مغلوب ساختن پیشی جستن جدید, شعار انتخاباتی یک اعتراف از شکست

یوری Gripas / ایسنا

وجود دارد بدون شک نابغه “را در امریکا بزرگ دوباره” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات شعار. در حالی که مبارزات انتخاباتی عملیات شدند و هرج و مرج نامزد فرار و بسیاری از سیاست های ضد و نقیض این عبارت ارائه شده روشن و منسجم خلاصه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن رستگاری چشم انداز برای کشور است. آن عهد به مغلوب ساختن پیشی جستن دهه به عنوان یک استاد بازاریاب, هر چند او در زمان عبارت از رونالد ریگان; رئیس جمهور یک کلاغ زاغی, باهوش, در قرض گرفتن و جذب به چیزهای براق.

یکی از خطر یک شعار بسیار ساده است که آن را ارائه می دهد یک آزمایش ساده برای رای دهندگان: پس از چهار سال تهمت یا ساخته شده در امریکا بزرگ دوباره و یا او نیست. رئیس جمهور مدتها پیش ساخته شده را انتخاب منطقی به این باور هستند که او تا به حال حتی قبل از او تا به حال هیچ گونه شواهد به آن را به بالا. روز قبل از او شده است می خواهم افتتاح او گفت: واشنگتن پست خبرنگار که خود را از انتخاب مجدد شعار خواهد بود “نگه داشتن امریکا بزرگ” هر چند او بارها و بارها دوباره اعلام آن به عنوان “جدید” garnering زود باور را فشار دهید توجه در هر زمان. عبارت نبود کاملا به عنوان punchy به عنوان سلف خود—وجود دارد یک دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به استخدام MAGA حتی در خود اعلام کرد KAG عصر—و این سوال مطرح شده از چه نقطه ای از یک دوم خواهد بود اگر او می خواهم در حال حاضر ساخته شده امریکا اما آن بسنده در حالی که برای.

اما مشکل در حال اجرا بر روی شعار “حفظ آمریکای بزرگ” در این لحظه است … خوب به اطراف نگاه کنید. نزدیک به 100,000 آمریکایی درگذشت COVID-19. نرخ بیکاری نزدیک به 15 درصد رهبری برای 20 یا 25 درصد توسط کاخ سفید را تخمین می زند. بدون در نظر گرفتن چگونه شما تخصیص مسئولیت این بحران همه چیز به سادگی نیست ،

بنابراین متولد شد “انتقال به عظمت” سومین مطلب در مغلوب ساختن پیشی جستن عظمت سوئیت و تا کنون ضعیف ترین. “امریکا بزرگ دوباره” یک وعده; “نگه داشتن امریکا بزرگ” بود که اعلام پیروزی. “انتقال به عظمت” یک اعتراف از شکست یک شرکت سبک سبک تعبیری است که تلاش می کند به چرخش سقوط به عنوان یک موفقیت به جای جاه طلبی 2016 با wan incrementalism از سال 2020 است.

عبارت اولین ظهور در مارس 7, مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار علنا اذعان کرد که شمار تلفات ممکن است رسیدن به 100,000 و بعد وزارت کار گزارش داد که 3.2 میلیون آمریکایی تا به حال در زمینه های جدید برای رفع بیکاری.

“من مشاهده سه ماهه سوم به عنوان یک بسیار مهم چهارم چرا که—به من گفت: که می تواند یک انتقال او گفت:” در رویداد. “من فکر می کنم شما تقریبا می توان گفت یک” گذار به عظمت ” چرا که من فکر می کنم سال آینده ما در حال رفتن به یک فوق العاده سال—فوق العاده سال, اقتصادی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن باید دوست داشت صدا که او با استفاده از آن چندین بار در یک رویداد روز بعد و پس از تبدیل شدن به یک جزء اصلی از سخنان خود و خوراک توییتر. “ما می توانید به خیابان مدیسون و دریافت بهترین و بزرگترین نوابغ در جهان به آمده تا با یک شعار است اما شعار ما قصد استفاده از او گفت:” ممکن است 8. “‘انتقال به عظمت است.'”

در واقع عبارت است فلاپ, هر دو به عنوان سکه و به عنوان پیام. شروع با زبان: چیزی هست که کمتر هیجان انگیز تر از یک انتقال? یک دلیل وجود دارد باراک اوباما ارائه نمی دهد “انتقال” شما می توانید بر این باورند چون هیچ چیز الهام بخش کمتر شور و شوق. این تخت کسل کننده و شرکت ها—مرتب کردن بر اساس زبان است که مدیران با استفاده از زمانی که آنها در حال تلاش برای چرخش یک شکست به عنوان یک جزئی بر روی صفحه رادار در راه رسیدن به موفقیت که البته دقیقا چه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام در اینجا. آن را نمی کلاه مواد.

“انتقال به عظمت” بد است, شعارهای سیاسی بیش از حد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم امریکا ، در حال حاضر او را تصدیق کرد که پس از آمریکا بزرگ نیست او هم نمی تواند آن را بزرگ و یا او موفق به نگه داشتن آن بزرگ خیانت دو ساده تضمین گذشته دو شعار. ریگان پرسید که آیا رای دهندگان بودند بهتر از آنها چهار سال پیش جو بایدن ممکن است بپرسید: آمریکا بزرگتر از آن بود چهار سال پیش ؟ و نقطه به ناروا خود شعار به عنوان شواهد آن است.

“حکم من این است که گذار به عظمت’ است حداقل گیج کننده” می نویسد: مارک مک کینون سابق spinmeister برای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و جان مک کین. “اما آن را با مشکل مواجه است و حتی بیشتر از آن به دلیل آن اجرا می شود مقابله به روایت مغلوب ساختن پیشی جستن با موفقیت تحت فشار قرار دادند در سال 2016. او را هل دادن در عوض مقدار زیادی از روغن مار: او نشده تحویل عظمت و در عین حال اما سعی کنید او را دوباره و او را تحویل آن بعد زمان است.”

زمانی که عظمت خواهد رسید حدس و گمان است. شاید در سه ماهه سوم به او گفت: ممکن است 7. شاید سال آینده. شاید آن “را آغاز کرده است جلوتر از برنامه است.” شاید واقعی انتقال به عظمت بود و دوستان ما ساخته شده در طول راه. اگر اوباما قرض گرفته شده به عنوان Doris Kearns Goodwin این تیم از رقبای برای توصیف خود در کاخ سفید مورخ صبر کنید تا سال آینده ممکن است ارائه بهتر لقب برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

همه از این باعث کندی یکی از بایدن بزرگترین نقاط ضعف: مطلوب incrementalism او امیدوار است در محل از یک تغییر عمده. (به دموکرات ها دلتنگ رویکرد پژواک هیچ چیز به اندازه مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیام که من استدلال کرده اند هر چند که مدتها در مناطق مختلف از گذشته است.) اگر تهمت نیز هیچ چیز بیشتر به ارائه بیش از مطلوب incrementalism هر چند آن را تضعیف تضاد بین آنها را.

این تصور که تهمت می توانید ارائه خود را در وعده انتقال به عظمت گدا اعتقاد بیش از حد. تصور کنید که برنده برنده انتخاب مجدد یک واکسن برای COVID-19 در دسترس می شود به سرعت و اقتصاد پرش به عقب به سرعت همه آن ها به سختی عکس های تراشه. با فرض این که چه دلیلی وجود دارد به این باور است که تهمت را دریافت کنید و انجام شده در دوره دوم آنچه که او انجام نمی توانستم در اولین ؟ قرار, متفاوت, چه خواهد شد و او باید در سال آینده که او نمی در حال حاضر ؟ حتی اگر جمهوری خواهان هر دو را نگه سنا و بازگشت به خانه در پاییز و نه نتیجه مورد انتظار در حال حاضر, اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خود را coattails می تواند طولانی—که می تواند تنها در صورت بازگشت به وضعیت در سال 2017 و 2018 زمانی که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح (صرفه جویی عمده کاهش مالیات) کوتاه آمد.

آن را بسیار نادر برای یک رئیس جمهور دوره دوم به پربار تر از اول. دوم شرایط برای تحکیم دستاوردها و خارج از موثر خود را بازسازی فدرال قضائیه است که همچنان روشن نیست چه قانونی موفقیت مغلوب ساختن پیشی جستن به تحکیم. (مغلوب ساختن پیشی جستن تعمیرات اساسی حاکم بر هنجارها و همچنین فرسایش چک در قوه مجریه است که یک داستان متفاوت است.)

ارائه تنها یک “گذار به عظمت” تلاش می کند برای elide همه این مشکلات توسط subsuming آنها را به یک فرایند تدریجی اما در عمل آن را تنها بر مشکلات. مردم نمی انتخاب داوطلبان بر اساس شعار مبارزه البته این clunker بعید است نوسان هر رای. با اینحال این عبارت را نقاط ضعف نشان می دهد چالش تهمت چهره در متقاعد کردن رای دهندگان که او باید یک ترم دوم—و آن عظمت باقی می ماند در دسترس است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>