مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه های تلویزیونی مورد علاقه است که پست-طنز

One, امریکا,اخبار و یا OAN یا OANN—هر کدام که دوست دارید آن را همان چیزی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه کابل-اخبار کانال. عمدتا دلیل این است که یک امریکا اخبار به نظر می رسد به توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد همه چیز را در راه همان یک سگ موافق به تعقیب دم خود را. هر روز تهمت چیزی که جلب OAN توجه و آن را خاموش را به رقابت. او در قسمت سر دسته, بخش, الهه شعر و موسیقی. اگر شما تعجب کنید که چگونه به fealty می رود این نظر واقعی تیتر زد که در OANN.com در پایان ماه مارس زمانی که تهمت بود هنوز در انکار فاز مورد coronavirus: “رئیس جمهور دست زدن به اورژانس و در دوره اول.” بنابراین خوب در واقع ما فقط باید به او بدهد که دوره دوم در حال حاضر نمی خواهد به شما می گویند ؟ هر تهمت و فاکس نیوز که یک عاشق را تف کرد و این زمانی است که او واقعا می شود در جذابیت نسبت به OAN—retweeting آن ستایش از او خواستار آن خبرنگاران در جلسات مطبوعاتی دو روز در یک ردیف. و یا برای قرار دادن در ارتباط با تلخیص از نظر آشنا به مغلوب ساختن پیشی جستن: او رفتار OAN مانند خود sidepiece و فاکس نیوز خواهم در آینده همسر سابق.

یکی امریکا, اخبار predates مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری—آن را راه اندازی در سال 2013—پس از ظهور آن کمتر است در پاسخ به Trumpism از یک فرمت از محاصره, پارانوئید جهان بینی است که او را انتخاب در وهله اول. در سال 2018 به خوبی پس از رد کردن از Pizzagate—این ادعا که هیلاری کلینتون و یک دوز و کلک های مخفی در حال اجرا بودند پدوفیلیا یک حلقه از یک Washington, d. C., پیتزا, رستوران—شبکه استخدام یکی از Pizzagate ارشد بوستر جک Posobiec به عنوان یک خبرنگار هوا. (Posobiec به حمایت از Pizzgate تئوری گفتن واشنگتن پست در سال 2016 است که او فکر خود را بصورت زنده نگاه به پیتزا فروشی “فقط می تواند آن را به طور منظم پیتزا محل.”) OAN تحت پوشش به اصطلاح مهاجر کاروان—آهسته حرکت موج مهاجران آغاز شد که نورد شمالی از آمریکای مرکزی در سال 2018—به عنوان اگر آن را یک دسته 5 طوفان. OAN اشاره است به 2016 قتل Seth غنی دموکراتیک ملی کمیته کارمند به عنوان اگر آن را ممکن است یک ترور سیاسی; قلع-فویل-کلاه گوشه و کنار اینترنت متصل کرده و آن را به نشت DNC ایمیل. به تازگی OAN شده است پیشبرد نظریه بدون هیچ گونه مدرکی برای حمایت از این که coronavirus توسعه داده شد در یک چینی bioweapons آزمایشگاه و گسترش وجود دارد. به زودی به اندازه کافی نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات دولت بودند هل دادن سرویس های اطلاعاتی به بررسی و حتی به عنوان نظریه افشا و خنثی در صفحه.

“ما راز بزرگ و یک تفاوت کلیدی از OAN از کابل دیگر شبکه های خبری است که ستاره OAN اخبار صف اخبار است نه استعداد” چارلز شاه ماهی, شبکه, رئیس جمهور گفت: من از طریق ایمیل به تازگی. در حال حاضر از یک طرف ouch—on-air استعداد دوست دارد چیزی بیش از شنیدن رئیس خود می گویند که آنها برای انتخاب استعداد خود را. از سوی دیگر او راست: در OAN چه می آید از دهان خود را به مراتب مهم تر از چگونه به خوبی آنها آن را می گویند. برای تماشای OAN است به تجربه مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری راه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن را پوشش خواهد بود اگر او ساخته شده است یک شبکه از زمین و سپس به عنوان او را با خود دولت استخدام آماتور به آن را اجرا کنید. من ساعت را صرف تماشای OAN, و تمام وقت خودم را در حسرت مهارت و حرفه ای از رادیو فردا. در سن جایگزین حقایق هر چند اخبار شبکه نیاز ندارد لهستانی می تواند خطرناک باشد. همه استعداد نیاز به انجام است نگاه به دوربین و خواندن کردن اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته.

تهمت های مکرر فریاد استراحتی تبدیل شده OAN به جزئی رسانه ها در احساس و پوشش آن شده است به عنوان “سریع” است که فقط اگر شما در حال مقایسه آن با سوزاندن-جشن میلاد عیسی مسیح-ورود به سیستم کانال. به عنوان من به تماشای یک امریکا آن را به تدریج بر من dawned که من از تماشای Anchorman. همه چیز خیلی جدی و slapdash و پس از شفاف پوچ. در هر دو ظاهر و سوخت و ساز بدن OAN یک نوستالژی ماشین—آشنا اطمینان بخش ترنر کلاسیک از کابل-شبکه های خبری. این ساخته شده است برای اعضای پیری #MAGA ارتش که می خواهید به آرامش توسط اخبار راه آنها به یاد داشته باشید آن است. همان خبر خوب همان خبر بد. همان دشمنان نامرئی بیش از حد به طوری که حتی کابوس می آیند پیچیده شده در پتو گرم. باند خشونت در بالای ساعت کودک پانداها در پایین. OAN پست-طنز: این حقیقت مستقیم برای طرفداران تهمت و کاملا حقیقی برای هر کس دیگری.

Oیک متولد شد و در چهارم جولای هفت سال پیش زمانی که تهمت بود در حال حاضر به خود birtherism فاز. این شبکه که مقر آن در یک اتاق-پارک cul-de-sac در سن دیگو شهرستان است که علاوه بر اینکه تنظیم برای Anchormanاست دیرین شرکت پایه یک در امریکا بنیانگذار ریزتراشه میلیونر و پیری paterfamilias رابرت شاه ماهی, چارلز پدر. رابرت ساخته شده است ثروت خود را به عنوان یک تولید کننده انواع تابلوهای مدار تجاری از دو شرکت در سال 2000 با 122 دلار میلیون نفر است. او و چارلز شکست را به تلویزیون در سال 2004 با WealthTV در حال حاضر شناخته شده به عنوان ترس (ثروت از سرگرمی) یک کانال کابلی که از ویژگی های نشان می دهد مانند پنیر Chasers و رویای گشت. رابرت نیز شروع به دادن پول به محافظه کار باعث می شود. در سال 2005 او خبر زمانی که به او پیشنهاد 1 میلیون دلار به شوهر از Schiavo تری—یک زن جوان که سال ها صرف در حالت رویشی به عنوان شوهر و پدر و مادر همواره در دادگاه بر سر اینکه آیا برای پایان دادن به زندگی خود را—اگر او موافقت کرد به نگه داشتن او در حمایت از زندگی. (او کاهش یافته است ارائه می دهند.) زمانی که رابرت و پسرش تصمیم فاکس نیوز تا به حال بدست بیش از حد نرم و بیش از حد میانه آنها راه اندازی یک امریکا به رقابت با آن است.

رابرت شاه ماهی نیست بهم زدن سر خود را, بسیار, اعطای فقط گاه به گاه مصاحبه کوتاه خود را به محلی San Diego Union-Tribune. پس از coronavirus همه گیر آغاز شد هر چند او شده است به tweeting در مورد آن به طور منظم. در آوریل 20, او در مورد ارسال هیدروکسی کلروکین به داروی ضد مالاریا که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک درمان برای COVID-19—و در حال حاضر ادعا می کند به دست گرفته اند و خود را—با وجود فقدان شواهد که هیدروکسی کلروکین یک درمان موثر برای coronavirus و در حال ظهور شواهدی وجود دارد که ممکن است باعث آسیب شود:

نه یک کلمه از این توییت دقیق است و نه حتی بخشی در مورد ناروا بودن اول به ما بگویید که در مورد مواد مخدر است. رابرت فقط lobbed آن وجود دارد و پس از آن از میان رفت پشت حساب توییتر خود را. مانند موسس آن یک امریکا را آشکار نمی کند مقدار در مورد خود. دو صفحه رسانه کیت در وب سایت شبکه حمل این به رخ کشیدن در مورد یک امریکا: “سریع تبدیل شدن به 4 امتیاز ملی کابل اخبار کانال!” اما من می توانم پیدا کردن یک دکمه تماس بگیرید. مجریان به نظر می رسد که نوشته شده خود را در bios احتمالا جا به جا از خود Tinder پروفایل. امیلی فین که 23 با توجه به AnchorsWiki.com عنوان کسی که سفر را دوست دارد (به خصوص به دوبلین, ایرلند … ترین محل های مورد علاقه در تمام جهان”) و همچنین “متراکم به برخی از کلاسیک موسیقی راک و یا خیساندن تا خورشید در ساحل.” من scoured سایت با کلیک بر روی هر تب تا من اتفاق افتاده است به کلیک بر روی یک صفحه به نام “وابسته به روابط” وجود دارد و آن مهربانی های عرضه شده برای OAN بینندگان: چارلز شاه ماهی را به آدرس ایمیل مستقیم. بنابراین من به او ایمیل فرستاده. او فرستاده حق بازگشت.

“یکی امریکا اخبار شبکه یک خانواده کوچک کسب و کار” چارلز نوشت: زمانی که من به او گفت من می خواهم شده است تعجب برای پیدا کردن اطلاعات تماس شخصی حق دارد در OAN سایت. “کارکنان ما می کند بهترین کار آنها می توانند با منابع ما. بسیاری از اعضای هیات ما بازی های متعدد نقش ها از جمله خود من.” در ایمیل دیگری چارلز نوشت: “خوشحالم که شما گرفته اند هم به تماشای در Roku (و با تشکر از شما برای $4.99 در هر ماه! 😊) شما یک حس خوب از کانال تماشا, به جای خواندن نظرات از وکالت ‘روزنامه نگاران’ [که] اعتراف آنها هرگز به تماشای کانال. اجازه دهید من می دانم که چگونه من می تواند مفید باشد.”

هر کسی با یک دستگاه تلفن همراه می توانید یک امریکا در تکه در یوتیوب و یا از طریق شبکه های برنامه و یا در جریان خدمات Roku اما اکثریت یک امریکا بینندگان هستند مانند مغلوب ساختن پیشی جستن TV مراقب. به منظور تماشای آن را بر روی تلویزیون شما را به زندگی می کنند در جای مناسب قرار دهید چرا که تنها یک دانش سطحی از ایالات متحده در کابل اپراتورهای حمل OAN, نمایندگی بالقوه استخر در حدود 35 میلیون خانوار یا کمتر از یک سوم از کل ایالات متحده مخاطبان تلویزیون است. شبکه دقیق بینندگان باقی می ماند یک رمز و راز است. این Herrings نمی شرکت در Nielsen نظرسنجی و باید کاهش یافته و به سهم مشترک داده است. اما با توجه به اندک اطلاعات موجود از کام اسکور و گفتگو با تحلیلگران صنعت حداقل 34.5 میلیون نفر از این خانواده در حال تماشای نیست OAN.

بیشتر شما جستجو برای شواهد از OAN بینندگان در واقع کمتر به نظر می رسد آنها وجود داشته باشد. “اگر شما نگاه کنید در این صورت فلکی از منابع در سراسر 2020 انتخابات OAN ثبت اما آن را ندارد به بالای هزار می گوید:” اتان زاکرمن یک وب 2.0 پیشگام و رسانه ها و سیاست های عمومی استاد دانشگاه ماساچوست در امهرست. “که مرا شگفت زده کرد … اما به نظر می رسد مانند آنها واقعا متمرکز در یک شبکه تلویزیونی به جای چند رسانه ای پلت فرم.” در واقع بسیاری از بخش های در OAN صفحه یوتیوب فقط چند هزار views. OAN اغلب می شود در مقایسه با Breitbart اخبار, اما آن را نمونه واژگونی Brietbart‘s استراتژی تحت استیو Bannon که به دنبال اهرم رسانه های اجتماعی به شدت. یکی امریکا ممکن است نسبتا جدید اما به نظر می رسد تقریبا قبل از وب است.

Breitbart واقعا در آغوش این ایده که آن را می خواستم به اشتراک گذاری در تمام این انواع فرمت ها—آنها می خواستند به نمایش در ویدئو, آنها می خواستند برای رفتن ویروسی” زاکرمن به من گفت. “من فکر نمی کنم که بازی OAN در حال پخش است.”

Charles شاه ماهی درست بود: به منظور درک OAN, شما باید در هر ثانیه اعتبار از ویکی انبار فیلم از قرص در یک کارخانه کمربند به تبلیغات برای درجه نظامی تاکتیکی عینک آفتابی. و سپس شما باید به فکر می کنم در مورد آنچه که در جهنم اتفاق افتاده در جهان به تولید چنین مهر و موم کردن چشم انداز از زندگی مدرن—نیم-آرامش نیمه پارانوئید مانند یک Truman Show برای عصبانی بازنشستگان. هر از گاهی شما احساس می کنید یک دست نامرئی در کار است. در مارس 17, مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت تا به حال مبارزه با محافظ-ماسک-تولید کننده 3M یک امریکا پخش یک بخش در مورد سن آنتونیو–منطقه پرستار که می خواهم ساخته شده پزشکی-درجه ماسک صورت که با توجه به OAN لنگر را باز خط “با این نسخهها کار حتی بهتر از N95 3M ماسک.” پرستار افتخار در مورد ماسک خود را 99.5 درصد میزان فیلتراسیون (که اگر درست خواهد بود بهتر از 3M) و این واقعیت است که تا کنون او می خواهم ساخته شده 600 آنها. قضیه از این بخش به نظر می رسید: خوردن آن 3M! فقط چند معافیت های تجاری بعد یک آگهی بینندگان خواست که می خواهم دچار آسیب شنوایی از معیوب گوش به پیوستن به یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه … 3M. تصادف است ؟ شاید. در یکی امریکا امریکا وجود دارد هیچ انطباقها. همه چیز یک توطئه است.

همه از یک امریکا مجریان خرس شباهت غیر طبیعی به معروف مجریان در شبکه های دیگر. این bespectacled, babyish رو Alex سالوی میزبان نخست-زمان نشان می دهد به نام پس از ساعت ها که ايران در 10 p. m. اما قبل از اینکه شما هر شیطان ایده های آن را بیشتر شبیه تماشای یک دبیرستان تولید همه با Chris Hayes. پس از آن وجود دارد گراهام لجر که صرف نزدیک به 15 سال مهار سن دیگو KFMB-تلویزیون های محلی, اخبار, که بدان معنی است که, بله, قبل از پیوستن به WealthTV و یکی امریکا او Anchorman‘s Ron Burgundy. شما می توانید تمام روز را صرف کالایی مورد امنیت مرزی و هنوز هم بخوابید چهره برای اولین بار به یک کاسه لجر کلمه سوپ. یکی از نرم bigotries از راست متمایل نظر روزنامه نگاری است که brunettes دریافت نمی شود اعمال صالح خشمگین—این کار برای اسپیت لوله. لیز ویلر میزبان 9 p. m. به نقطه اوجاست کمی desiccated madadi که سرگرمی شامل emasculating این libs. اگر لجر است OAN پیشنهاد برای Anchorman مثالی ویلر است که یک محافظه کار از ران کبود عشق علاقه و رقیب شرکت لنگر ورونیکا Corningstone.

Doppelgängers فراوانند. پاتریک Hussion که میزبان OAN اخبار شبانه در 5 بعد از ظهر که از لحاظ فنی این اواخر بعد از ظهر خالی از سکنه به نظر می رسد مانند یک نیمه در کیسه David Muir. جان هاینز که مصاحبه های بسیاری از OAN بزرگ می شود—به طور منظم شامل نماینده Devin Nunes کالیفرنیا و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر—تسلط کریس والاس بسیار هوشیار شیوه ای حق را به بسیار هوشیار سر شیب. والاس هر چند که متولد inquisitor. Hines آموزش دیده است به پاشنه. یک بعد از ظهر من به تماشای او را نگه دارید بیان squinty تشویق برای نزدیک به پنج ناگسستنی دقیقه به عنوان Nunes رفت و در مورد “بسیار مشکوک” سلاح آزمایشگاه در ووهان و در مورد سازمان بهداشت جهانی را به اتهام وابستگی به حزب کمونیست چین.

اگر شما مواجه می شوند OAN در این دنیا هر چند, آن را احتمالا به دلیل معین یا Hines یا Hussion. یکی امریکا صحبت می شود برای یک دلیل مهم: مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه می دارد در تماس با آن خبرنگاران در کنفرانس های مطبوعاتی. در حال حاضر یک الگوی پدید آمده است. او خواستار یک OAN خبرنگار; خبرنگار می پرسد سردرگم کننده سوال; هر کس در اتاق جلسه در اطراف تبدیل به ببینید که چه کسی در این جهنم فقط خواسته سردرگم کننده سوال; سپس مغلوب ساختن پیشی جستن با تشکر از خبرنگار برای خدمت به چنین نافذ کوفته. برای هفته تهمت زحمت کشیده برای تغییر سرزنش برای این بیماری همه گیر بر روی چین با اشاره به کروناویروس به عنوان “چین ویروس” یا “ووهان ویروس” تحریک اتهامات آشکاری نژاد پرستی. او موفق به دریافت یک مفید افزایش از OAN ارشد کاخ سفید خبرنگار شانل Rion که نام تلفظ Sha-nell Ree-ohn. (Rion است کره آمریکایی; پدرش نام خانوادگی است رایان.) سوال خود را در مورد این موضوع بیشتر شبیه به یک پیشگیرانه دفاع با یک علامت سوال گیر کرده در پایان: “آقای رئیس جمهور آیا شما در نظر بگیرید که مدت مواد غذایی چینی به ترکیه به دلیل آن است که مواد غذایی که نشات گرفته از چین؟”

Rion به نظر می رسد به یک استعداد برای سر خاراندن رفتار است. با توجه به ایمیل های روزانه تحقیق او خود را تغییر نام خانوادگی از Dayn-رایان به Rion مدت کوتاهی قبل از درخواست کاخ سفید امنیت ترخیص کالا از گمرک (که عجیب و غریب است لحظه به تغییر نام خود را). این روزنامه گزارش داد که Rion پدر دان رایان رفته نام کریستوفر Preboth دن رایان Danford Nmi Dayn-Ryan Michael David Ryan, و David Michael Ryan. یکی از دلایلی که او ممکن است مجبور به تغییر نام خود را در بسیاری از مواقع است زیرا با توجه به ایمیل های روزانه حساب او نگه داشته شدن متهم به فریب دادن مردم در املاک و مستغلات کلاهبرداری است.

بreaking اخبار بسیار گران است و برای Herrings و امریکا بسیار مبالغه. چارلز شاه ماهی گفت: خانواده پمپ های ده ها میلیون دلار به یکی از امریکا, اما برای یک, تلویزیون ملی, اخبار عملیات که سکه در ته چاه. در تمام ساعت را صرف تماشای یک امریکا در گیر من تو را دیدم هرگز شواهدی از یک دوربین دوم در استودیو. من تو را دیدم هرگز یک زمینه خبرنگار ارائه یک گزارش از هر نقطه دیگر از کاخ سفید است. برخی از نر مجریان نباید پانسمان خود را.

در هر صورت چرا شکستن اخبار هنگامی که شما فقط می توانید تکرار در حال حاضر شکسته ؟ وقتی که من ایمیل فرستاده چارلز در مورد آنچه که او در نظر امتیاز بالا از OAN تاریخ به عنوان یک شبکه خبر—یک نافذ کوفته از خود من—او نمی تصاحب باز دعوت به رخ کشیدن. “امتیاز بالا” او پاسخ داد: “به سادگی در اجرای ماموریت ما یعنی ارائه معتبر ملی و بین المللی اخبار. داشتن کارکنان شکستن اخبار مهم این است که همیشه یک نقطه برای هر سازمان خبری.” آن مطمئن است. اما او نمی نام هر یک از این داستان ها.

من فکر چارلز ممکن است مشتری جلب کردن شبکه hard-hitting پوشش 2020 انتخابات ریاست جمهوری به ویژه در پوشش آن از جو بایدن. یک موضوع مبهم پدید آمده از بسیاری از بخش های تماشا کردم—ببینید اگر شما می توانید نقطه آن: “جو بایدن تصادفا از طریق یکی دیگر از مصاحبه امروز ….” “نگرانی در مورد کاهش شناختی در حال بنا به گزارش ها در حال افزایش است …” “جو بایدن gaffes ادامه—که با توجه به شدیدترین منتقدان.” (بله حتی بایدن را شدیدترین منتقدان بودند حاضر به صحبت کردن.) مجریان آمار خود تجویز علائم با یک مخلوط تفریحی و ترحم. آنها به سختی می تواند شامل خود را در یک کلیپ از بایدن با اشاره به کروناویروس به عنوان “Luhan ویروس.”

در تبادل ایمیل با چارلز من سعی کردم به ناخن چند پاسخ. با توجه به این تنور از یک امریکا همه گیر پوشش من از او پرسیدم اگر او شخصا می دانستم که هر کسی که تا به حال تبدیل شدن به بیمار با COVID-19. برای برخی از این دلیل او نمی خواست به پاسخ در تاریخ ثبت است. من هم خواسته او برای نمونه از بار OAN تا به حال برای اصلاح آن کار می کنند چرا که من می توانم پیدا کردن خیلی از خودم. “متاسفانه ما را به خطا به صورت مکرر” او پاسخ داد. “بسیاری از آنها بسیار جزئی و به سادگی اصلاح کرد. در زمان ما ساخته شده در هوا اصلاحات است.” یک اصلاح من پیدا شد گزارش “حذف” صدای راه رفتن یک اتهام خیانت; توییت های مکرر اصلی اتهام و اظهار داشت که این مورد حذف شد “در انتظار منابع اضافی.” چارلز مناسب است در مورد چگونه اغلب یک آمریکا می شود همه چیز اشتباه است اما اشتباه در مورد چگونه اغلب یک امریکا مجموعه آنها را در سمت راست.

با وجود کوچک آن مخاطب یک امریکا هنوز هم می تواند مفید وکتور برای مبلغان داخلی و خارجی حتی ناخواسته. یک تئوری توطئه میآید که تنها در یک تبلیغات روسیه ارگان و یا در دهان از یک کهکشان مارپیچی-eyed کنگره نمی تواند سفر به عنوان به طور گسترده ای به عنوان یکی که دریافت برخی از مرتب کردن بر اساس از رسانه های آمریکایی مجوز و پروانه با این حال نخ نما.

این نیاز به یک بیت از یک رقص به کار می کنند. برای مثال یک مهمان می تواند حدس و گمان ominously در مورد توطئه چینی اما مصاحبه برای نشستن وجود دارد, thunderstruck با منطق از آن همه, و بخواهید حتی اساسی ترین سوالات. خوب راه رفتن من از طریق این: دانشمندان در یک چینی bioweapons آزمایشگاه توسعه یافته coronavirus و سپس … چه ؟ آن را سست خود به خود مردم ؟ و یا آن را خارج حادثه—میمون فرار یک لوله آزمایش ریخته که مرتب سازی بر اساس چیزی است ؟ آزاد از بحرانی کاوش کنایه می کند کار خود را.

برای سال های ساحلی نخبگان roared با خنده در جان استوارت و, Stephen Colbert, به عنوان آنها تا لباس پوشیدن و به عنوان newsmen و تبدیل به یک آشنا آیین زندگی آمریکایی به یک شبانه پانچ خط. در طول اوباما ریاست جمهوری لیبرال ها آرامش خود را با این ایده که آنها می خواهم تمسخر یک نوع خاصی از برنامه خبری از وجود و عاقلی بود پیروزی. اما در دوره دوم اوباما پس حقیقت آونگ چرخش به عقب سخت از چپ به راست, از, تقلید مسخره امیز برای تبلیغات از دکترین اوباما به Trumpism.

یکی امریکا ممکن است دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه, اخبار, شبکه, اما این بدان معنا نیست که او باقی می ماند تا تمام شب به تماشای آن. اگر یکی از چیزهایی که ما می توانیم همه توافق دارند که تهمت واقعا می دانید چیزی در مورد آن خوب است (“خوب”), تلویزیون, و من فقط می توانید تصویر او را از داشتن هر گونه صبر برای یک امریکا تولید ارزش است. “کلید موفقیت در این فضا است که شما در واقع به دنبال به اندازه کافی مانند یک شبکه خبری به برخی از تاثیر … و این چیزی است که Breitbart را فوق العاده خوب” رسانه تحلیلگر اتان زاکرمن گفت. “این واقعا به درخشش و براق به آن است. و سپس هنگامی که آن را به طور همزمان نگران کننده است که زمانی که آن را تا به قدرت است.” OAN, هر چند قلم از درخشش و براق ، زاکرمن در رفت: “اگر شما آن را ندارید—و حتی اگر محصول واقعا تحریک آمیز—آن را به شکست است.”

در بسیاری از مواقع در حالی که تماشای یک امریکا رفتم جلو و عقب در مورد چگونه “خطرناک” این است چگونه احساس خطر ما باید چه تهدید سطح آن را نشان دهنده. یکی امریکا حمایت فهرستی باقی مانده بر روی نحیف جانبی—لوازم خانگی بیمه کلاس اقدام مناسب در برابر تهمت دشمنان انتخاب از ویلیام شاتنر آثار مفصل. شبکه جان سالم به در این مدت تنها به خاطر شلنگ اکسیژن که مغلوب ساختن پیشی جستن را فراهم می کند. و هنگامی که او رفته است ؟ یکی امریکا نیست, Fox News. این Herrings نیست Murdochs. شخص دیگری را جایگزین آنها شود. ممکن است کسی با مقدار بهتر اخبار لغو احکام صادره ی. ممکن است آن کسی که بیشتر خائنانه ماهر در استفاده از این پوشش روزنامه نگاری به تضعیف اعتماد در روزنامه نگاری. آن را حتی ممکن است مردم نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به گزارش های خبری, شرکت سرمایه گذاری متعلق به خانواده جمهوریخواه کمیته ملی co-صندلی و تگزاس سرمایه گذار تامی هیکس جونیور دوست Donald Trump Jr., شده است, بررسی گزینه های ممکن است.

چارلز شاه ماهی demurred وقتی از او پرسیدم در مورد شایعات. “ما نمی ساخت OAN آن را به فروش برساند و ما هیجان زده در مورد آینده” او نوشت. “ما را در هر فرصت رشد و در عین حال ما به دنبال به فروش کسب و کار ما.” در آن صورت برای زمان حال بیایید دوست داشتن یک فضیلت از شبکه است که فقط در مورد هر کس می تواند اذعان کرد: این unwatchable.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme