مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان خود نمی خواهید او را به سرعت بازگشایی این کشور

برنده McNamee / Mark Wilson / گتی / کتی مارتین / اطلس

سناتور لیندزی گراهام به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صبح امروز به مشورت بیش عظیم محرک لایحه نزدیک شدن عبور در کاپیتول هیل. اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دموکرات بود “overplayed دست خود را” گراهام ارائه برخی از مشاوره.

“آیا شما همان چیزی,” او گفت: خود را گاه به گاه گلف دوستان.

گراهام نگرانی رئیس جمهور خواهد شد حرکت بیش از حد عجله سعی کنید به راه اندازی مجدد ویروس زده اقتصاد—شل اجتماعی-جداسازی اقدامات و موجب تحریک بیشتر بیماری و مرگ است. “او یک استعداد است که درمان بدتر از بیماری” گراهام به من گفت. باید تهمت رد بهداشت عمومی کارشناسان مشاوره و اقدامات است که باعث عفونت به سنبله او را “خود” خرید اینترنتی, او گفت:. “هر گونه افزایش در میزان مرگ و میر خواهد بود یک مشکل بزرگ برای او. بزرگترین خطر سیاسی هر رییس جمهور است و انحراف از صدا مشاوره. اقتصاد بهبود می یابند. هنگامی که یک فرد مرده است که در آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رفلکس برای نجات دستاوردهای اقتصادی که تا یک ماه پیش بود که پایه و اساس انتخاب مجدد استدلال. “من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” در مارس 12, رئیس جمهور گفت: در یک فاکس نیوز تاون هال امروز. اما در این جبهه گراهام به من گفت که او نیاز به نشان دادن خویشتن داری—را به یک “داده محور تصمیم اما گمراه در کنار زندگی انسان است.”

در روزهای آینده مغلوب ساختن پیشی جستن است و به سمت یک برخورد—و نه فقط با جامعه پزشکی و دولت و مقامات محلی نگران است که حرکت تهاجمی برای محدود کردن این ویروس را گسترش ممکن است تمام شود لغو شد.

او همچنین می تواند میگیرد برخی از قویترین متحدان جمهوری خواه مانند گراهام که در حال حاضر فرستادن او هشدار. “وجود خواهد داشت هیچ عملکرد اقتصاد اگر ما بیمارستان ها غرق می شوند و هزاران نفر از آمریکایی ها در تمام سنین از جمله پزشکان و پرستاران lay dying چرا که ما موفق به انجام آنچه لازم برای جلوگیری از ویروس” نماینده لیز چنی یک جمهوریخواه وایومینگ توییتی امروز. او در پاسخ به نظرات عمومی ساخته شده توسط اسکات Gottlieb تهمت است رئیس سابق سازمان غذا و داروی آمریکا که هشدار داده بود که اقتصاد نمی تواند تابع میان “غیر قابل کنترل” گسترش COVID-19 در شهرستانها بزرگ است. سناتور تام پنبه یک جمهوری خواه آرکانزاس است که نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر Gottlieb نظرات بیش از حد و اضافه کرد که ایالات متحده برای جلوگیری از coronavirus را در جهت “اقتصاد را دوباره روی پای خود.”

توصیه این است که جاری شدن سیل به کاخ سفید از تمام جهات—اقتصاددانان و متخصصان پزشکی, تلاش تاجران و فرمانداران. بحث بر سر اینکه چگونه دولت فدرال باید اقدام است که هنوز هم اتفاق می افتند اما مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل روشن به نظر می رسد: او می خواهد مردم را به کار می کنند. “همه ما متوجه ما را به حرکت دوباره گفت:” یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی که مانند دیگران صحبت کردم برای این داستان صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن.

تنها چند روز پیش در کاخ سفید با صدای عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان به نظر می رسید صعودی. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که توصیه شش رئیس جمهور به من گفت که تهمت هرگز رد پیشنهاد او ساخته شده است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد Fauci نفوذ ماندگار. یک فرد نزدیک به ناروا به من گفت که رئیس جمهور بود و هرگز به طور کامل راحت با گسترده مبتنی بر ماندن در خانه توصیه هایی است که لمس کردن سقوط اقتصادی. مغلوب ساختن پیشی جستن همواره تهدیدی مشاوره به طور گسترده ای و اقتصادی به مجلس تحویل داده contrarian پیام به آنچه رئیس جمهور است و شنیدن از جامعه پزشکی است.

استفان مور سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که مشاور رئیس جمهور در سال گذشته در نظر گرفته شده برای یک صندلی در هیئت مدیره فدرال رزرو به من گفت او صحبت کرده است به مقامات کاخ سفید در مورد آنچه که او به نام “آبشار” اقتصادی هزینه های نگهداری بسیاری از ملت منزوی در خانه. “عمومی-بهداشت و سلامت مردم خود را مشاهده است که هر گونه هزینه که ارزش تحمل. اما حتی از بهداشت عمومی نظر به آنچه در مورد قرار دادن 35 میلیون نفر شغل خود را؟” مور گفت. “آن را علت مرگ بیشتر خودکشی بیشتر مواد مخدر مصرف بیش از حد و افسردگی و حملات قلبی است.”

لری Kudlow رئیس جمهور بالا مشاور اقتصادی خواسته شد در مورد معاوضه بین یک جهش اقتصادی و بهداشت عمومی در یک دسته با خبرنگاران امروز. “من فکر می کنم که بهداشت عمومی شامل اقتصادی, سلامت” Kudlow گفت. “این نکته کلیدی: این نه یکی از آنها.”

وقتی که من پرسید که گراهام در مورد مشاوره از آینده اقتصادی محافظه کاران او گفت: “آنها را مجبور به ایستادن برای انتخابات است.” امید است که حدود 2 تریلیون اقتصادی-بسته محرک کنگره وزن می تواند به کاهش ضرورت بازگشایی اقتصاد در راه است که در معرض خطر بیشتر بیماری است. کمک های اضطراری نگه می دارد که کسب و کار شناور و ساقه اخراج می خرید زمان نگه داشتن مردم در خانه و جلوگیری از این بیماری از گسترش.

گراهام که نشان دهنده کارولینای جنوبی است و نقش مهمی در گرفتن این لایحه به تصویب رسید. او به من گفت که او یک تماس تلفنی صبح امروز از وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin که به او گفت که یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنالینگ که مذاکرات باید برای پایان دادن به مفید خواهد بود در تلنگر قانونگذاران برای تصویب بسته است. پس گراهام گفت که او زنگ زد مغلوب ساختن پیشی جستن و به او گفت که یک صدای جیر جیر خواهد “یک راه طولانی را بروید.” در 8:45 p. m. و تهمت را صدای جیر جیر به نظر می رسد. “کنگره باید تایید معامله بدون مزخرف, امروز,” او نوشت.

گزارش امروز صبح که قانونگذاران در حال آماده کردن خود برای اعتصاب یک معامله به بازار تکان خوردن. زمانی که بازار بسته میانگین صنعتی داو جونز صعود به حال 11 درصد است. هنوز هم تقریبا تمام دستاوردهای تحت تهمت پاک شده تحت این ماه فروش. و نرخ بیکاری افزایش یافت و با برخی از تحلیلگران پیش بینی این کشور می تواند نزول به افسردگی می شود.

در سه سال گذشته که اقتصاد قوی شد یک هسته دلیل تهمت گفت: رای دهندگان باید تجدید انتخاب او. باید بیماری افزایش یابد چرا که او بیش از حد مشتاق به بازگشایی اقتصاد سنبله در داو ممکن است تنها یادآوری آمریکایی ها از تلفات انسانی.

“اگر قضاوت او دیده می شود به عنوان گسترش بیماری و در نظر گرفتن پا کردن گلو از بیماری—در زمانی که ما در حال پیشرفت هستیم و سپس آره این امر قرار داده و او را در معرض خطر” گراهام به من گفت. او پیشنهاد یک جایگزین پیام برای کمپین: “من که [اقتصاد] زمزمه. من مرد هستم که بازسازی آن را از خاکستر. هدف من این است برای شکست دادن ویروس و من بازسازی این اقتصاد است. من انجام داده ام این بار من دوباره آن را انجام دهد.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>