مغلوب ساختن پیشی جستن کمربند سازمان ملل متحد sanitaire

سیاست رئیس جمهور مواجه شده است و قرار گرفتن در معرض بیشتر به کروناویروس از او ممکن است اجازه دهید در.

توسط NEWS-SINGLE در 27 اردیبهشت 1399
Jabin Botsford / واشنگتن پست / گتی

هیچ کاخ سفید گزارشگر من تا کنون شناخته شده بود به دنبال کسی آسیب برساند بسیار کمتر رئیس جمهور ایالات متحده, اما دولت فدرال هرگز در زمان شانس. پوشش باراک اوباما و در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من نمی توانم به یاد یک مثال زمانی که کمربند امنیتی در اطراف رئیس جمهور ساییده شده. در هر سفر من پرس و همکارانم شد جستجو قبل از ما در هر نقطه در نزدیکی فرمانده کل قوا—کیسه های ما استشمام توسط سگ های آموزش دیده جیب ما wanded برای سلاح. اگر ما به سمت چپ ریاست جمهوری "حباب" را برای رفتن به دستشویی ما می شود بررسی می شود همه را دوباره و دوباره. یک بار در طول یک بازرسی معمول و یک حذف صدای من-مسدود کردن earmuffs از کوله پشتی من و peered به طرز مشکوکی در $20 قطعه پلاستیکی. برای محدوده عکسبرداری ؟ او پرسید. برای تمرکز زمانی که من نوشتنمن گفت. او گیر کرده و آنها را در کیسه.

در سهشنبه, مه 5 مطبوعاتی کاخ سفید استخر سوار یک نیروی هوایی برای چهار ساعت پرواز به ققنوس که در آن تهمت تور یک ماسک-ساخت کارخانه. پرواز خانه رئیس جمهور آمد به فشار کابین و صحبت کردن رکورد به سفر سپاه مطبوعات. روزنامه نگاران در هواپیما که تا به حال تست شده برای coronavirus که در روز و یا روز قبل از. آخرین بار آنها آزمایش شده بود جمعه, آوریل 3. در 48 ساعت است که به دنبال آنها می تواند برداشت تا ویروس و امکان پذیر به تصویب رسید آن را به رئیس جمهور, کارکنان خود را, و یا یکی دیگر در طول سفر. (اجازه دهید فراموش نکنید که این آزمون نیست ادم: خبرنگاران می تواند سوار هواپیما بدون کسی دانستن آنها در واقع تا به حال این بیماری است.)

هیچ کس اجازه داده شده در نیروی هوایی یکی بدون گرفتن جستجو برای سلاح. در عین حال در اینجا روزنامه نگاران سوار با هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها تا به حال به تازگی قرارداد یک برنامه به طور بالقوه کشنده و بسیار مسری ویروس. این قسمت نشان میدهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است که دوست دارد به پروژه خاصی hypermasculine شکست ناپذیری مواجه شده است و قرار گرفتن در معرض بیشتر از او ممکن است اجازه دهید در.

"وجود دارد هیچ سوال [تهمت] و رفتار در بسیاری از شرایط از آنچه که من می توانید ببینید که در خارج قرار می دهد و او را در معرض خطر می گوید:" اینگرید کاتز دانشیار دانشکده مدیر در دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه. او به نقل از خود را سازگار امتناع از پوشیدن یک ماسک و مشارکت خود را در جلسات برگزار شده در داخل خانه که در آن ویروس است که به راحتی منتقل می شود. "اگر هدف واقعا محافظت از رئیس جمهور قطعا بیشتر اقدامات احتیاطی باید در جای خود—از جمله او با پوشیدن بیشتر حفاظت" از جمله به عنوان یک چهره پوشش.

روشن نیست که برنده شده است با در نظر گرفتن تهدید همه است که به طور جدی. مصمم به ادامه سفر خود روال در صورت همه گیر رئیس جمهور در ماه های آینده می تواند با قرار دادن آمریکایی ها در خطر غیر ضروری از جمله خود. پس از هفته پر از سوراخ در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن است و جسارت بیشتر و بیشتر. در روز پنج شنبه او سفر پزشکی-توزیع و انبار در میدان نبرد ایالت پنسیلوانیا که در اظهارات خود او در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در "خواب آلود جو بایدن." (بایدن سوار کردن بحران در داخل خانه اش در, دلاور, مبارزه عملا از یک استودیو در زیرزمین خانه خود را.) پس از سفر خود به ققنوس تهمت توییتی یک کمپین سبک تصویری از بازدید از مجموعه تکان دهنده موسیقی و پر از تصاویر پرچم آمریکا.

کاخ سفید سخنگوی جاد دیر به من گفت که دولت این است که "با در نظر گرفتن هر احتیاط" برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر ساعت. سرویس مخفی گفت: همان. "در حالی که ما به طور مستمر ارزیابی محیط زیست که در آن ما انجام عملیات حفاظتی ما نمی خواهد بحث در مورد شیوه ای که در آن ما انجام آنها را" یک سخنگو به من گفت. "از زمان شروع این بیماری همه گیر سرویس مخفی کار کرده است با همه ما عمومی-ایمنی همکاران و کاخ سفید واحد پزشکی برای اطمینان از ایمنی و امنیت ما محافظت افراد و کارکنان ما است."

یکی از دلایلی که رئیس جمهور باید عاقلانه در حوادث او دارای میان عمومی-بهداشت و درمان فاجعه است که آمریکایی ها را نیازی خطرات او را ملاقات کند. این یک فرصت است که به ندرت می آید.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در یک رویداد در یادبود جنگ جهانی دوم در واشنگتن دی سی برای جشن 75 سالگرد پیروزی متفقین بر آلمان است. این مراسم در خدمت تصاویر نمایشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن نقش به عنوان فرمانده. مونتاژ یک گروه کوچک از سربازان که در حال مبارزه در جنگ همه به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس به دلیل سن خود را. به عنوان او راه می رفت به آرامی گذشته مردان و رد و بدل تعارفات جانبازان در ایستاده بود توجه است. هیچ یک عینک ماسک هر چند تهمت نگه داشته و در یک فاصله. "هنگامی که او به من گفت: Queens County!'" گرگوری Melikian, 95, به من گفت که یک مرجع به شهر نیویورک قصبه که در آن تهمت متولد و بزرگ شده. "او متوقف شد و خندید و صحبت ما برای یک ثانیه ... او را رئیس جمهور ما در حال حاضر. من به احترام او. ما در یک زمان."

جانبازان تا به حال همه تست شده برای COVID-19 پیش از آن در روز. هنوز Melikian را نگران کرده بود در مورد ایمنی از پدر خود که در پرواز از سیمرغ برای این مراسم است.

"با مهربانی به درخواست رئیس جمهور به یک زوم رویداد با پدر ما" رابرت Melikian نوشت: در یک ایمیل دو روز قبل به تیموتی دیویس یکی از بزرگترین نسل بنیاد که حمایت از جانبازان سفر. "این خطرناک برای او به پرواز و شرکت در این رویداد در فرد است. و آن را خطرناک برای مادر من زمانی که او می آید." (Davis به من گفت که انتخاب برای حضور در شد گرگوری Melikian است "و خانواده اش نیاز به احترام است که تصمیم گیری است.")

توجه به ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر apt به شوخی در مورد دیگران ماسک از پوشیدن یک خود را به رغم فدرال بهداشت عمومی دستورالعمل های توصیه آنها را زمانی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. او تشبیه یک خبرنگار ماسک به یک "شکارچی کلاه." باربارا Res سابق ارشد سازمان نسبت ناروا اجرایی به من گفت که "او هرگز پوشیدن چیزی که از آنجا که او نمی خواهد مانند راه او به نظر می رسد در آن است."

بسیاری از مشاوران به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال برای چند ماه اول همه گیر تا زمانی که کاخ سفید تحمیل قوانین جدید در اوایل این هفته. ارنست اعطای رئيس جمهور از آمریکا انجمن پرستاران بخشی از یک گروه از پرستاران که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی برای پرستاران ملی جشن روز هفته گذشته است. او می شده است گفت: برای رسیدن به سه ساعت اولیه پس او می تواند آزمایش می شود برای COVID-19 قبل از دیدن رئیس جمهور. به عنوان او راه می رفت از طریق این مجموعه او بعدها به من گفت: "ماسک بودند و چند دور بین ... من فکر می کنم [تهمت] باید مدلسازی رفتار او را تشویق همگان را به انجام. که انتخاب خود را. من آن را ترک که در آن."

دولت تاکید کرده است که کسانی که در نزدیکی به تهمت ها تست شده به طور مداوم. اما این پروتکل نیست و نگهداری این ویروس در خارج از کاخ سفید زمینه. در حال حاضر آن را شبیه به یک مینی داغ منطقه. یکی از رئیس جمهور های شخصی valets آزمایش مثبت برای ویروس. به طوری که معاون رئیس جمهور مایک پنس سخنگوی کتی میلر. حداقل سه مقام ارشد دولت مقامات مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی—وارد self-قرنطینه از یک فرم و یا دیگری پس از داشتن شده است در معرض ویروس. "این ترسناک برای رفتن به محل کار" کوین Hassett سفید خانه مشاور ارشد گفت: CBS News.

میلر که از ارشد کاخ سفید مشاور استفان میلر با خبرنگاران صحبت می کرد در هفته گذشته در یک رویداد در فضای باز که در آن پنس تحویل تجهیزات پزشکی به یک خانه سالمندان در شمال-حومه ویرجینیا. یک عکس نشان می دهد که سپاه مطبوعات همه تن ماسک; Miller نیست. ایستاده چند پا دور از او بود دبرا ساندرز, کاخ سفید خبرنگار برای Las Vegas Review-Journal, که در خدمت به عنوان استخر خبرنگار آن روز.

"من از او پرسید که برخی از سوالات و او سرفه و او شوخی من اصلا COVID," ساندرز به من گفت. میلر به حال آزمایش منفی آن روز اما در عرض 24 ساعت او را تست مثبت است. ساندرز شده احتیاطی در قرنطینه بوده است. روز دوشنبه در کاخ سفید آغاز شد نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در ساختمان هر چند نه در میز خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است ، روز چهارشنبه رئیس جمهور با یک جفت از استانداران در کاخ سفید برای بحث در مورد پاسخ به همه گیر. او نمی پوشیدن ماسک در حالی که فرماندار دموکرات Jared پلیس کلرادو نگه داشته یکی برای حداقل بخشی از این نشست است.

"من معتقدم رئیس جمهور باید یک بیانیه روشن است که ماسک پوشیدن است که بخش مهمی از فرهنگ ما برای هم بودن و انتقال به پیروان خود که بهترین چیزی که می توانید انجام دهید برای محافظت از اقتصاد و حفاظت از زندگی خود را" پلیس گفت: من پس از آن.

گرگوری Melikian در حال حاضر بازگشت به خانه در شهر فینیکس با او 87 ساله, همسرم, اما. در طول جنگ در ماه مه 1945 او ارسال پیام رمزی به متفقین اعلام کرد آلمان تسلیم. هفتاد و پنج سال پس از Melikian جان سالم به نازی ها پسر خود را در حال حاضر نگرانی در مورد او بازمانده این بیماری همه گیر. او نبود تست شده برای این ویروس پس از بازگشت خود و خانواده است که در حال حاضر در انتظار و امیدوار است که او آلوده در برخی از نقطه در طول سفر. آنها نمی خواهد برای مطمئن دانند تا هفته آینده رابرت به من گفت. "تمام چیزی که غیر ضروری بود," او گفت:.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب