مغلوب ساختن پیشی جستن را بی پروا با عجله به بازگشایی

Donald Trump stands at the front of a press conference.
اقتصاد آمریکا تا حد زیادی تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تهمت می خواهد آن را به بالا و در حال اجرا دوباره عید پاک. آیا این بیماری و یا درمان است که او را درک نمی کند?عکس توسط Jabin Botsford / واشنگتن پست / گتی

COVID-19 ارائه یک آزمون از رهبری بلکه—به دلیل آن طعمه بیشتر به شدت در معرض خطر—یک تست از ارزش و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نشست خبری روز دوشنبه نشان داد که او شکست خورده است و در هر دو فقره. تعطیلی سختی قرار داده شده است در محل در بسیاری از کشور; پرده هنوز در حال کشیده شده است. اما او از آن خسته است. “کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود,” او گفت: با توجه به اختلال. “ما در حال رفتن به اجازه درمان بود بدتر از این مشکل است.” و یا به عنوان او آن را در یک صدای جیر جیر که در آن او اعلام کرد که او به زودی خواهد بود ارزیابی مجدد دولت فدرال راهنمایی برای رادیکال اجتماعی فاصله “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.” “مشکل” در مورد هر کسی آن را از دست رفته است یک رمان coronavirus به سرعت در حال گسترش از طریق یک جمعیت است که بدون مقاومت به آن است. یک مدل نشان می دهد که این می تواند بیش از دو میلیون آمریکایی مرده است. روز سه شنبه در فاکس نیوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواست به کشور باز برگشت و “فقط مشتاق به رفتن” عید پاک—نوزده روز از در حال حاضر.

آیا این بیماری و یا درمان است که تهمت را درک نمی کند? در جلسه مطبوعاتی گفت که یکی از انگیزه خود برای عجله برای بازگشایی این کشور است که تحقیقات جدید به نرخ مرگ و میر—این “عامل بزرگ” برای او. و او فکر نمی کند که این اعداد در جدول هستند که بزرگ است. وجود داشته است که این نرخ ممکن است چهار یا پنج درصد; در حال حاضر از آن نگاه مانند آن را ممکن است یک درصد یا کمی کمتر. او ممکن است انجام محاسبات ریاضی بر روی آنچه که یک درصد به مقدار در یک کشور بیش از سه صد میلیون. فکر می کنم از هر گروه یک در صد و یا بیشتر دوست دارید—دفتر خود را, خود را در مدرسه عروسی خود را-دعوت و یا تعطیلات-لیست کارت—و حالا تصور کنید خودتان و یا کسی که شما را دوست دارم به عنوان یک. و این تعداد حتی ممکن است حق و نه حتی در شرایط ایده آل از بی حد و حصر منابع پزشکی. های زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم; گسترده تست جلب presymptomatic و افراد بدون علامت که در تغییر اعداد. اما یک درصد است که قطعا نه به احتمال زیاد دقیق زمانی که بیمارستان ها غرق می شوند و افرادی که می تواند ذخیره شده و می میرند. به عنوان پیتر Hessler یادداشت در این هفته مجله, با توجه به یک گزارش از چین, نرخ مرگ و میر در بسیاری از این کشور به نظر می رسد در حدود 0.7 درصد و می تواند حتی پایین تر است. در ووهان بود که غرق شد 5.8 درصد است.

این آمار نشان می دهد که مرگ و میر انحراف و نسبت آن با دیگر مسائل پزشکی. خطر یکی می شنود که به “سالمندان” و کسانی که “در حال حاضر بیمار است.” وجود مشکلات متعدد با این ارزیابی. یکی این است که افراد جوان قادر به گسترش این ویروس است که ارائه یک خطر اخلاقی که یکی از آرزوهای خواهد بود به عنوان ترسناک به عنوان خطر به سلامت. یکی دیگر این است که آمریکایی ها نه جوان و نه به عنوان سالم به عنوان آنها تصور خود را. در ایالت نیویورک و سن که در آن مرگ و میر شروع به بازی کردن — حساب کردن شده است چهل و است که قبل از بیمارستان ها واقعا شروع به اجرا از تجهیزات. (بخوانید لیز Widdicombe را اعزام در نیویورک بیمارستان که در حال حاضر سهمیه بندی ماسک.) عوامل خطر شامل چیزهایی مانند دیابت و چاقی و بیماری های قلبی و همچنین بیماری های تنفسی که نه اتفاقا اغلب همراه یا تشدید فقر است. آن را گفت که یکی از دلایلی که برخی از برنامه های اجتماعی نمی توانید از حمایت آنها سزاوار است که هر آمریکایی تصور که او بخشی از طبقه متوسط است. با همه گیر شاید مشکل این است که بیش از حد بسیاری از نمی تواند تصور خود را به عنوان پیر و یا بیمار است. شوک در میان سناتورهای زمانی که آنها شنیده ام که یکی از همکاران خود رند تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حالی که او در انتظار نتایج آزمایش او دیده می شد در هنوز باز سنا سالن آشکار است. لیست از قوانین است که بسیاری از سناتورها فکر می کنم آنها معاف از ظاهرا شامل جوانه تئوری بیماری است.

اخلاقی خطر باید به اندازه کافی ، ترین کریستالی بیان چه تهمت بود در واقع درخواست روز دوشنبه آمد و از دن پاتریک معاون فرماندار تگزاس گفت که Tucker Carlson, از, فاکس نیوز که خود را “قلب برداشته شد” از آنچه ناروا گفت. پاتریک که در مورد به نوبه خود هفتاد و گفت: “هیچ کس به من رسیده است و گفت: به عنوان یک شهروند ارشد, ‘آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوادگان؟’ “—است که کشور باید درخواست افراد مسن به اجازه دهید همه چیز بازگشایی در جهت کوتاه که اجازه می دهد این بیماری به گسترش و قبول است که آنها ممکن است مرگ به عنوان یک نتیجه, با آماده grandparently روح. (او می گویند که برخی از می تواند “پناهگاه در محل.”) اگر بود که انتخاب او “همه” و فکر کردم که “بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ” خواهد بود بیش از حد. او صحبت از اجازه دادن به هر کس دیگری “بازگشت به زندگی” به عنوان یک “هدیه” است که افراد مسن تر می تواند این کشور است. حتی مهم نیست که پیر (اجازه دهید به تنهایی با نوه) نمی تواند تنها آنهایی که خواسته بود برای مردن آماده به منظور تجارت زمزمه دوباره. آنچه او پیشنهاد نشده است مناسب و معقول است; نه بیش از حد قوی یک کلمه می گویند آن است که وحشیانه است. این قلدری غریزه Trumpism گرفته شده برای آن ، چنین رویکردی خواهد هزینه کشور چیزی است که بر خلاف رستوران فروش هرگز نمی تواند به دست آورد.

که چنین طرح حتی می تواند مطرح منعکس کننده این واقعیت است که دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن را درک نمی کند درمان. ایده stay-در-خانه سفارشات و بسته شدن است به حرکت می کند دو نوع مختلف از خطوط صاف-the-منحنی نمودار. یک نرخ که در آن موارد شتاب دادن به دیگر ظرفیت بیمارستان سیستم است که ثابت نیست. آن زمان است که خریداری شده است مورد استفاده قرار گیرد به گسترش بیمارستان ظرفیت. چین نه تنها منزوی ووهان و صبر کنید برای این بیماری همه گیر به بازی بازی های خارج وجود دارد وجود دارد; آن را با عصبانیت ساخته شده بيمارستان. این است که چرا فرماندار اندرو کومو نیویورک—که شده است یک رهبر استثنایی در این بحران موجب شده است ساخت بیمارستان در مکان هایی مانند دانشگاه ایالتی نیویورک و دانشگاه و Javits Center, شهر نیویورک کاورنو کنوانسیون سالن. (سه شنبه کومو گفت که موارد در دولت بودند دو برابر شدن هر سه روز; منحنی گفت: نبود مسطح نشده است.) که باید انجام شود در بسیاری از مکان ها بیشتر; مهمتر تولید هواکش به سطح شیب دار تا بیش از حد به طوری که این بیمارستان ها می تواند موثر باشد. زمان خریداری اجتماعی فاصله و تعطیلی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه چیزی دیگری است که در حال حاضر فاقد: واکسن و درمان است. ما باید کسانی که برای آنفولانزا; ما نمی برای COVID-19. دولت فدرال قدرت به کار بر روی تمام کسانی که در جبهه و در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن همه قرار کارآفرینی ساخت و ساز تجربه شده است بی اثر در این زمینه است. او شکایت می کند که امریکا نمی شد “ساخته” تعطیل شود; در واقع کشور باید ساخت اگر آن را می خواهد برای باز بماند.

بخش دیگری از درمان که شامل هر دو مسطح منحنی و بازگشایی برای کسب و کار تست شده است. به عنوان هارون E. Carroll یک استاد در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی و Ashish Jha, استاد بهداشت جهانی در دانشگاه هاروارد در یک قطعه قوی برای اقیانوس اطلس در روز دوشنبه که خواهان ادامه داد اجتماعی-فاصله اقدامات در سراسر کشور—چه نویسندگان نامیده می شوند “true ملی مکث”—بازگشایی قبل از تست توده رژیم در محل فاجعه بار خواهد بود. (“ما هنوز نمی گرفتن این ویروس به طور جدی به اندازه کافی” کارول و جها بنویسید.) این و مبهم فرهنگی تعریف ادراک که آسیب پذیر است و چه کسی است, تنها راه برای مطمئن شوید که شهرستانها و شهرهای کوچک می توانید شروع به بازگشت به زندگی است. در واقع تست چیزی است که اجازه داده است کره جنوبی به هدف نرسیده است. بازگشایی می تواند نسبتا به سرعت اتفاق می افتد در این شرایط در نظریه: مشکل این است که کسانی که هنوز شرایط که در آن این کشور است عامل. در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در نهایت به اجرا در دفاع از تولید به منظور تولید شصت هزار کیت تست. که رقت انگیز تعداد کمی اما این یک شروع است. در حال حاضر رئیس جمهور باید با استفاده از D. P. A. برای دریافت بیشتر هواکش.

ممکن است که تهمت conceives “مشکل” می شود نه COVID-19 اما میانگین صنعتی داو جونز. رویکرد خود را نمی خواهد موفق حتی در کسانی که meretricious نظر در بخشی به دلیل آن را تقریبا تضمین تدریجی پاسخ. برخی از مقامات محلی به احتمال زیاد به تغییر جهت دادن از کره زمین به دیر وحشت به عنوان تخت بیمارستان به طور ناگهانی پر کردن. این گسترش پزشکی و در نتیجه بحران اقتصادی است. یک طنز در اینجا این است که مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسات و در تماس با فرمانداران بیش از چند روز گذشته punted کنترل متحده و دولت های محلی به آنها بگویند که اگر چه دولت فدرال خواهد بود “حمایت شما” آنها باید تا حد زیادی عمل خود را. که شامل رقابت با یکدیگر برای تجهیزات پزشکی. این یک تحریف کم عمق مفهوم فدرالیسم آمریکایی که در شکل واقعی خود خواسته شرکت مرکزی اقدام دقیقا در بحبوحه بحران مانند این. دولت فدرال نیز نیاز به وجود داشته باشد به عنوان یک اقتصادی خالص ایمنی به مردم در تمام نقاط کشور قادر به کار است. این بار می تواند به اشتراک گذاشته شود.

وجود یک خلاء رهبری در این کشور است. دموکرات ها تا کنون باید به طور کامل پر شده آن حداقل نه در سطح ملی و حتی به عنوان آنها را وحی ارائه شده rejoinders به مغلوب ساختن پیشی جستن, دفاع و پشتیبانی, علم, و گفت, و مبارزه برای چیز درست است. آنها هنوز فاقد واقعا محوری صدای. روز دوشنبه و چند ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نشست خبری, جو بایدن, پیشتاز برای این حزب نامزدی ریاست جمهوری گفت که بسیار خوب و معقول در مورد بحران. اما آدرس بود و در زمان توقف و بایدن به طرز عجیبی غیر شخصی. این اقدامات فوری است که به او پیشنهاد شد به طور کلی سازمانی—استناد به D. P. A. ساختمان ظرفیت های محرک راست. و در حالی که وجود دارد در مورد بحث ما مشترک ملی و روح وجود دارد به اندازه کافی تاکید بر آنچه فرد آمریکایی ها می توانید و باید انجام دهید در حال حاضر: خانه بمانند اگر آنها می توانند نمی سفر بی ارزش. احترام دستورالعمل های اجتماعی فاصله—واقعا و نه در یک چشم-نورد, half-hearted شیوه ای. (که رویکرد چپ سواحل شلوغ و همچنین مکان هایی مانند بروکلین چشم انداز پارک.) شاید حتی راحت پوشیدن ماسک—چیزی که آمریکایی ها مشکل دارند ، در مکان هایی مانند نیویورک که در آن به عنوان دکتر دبورا Birx اشاره کرد در دوشنبه جلسه اعداد نشان می دهد که این ویروس شده است و در حال حاضر در گردش برای برخی از زمان شما باید فرض کنیم که شما در حال آلوده—افراد می تواند چند و یا حتی بدون علائم به خصوص در مراحل اولیه—و به عمل درآمده در اطراف دیگران در خارج از خانواده خود است.

روز دوشنبه تهمت بود پرسید: اگر او موافقت خود را با جراح عمومی که وضعیت قرار بود برای دریافت “واقعا بد است.” مطمئن شوید که او گفت: “آن را برای رفتن به بد است.” اما آنفولانزا بد بود بیش از حد و پاسخ او بوده است بسیار خوب—آیا هر کس به یاد داشته باشید که او تا به حال صادر شده برخی از ممنوعیت مسافران از چین ؟ —و این شماره ها “شگفت انگیز است.” کشور او تکرار شد “به معنای باز کردن است.” تهمت نبود که برای این کار از رئیس جمهور—ما می دانیم که. اما بقیه کشور یک فرصت برای نشان دادن آنچه در آن بود. ما می تواند به درمان بهتر این بیماری است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>