مغلوب ساختن پیشی جستن اتفاقی COVID-19 پاسخ را ندارد او هیچ کمتر از یک مستبد

جیم واتسون / گتی

رئیس جمهور تهمت پاسخ به coronavirus همه گیر شده است فاجعه بار باشد. او موفق به مختصات این کشور اقدامات در سطح فدرال و برای پیاده سازی در سراسر کشور کاهش استراتژی است. اما برخی استدلال کرده اند که این نقاط به یک پوشش نقره ای: تهمت است نه تصرف لحظه به تحکیم قدرت خود و یا تبدیل شدن به قدرتمند بسیاری از آنها می ترسید.

این باید کمی تسکین. خطر مغلوب ساختن پیشی جستن به شمار هرگز ریشه از خود داشتن با دقت کار می کرد راهکار برای تضعیف امریکا موسسات آموزش گام به گام محاسبه. آن را ناشی از خود واکنشی اهانت به موسسات مستقل و تفکیک قوا.

این مورد برای همه استبدادی populists برخی از آنها بسیار توسعه یافته احساس خود را به مقصد نهایی. زمانی که ویکتور وزیر شد, نخست وزیر مجارستان در سال 2010 او به سرعت نقل مکان کرد برای از بین بردن موسسات که محدود قدرت خود را. در عرض چند سال او به خوبی در راه خود را به حاکم این کشور در انتخابات کمیسیون ضعف آن سیستم دادگاه و محدود کردن آزادی مطبوعات است.

داده وزیر ظرفیت برای نظم و انضباط و استراتژی خود را با استفاده از از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای تحکیم قدرت و حتی بیشتر در دست خود او است که به سختی تعجب. روز دوشنبه در مجارستان مجلس رسما به حالت تعلیق درآمد. برای نامحدود آینده وزیر قدرت را به حکومت این کشور توسط فرمان. گسترش “اکاذیب” در رسانه های اجتماعی است که در حال حاضر مجازات زندان.

مجارستان به طور گسترده ای مشهور به عنوان یک الگوی موفق دموکراسی در 1990s و 2000s دیگر یک دموکراسی است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را مودبانه مناسب نیست قالب یک نظم استراتژیست. اما خود را هدایت غرایز و اعتقاد داشتند که او به تنهایی نشان دهنده مردم او chafes در برابر محدودیت در قدرت خود را. در طول زمان او خراب شده است که هدف از یک لیست در حال رشد از نهادهای دموکراتیک آنها را در خدمت منافع خود را به جای مردم خوب است.

قبل از اجرا خود را برای کاخ سفید تهمت نیست که یک استخوان را انتخاب کنید با FBI با حرفه ای دادستان در وزارت دادگستری یا کارمندان دولت در وزارت امور خارجه. اما به عنوان او را دیدم که هیچ یک از این موسسات کورکورانه به دنبال خود حزبی منافع سیاسی او در تلاش برای آوردن هر یک از آنها تحت کنترل است. به عنوان یک نتیجه حکومت قانون در حال حاضر به طور جدی آسیب دیده است.

در حالی که یک نظم مستبد مانند وزیر ممکن است بیشتر بدیهی است که خطرناک به دموکراسی آمریکایی از یک نامنظم یکی مانند تهمت دومی اقدامات مناسب مشابه قالب که نشانه بد برای موسسات آمریکایی. تاریخ اخیر نشان می دهد که دیکتاتوری populists شرکت در شش دسته از ضرب و جرح بر دموکراسی که تصرف خام قدرت اجرایی است. به عنوان رئیس جمهور تهمت مشغول است در هر یک از این رفتارهای پخش كردن, دروغ, quashing مخالفت سیاسی مستقل موسسات گردآوری قدرت اجرایی delegitimizing جوامع و فساد انتخابات است.

او سیاسی وزارت دادگستری به مجازات سیاسی خود را دشمنان. او پر از آژانس های فدرال با سیاسی وفاداران دور زدن مجلس سنا مشاوره و رضایت. او پاکسازی کسانی که او را درک به عنوان بی وفا. او اعلام کرده است ساختگی “اورژانس” در مرز جنوبی برای نادیده گرفتن کنگره تصمیم به انکار او پول برای یک مرز دیوار. او با استفاده از ماشین آلات از دولت به مقابله به مثل در برابر شرکت های رسانه ای و اعضای مطبوعات که انتقاد از او را. و او خراب شده انتخابات, در میان چیزهای دیگر, تلاش برای اجبار یک دولت خارجی به حفاری تا خاک بر یک حریف سیاسی.

در حال حاضر این گرایش در حال شکل دادن به رئیس جمهور تهمت پاسخ به این زمان بیماری همه گیر.

اول مغلوب ساختن پیشی جستن درگیر در مبارزات انتخاباتی از دروغ برای بی اهمیت جلوه دادن اهمیت این ویروس و overplay شخصی خود از موفقیت در نگه داشتن آن را در خلیج است.

دوم او اقدام به سرکوب مخالفت با محدود کردن مطبوعات را از دسترسی به بهداشت عمومی مقامات مهم از پاسخ او; او همچنین تهدید به خودداری از کمک متحده که اصلا “با ما رفتار خوب” یا که سوال اثربخشی دولت او.

سوم او به دنبال سلب مشروعیت آسیب پذیر جوامع با دو برابر را در محدود سیاست های مهاجرتی در مرز جنوبی است که هیچ ارتباطی به جلوگیری از این ویروس را گسترش مانند مرز دیوارو حتی ممکن است باعث تشدید آن.

چهارم او را تهدید به اعمال قدرت نمی کند و او را از نظر قانونی در اختیار “باز کردن اقتصاد”—فارغ از قدرت از فرمانداران و شهرداران برای تحمیل stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار تعطیل. (خوشبختانه او در حال حاضر حمایت کردن که تهدید.)

در همین راستا او پیشنهاد کرد که او ممکن است تضعیف استقلال از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) با وادار کردن آن به سهولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل در برابر مشاوره از سازمان خود رهبران. حتی زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن وانمود به گوش دادن به کارشناسان به عنوان او ظاهرا این آخر هفته در راه رفتن خود را نذر به شتاب تغییر CDC هدایت و شعارهای خود که دستورالعمل های خود را برای تغییر باقی مانده است نگران کننده است.

شاید تنها استبدادی بازی مغلوب ساختن پیشی جستن نشده است ساخته شده است و فساد در انتخابات آینده با این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای. اما ما در روزهای اولیه از این بحران و چشم انداز او را به انجام این کار—و یا به سوء استفاده از قدرت خود را در راه های دیگر—چند برابر هستند.

در طول این فوق العاده بهداشت عمومی اورژانس دموکراسی در سراسر جهان در حال گرفتن اقدامات بی سابقه ای برای حفظ شهروندان خود را امن است. امریکا بیش از حد ممکن است نیاز به برخی اعمال دردناک محدودیت های چنین به عنوان جریمه برای کسانی که دست انداختن اجتماعی-فاصله ارشاد —به منظور صرفه جویی در زندگی می کند. که باعث می شود نه از دست دادن بینایی از تهدید تهمت شمار به دموکراسی آمریکایی همه مهم تر

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>