک به CDC مدیر معلق در هوا فقط پشت و کمی به راست خود را در شیوه ای از یک گروگان تصویری—با این تفاوت که رئیس جمهور به عنوان ما می دانیم که حاضر به پوشیدن ماسک. Redfield بستری بودن کاملا اشتباه اگر نه کاملا نقل قول نابجا توسط پست. “او نقل قول نابجا” رئیس جمهور دوباره گفت:.

سپس در پاسخ به سوال خبرنگار, Redfield گفت: “من با دقت به نقل از واشنگتن پست.” او در صندلی خود را. رئیس جمهور نگاه راضی به ترک ما تنها به تصور وحشتناک دفتر بیضی مبارزه جلسه که باید قبل از CDC کارگردان ظاهر در اطاق ماشین چاپ.

روز بعد جلسه توجیهی در روز پنج شنبه شد یک لحظه نقطه عطفی در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری گفته است. به جای مشاوره “malice toward none” یا هشدار به “ترس از ترس خود را” به عنوان دیگر—برخی می گویند کمتر—رئیس جمهور انجام داده اند, رئیس جمهور تهمت اجازه دهید ذهن خود را سرگردان به چه coronavirus ممکن است outfoxed در سطوح با مواد ضد عفونی کننده و اشعه ماوراء بنفش از خورشید است. در این زمان او ظاهر شد با یک دانشمند از وزارت امنیت داخلی که در حال مطالعه این موضوع است.

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک ایده است. (این اتفاق می افتد.) “و سپس به من گفت: [احتمالا به دانشمند] فرض کنید شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا [وحشتناک مکث] برخی از راه های دیگر و من فکر می کنم شما گفت که شما در حال رفتن به آزمون که بیش از حد. من ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه است. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن است؟”

نقل است که کمی طولانی به جا در مغلوب ساختن پیشی جستن یادبود که برخی می گویند ممکن است یک روز زینت بازار ملی پس از رئیس جمهور آینده بیبر نشانه اجازه قانون. اما کلمات او تا به حال قدرت فوق العاده ای با اینحال ارسال های بی شماری آمریکایی ها به تخت خواب با کابوس از Clorox تنقیه. و رویاهای نور خورشید بیش از حد. همه ما شناخته شده است که رئیس جمهور تهمت بود در چاپلوسی اما معلوم است که او واقعا می خواهید به ضربه و آفتاب ما ،

دیروز 5 ساعت جلسه توجیهی آغاز شده و حدود 5:40 و ارائه شده تنها ضد. شاید رئیس جمهور می دانست که بهتر است سعی کنید به بالا خود را. با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان غذا و دارو در پیوستن به تهمت منتشر بلیزارد از اعداد—بسیاری از آنها بسیار خوشحال اعداد در واقع: کاهش در موارد جدید به عنوان مثال در نیویورک و لوئیزیانا.

چند زبان عمومی آشکار تحقیر خود را برای آماده سخنان بیش از رئيس جمهور ما; ممکن است بازتابی از خود را به خوبی شناخته شده اهانت به کلمه نوشته شده است. با متن دست نوشته شده توسط برخی از بیچهره factotum تهمت را صدا می افتد به یک بلغمی مزاج خر خر کردن و سنگین و سرپوشیده چشم باقی می ماند چسب به صفحه. تنها زمانی که او می خواهد به پرتاب خود دو سنت می کند و صدای او را بیشتر آشنا انیمیشن تن.

من لذت بردن از obiter dicta بسیار بیشتر از تقلید تا حدودی مرموز سوالات آنها افزایش تا حدودی برای هرج و مرج ذهنی آنها نشان می دهد. “ما از هر آمریکایی به حفظ هوشیاری در بهداشت و اجتماعی فاصله و داوطلبانه استفاده از پوشش صورت” او ادامه sleepily. “این هیجان انگیز برای دیدن است.” و سپس صدای صفیر! از مگس سیار, اولیه فکر کردم: “ما یک مقدار زیادی از استعداد های درگیر از فرمانداران به مردم که فقط آنجا ایستاده و به شما کمک کند با درب.”

ناگهان از شکاف باز می شود تا زیر پای ما. از این که مفید درب مردم ؟ چرا آنها وارد مغز رئیس جمهور در آن لحظه ؟ می تواند به این دلیل باشد که او فقط راه می رفت از طریق یک درب که یکی از این مفید به مردم باز شده است ؟

این لحظات اینها سوالاتی است که ما را به آینده را به رئيس جمهور در جلسات—و که را حس متاسفم کاهش قیمت زمانی که او به پایان می رسد این جلسات به طور ناگهانی. عصر روز گذشته پس از بیشتر تشویق اعداد از FDA رئیس و معاون رییس جمهور همراه با بیشتر قدردانی بزرگواری پذیرفته شده از هر دو برای رئیس جمهور رویایی رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن به غیر منتظره با تشکر از شما برای خبرنگاران تبدیل شده است پا از روی سکو و حوصلگی از طریق درب باز (aha!) بازگشت به دفتر خود.

وجود خواهد داشت بیشتر جلسات و انشالله بیشتر گزارش شده است. به عنوان در حال حاضر من به CVS و قبل از آن اجرا می شود از Clorox.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>