Bettmann / گتی

در سال 1962 دانیل پاتریک Moynihan سپس یک معاون وزیر در وزارت کار آماده یک یادداشت در استفاده از اداره فدرال فضایی برای رئیس جمهور جان اف کندی. به این سند او جمع موجز و در عین حال عمیقا در نظر گرفته مجموعه ای از توصیه هایی برای طراحی از دولت ایالات متحده در ساختمان. این “اصول راهنما برای فدرال معماری” به تصویب رسید به عنوان سیاست رسمی و پس از مدت کوتاهی و به عنوان دیده می شود بدیهی آمریکایی معماران و برنامه ریزان.

Moynihan نوشت که ساختمان های فدرال باید شهادت به “عزت سازمانی و قدرت و ثبات دولت آمریکا.” اما او سکوت کرده بود که در مورد سبک را بهترین بیان آن کیفیت—به عمد ، “یک مقام رسمی سبک باید اجتناب شود” او هشدار داد. “طراحی باید جریان از معماری حرفه ای برای دولت و نه بالعکس.”

که جریان به زودی ممکن است معکوس شود. به عنوان اولین گزارش معماری ثبت و تایید شده توسط The New York Times, the Trump دولت با توجه به یک دستور اجرایی است که مستقیم است که دولت ایالات متحده در ساختمان های با بودجه بیشتر از 50 میلیون دلار تواند در طراحی کلاسیک و دیگر سبک های سنتی است. پیش نویس سند حفظ Moynihan را زنگ عبارت در مورد “کرامت سازمانی قدرت و ثبات” اما تصریح می کند که “کلاسیک سبک معماری باید مورد نظر و سبک به طور پیش فرض.” همه courthouses فدرال و ساختمان های فدرال در واشنگتن دی سی را به دنبال کار از یونانی و رومی معماران و شبیه ساز در قرن ها پس از آن. اواخر 20 قرن Brutalist و Deconstructivist سبک و در عین حال می خواهد اساسا ممنوع از پروژه های فدرال تحت پوشش ، این محدودیت را اعمال می شود به نوسازی و توسعه پروژه ها و همچنین ساختمان های جدید است.

Brutalism را به یاد ماندنی بتن اشکال و هندسه شکسته از Deconstructivism را به خود جذب بسیاری دیگر از مخالفان ، اما برای دولت فدرال به قاطعانه مانع از هر گونه سبک معماری شگفت انگیز است—و مطلق سوء تفاهم از نحوه معماری کار می کند.

موسسه معماری آمریکا با صدور بیانیه ای گفت: آن را “به شدت مخالف” حرکت می کند. ترین معماران امروز پشتیبانی با استفاده از طیف وسیعی از سبک برای ساختمان های جدید به عنوان Moynihan انجام داد. اما AIA صحبت نمی کند و برای کادر از جان سخت classicists با آنها سند نشات گرفته است. ملی مدنی هنر جامعه (NCAS) کوچک واشنگتن غیر انتفاعی اولویت کلاسیک سنت در طراحی و معتقد است که معماری معاصر “است و ایجاد یک محیط زیست ساخته شده است که تخریب و dehumanizing.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معروف شکایت در مورد اف بی آی Brutalist ستاد. اما تهمت که خود طعم اغلب اجرا نسبت به شعله ور, ممکن است در غیر این صورت به نظر می رسد بعید است مدافع با شکوه یونانی و رومی تحت تاثیر ساختمان. یک بار در حاشیه گروه NCAS نقل مکان کرد و نزدیک به واشنگتن مرکز معماری قدرت (مانند آن) تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. کاخ سفید به تازگی منصوب شده دو نفر از این گروه و اعضای هیئت مدیره گزارش کمیسیون هنرهای زیبا یک پانل که دامپزشکان طرح برای تمام ارگان های دولتی و برخی از ساختمان های خصوصی در منطقه کلمبیا. این کمیسیون یک متخصص پنل اما یکی از جدید منصوب جاستین Shubow است نه یک معمار. Shubow که با استفاده از به کار محافظه کار Federalist جامعه ساخته شده نام خود را به مبارزه در برابر فرانک گری طراحی جدید آیزنهاور یادبود. این NCAS دریافت کمک مالی از نیکوکار ریچارد Driehaus که همچنین بودجه سالانه $200,000 کلاسیک معماری جایزه از طریق دانشگاه نوتردام.

تعداد زیادی از معماری کلاسیک الهام—از جمله نمونه های ساخته شده در دوران مدرن است—در واقع ، توماس جفرسون برجک در دانشگاه ویرجینیا و جان راسل پاپ 1941 گالری ملی هنر بزرگ ساختمان که هر دو مدیون پانتئون در رم. اما بازنویسی Moynihan دستورالعمل برای مشخص کردن یک مقام رسمی دولت سبک خواهد بود شدیدی. این امر به طور موثر حذف بسیاری از کار معماران از پروژه های فدرال آنجا که حتی ریچارد Driehaus خود اذعان کرده است که تعداد بسیار کمی تخصص در طراحی کلاسیک. (کسانی که از دوره پایه را انجام دهید به خوبی این سیاست تغییر کند.) و القا غیرکلاسیک معماران برای اضافه کردن یک ستون در اینجا یا یک quoin وجود دارد به منظور برآوردن مقررات قطعا منجر به طراحی برتر. نیازهای پیچیده ای از ساختمان های فدرال مانند شیشه های ضد گلوله برای امنیت و استانداردهای بالای عملکرد زیست محیطی را ترک نمی کند پول زیادی برای بسیار تصفیه شده جزئیات. کلاسیک شخصیت برخی از ساختمان ها تحت این قانون خواهد بود فقط پوست عمیق می گوید: رابرت سیگل نیویورک معمار که به طراحی ساختمان برای خدمات عمومی دولت.

“Trads”—حامیان اشکال سنتی—ادعا می کنند که معماری مدرن است foisted در عمومی توسط عمدی آوانگارد. در عین حال هنر دکو ساختمان امپایر استیت و مایا لین خام ویتنام یادبود سربازان را تبدیل به دو کشور محبوب ترین طرح های. در واقع سبک جنگ برپا بودن در سمت راست است که ریشه در یک تصور غلط است. اکثر معماران آمریکایی امروز در یک حالت می تواند آزادانه تماس مدرن اما نه به عنوان یک ماده از ایدئولوژی. آن را به سادگی یک رویکرد کارآمد برای ایجاد ساختمان مانند بالا افزایش می یابد و بیمارستان ها با پیچیده مدرن نیازهای معاصر با استفاده از مواد و فن آوری. نئوکلاسیک کاخ سفید ساخته شده از ماسه سنگ و سنگ یک ماده است که می تواند منابع در ویرجینیا و متخصص stonemasons می دانستند که چگونه با ساخت; امروز, سازه های فولادی و پرده دیوار شیشه همه جا در دسترس هستند آشنا برای طراحان و سازندگان و ارائه انعطاف پذیری در یک هزینه معقول.

معماری مدرن—که در آغوش این ایده که “فرم از عملکرد” و شامل حرکات مانند Brutalism و Deconstructionism—خود را یک قرن ، و مهمتر کلاسیکگرایی و مدرنیسم نیست حالي كه وجود آنها در یک زنجیره و انتخاب بین آنها غیر ضروری است.

بزرگ مدرن معمار لویی کان زمان زیادی با الهام از کلاسیک گذشته عناصر که به نظر می رسد دوباره و دوباره در خود ساختمان. اخیرا انگلیسی غنا معمار دیوید Adjaye طراحی, نیویورک, آسمان خراش شامل ردیف های قوسی با برنز لهجه—ادای احترام به معماری زینت از دوران قبل. حتی Shubow را انتقام فرانک گری که موزه گوگنهایم بیلبائو در اسپانیا و سالن کنسرت والت دیزنی در لس آنجلس هستند هر دو تعریف شده توسط جارو فلزی اشکال کشیده شده است بارها و بارها در یونان باستان و رم در کار خود را.

که باعث سوال: چگونه می دولت تعریف کلاسیک و سنتیو چگونه آن را تعیین می کند که ساختمان این ذهنی استاندارد ؟ تلاش برای داوری که آیا یک طراحی خواهد شد “ارزش زیبایی” و “فرمان تحسین عمومی” را به عنوان پیش نویس سند تصور خواهد بود مسخره است.

سوال بزرگتر این است که چرا یک ersatz پارتنون باید به عنوان دیده می شود بیشتر آمریکا از احیای گوتیک کلیسای یا جنوب غربی پوبلو یا یک خیابان از تفنگ ساچمهای خانه در ساحل خلیج فارس. این بخشنامه را صاف و پیچ و تاب غنی میراث معماری از کشور ما است. این امر همچنین نشان می دهد که چه چیزی با ارزش ترین ما در محیط زیست ساخته شده است چه شد مدون توسط یک مرد سفید نخبگان قبل از زنان می تواند رای و سیاه و سفید آمریکایی ها تا به حال کامل حقوق قانونی.

در حال حاضر تلاش می یابد معماری به یک بازی احمقانه نشانه شناسی. اما خوب معماری مهم است زیرا آن می تواند خلق و خوی ما به ما الهام خلاقیت یا معنوی انعکاس و سهولت اضطراب ما. (این اثرات از عهده یک رشد پژوهش.) سبک تقریبا هیچ چیزی برای انجام با کیفیت از معماری است که واقعا مهم: مقیاس نسبت به نور و بافت و جریان فضاهای و پایداری زیست محیطی.

یک کلاسیکگرایی دستور خواهد سیگنال برای معماران است که نوآوری و پیشرفت هستند خرابکارانه و برای این که یک retread از گذشته امن تر از باز و گسترده در آینده. فرانک لوید رایت استدلال نقش معماری مخالف است. “معمار بایستی یک پیامبر” او گفت:. “او باید به فکر باز و او باید نگه داشتن چشم خود را بر آینده … اگر او نمی تواند دیدن حداقل ده سال جلوتر را نمی او یک معمار.”

اما چرا ما باید مراقبت از آنچه معمار Fallingwater و اصلی موزه گوگنهایم فکر کردم به هر حال ؟ او نبود classicist.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی