مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان می دانم که او شکست خورده است

مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه / گتی

“کاخ سفید متمرکز شده بود در پرداختن به تهدید برای بقای آن” استدلال نویس هنری اولسون در واشنگتن پست “نه در حال آماده شدن برای یک تهدید از چین است که حتی ممکن است تحقق.”

دموکرات ها تحت فشار قرار دادند استیضاح در حالی که CORONAVIRUS گسترش,” blared یک Breitbart اخبار , تیتر بود که به زودی توسط Sean Hannity ،

سناتور تام پنبه نیز به تصویب رسید تئوری گفتن سیاسی “این مایه تاسف است که در اوایل روز جهانی بیماری همه گیر سنا فلج شده بود و توسط یک حزبی استیضاح محاکمه.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل شده است هل دادن این نظریه بیش از حد گفتن مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت که سنا استیضاح محاکمه “منحرف توجه دولت” از ویروس “از آنجا که همه چیز هر روز همه چیز در مورد استیضاح.”

بیش از دو ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر شده یک مجموعه ای گیج کننده از دروغ چرا کروناویروس نبود دلیلی برای نگرانی و سپس دفاع به بهانه ای یا انکار کشنده خود را نادرست از این بیماری همه گیر. این ویروس را تحت کنترل در ایالات متحده او استدلال کرد. گرم آب و هوا خواهد آن را به دور. این امر به طور معجزه آسایی ناپدید می شوند. این چین بود تقصیر و محدود کردن سفر از چین تا به حال حل این مشکل است. این رسانه گسل به صورت اغراق همه چیز. آن بود که باراک اوباما گسل. متحده در نیاز فوری به هواکش باید خریداری تجهیزات پزشکی در سال پیش, و آن است که رئیس جمهور مسئولیت برای رفع این مشکل است.

آن را دشوار است تصمیم بگیرند که از این دفاع است که پوچ ترین. اما یک دفاع که پدید آمده در هفته های اخیر به عنوان رفتن به توضیح قطعا افتخار ترین ناخواسته محکم. این استدلال به عنوان مطرح شده توسط حزب جمهوری خواه officeholders و دیگر حامیان رئیس جمهور می رود مثل این: سرزنش نیست برگ برنده برای دولت او را هولناک دست زدن به بحران است. به جای این همه دموکراتها تقصیر خود را به عنوان ضرب تا استیضاح درام پریشان رئیس جمهور در طول دوره کلیدی که در طی آن دولت می تواند ramped تا پاسخ خود را به همه گیر.

قصد ممکن است به تغییر سرزنش اما این استدلال است که در واقع یک امتیاز از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست. در حالی که تهمت دفاع از رهبری او بوده و نامنظم یک موضوع بوده است اصرار که—با وجود مقدار زیادی از شواهد بر خلاف—او به کار گرفته بحران خوبی. در هر مرحله او تبریک خود را برای یک کار خوب انجام می شود و حتی اصرار دارد که “ما در مجموع به انجام یک کار بسیار خوب” در حالی که هشدار آمریکایی ها به انتظار 200000 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

در عین حال در ساخت استیضاح-حواس پرتی دفاع حامیان او هستند همه از ناگهانی تصدیق کرد که عملکرد او می تواند بهتر بوده است. برخی از آنها صریح تر در مورد آن از دیگران: اولسون استدلال آشکار است که شکست خورده و مغلوب ساختن پیشی جستن به “قانون … قاطعانه در ماه فوریه هنگامی که او در زمان حال” است و به شدت طرفدار تهمت خروجی The Federalist منتشر شده یک قطعه اذعان است که آن را “عادلانه نقطه” می گویند که رئیس جمهور خود را گرفته بود چشم کردن توپ. اما حتی کسانی که تمرکز به طور انحصاری در حمله به کنگره دموکرات ها برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مقابله با این بیماری همه گیر در حال به طور ضمنی اعتراف به این که دولت می تواند انجام داده اند بیشتر است که پاسخ آن به این بحران به عنوان برگ برنده اعلام کرد “10 بیرون از 10.” در اشاره به استیضاح به عنوان یک حواس پرتی مک کانل نمی توانید همچنین استدلال می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز کاملا.

شاید درک این خطرات سیاسی از این خاص استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن است equivocated در آن است. وقتی پرسیده شد که در یک کنفرانس مطبوعاتی که آیا استیضاح دادگاه بود “منحرف[اد] توجه خود را,” او به نظر می رسید برای دادن اعتبار به این ایده: “من فکر می کنم من آن را به کار گرفته بسیار خوب, اما من حدس می زنم آن را احتمالا [من منحرف]. منظورم من رو استیضاح. من فکر می کنم شما می دانید, من قطعا اختصاص داده شده زمان کمی برای فکر کردن در مورد آن،” اما پس از آن او در چرخش پشت این استدلال که “من فکر نمی کنم من می خواهم که انجام هر گونه بهتر به حال من بوده است نه استیضاح. خوب ؟ … من فکر نمی کنم من می خواهم که عمل هر یک متفاوت و یا من نمی فکر می کنم من می خواهم که عمل هر چه سریعتر.”

سکوت خود را در نقطه ای قابل درک است. اگر شما بوده ام به استیضاح و شما باید برای توجیه این واقعیت است که شما شده است مجاز به باقی می ماند در دفتر شما می خواهید برای آمدن به عنوان مرتب کردن بر اساس از رهبر انقلاب که بود پریشان که “compartmentalized”—همانطور که گفته شد از بیل کلینتون در طول استیضاح—مرتب کردن بر اساس از رهبر که هم پاشیده تحت فشار و مجاز جهانی همه گیر برای کشتن بیشتر از آمریکایی ها بود لزوما بخت. بیشتر چه تهمت هرگز اذعان به شکست است. تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky کامل بود. بنابراین بیش از حد بود coronavirus پاسخ. می گویند در غیر این صورت به عنوان برگ برنده تیمش در حال حاضر در حال انجام است به تن رهبر نقص و به بهانه آن—به جای اصرار بر عصمت.

یک طنز از این استیضاح دفاع است که آن را ممکن است حاوی عناصر قابل توجهی از حقیقت است. طولانی گزارشی از واشنگتن پست در “انکار و اختلال” از دولت همه گیر واکنش نشان می دهد که سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر تا به حال مشکل گرفتن رئیس جمهور توجه در مورد کوروناویروس در اواسط ژانویه به دلیل تهمت مشغول بود “تماس با قانونگذاران در اواخر شب به بیهوده گویی” در مورد استیضاح و “ساخت لیست از تصور دشمنان او را به دنبال مجازات زمانی که پرونده او را نتیجه گرفت.” (البته این واقعیت است که استیضاح ممکن است واقعا پریشان مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه های ژانویه و فوریه به این معنا نیست که دولت او در پاسخ به این ویروس شده اند بی عیب و نقص, اگر آن را تا به حال شده است برای سنا محاکمه.)

در واقع شواهد قوی نشان می دهد که تهمت است که هنوز هم پریشان استیضاح و آن این است که تحت تاثیر بحران خود را پاسخ. دولت را در مذاکرات با مجلس نمایندگان بیش از امداد اقدامات تا به حال به کار گرفته شده توسط وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin به دلیل تهمت و مجلس نانسی پلوسی, نیست, زبان, سیاسی, گزارش به تازگی; رئیس جمهور است که هنوز هم تلخ در مورد خانه استیضاح رای دادن. در ضمن در نامه ای به رهبر اقلیت سنا چاک شومر تهمت می سازد اشاره صریح به او خشم مداوم. “اگر شما صرف زمان کمتر در خود را مسخره استیضاح جعل که رفت haplessly برای همیشه لطفا برای و به پایان رسید تا رفتن هیچ جا (به جز افزایش my نظرسنجی شماره) و به جای تمرکز بر کمک به مردم نیویورک نیویورک را نداشته اند تا به طور کامل آمادگی برای ‘نامرئی دشمن'” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

و در مارس 3, تهمت خود را ادامه داد موج تلافی جویانه اخراج از افراد درگیر در استیضاح حماسه رد هوش-جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون, مردی که برای اولین بار به اطلاع کنگره موسس گزارش که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. رئیس جمهور ساخته شده است هیچ راز دلیلی برای تصمیم خود: اتکینسون او گفت: رک و راست “در زمان جعلی گزارش داد و آن را به کنگره است.” در یک بیانیه اتکینسون خود نوشت: “این سخت است نه به فکر می کنم که رئیس جمهور دست دادن اعتماد به نفس در من مشتق از من داشتن صادقانه من مرخص تعهدات قانونی به عنوان یک نهاد مستقل و بی طرف بازرس کل.” (شاید یک وارونگی مغلوب ساختن پیشی جستن شرط بندی است که مردم به اندازه کافی پریشان coronavirus که آن را متوجه نیست و یا مراقبت زیادی در مورد چنین تلافی جویانه حرکات مربوط به خود را استیضاح.)

بیشتر به نقطه این استدلال که استیضاح پریشان مغلوب ساختن پیشی جستن از coronavirus است حتی اگر درست وحشتناک استدلال در برابر استیضاح. استیضاح همیشه منحرف کردن یک رئیس جمهور. که دلیل خوبی برای انجام یک استیضاح, به آرامی, و آن است که یک دلیل عالی برای یک رئیس جمهور به شرکت در impeachable انجام. یک merited استیضاح اما لازم است به دلیل خطرات ناشی از انفعال—از اجازه دادن به یک فرد نا مناسب باقی می ماند در دفتر بدون کنترل—بیش از خطرات ناشی از حواس پرتی و خطرات ناشی از اختلال در ارتباط با او و یا او را حذف.

بحران کنونی نمی تواند نشان می دهد که آخرین نقطه بهتر است چون تهمت درگیر شده است در رفتار قابل ملاحظه ای شبیه به که در خانه استیضاح او در این زمان در سطح داخلی. در طول استیضاح جلسات استنفورد قانون پروفسور پاملا S. Karlan تصور فرضی سناریو که در آن یک رئیس جمهور را تکان داد پایین یک فرماندار در زمینه امداد رسانی سیاسی به نفع, به جای یک خارجی رهبر:

تصور زندگی در یک قسمت از لوئیزیانا و یا تگزاس که در معرض ابتلا به ویرانگر طوفان و جاری شدن سیل. چه شما فکر می کنید اگر شما در آنجا زندگی می کردند و خود را از فرماندار خواست برای ملاقات با رئیس جمهور به بحث در مورد گرفتن فاجعه کمک های که به کنگره ارائه شده است. چه شما فکر می کنم که اگر رئیس جمهور گفت: “من می خواهم شما را به انجام ما نفع. من دیدار با شما و من قرار دادن امداد رسانی هنگامی که شما با نام تجاری حریف من یک جنایتکار است.” شما نمی دانید که در روده خود را که مانند یک رئیس جمهور تا به حال آزار دفتر او؟”

امروز با مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا بازی گزاف سیاست با فرمانداران بیش لوازم پزشکی—عمومی intimating که بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش را به فرمانداران که او پیشنهاد sycophantic ستایش—Karlan مثال دیگر به نظر می رسد مانند یک فرضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است پریشان استیضاح اما این تجربه نیز به او آموخت چیزی: هر کاری که او می کند, اما, اندازه, او اهرم قدرت خود را برای نفع شخصی در هزینه—آیا با خارجی روسای دولت و یا مقامات دولتی اعم از عمومی یا خصوصی—او می تواند دور با آن. و مرگ و میر تنها به افزایش به عنوان یک نتیجه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>