نازنین طباطبایی / غرب آسیا خبرگزاری / ایسنا

قتل از ایران ژنرال قاسم سلیمانی توسط حمله هواپیماهای بدون سرنشین در اوایل ژانویه همراه با تهران به ویژه محدود تلافی داده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دلیلی برای باور کردن استراتژی خود را به سمت ایران در حال کار است. به طور گسترده ای محکوم در ابتدا به عنوان یک راش بیش از تنش های سلیمانی به جای اعتصاب مختل ایران انتظارات در یک راه است که هر دو خطرات و فرصت ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را سزاوار اعتباری عظیم برای معکوس باراک اوباما تمایل به تمرکز به طور انحصاری در خطر انتقام ایران علیه ایالات متحده و متحدان آن—نگرش ساخته شده است که دولت اوباما تمایلی برای تنبیه ایران را به دلیل سوء رفتار در منطقه است. که تردید به ایران عرض جغرافیایی گسترده ای برای زحمت وجود دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک پیام متفاوت است. به طور کلی Kenneth F. مکنزی رهبر فرماندهی مرکزی ایالات متحده اشاره کرد در یک موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک رویداد در پاییز گذشته “ایران تشدید, گزینه, اما ما خود را بالا مراحل تشدید نردبان.”

در عین حال یک تغییر سریع در حرکت در دولت به نفع معنا نیست که رئیس جمهور کل استراتژی موفق است. در واقع آن کار نمی کند و همچنین تهمت و دستیاران خود را به نظر می رسد فکر می کنم.

سلیمانی متحدان و مشتریان هنوز هم در شارژ از ایران. موشک همچنان به اخراج می شود در سفارت آمریکا در بغداد سیگنالینگ بازگشت به صدمه زدن—اما از طریق پست بشکند—رفتار با ایران و متحدان آن است. ایران هنوز ساخت قابل ملاحظه پیشرفت به سوی سلاح هسته ای و زمان این امر نیاز به تولید 25 کیلوگرم سوخت هسته ای است و بدون شک منقبض پس از ایالات متحده خارج از ایران است که اوباما و اتحادیه اروپا و دیگر شرکای مذاکره با تهران.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که بدون شک درست است که ایران باید مانع از رسیدن سلاح های هسته ای است که آن را با این نسخهها کار برای بی ثبات کردن هر دولت دیگر در خاورمیانه است و این یک خطر برای خنثی حمل و نقل یک تهدید برای اسرائیل و ناقض حقوق بشر شهروندان خود است. در یک سال 2018 سخنرانی در بنیاد میراث, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گذاشته یک سری از شرایط مهم—خروج نیروهای ایرانی از سوریه و پایان دادن به ایران بالستیک-موشک و هسته ای-سلاح برنامه ها و بسیاری از چیزهای دیگر—برای کاهش آمریکایی برای تحریم ایران.

دولت ایران استراتژی دارای شش عنصر است: اول مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از توافق هسته ای ایران را محدود ایران بالستیک-موشک های برنامه بود و تاریخ پایان. دوم اینکه ایالات متحده تحمیل “حداکثر فشار” تحریم های خفه اقتصاد ایران به درایو دولت به مذاکره ایران با محدودیت های بیشتری بر ایران هسته ای-سلاح ها و برنامه های دیگر بدگویی رفتار است. دولت می خواهد برای جلوگیری از اروپا از acquiescing در ایران و از سرگیری فعالیت آن محدود شده توسط ایران. چهارم, ایالات متحده کشته سلیمانی قدرتمند فرمانده که مسئول حملات آمریکایی و معمار سیاست های ایران برای بی ثبات کردن دولت های خاورمیانه. پنجم مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او در حال حاضر به دنبال مدیریت هر بالقوه تنش پس از سلیمانی حمله. در نهایت آنها امید به تقویت تظاهرات در ایران بیشتر به سلب مشروعیت رژیم ایران.

تا کنون فعلی دولت آمریکا شده است trigger-happy. ایالات متحده پاسخ نمی هنگامی که به یمن اخراج ایران-عرضه موشک در عربستان سعودی فرودگاه غیر نظامی. و نه آن پاسخ به ایران حمله خنثی حمل و نقل در خلیج فارس و یا ایران به حمله هواپیماهای بدون سرنشین در چهارچوب امکانات در عربستان سعودی است. یکی از دلایل سلیمانی اعتصاب بود بنابراین تعجب آور نیست (با وجود داشتن تایید شده هفت ماه قبل از آن) بود که دولت تا به حال نه انتقام برای کسانی قبلی ضرب و جرح. آمریکا متحدان خود در منطقه و فراتر از آن مشتاق بودند به ایالات متحده “دوباره بازدارندگی”—که آنها را به معنای نشان می دهد ایران که نظامی حملات نظامی عواقب.

بیشتر نگران واکنش ها به اعتصاب سلیمانی نشده اند متحمل شده اند. دولت ایالات متحده انجام یک کار خوب در انتقال پیام به دولت ایران در طول زمان روز و بلافاصله پس از اعتصاب و این آشکارا منجر به رژیم ایران را به طور مستقیم بیان کرد که آن را نمی خواهد تلافی فراتر از اولیه حملات موشکی در پایگاه های عراقی که نیروهای آمریکایی مستقر هستند. هر گونه تجمع در اطراف پرچم ایران بود که به سرعت پیشی گیرد و توسط خشم عمومی پس از دولت به ضرب گلوله یک هواپیمای غیر نظامی و سپس تلاش ناموفق برای پوشش خود مجرمیت.

با این وجود ایالات متحده به نظر می رسد در یک موقعیت برای سرمایه گذاری در پی سلیمانی اعتصاب. ایرانیان خشمگین هستند با دولت اما دولت همچنان مایل به زندانی کردن و شکنجه تعداد زیادی از آنها را. و تئوری چگونه نارضایتی در مردم ایران بیش از این سقوط هواپیمای, و خیلی بیشتر—منجر به سرنگونی رژیم کنونی باقی می ماند مات در بهترین حالت.

در همین حال نشانه هایی از مشکلات فراوان در اطراف منطقه. پس از سلیمانی حمله عراق ممکن است لغو امریکا را راست نگه داشتن نیروهای نظامی در کشور خود و یا به شدت محدود کردن استفاده از این نیروها در راه است که جلوگیری از اثر خود را در هر مبارزه با دولت اسلامی و یا حاوی ایرانی رفتار است.

آمریکا متحدان خود در سراسر خلیج فارس هستند کالایی که آمریکا پاسخ نمی تر با زور و اجبار به حمله به عربستان سعودی و به خنثی حمل و نقل در نتیجه بالا بردن سوال در مورد ارزش امنیت ما را تضمین کند. دولت ترجیح راه برای اطمینان بخشیدن به متحدان این است که برای استقرار نیروهای نظامی—14,000 بیشتر ایالات متحده پرسنل فرستاده شده اند به خاورمیانه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد. اما این رویکرد است که کمتر معنی دار به عنوان توانایی های نظامی مسائل به مراتب کمتر از سیاسی تمایل به استفاده از آن از طرف متحدان. چرا که ایالات متحده دیده می شود به عنوان غیر قابل اعتماد, آنچه لازم است برای اطمینان بخشیدن به متحدان این است گران تر است.

در یکی دیگر از نشانه نگران کننده تنها کشورهای مایل به پیوستن به ایالات متحده به رهبری نیروی دریایی در خلیج فارس شده است آلبانی, استرالیا, بحرین, عربستان سعودی, امارات متحده عربی و بریتانیا است. یکی از شاخص از نگرانی در مورد سیاست آمریکا این است که ایالات متحده و متحدان مرتکب شده اند نیروهای خود را برای یک رقابت فرانسه به رهبری اتحادیه اروپا ائتلاف.

اتحادیه اروپا و تهمت و دولت در حال کار در صلیب اهداف از راه های دیگر. اتحادیه اروپا که ترجیح اوباما رویکرد تا آنجا پیش رفت به ساخت یک سیستم پرداخت است که اجازه می دهد شرکت های جهانی برای دور زدن دلار بر روی ایران ، که مکانیسم نهفته است استفاده نشده به دلیل کسب و کار تمایلی به خطر خزانه داری ایالات متحده تحریم ها به منظور انجام کسب و کار با شرکت ها در ایران که اقتصاد این است که به اندازه نصف مریلند. با این وجود اتحادیه اروپا به رهبری فرانسه و آلمان و سه نفر از نزدیکترین دوستان—برای ایجاد یک مکانیزم برای دور زدن سیاست ایالات متحده است که واقعا شگفت انگیز است.

کشورهای اروپایی نیز مطرح شده امکان reimposing تحریم های اقتصادی ایران به عنوان ایالات متحده انجام داد. اما آنها در حال انجام این کار به ایران بازگشت به انطباق با اوباما به رهبری ایران نه به زور ایران را گسترده تر امتیازاتی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد.

در سیاست دولت آمریکا ایجاد کرده است برخی از برنامه به طور بالقوه مفید آشفتگی با احترام به ایران است. اما آنها به نظر نمی رسد به پیشروی ایالات متحده به سوی آن اهداف و آمریکا تحمیل قابل توجهی شهرت نظامی و امنیتی هزینه ها در این فرآیند است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی