مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناکی موثر Coronavirus تبلیغات

سیاست رئیس جمهور تلاش برای بازی کردن این بیماری همه گیر است که تقویت شده توسط یک ائتلاف حزبی رسانه های دیج

توسط NEWS-SINGLE در 22 اسفند 1398
ساموئل کروم / Stringer / گتی / اطلس

From لحظه ای coronavirus رسیده از ایالات متحده, رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید مصمم به ساخت یک واقعیت در اطراف شیوع. در اطلاعات جهان او را تشکیل COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است و بدتر از آنفلوآنزای فصلی; انتقاد از خود و پاسخ به آن "جعل"; و پوشش رسانه ای از این ویروس بخشی از یک توطئه سیاسی برای از بین بردن ریاست جمهوری خود.

همانطور که با بسیاری از رئيس جمهور در پیام این روایت آغاز شد و با پرتاب کردن توییتهایی و بی مطالعه بیانیه های عمومی است. اما در روزهای اخیر به آمریکا مقامات بهداشت مطرح کرده اند و نگرانی ها درباره شیوع تهمت تلاش به همه گیر شده اند تقویت شده با همان چند پلت فرم دستگاه تبلیغاتی او با تکیه بر برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر. از کاخ سفید ارتباطات دفتر به MAGA الگوی رفتاری رزمندگان Instagram, از زمان نخست پارتیزان در فاکس نیوز به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Facebook, خوراک, فراگیر پیام یکسان بوده است: بدون توجه به جعلی-اخبار fearmongering در مورد کوروناویروس. این همه سیاسی اعتیاد به مواد مخدره. همه چیز بزرگ است.

واقعیت-چکرز و دانشمندان درهم به تصحیح اطلاعات غلط بیرون آمدن از کاخ سفید است. (بدون ویروس بوده است نه "موجود" در امریکا; بدون تست در دسترس است به هر کسی که می خواهد آن را; هیچ, مردم نباید به کار برود اگر آنها بیمار است.) اما تهمت پیام به نظر می رسد که طنین انداز با پایه: یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی این هفته منتشر یافت که فقط 35 درصد از جمهوری خواهان نگران این ویروس در مقایسه با 68 درصد از دموکرات ها ،

دولت در واکنش به شیوع کشیده شده است برخی از مقایسه های که از رژیمهای مستبد در چین و ایران است که در آن اطلاعات در مورد این ویروس شدیدا کنترل به ضرر جمعیت های محلی. اما آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع نشان داده شده است که او نیازی به سکوت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا سانسور مطبوعات را تضعیف سیاسی ناخوشایند اطلاعات در مورد بهداشت عمومی بحران—او می تواند به سادگی با استفاده از ریاست جمهوری خود را تصادف تعقیب درهم bullhorn به غرق کردن آن.

دانشمندان که به مطالعه مدرن دروغ تاکتیک را شناسایی کرده اند این رویکرد به عنوان "سانسور از طریق سر و صدا." (استیو Bannon سابق کاخ سفید استراتژیست توصیف کرده است استراتژی در ضخیمتر میشود شرایط: "سیل در این منطقه با گه.") همانطور که من در گزارش اخیر من ویژگی در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هدف از این نوع تبلیغات بلیزارد است برای الهام بخشیدن به اعتقاد در مجموعه ای از حقایق آن را به بمباران مردم با بسیاری از ضد و نقیض ادعای تئوری های توطئه چه-abouts و تحریف است که آنها به سادگی پرتاب کردن دست خود در سردرگمی و خستگی.

صرف برخی از زمان wading را از طریق coronavirus محتوا که گسترش از طریق MAGA اکوسیستم و آن را آسان برای دیدن استراتژی در کار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان هشدار داده شده است دائما به اعتماد روزنامه نگاری جریان اصلی پوشش از موضوع است. زمانی که بازار چهار اوایل این هفته رئیس جمهور مقصر آن را در "خبر جعلی." زمانی که کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام به نظر می رسد در فاکس و دوستاناو را محکوم کرد رسانه ها برای استفاده از ویروس "به عنوان یک ابزار سیاسی به همه چیز و برای ترساندن مردم است."

در ضمن تهمت را جناح راست رسانه متحدان در حال کار برای به حداقل رساندن درک خطرات ناشی از کوروناویروس. "قرار دادن آن در چشم انداز" Sean Hannity خود گفت Fox News مخاطبان این هفته است. "بیست و شش نفر به ضرب گلوله کشته شدند در شیکاگو به تنهایی بیش از آخر هفته. من شک دارم شما در مورد آن شنیده است. شما متوجه هیچ گسترده هیستری در مورد خشونت در شیکاگو است. و این در حال حاضر رفته برای سال ها و سال ها و سال ها. راه دموکراتیک-اجرای شهرستانها ما می بینیم تعداد زیادی از آن." احساسات تکرار شد توسط Tomi Lahren یکی دیگر از رادیو فردا, میزبان, که استناد کالیفرنیا بی خانمانی مشکل برای منحرف کردن توجه از شیوع: "با من تماس گرفت اما من به مراتب بیشتر در رابطه با پله در استفاده از هروئین سوزن از من گرفتن coronavirus اما شاید این فقط من."

یک کلید فشار رئیس جمهور در روایت است که نگرانی در مورد کوروناویروس در حال weaponized توسط bad-ایمان بازیگران—یک مفهوم است که باعث شده است طیف گسترده ای از تئوری های توطئه است. در فاکس کسب و کار, Trish ریگان را متهم به تهمت دشمنان از تلاش برای "ایجاد هیستری جمعی برای تشویق فروش در بازار" که خود آسیب برساند انتخاب مجدد چشم انداز: "این استیضاح بیش از همه دوباره" او اعلام کرد. راش Limbaugh است mused که رئیس جمهور این است که هدف از "ویروس تروریسم است." و در Facebook و Twitter یک الگوی رفتاری را آغاز کرده است گردش در میان طرفداران تهمت که آینه نشان می دهد یک بیماری جدید معرفی شده است هر سال انتخابات برای نفوذ در سیاست است.

Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن اجتماعی-رسانه های ستاره تمسخر افرادی که ترس از coronavirus, ریخته گری آنها را به عنوان مسخره و یا شاید unmasculine. ("جلوگیری از یک نوزاد و رفتن به ورزشگاه" یکی از شناخته شده ترول اخیرا نوشت: در زیر یک عکاسی از خود با تاکید بر عضله دوسر خود را. "چاقی واقعی است همه گیر.") در همان زمان بسیاری از جمهوری خواهان تصرف در شیوع پشتیبانی ساخت برای restrictionist سیاست های مهاجرتی و یک جنگ تجاری با چین است. "ما نیاز به دیوار بیشتر از همیشه!" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی این هفته است.

به رئیس جمهور اوباما و متحدان آن واقعا مهم نیست که همه این روایت تاپیک نیست کاملا چسبیدن. Muddying آب است نام این بازی و این یک استراتژی است که انجام تهمت متعدد از طریق جنگ سیاسی در طول سال.

اما کاشت استراتژیک شک در مورد حقایق جهانی و همه گیر است که اساسا متفاوت از انجام آن با گفتن یک استیضاح شنوایی. خطرات بیشتر ملموس و فوری به رای دهندگان بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن. ریسک بالاتر است. و در یک زمخت, سیاسی, حس, اثر طولانی مدت از تلاش محدود است. صدها نفر از کروناویروس جدید, موارد, می شود را تایید کرد هر روز در ایالات متحده در رویدادهای عمومی در حال لغو شد, مدارس در حال تعطیل مهار مناطق در حال اجرا توسط فرمانداران. به عنوان زندگی روزمره مختل شده است بیشتر و بیشتر آمریکایی ها تهمت را جایگزین واقعیت این است که محدود به داخل منفجر شدن.

برخی در سمت راست به نظر می رسد به درک این. برجسته محافظه کار نویسندگان مانند راس Douthat و مایکل برندان Dougherty پوشش شده اند شیوع بیماری با یک حس فوریت. این هفته ملی نقد و بررسی منتشر سرمقاله خود در انتقاد از رئیس جمهور را بدون زرق و برق در پاسخ به این ویروس. شاید قابل توجه ترین Tucker Carlson شکست خود در زمان نخست رادیو فردا همکاران این هفته با پژمرده تک صدایی است که به نظر می رسید به آدرس تهمت تا کنون که بدون گفتن نام خود را.

"در یک بحران از آن مهم تر از همیشه به آرامش" کارلسون گفت. "اما ماندن آرام است همان باقی مانده از خود راضی. این به آن معنا نیست اطمینان مردم که همه چیز خوب خواهد شد. ما نمی دانیم که. به جای آن بهتر است حقیقت را بگویید. این است که همیشه مطمئن ترین نشانه ای از قدرت است."

را مغلوب ساختن پیشی جستن را که گرفته می شود نشانه از کارلسون نشان می دهد در گذشته دریافت پیام و یا آن را غرق توسط din از سر و صدای ماشین او کمک کرد ایجاد کنید ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن