مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن به تقلب

تام برنر / ایسنا

دموکراتیک اولیه رای دهندگان مراقبت عمیقا در مورد electability. چه بیشتر می خواهید ساده است: یک نامزد که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. به طوری که آنها نگرانی در مورد اینکه آیا معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را الهام بخش افراد جوان و در مورد این که آیا سناتور برنی ساندرز را ترساندن و دور از مردم. آنها بحث که آیا یک انقلاب سیاسی است لازم به انرژی پایه یا اینکه آیا انقلاب را منصرف مستقل. را تاریخی نامزدی یک زن و یا یک مرد همجنسگرا را خاموش و یا از داخل منفجر شدن?

اما این نگرانی در مورد سیاست و گسترده فرهنگی تجدید نظر هستند ثانویه به true “electability” بحران رو به کدام حزب دموکرات برنده نامزدی: او نیاز به اجرا در برابر یک رئیس جمهور به ظاهر آماده و توانمند به دروغ و تقلب راه خود را به مناسبت انتخاب مجدد.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت است و نه ضعیف. یک نامزد قوی تر خواهد بود پرواز بالاتر با توجه به بهبود اقتصادی آغاز شد که (به همراه داشت و موفقیت بیشتر) تحت ریاست جمهوری باراک اوباما در سازمان دیده بان. در حالی که تهمت باقی مانده نجس کینه توز خدا در درون حزب جمهوری خواه است و در رقابتی بسیار مهم میدان نبرد متحده او خستگی ناپذیر تفرقه. او باید پیروزی حومه رای دهندگان که دست مجلس نمایندگان به دموکرات ها در سال 2018—به خصوص دشوار است در حال حاضر که او را منتشر پاشنه آشیل بودجه که قطع مدیکر, پزشکی اجتماعی, امنیت غذایی, تمبر, و یک میزبان از دیگر برنامه محبوب.

اما—و این را باید با صدای بلند گفت:—حقایق ممکن است مهم نیست.

اگر گذشته است مقدمه تهمت می گویند هر چیزی کاملا لازم برای جذب و حفظ از جمله ثبت اختراع دروغ. او پاتولوژیک دروغ شده است به خوبی مستند و در عین حال هرگز متوقف به بی حس کردن. با یک حساب او گفت: بیش از 15000 نهفته است پس. یک نمونه کوچک: پس از به دروغ اعلام کرد که طوفان دوریان به رهبری بود به سمت آلاباما او نمایش داده doctored نقشه برای پوشش دادن آهنگ خود را و خود را رئیس ستاد ساخته شده ملی اقیانوسی و جوی اداره با انتشار بیانیه ای در دفاع از خود دروغ است. تهمت نیز به تازگی ادعا کرد که او نجات پوشش بهداشتی برای افرادی که با شرایط موجود—حتی اگر او سوخته قانون مراقبت مقرون به صرفه است و تحت پیگرد برای سرنگونی آن است. یک روز پس از به tweeting “ما نمی خواهد دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر در مالی 2021 بودجه” بودجه خود را نشان داد کاهش به هر دو.

چگونه می توانید دموکرات اجرا در برابر یک نامزد خواهد شد که به سادگی انکار خود را منفور موقعیت و تا مدتی دستاوردهای? هیچ مقدار از واقعیت-چک کردن می تواند به ضد خود جریان ثابت از mendacity تبدیل شده است که سر و صدا سفید در فرهنگ سیاسی ما.

دروغ گفتن البته تنها یک چالش است. حزب دموکرات نامزد خواهد شد و همچنین باید به ستیزه با ، پس از سال 2016 انتخابات نگار کتی Tur ارائه شده است قابل قیاس است. او گفت که آنچه ساخته شده پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک خبرنگار و در حال اجرا در برابر او به عنوان یک نامزد بسیار دشوار است به این صورت بود که رسوایی گیر—یا نمی چسبد—به او. هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل خصوصی سرور به عنوان وزیر امور خارجه بود مثل یک لکه روی پیراهن او که مردم نمی تواند گذشته به دلیل آن بود که تنها علامت در غیر این صورت یک پیراهن تمیز. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بسیاری از لکه ها که “شما نمی توانید بگویید اگر آن را یک رنگ پیراهن و یا اگر آن را فقط تصور می شود که در راه است.”

راه های بسیاری مغلوب ساختن پیشی جستن از قابلیتهای قابل قبول است رفتار سیاسی شکستن هنجارها و شاید حتی قوانین در طول راه برای به دست آوردن آنچه او می خواهد آنقدر متنوع و متعدد به عنوان خیره کننده.

گاهی اوقات او خیانت آشکار است معادل بچه در کلاس ریاضی که خم و کپی پاسخ های خود را به آزمون. برای مثال او استیضاح برای بستن کمک به اوکراین به این کشور را بررسی بایدن خانواده—است که برای تلاش برای صدمه زدن به خود و سپس-به احتمال زیاد رقیب در سال 2020 انتخابات. او با این وجود تبرئه توسط یک جمهوری خواه مجلس سنا اکثریت.

توجیه تهمت تنها بدتر خواهد شد. او و کل حزب جمهوریخواه به نظر می رسد قصد استفاده از قدرت دولت برای کمک به رئیس جمهور گشتند. جمهوری خواهان سناتور در حال حاضر اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای نگاه به بایدن خانواده معاملات در اوکراین با وجود مطلقا هیچ مدرکی وجود ندارد که هانتر بایدن مرتکب جرم یا این که معاون رئیس جمهور سابق را چیزی جز انجام متحده آمریکا سیاست خارجی است. هر کسی که فکر می کند این تحقیقات صادقانه باید توجه داشته باشید که وجود دارد این است که هیچ قابل مقایسه با پروب برنامه ریزی شده به آشکار فساد از نشستن رئیس جمهور تهمت و فرزندان او.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کاخ سفید ستاد در ضمن در حال نقض با مصونیت از مجازات دریچه عمل می کنند که ممنوع اجرایی-شعبه کارکنان با استفاده از موقعیت خود برای نفوذ در انتخابات ، رئیس جمهور با استفاده از حساب توییتر شخصی هر دو برای کسب و کار رسمی و به عنوان یک بازوی خود را در مبارزات سیاسی; هیچ کس خفاش چشم. دفتر مشاور ویژه توصیه می شود که مشاور ارشد کلیان کانوی بود بوت از خدمات فدرال چرا که او را نقض تخم عمل در بسیاری از مواقع. Ivanka Trump رئیس جمهور و یکی از مشاوران ارشد توییتی یک کمپین عکس و سارا ساندرز توییتی شعار انتخاباتی (در حالی که او هنوز هم کاخ سفید وزیر مطبوعات). این کاخ سفید معتقد است—به درستی به نظر می رسد آن است که کاملا بالاتر از قانون است.

این تجاوزات علامت چشمگیر خروج از هنجار. زمانی که من مشغول به کار در کاخ سفید وجود دارد هالووین سنت تزئینات آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری, که در آن بسیاری از کارکنان مشغول به کار برای خود را فوت و فن یا درمان کودکان. در سال 2016 یکی از speechwriting همکاران تحت پوشش دفتر ما درب با رنگ نارنجی کاغذ و چسب در نامه برش سیاه و سفید روی کاغذ ساخت و ساز است که خواندن “نمی بو. رای می دهند.”

آن را هوشمندانه اشاره به رئیس جمهور اوباما بارها به نقل از خط در کمپین بلیزرز اصرار مردم را به خود شنیده ام در انتخابات. اما اخلاق وکلا در کاخ سفید و مشاور دفتر خواستار آن شدند که دکوراسیون به پایین گرفته شود و با این استدلال (incredulously در نظر ما) که آن را نقض دریچه عمل می کنند.

شاید نگران کننده ترین شکل از تقلب است منتشر و به همین دلیل سخت به درک. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین یاری جناح راست از رسانه ها و شرکت هایی مانند Facebook که باید تبرئه خود را از هر گونه مسئولیت دموکرات است راه انداختن یک دروغ جنگ مدل در تلاش دیکتاتورها و بی سابقه ای در آن مقیاس است. به گزارش این مجله مبارزات انتخاباتی آماده است به صرف $1 میلیارد دلار برای مهار رسانه های دیجیتال به رئیس جمهور استفاده از جمله ربات حملات ویروسی تئوری های توطئه doctored ویدئوها و microtargeted تبلیغات است که تحریف واقعیت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش نیز تقویت شده توسط خارجی بازیگران. ما می دانیم و هر دو حزب در کمیته اطلاعات مجلس سنا گزارش تایید کرد که هکرها روسیه دخالت در انتخابات 2016 و امنیت سایبر کارشناسان می گویند که ما باید انتظار بیشتر و بدتر حملات در سال 2020 است. آنها می تواند به عنوان ظریف به عنوان حساب های اجتماعی رسانه ای که استوک حزبی تفاوت و یا به عنوان بلانت به عنوان نرم افزار حمله به رای دهندگان پایگاه داده.

در حالی که مشاور ویژه رابرت مولر را به اتهام توطئه با روسیه در برابر تهمت او به صراحت نمی تبرئه او. Unbowed تهمت آشکارا تکرار جرم بسیار است که او را استیضاح در وهله اول دعوت—در مقابل دوربین—بازیگران خارجی مانند چین و نگاه به Bidens.

در همان زمان مبارزات انتخاباتی خود است و دامن زدن به بی اعتمادی در سیستم او را تضعیف میکند. با استفاده از تاکتیک های چریکی خود را از حامیان این ماجرا تا آیووا حزب دموکرات خط تلفن در جلسه شب برای ایجاد هرج و مرج است. هنگامی که نتایج جستجو به همراه داشت در واقع هرج و مرج جمهوری خواه و عضو شورای نظارت مدت از جمله همین جونیور, توییتی, تئوری های توطئه در مورد تقلب در انتخابات. از همه بدتر کنگره جمهوری خواهان بی شرمانه بلوکing انتخابات-امنیت صورتحساب از جمله دو که به طور خاص مبارزه با دخالت خارجی در انتخابات آمریکا.

باید از دروغ گفتن و فریب دادن شکست—باید دموکرات موفق به پیروزی در 2020 انتخابات—مغلوب ساختن پیشی جستن را یک حقه تا آستین خود را. قبل از سال 2016 انتخابات او پیشنهاد کرد که او ممکن است با قبول یک شکست. به طوری که به می گویند که او قبول خواهد شد یکی در سال 2020? شما لازم نیست که به چپ نگاه کردن به این سرنخ: او را بازتوییت کرد جری فالول جونیور پیشنهاد که او باید به مدت دو سال به اضافه مدت خود را و “شوخی” در مورد ماندن در اتاق بیش از هشت سال است. اگر او از دست می دهد در ماه نوامبر دعوایی چاخان ممکن است ادعا می کنند که انتخابات آن تقلب علیه او و نمایشی نتایج مسابقه در دادگاه.

اثر تجمعی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش همه لکه ها بر روی پیراهن خود به disorient رسانه ها و مردم است. دموکرات ها در ضمن در حال مبارزه در مورد چگونه تهاجمی به تغییر آب و هوا و یا اینکه بدهی های دانشگاه آزاد باید به معنای آزمایش—برکت قلب خود را. اینها در خور سوال اما این سوال از لحظه ای: چگونه باید به مبارزه با یک رئیس جمهور که هیچ اخلاقی یا حقوقی قطب نما و خواهد شد که با استفاده از تمام قدرت قوه مجریه را به نفع خود ؟

Electability در نهایت نمی تواند استراحت در شانه ها از هر حزب عوامل مستعد هر چند که فرد ممکن است. Electability بستگی ندارد به سادگی بر روی نامزد توانایی کسب آرای یک آرایه گسترده ای از آمریکایی ها در چند میدان نبرد متحده است. این بستگی به همه آمریکایی ها تمایل به تقاضا انتخابات است که در واقع آزاد و عادلانه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>