مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک از بالا عفونی-بیماری متخصص به خطر می اندازد همه ما

U.S. President Donald Trump speaks.
در دورانی که رئیس جمهور تهمت انصراف ایالات متحده آمریکا بودجه برای W. H. O. در جهانی همه گیر ریک روشن پایبندی به برتری داده و او را محکوم.عکس با جلب Angerer / گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که شاهین شگرف COVID-19 elixirs از این تریبون به عنوان اگر او بودند در قرن نوزدهم اختراع-طب فروشنده می داند هیچ چیزی در مورد بیماری همه گیر برنامه ریزی واکسن توسعه داروهای ضد ویروسی و یا چگونه به طراحی ابزار تشخیصی مورد نیاز برای پیگیری یک بیماری همه گیر مانند این یکی که ویران ملت او منجر می شود.

ریک A. روشن شاید بیش از هر دیگر بهداشت فدرال رسمی در ایالات متحده اختصاص داده شده کار خود را به تحصیل آن بسیار مسائل: برای اولین بار در مراکز کنترل بیماری که در آن برای یک دهه او ارزیابی تطبیقی شایستگی از داروهای ضد ویروسی و سپس به عنوان مدیر علمی واکسن آنفلوانزا پروژه در مسیربین المللی و غیر انتفاعی سازمان بهداشت جهانی مستقر در سیاتل. از سال 2010 روشن کرده دولت فدرال در برداپزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت. او به عنوان مدیر آژانس آنفلوانزا و ظهور بیماری های عفونی را بدست آورد و پس از 2016 است و از رئیس این سازمان خود را.

این هفته روشن شد ناگهان از کار خود اخراج شده چرا که او اصرار داشت که دولت فدرال تکیه بر علم هنگام تصمیم گیری های علمی. روشن گفت: در بیانیه ای که دیروز از کار اخراج شد, به ویژه در, زیرا او اصرار داشت که هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ به عنوان یک “درمان معجزه آسا” برای COVID-19 شود آزمایش با دقت.

در دورانی که رئیس جمهور ایالات متحده عقب نشینی آمریکا بودجه ای را برای سازمان بهداشت جهانی در وسط یک جهانی همه گیر روشن پایبندی به برتری داده و او را محکوم. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز به طور مداوم پیشنهاد کرد که شواهد کافی برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن شور و شوق برای هیدروکسی کلروکین. روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مارس 5th, به عنوان برگ برنده در ادامه به مطرح مفهوم بدون هیچ گونه پایه و اساسی در واقعیت که این دارو می تواند تسخیر ویروس خبرنگار پرسید: Fauci که پیشرو کشور عفونی-بیماری کارشناس به نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به او اجازه صحبت می کنند.

Fauci, اگر چه, چهره عمومی از این بیماری همه گیر-تیم پاسخ و فوق العاده محبوب. او را به آتش کشیدند, به سادگی از آنجا که او می گوید حقیقت حامل یک خطر سیاسی که مغلوب ساختن پیشی جستن است ظاهرا تمایلی به را—در حال حاضر است.

روشن عمیقا این سایت متعلق به مرد است که به عموم مردم شناخته شده بود و راحت تر به بازی شیر یا خط کنار. در چهارشنبه شب جلسه تهمت تمسخر یک خبرنگار که پیشنهاد کرد که روشن شد با استعداد و بسیار مجرب است. “چرا به شما می گویند که او بزرگ است هدیه یا هدیه؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “آیا شما او را می شناسید؟” روشن برای خود روشن ساخته است که او به هیچ وجه قصد برروی آن بکشید به برخی کمتر کار در موسسه ملی بهداشت بدون مبارزه. در بیانیه دیروز او را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از قرار دادن “سیاست و cronyism جلوتر از علم است.” او به تفصیل شرح داده است که “به طور خاص و بر خلاف دستورات غلط من محدود گسترده استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و ترویج توسط دولت به عنوان نوش دارو که به وضوح عدم شایستگی علمی.” روشن همچنین گفت که او درگیر دو وکیل به نمایندگی از او در یک افشاگر پرونده دولت است. او گفت که او در برابر “تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا برای مردم آمریکا.”

روشن است همکاران در این زمینه شگفت زده شدند در ناگهانی خود را حذف. بروس Gellin اجرا می شود که جهانی ایمن سازی برنامه برای واکسن سابین موسسه صرف پانزده سال به عنوان مدیر ملی واکسن برنامه در یک موقعیت که در آن او اغلب با روشن است. Gellin به من گفت: “ریک قادر به پیشرفت ملی ما همه گیر آمادگی برای مواد مخدر, تشخیص و واکسن” و اضافه کرد “او می داند که علم و پذیرای تکنولوژی برش لبه مانند چند نفر دیگر.” Margaret A. هامبورگ بود که این کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا تحت ریاست جمهوری باراک اوباما نیز مشغول به کار از نزدیک با روشن است. “این سخت است برای درک” او گفت:. “ریک دقیقا شخص شما می خواهید به آن را در جدول زمانی که برنامه ریزی برنامه های جدید به خصوص در میان یک بیماری همه گیر.”

من شناخته شده اند روشن برای سال. او اندازه گیری فنی و علمی در رویکرد خود را به مشکلات. به همین دلیل من در بر داشت بیانیه خود شگفت انگیز است. این چیز خوبی است که روشن صحبت کرد. در این هفته داده های اولیه از یک مطالعه بزرگ نشان داد که coronavirus بیماران داده هیدروکسی کلروکین بودند کمتر به احتمال زیاد به نیاز به تهویه مکانیکی و تا به حال بالاتر از نرخ مرگ و میر نسبت به کسانی که نمی شد. این مطالعه که بررسی ویژه پرونده ارسال شده است سهشنبه در MedRxiv یک preprint سرور به این معنی است که آن را داوری نیست و یا منتشر شده در یک مجله پزشکی. این پژوهش از بودجه توسط موسسه ملی بهداشت و دانشگاه ویرجینیا است. (چنین مطالعه قطعی نیست; آن را بیش از حد به زودی به دانستن نهایی نتایج. اما هیچ مسئول پزشک خواهد آن را بخوانید و می گویند هی بیایید این دارو را به میلیون ها نفر از مردم حق دور.)

در اواخر سال گذشته در میزگردی در آینده از آنفلوانزا بیماری های همه گیر و روشن توضیح اساسی خود را نگرانی: این کشور نبود سرمایه گذاری کافی در ایجاد واکسن که به طور بالقوه می تواند محدود کردن تاثیر سالانه فصل آنفولانزا و همچنین بالقوه بیماری های همه گیر. “ما می توانیم بهتر واکسن و آنها را سریع تر,” او گفت:. “اما سه صد و پنجاه و یک میلیارد دلار در هر سال است ما هزینه اقتصادی برای آنفلوانزای فصلی و همه گیر می رود به تریلیون دلار است. ما به نگاهی که حس فوریت اقتصادی و دارایی به توضیح این اختلال و زندگی از دست داده است.” آن را به حال شده است مستمر نا امیدی به روشن و همچنین به Fauci و بسیاری دیگر—که رهبران سیاسی به نظر نمی رسد برای یادگیری این درس می باشد.

ما در حال ورود به یک مرحله جدید و خطرناکی از COVID-19 بیماری همه گیر. ریک روشن چشم انداز شده است هرگز مورد نیاز بیشتر است. حتی در حال حاضر رئیس جمهور حاضر به اذعان به شدت همه گیر و یا تا چه حد ما را از قادر بودن به با خیال راحت “باز” کشور است. که توسط یک افسرده و ما نیاز به رهبران برای کمک به توضیح و راهنمای ما برای امن تر و سالم تر آینده است. ریک روشن همواره یکی از رهبران آن. روشن گفت: در بیانیه “Sidelining من در وسط این همه گیر و قرار دادن سیاست و cronyism جلوتر از علم قرار می دهد زندگی در معرض خطر و مانع از تلاشهای ملی با خیال راحت و به طور موثر این آدرس اضطراری بهداشت عمومی بحران است.” هر یک از این واژه ها درست است. متاسفانه, آن است که دیگر روشن است که ما در کشوری زندگی می کنند که در آن تخصص مهم است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>