روز دوشنبه دادگاه عالی برداشته پایین تر-دادگاه اقامت در یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون که انکار دائم-اقامت به مهاجران قانونی که تلقی به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به “عمومی اتهامات” زیرا آنها در گذشته—و یا ممکن است در آینده—دریافت کمک های عمومی مانند خدمات درمانی و یا تامین اجتماعی درآمد اضافی. حکومت نامیده شده است یک فاجعه انسانی یک عمل قادر می سازد نژادپرستانه و classist ظلم و ستم و رجعت به روز تیره تر از رد نیازمندترین افراد مهاجران بود آنها ایرلندی یهودی, عجیب و غریب—یا nonwhite. آن است که همه از آن چیزهایی است بر خلاف نظر بسیاری یک تغییر بنیادی در سیاست های مهاجرتی است. مانند بسیاری که Trumpian قوانین جدید و دیوان عالی کشور به منظور اجازه می دهد آنها را برای رفتن به جلو ساخت منطقی در چند دهه گذشته از سیاسی آمریکا گفتگو در مهاجرت نژاد و کلاس.

در اوت سال گذشته کن Cuccinelli و سپس اقدام مدیر U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی کنایه آمیز در یک NPR مصاحبه که اصل راهنمای سیاست های مهاجرتی آمریکا است “خود را با من خسته و ضعیف خود را که می تواند ایستادن روی پای خود و که نمی خواهد تبدیل به یک اتهام عمومی.” او با گفتن حقیقت است. سیاست ایالات متحده همواره hewed نزدیک به خود را ارائه از اصلی Emma Lazarus شعر که زینت پایه مجسمه آزادی. این “اتهام عمومی” محرومیت در قانون مهاجرت می رود بازگشت به اواسط قرن نوزدهم و ترس اساسی است که تازه واردان را به آنچه که به درستی “ما” predates سیاست قرن.

فوری پیشرو از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون مسئولیت شخصی و کار فرصت آشتی قانون رفاه-قانون اصلاح قانون امضا شده توسط بیل کلینتون در سال 1996. کلینتون در حال اجرا در قول به “end رفاه که ما آمده اند به آن را می دانم” و او. در راه خود را از طریق کنگره بسته اصلاحات به دست آورد و مقررات است که به طور موثر انداخت اکثر غیر شهروندان حال و آینده بیشتر بودجه فدرال عمومی-برنامه های کمک. کلینتون مخالف این اصلاحات. در سخنرانی خود نوید عبور از رفاه اصلاحات گفت:

من عمیقا نا امید است که این کنگره رهبری اصرار بر
اتصال به این فوق العاده مهم لایحه ارائه خواهد شد که
صدمه دیده قانونی مهاجران در امریکا افرادی که کار سخت خود را
خانواده ها از پرداخت مالیات و خدمت در ارتش ما. این ماده هیچ
برای انجام این کار با رفاه اصلاحات. آن است که به سادگی یک بودجه-صرفه جویی در اندازه گیری و
آن است که درست نیست.

این خانواده های مهاجر با کودکانی که سقوط در زمان های سخت از طریق هیچ گسل از خود را — به عنوان مثال از آنجا که آنها با همان خطرات بقیه از ما از حوادث جنایی از ضرب و جرح از بیماری های جدی—آنها باید واجد شرایط برای پزشکی و دیگر کمک کند زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

پس از آن کلینتون امضا لایحه به قانون است. البته او: آن را به امضای خود قانونی دستاورد آن گرفته شده بود سال به سادگی و با تصویب. ترس از صرف پول بیش از حد مهاجران در ضمن تا به حال تبدیل به یک ماده از هر دو حزب اجماع. (در سال منتهی به رفاه اصلاحات ساکنان کالیفرنیا رای برای یک لایحه که نوار غیر شهروندان از منافع عمومی.) در پایان بسیاری از پول است که خزانه در واقع ذخیره شده در رفاه اصلاحات آمد از برش مزایای غیر شهروندان.

تفکر است که بیمه های ضد مهاجر اصلاحات بود و اساسا غیر قابل تشخیص از تفکر است که سوار رفاه اصلاحات کلی: که سزاوار مردم به نحوی که امکان استفاده از سیستم گرفتن چیزی برای هیچ چیز. شبح از “رفاه ملکه” خالی از سکنه امریکا است. مشاهده از طریق منشور از این ترس مهاجران حداقل مستحق مردم از همه, چرا که آنها نمی پرداخت خیالی خود حق.

یکی می تواند نقطه که غیر شهروندان از پرداخت مالیات. (قابل توجه بسیاری از غیر شهروندان پرداخت مالیات امنیت اجتماعی حتی اگر آنها ممکن است هرگز رسیدن به این وضعیت است که آنها حق مزایای.) اما این استدلال در مورد مالیات نتواند نقطه. ایده اصلی در پشت دولت رفاه است که بهتر است برای جامعه ای که همه اعضای آن منجر شود زندگی از کرامت است. نه تنها کسانی که مالیات پرداخت می شود نه تنها کسانی که کار کرده اند می خواهند به کار و یا کار می کنند نه تنها کسانی که در اینجا متولد شده اند اما همه افرادی که ساکن این ثروتمند زمین باید به یک سقف بالای سر خود را و مواد غذایی بر روی میز باید مراقبت های پزشکی اولیه و رایگان از ترس که آنها نمی خواهد که هر یک از این چیزها فردا. دقیقا به دلیل این است که اصل بنیادی از یک دولت رفاه در بسیاری از رفاه متحده غیر شهروندان واجد شرایط برای کمک های عمومی و, در واقع, کمک های عمومی دیده می شود به عنوان یک عنصر ضروری از یکپارچه سازی مهاجران به جامعه است.

پس از رفاه اصلاحات قانون تبدیل شد تعدادی از غیر شهروندان دریافت کمک های دولتی کاهش شتاب بیشتر به شدت از این قانون مورد نیاز است ، بسیاری از مردم که هنوز واجد شرایط مانند شهروند کودکان از غیر شهروندان متوقف شد, دریافت مزایای نه به این دلیل که آنها پرتاب کردن رول اما از آنجا که آنها را متوقف به دنبال کمک. برخی از مفاد این قانون از جمله کسانی که سلب مزایا از افرادی که در حال حاضر در کشور و دریافت کمک بودند هرگز به اجرا گذاشته اما مردم با پیروی از آنها به هر حال. دانشمندان به نام این یک اثر خنک کننده: مهاجران, ترس از پیامدهای رفت به سایه.

البته آنها انجام داد. یکی دیگر از کلینتون امضا قانونی دستاورد های غیر قانونی مهاجرت و مهاجر مسئولیت عمل می کنند (I. I. R. I. R. A.) که ایجاد چارچوب برای توده اخراج مهاجران که شکست قانون در ایالات متحده است. قانون ریشه در تفکر است که ما در حال حاضر نرمال: که غیر شهروندان و شهروندان باید مجازات متفاوت برای همان جرم—شهروندان حبس جریمه و خدمات اجتماعی و غیر شهروندان با حذف اغلب علاوه بر استاندارد مجازات یک شهروند را دریافت کرده اند. همچنین reified تصویر از مهاجران به عنوان جنایتکاران و آن را گذاشته و زمینه را برای توده اخراج که دولت اوباما آن حذف صدها هزار نفر از مردم از یک سال هنوز هم دارای رکورد است. علاوه بر این, I. I. R. I. R. A. موظف ساخت یک سد فیزیکی در بخش جنوبی مرز تخمگذار تحت اللفظی بنیاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار. I. I. R. I. R. A. قانون تبدیل شد و همان سال به عنوان رفاه اصلاحات آیا به عنوان ضد تروریستی و موثر تذکر است که ایجاد تسریع روش برای اخراج “تروریست بیگانه.” این بود که پنج سال قبل از 9/11 و دو دهه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مصرانه خواست تصویر از مهاجران به عنوان تروریست در کمپین 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن چرخش در این مدت طولانی سیاست ها و ترس آنها را طول می کشد به یک سطح کاملا جدید از نفرت و ظلم و ستم. اما برای معکوس کردن آنها ما را مجبور به انجام خیلی بیشتر از بازگشت به راه کارهای قبل از Trumpism.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی