مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن تا زمانی که نامزدهای جمهوری خواه برای رفتن به رها کردن او ؟

Image may contain Tie Accessories Accessory Human Crowd Audience Person Coat Clothing Suit Overcoat and Apparel
اکثر جمهوری خواهان رها نمی مغلوب ساختن پیشی جستن تا حدودی به این دلیل او غیر منتظره ای کینه توز سیاستمدار خواهد شد که پس از آن مانند جف جلسات که او فکر می کند صلیب او.عکس توسط اندرو Harrer / بلومبرگ / گتی

در بعد از ظهر چهارشنبه در آخرین دسته ای از رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد و آنها نشان دادند که به طور فزاینده ای عکس ترسناک برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال بررسی تا به حال جو بایدن با یازده امتیاز. پنجاه درصد از کسانی که در نظر سنجی گفته بود که “هیچ شانسی” آنها را پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن. این اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی نشان داد که حتی گسترده تر ملی سرب برای بایدن از پانزده امتیاز. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز غرق شده بود به سی و شش درصد و دلهره آور شصت درصد از آمریکایی ها مخالف از عملکرد خود را در دفتر. “وجود دارد هیچ صعودی بدون پوشش نقره ای, بدون تشویق روند در جایی پنهان در این بررسی برای رئیس جمهور” تیم مالوی به کلمبیا کلمبیا رای گیری تحلیلگر که نظارت این مطالعه گفت. چند ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن و بدنبال مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale—و یا به جای, حال, خود, son-in-law, Jared کوشنر انجام دهید. جدید خود را مدیر کمپین است لایحه Stepien یک نیوجرسی عمل و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مدیر سیاسی بهترین و شناخته شده برای نقش خود در سابق نیوجرسی فرماندار کریس کریستی Bridgegate رسوایی. “من مشتاقانه منتظر به داشتن یک بزرگ و بسیار مهم برنده دوم هم” رئیس جمهور توییتی مدت کوتاهی قبل از 9 P. M.

واکنش سریع بود و پژمرده. “براد نیست یکی رفتن-پیام. براد نیست یکی از امتناع از پوشیدن یک ماسک” یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: با توجه به سی ان ان lambasting مغلوب ساختن پیشی جستن. “او متمرکز نیست. هر کس به او گفتم که. هیچ چیز تغییر کرده است.” این تحلیلگر سیاسی امی والتر گفت: “مدیر کمپین مشکل نیست. مشکل این است که نامزد.” البته حق با او بود: مغلوب ساختن پیشی جستن در تابستان رکود واقعی است و آن این است که گسل های خود را.

Parscale بگویم نه تهمت به بی اهمیت جلوه دادن تهدید coronavirus و یا به انکار آن کوشندگی. او نه نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن به تضعیف آمریکا دانشمندان و مقامات بهداشتی. او نمی خواست که امریکا پشت باز برای کسب و کار در میان غیرقابل درمان طاعون. او صرفا یک بسیار خوبی جبران تشویق کننده برای رئیس جمهور اقدامات بی پروا. در حال حاضر با موارد افزایش در چهل و یک ایالت این کشور را به یک آگاهی جدید است که وجود خواهد داشت بدون بازگشت به حالت عادی در این پاییز. بسیاری از امریکا بزرگترین مدارس در این هفته اعلام کرد که آنها نمی خواهند خوش آمدید دانش آموزان به کلاس های درس در سپتامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن خود از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دکتر رابرت Redfield گفت: در این هفته که این سقوط ممکن است “یکی از سخت ترین زمان” که این کشور تا کنون مواجه است. با کمی بیش از یک صد روز باقی مانده تا انتخابات هیچ مقدار از Trumpian خشم انکار هیاهو یا حملات شده است قادر به پاک کردن این واقعیت ناخوشایند از رئیس جمهور را ساخت.

یکی از پایدار رمز و راز این غیر معمول ترین از کمپین فصل است که چرا تهمت را متزلزل reëlection پیشنهاد است و نه تحت تاثیر خود ایستاده با سیاستمداران جمهوری خواه خواهد بود که در انتخابات در کنار او. در گذشته تاریخی خود منفور رئیس جمهور کاهش در انتخابات را ناشی از کشت و وحشت جمهوری به دور خود است. در جولای سال 1980 زمانی که جیمی کارتر محبوبیت غرق به پایین بیست و او ماند فقط کمتر از چهل درصد در نظرسنجی های خود را در مسابقه در برابر رونالد ریگان کارتر حتی به یک سخنرانی که در آن او به طور داوطلبانه برای دور ماندن از دموکراتیک اعضای ولسوالی اگر آنها فکر می کردند که مبارزه برای آنها خواهد صدمه دیده است شانس خود را. آن کار نمی کند, البته, و هنگامی که کارتر شکست خورده بود توسط ریگان حزب خود را از دست داده و بیست و نه کرسی در خانه و کنترل مجلس سنا.

اما اکثریت قریب به اتفاق جمهوری خواهان این بار نه رها مغلوب ساختن پیشی جستن; برخی حتی انتخاب به دو پایین در استقبال از رئیس جمهور سیاسی انتخاب می کند که با صدای بلند به زمان حاضر است. بخشی از آن این است که مغلوب ساختن پیشی جستن است غیر منتظره ای کینه توز سیاستمدار کسی است که با وسواس و وفاداری که نمی دریغ به اعضای حزب خود را که عبور از او را. در سه شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن و حلقه درونی خود را اعالن زمانی که خود را دادستان کل سابق جف جلسات بود کاملا شکست خورده در یک جمهوری خواه اولیه در آلاباما تحقیر آمیز برای پایان دادن به پیشنهاد خود را برای پیروزی بسازید که او داد تا به خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه. جلسات که مرتکب گناه نابخشودنی—به مغلوب ساختن پیشی جستن—از recusing خود را از روسیه بررسی شده است اولین سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. حتی پس از اخراج توسط رئیس جلسه ادامه داد: برای عموم خورد تا به ناروا خود را در طول گشت پیشنهاد. چند هفته پیش زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اواسط همه گیر بازگشت به مبارزات انتخاباتی در Tulsa, اوکلاهما, بمباران, جلسات blithely ستایش رئیس جمهور برای “استادانه” و عملکرد “برنده شدن پیام است.” اما که به اندازه کافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که تایید شده جلسات حریف و بد دهن سابق خود, A. G. به عنوان “یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما پایین است.” پس از رای تهمت بناحق در جلسات را شکست. بنابراین تهمت نزدیک مشاور استفان میلر جوان مهاجرت شاهین که مدیون کار خود را به جلسات. وی گفت در مورد جلسات را از دست دادن به عنوان او قدم در سراسر کاخ سفید در جلوی خانه میلر آن را به نام یک “پیروزی بزرگ برای کشور یک پیروزی بزرگ برای رئیس جمهور.”

ترس به تنهایی توضیح نمی دهد چه اتفاقی خواهان. نه هر ایالت آلاباما است که در آن تهمت برنده خواهد شد در ماه نوامبر بدون توجه به آنچه. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تضعیف شده و حتی در اعتماد قرمز متحده مانند گرجستان و تگزاس—دموکرات نامزد ریاست جمهوری است نه برنده دوم دولت پس از کارتر در سال 1976—که در آن نظرسنجی در حال حاضر نشان می دهد بایدن بیشتر یا کمتر حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن. The Dallas Morning News نوشت: روز دیگر که “مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده یک تهدید بزرگتر به همکار جمهوری خواهان از هر اوباما نامزد در چهل و چهار سال است.” به عنوان coronavirus موارد سنبله در تگزاس مهم حومه رای دهندگان در دالاس و هوستون که مدت طولانی است که به G. O. P. سنگ بستر در دولت به نظر می رسد بحرانی در رئيس جمهور. در عین حال سناتور John Cornyn خفیف ادب خواه-استقرار نوع هرگز قبلا دیده می شود به عنوان یک Trumpite انتخاب کرده است برای پاسخ به طور فزاینده ای دشوار reëlection چالش در تگزاس با تبدیل شدن به یک رئیس جمهور بیشتر سرسخت عمومی مدافعان. او را به tweeting ، او چرخش. او گفت تگزاسی به بیرون رفتن و نوشیدن برخی از آبجو تاج و نه به وحشت در مورد این بیماری است. دموکرات ها در حال حاضر در تماس تلفنی با مینی همین. وجود دارد مقدار زیادی از دیگر جمهوریخواه officeholders مانند او.

بهترین یا حداقل واضح ترین توضیح برای این پدیده است که من دیده ام این است که یک قطعه های اخیر در سنگ نورد توسط استراتژیست جمهوریخواه تیم میلر مشاور جب بوش را محکوم 2016 انتخابات ریاست جمهوری شد که ملتهب هرگز Trumper. میلر خواسته نه G. O. P.-مشاور دوستانی که هنوز خوش آمدید در این حزب چرا “آشغال آتش” است که برگ برنده 2020 مبارزات انتخاباتی است و خود داري از نامزدهای جمهوریخواه برای کنار گذاشتن رئیس جمهور. “دو گزینه وجود دارد شما می توانید در این جهنم کشتی و یا شما می تواند در آب غرق شدن” یکی گفته میلر. میلر گزارش از U. S. S. Hellship نشان می دهد که به دام افتاده ملوانان به خوبی آگاه هستند که چگونه به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن است مراتب اما قادر به قید وثیقه—به خصوص در رقابتی انتخابات که در آن حزب بیمار می تواند به از دست دادن هر جمهوری خواه رای. در روستایی تگزاس یکی از میلر و خبرچینان اشاره کرد “مغلوب ساختن پیشی جستن می شود مانند صدام حسین در سطح اعداد در اینجا.” Cornyn به شدت نیاز به کسانی که تهمت superfans به منظور پیروزی در ایالت. وفاداری به ناروا در میان چنین رای دهندگان در حال حاضر بیشتر از هر سیاست و موقعیت که بدان معنی است که غذا به آنها نیاز به Cornyn به اعتصاب سخت و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن خط, حتی اگر آن را بیشتر بیگانه می سازد حومه میانه رو در حال حاضر سستی در رئيس جمهور. “هیچ مخالفت است تحمل” یک مشاور در دولت دیگر گفته میلر. و علاوه بر این یکی دیگر از استراتژیست به او گفت انتخابات است همه چیز در مورد تهمت—وجود دارد هیچ استفاده تظاهر در غیر این صورت. مشاهدات خود را کاملا شبیه به یک مکالمه است که من تا به حال در ماه گذشته با یک جانباز جمهوری خواه ناظر انتخابات که مشتریان در حال اجرا در رقابتی متحده است. من از او پرسیدم که آیا با توجه به بد و بدتر نظرسنجی شماره های ما ممکن است به زودی خود را ببینید نامزدها در حال اجرا به دور از رئیس جمهور. “من فکر نمی کنم او گفت:” با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر لعنت. “او به جنبش در آوردن تا پایگاه خود را در همه زمان بنابراین شما می توانید یک موقعیت برای رسیدن به مستقل که باید مشکل خود را با شخصیت به این دلیل که جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن پایه را به نوبه خود شما را در یک ثانیه است.” و بنابراین Hellship بادبان ،

وجود دارد بسیاری از عوامل دیگر البته اعم از مبارزه است که در حال حاضر آغاز شده برای کنترل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه به طور پیش فرض تعصب باعث می شود که جمهوری خواهان بر این باورند که چسبیده با مغلوب ساختن پیشی جستن مهم نیست که چقدر فاجعه تصمیمات خود را ممکن است یا چه لحنی آنها پیدا کردن خود را fulminations بهتر است از جایگزین دموکراتیک.

یکی دیگر از عوامل در نظر گرفتن spectre 2016. وجود دارد بسیاری از سیاستمداران که باقی می ماند متقاعد شده است که با تهمت داشتن کشیده تاریخی ناراحت یک بار قبل از او می تواند به نحوی غیر محتمل دوباره اتفاق می افتد, نظر سنجی, سر در گم می شود. این رئیس جمهور است که به وضوح در این اردوگاه, اما به طوری که تعدادی از دموکرات ها زخم خورده با اعتماد به نفس کاذب از چهار سال پیش. “من باور نمی کنم این شماره” دبی Dingell یک نماینده از نوسان ایالت میشیگان گفت: آنلاین دموکراتیک رویداد به تازگی پس در عین حال یکی دیگر از مجموعه ای از پای صندوقهای رای بیرون آمد نشان بایدن به خوبی پیش رو در او باید برنده دولت است. Dingell که گرفته شده به تلفن خود دبی Downer همراه با شک و تردید مشروع داشتن هشدار داد, هیلاری کلینتون, کمپین ناموفق است که آن را در مشکل در میشیگان در سال 2016 با وجود نظر سنجی نشان داد که کلینتون به راحتی پیش رو است. جدید Monmouth University بررسی نشان می دهد که در پنسیلوانیا وجود دارد بسیاری از مردم که موافق با Dingell. اگر چه این نظرسنجی نشان داد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با سیزده امتیاز در دولت—که مانند میشیگان یکی دیگر از دموکرات انتخابات باید برنده—پنجاه و هفت درصد از رای دهندگان گفتند که آنها معتقد بودند پنهان pro-مغلوب ساختن پیشی جستن رای بود که تبدیل نمی کند تا در این نظر سنجی. “شبح یک راز تهمت رای بيشترین در سال 2020” بررسی مدیر Patrick Murray, این نتیجه رسیدند.

شاید این اتصالات که سرنوشت رئیس جمهور تهمت ریاست جمهوری دروغگو برای سنین باید به این سوال که آیا تعداد زیادی از آمریکایی ها در حال دروغ گفتن به نظرسنجی در مورد حمایت خود را برای او. در هر صورت درس در اینجا وجود دارد. تصور کنید اگر جمهوری خواهان از دست دادن این سقوط به دلیل آنها نمی خواهد و یا نمی تواند بر این باورند که خود را همکار-شهروندان در واقع ممکن است گفتن حقیقت ؟

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme