مغلوب ساختن پیشی جستن هوش جنگ نیز یک انتخابات داستان

جاناتان ارنست / ایسنا

“من باور دارم او را.”

آن را ماه نوامبر سال 2017 پس از دیدار با ولادیمیر پوتین در ویتنام و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن بود خبرنگاران او متقاعد شده بود توسط رئیس جمهور روسیه انکار در مورد دخالت در انتخابات 2016. “او گفت که او نمی مداخله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من اعتقاد دارم که من واقعا بر این باورند که زمانی که او به من می گوید که او به معنی آن.”

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی البته تا به حال به این نتیجه رسیدند مخالف است. مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح دفتر این کشور بالا اطلاعات رسمی منتشر شده یک گزارش گفته است که نه تنها تا به حال پوتین دستور داد تا نفوذ کمپین با هدف 2016 انتخابات—او تا به کمک برگ برنده برنده است.

از آغاز ریاست جمهوری خود تهمت کوبیده شده است را در آن پیدا کردن—ارسال خورشید از توییت sidelining مقامات که نمی انگشتان پا, خود, خط, در تلاش برای ابر و تضعیف آن است. به عنوان مشاور ویژه رابرت مولر برجسته قدر از روسیه 2016 تلاش تهمت ایستاده و در کنار پوتین در هلسینکی فنلاند در تابستان 2018 و دوباره شک و تردید در مسکو مجرمیت. او ادامه داد: به آب گل آلود در میان هشدار در مورد دخالت در انتخابات جدید در سال 2018 و 2020 سوال مسکو دخالت و حتی دو برابر را در یک نظریه به خودی خود محصول روسیه دروغ که اوکراین دخالت در سال 2016 برای کمک به هیلاری کلینتون.

با هر حرکت تهمت ایالات متحده هوش جامعه را فراهم کرده است یک ضد روایت قرار دادن گزارش اظهارات و کنگره شهادت به ثبت عمومی است که به صراحت پخش کردن نقش روسیه. اما مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب جدید سرپرست مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell های صریح وفادار که در حال حاضر ریاست دفتر همان است که منتشر شده در سال 2017, گزارش روسیه دخالت و افزایش یک سوال: آیا مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت به دنبال پوزه جاسوسان خود را به عنوان او را هل می دهد برای کنترل این روایت در انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی ؟

Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان هنوز فرصتی برای نوشتن میراث او در این کار است. اما شرایط اطراف خود را ملاقات هوش جانبازان نگران است که تهمت می خواهد یک حزبی در این کار به انجام مناقصه خود را. آن تهمت را در جریان تثبیت در روسیه روایت, در واقع, که کردم Grenell را قبلیش حذف شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شد خشم با یوسف مگوایر پس از یک مقام اطلاعاتی گفت: در یک طبقه بندی جلسه به کنگره است که روسیه دوباره به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری و دوباره یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

جاشوا Geltzer بود که یک مقام ارشد امنیت ملی و رسمی در دولت اوباما به من گفت که Grenell انتصاب متناسب با یک پاکسازی در قوه مجریه است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن جسارت را استیضاح تبرئه مصمم است برای نصب بیشتر وفاداران. او اشاره کرد که آمریکا و جامعه اطلاعاتی شده است گفت: علنا به مدت سه سال است که روسیه دخالت تلاش ها ادامه دارد. “پس از آن هیچ چیز جدید,” او گفت:. “چه چیزی جدید است تهمت معتقد است که او را در نقطه ای که او می تواند خفه اجرایی شاخه به آن را نگه دارید از گفتن چیزهایی که او دوست ندارد.”

چه به خصوص قابل توجه در مورد مگوایر ایران چیزی است که گزارش شده تهمت خیلی ناراحت: واقعیت این است که در جلسه سوال شد با حضور آدام شیف دموکراتیک رئیس مجلس کمیته اطلاعات آنها تهمت متهم بارها و بارها از مطبوعات نشت. (شیف را رد کرده است این.) با توجه به واشنگتن پست مغلوب ساختن پیشی جستن “اعتقاد بر این است که اطلاعات مفید خواهد بود به دموکرات ها اگر از آن منتشر شد publicly.” همان انگیزه نقش مهمی در مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج دو کلید شاهدان از استیضاح آزمایشی که شهادت در مورد رفتار خود را در خودداری از کمک به اوکراین قطع در برابر او روایت: Gordon Sondland بود که سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا و الکساندر Vindman یک افسر نظامی اختصاص داده شده به کاخ سفید است. این افراد نه تنها گفت: چیزهایی که تهمت نمی خواهید به شنیدن. چیزهایی می گویند که تهمت نمی خواهید به شنیدن.

روشن است که کنترل ان خواهد بود مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. اوکراین رسوایی محور در تلاش های خود را به رئیس جمهور اعلام رسیدگی به اتهامات بی اعتبار مورد جو بایدن پس از آن جبهه دموکراتیک-دونده امید مشروعیت بخشیدن به ادعاهای در مورد بایدن و تضعیف نامزدی خود را. به عنوان همکار من McKay Coppins به گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خواهد شد با تکیه بر یک میلیارد دلار در تلاش برای بمباران رای دهندگان نه تنها استاندارد تبلیغات سیاسی اما دروغ. و از بین بردن و یا حداقل تضعیف جامعه اطلاعاتی مقاومت با نصب یک حزبی مدیر خواهد به طور بالقوه کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش های خود را برای بازنویسی حقایق در اطراف روسیه را به دخالت. این DNI اصلی هوش مشاور رئیس جمهور و به عنوان جامعه اطلاعاتی اصلی رابط به فرمانده. علاوه بر نفوذ خود را بیش از اطلاعات رئیس جمهور را دریافت گرچه DNI نیز می تواند تاثیر چه اطلاعاتی به اشتراک گذاشته شده و جمع آوری شده در جای دیگر در درون دولت—و اغلب آنچه می رسد کنگره و عمومی است.

در مراحل Grenell که هیچ اطلاعاتی زمينه اما روشن ساخته است او را به شدت فشار تهمت خط. وال استریت ژورنال او را به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه سفیر” گزارش داد که رئیس جمهور تحت تاثیر قرار گرفته است با او مجادله و تن در تلویزیون و رسانه های اجتماعی است و به نام Grenell کسی که “آن می شود.” به عادلانه باشد آن را هنوز مشخص نیست که چه نوع از DNI Grenell خواهد بود و یا حتی چه مدت تصدی خود را آخرین. تحت فدرال دستورالعمل Grenell می تواند به ماندن در پست خود تنها تا اواسط ماه مارس مگر اینکه تهمت اخذ نمایندگی دائم مدیر آن. این اجازه می دهد تصدی خود را به صورت ماه به عنوان تایید فرایند بازی می کند و به عنوان سیمی اشاره کرد: اگر نامزدی نتواند و یا دیگر نامزد می آیند و می روند Grenell باقی بماند می تواند در به طور نامحدود.” Grenell دارای سابقه متهاجم نمایش در روسیه هر چند در یک سال 2016 نظر قطعه برای مهر او به حداقل برسد روسیه دخالت تلاش ها نوشتن که از آن شده است به کارگیری تاکتیک ها را برای چند دهه. یکی از اولین حرکت خود را به عنوان بازیگری DNI نصب شد کاش پاتل یک حزبی جنگجو که نقش مهمی در حزب جمهوری خواه تلاش برای عقب راندن برابر FBI در روسیه پروب به عنوان مشاور ارشد. پاتل گزارش یک دستور برای تمیز کردن خانه.”

رابرت Litt که در خدمت به عنوان مشاور عمومی به DNI در طول دولت اوباما به من گفت که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند پیدا کردن یک مایل حزبی برای کارگردان—در Grenell یا نامزد دیگری—او و یا او را نگه دارید قدرت به تداخل با هوش جامعه را به مبارزه و نظارت بر روسیه دخالت تلاش. “این DNI مسئول تنظیم اولویت برای هوش مجموعه است. و اگر شما به دنبال چیزی است که شما در حال رفتن به پیدا کردن آن گفت:” Litt در حال حاضر یک وکیل با شرکت موریسون و Foerster. “این DNI می تواند deprioritize به دنبال اطلاعات و مستقیم دارایی های اطلاعاتی و دور از آن است.”

حتی بدون چنین روشن حرکت می کند وی با اشاره به جمع آوری و تجزیه و تحلیل می تواند دیدن یک اثر سرما. “اگر مردم فکر می کنند حرفه خود را در حال رفتن به در خطر است اگر آنها بحث در مورد این چیزها وجود دارد رفتن به یک تمایل طبیعی به سایه یافته های خود را,” او گفت:. فرضی مثلا “شما ممکن است می گویند که روس ها به دنبال دخالت در انتخابات و شما ممکن است حذف که آنها در حال تلاش برای کمک به رئیس جمهور حتی اگر این شواهد می گوید که آنها هستند.”

این DNI نیز تحت تاثیر چه اطلاعاتی می رسد کنگره و عمومی است. در سال 2017, گزارش, برای مثال ایجاد یک چارچوب مرجع در روسیه سال 2016 تلاش. مقامات اطلاعاتی’ شهادت در جلسات Litt گفت: “اشکال کنگره و درک عمومی از این مسائل مهم است.” وی افزود: “اگر هیچ کس گفت: آن چیزهایی که آن را سخت برای روایت را نگه دارید.”

یک نرم DNI نیز می تواند فراتر از اطلاعات خودداری به “حملات داستان” داگلاس لندن یک استاد دانشگاه جورج تاون که به تازگی بازنشسته از 34 سال فعالیت حرفه ای در سازمان سیا به من گفت. “این می تواند چیدن حقایق سرکوب آنچه که او دوست ندارد و تاکید بر آنچه او می کند مانند”—و در روند ساخت یک روایت که “پشتیبانی از رئیس جمهور تنظیمات.”

این نوع از جنگ های سیاسی است که در حال حاضر در راه—و آن predates Grenell تصدی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به خم شدن اطلاعات بر روی صفحه نمایش کامل در ماه گذشته پس از قتل های هدفمند ایران ژنرال قاسم سلیمانی. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo اصرار داشت که قتل شده بود به دلیل توجیه هوش نشان می دهد که سلیمانی در حال برنامه ریزی یک حمله قریب الوقوع در برابر آمریکایی ها یک مشاجره که ملاقات با شک و تردید در کنگره; بعد از آن پدید آمده است که کاخ سفید خود توجیه قانونی برای اعتصاب ساخته شده هیچ اشاره ای به چنین تهدید.

و دولت سیاسی از هوش است که در حال حاضر مقاطعه به 2020 انتخابات است. روز شنبه, رابرت اوبراین مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, تردید در گزارش های اطلاعاتی ارتباط روسیه دخالت و مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است. صحبت کردن در ABC News, او به جای آن به دنبال هدایت نور افکن جدید جبهه دموکراتیک-دونده برنی ساندرز اشاره کرد خود را بدنام ماه عسل به اتحاد جماهیر شوروی در سال 1988. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیز انتخاب شده به برجسته در این تجمع قبلی بعد: “آیا [پوتین] نه باید برنی?”

هر دو اوبراین و تهمت شد در پاسخ به گزارش های جدید در مورد روسیه دخالت—در این زمان گفت که مسکو نیز به دنبال افزایش ساندرز در دموکراتیک مقدماتی. ساندرز بود سریع برای تایید است که مقامات ایالات متحده تا به حال نمود و در این, و با صدور بیانیه ای محکوم کردند. در ضمن تهمت به جای تضعیف هوش ارزیابی به عنوان او انجام داده است به طوری که اغلب انتخاب استراتژی های مختلف: برای تقویت آن برای مبارزات انتخاباتی خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>