مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس–رابین هود بودجه باید یک هدیه به دموکرات ها

A sign for SNAP food stamps benefits on a grocery store window.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید بودجه پیشنهاد, میان, دیگر, کاهش, کاهش ضربه محکم و ناگهانی برنامه که سی و چهار میلیون کم درآمد آمریکایی ها تکیه می کنند برای به دست آوردن از هفته به هفته.عکس توسط Scott Heins / گتی

فوریه نشده است یک ماه خوب برای حزب دموکرات اما روز دوشنبه در کاخ سفید به آن بسیار مورد نیاز در حال حاضر: بودجه پیشنهادی برای سال 2021 سال مالی. بودجه reneges در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار نذر برای محافظت از امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید—تعهد کمک کرد که او را جذب رای دهندگان در سال 2016. همچنین پیشنهاد بی سابقه ای کاهش در هزینه های محبوب دیگر برنامه ها و موسسات مانند قانون مراقبت مقرون به صرفه موسسه ملی بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

اگر دموکرات ها نمی تواند امکان استفاده از این انتخابات در سال های ترسناک, اسکریپت, آنها واقعا دچار مشکل هستند. کاخ سفید عملا آنها را دعوت به اجرای یک تکرار خود موفق 2018 کمپین که متمرکز بر جمهوری خواه قصد دارد برای تضعیف و لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه. در حال حاضر دموکرات ها می توانید این مورد را دوباره و نقطه به نقطه در سند بودجه به عنوان مدارک و شواهد انکار ناپذیر است که مخرب کاهش با مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان گسترش فراتر از مراقبت های بهداشتی.

تحت بودجه پیشنهادی کاخ سفید به دنبال نامشخص کاهش به A. C. A. بودجه کمک می کند که مردم از معنی خرید مراقبت های بهداشتی خصوصی از طریق بیمه مبادلات و کاهش عمده در پزشکی دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی طرح برای مردم فقیر و خانواده. پس از گسترش آن در زیر A. C. A. پزشکی در حال حاضر فراهم می کند پوشش برای برخی از هفتاد و یک میلیون آمریکایی کمی بیش از نیمی از آنها کودکان هستند. با کاهش به A. C. A. و پزشکی را در مجموع بیش از یک تریلیون دلار بیش از ده سال نسبت به زمان شروع مطالعه.

مدیکر فدرال بهداشت و درمان-مراقبت برنامه که حدود پنجاه و نه میلیون آمریکایی سالمندان استفاده خواهد بود همچنین هدف قرار دادند. کاخ سفید به دنبال دستیابی به صدها میلیارد دلار در مدیکر پس انداز دهه آینده نسبت به شروع مطالعه با تغییر راه پزشکان پرداخت می شود و تغییرات دیگر.

مراقبت های بهداشتی نیست و تنها بخشی از شبکه امنیت اجتماعی که دولت امیدوار است به کاهش است. همچنین پیشنهاد کاهش ضربه محکم و ناگهانی برنامه که قبلا شناخته شده به عنوان مواد غذایی که سی و چهار میلیون کم درآمد آمریکایی ها تکیه می کنند برای به دست آوردن از هفته به هفته. بودجه خواهد “فشار ده ها میلیون کمتر خوش شانس آمریکایی ها به و یا عمیق تر به فقر و باعث گسترده سختی حتی آن را به عنوان دونفره پایین در کاهش مالیات برای خوبی کردن” رابرت Greenstein, رئیس مرکز بودجه و اولویت های سیاست لیبرال فکر می کنم تانک ، “آن را پوشش بهداشت و درمان به دور از میلیون ها نفر از مردم و قطع کمک به میلیون ها نفر از خانواده ها و افراد در تلاش برای پایان می رسد دیدار. در همان زمان بودجه را دائم در سال 2017 مالیاتی قانون کاهش مالیات برای افراد که به شدت وزن به سمت بالا.”

بودجه تلاش می کند به توجیه آن سخت گیرانه پیشنهادات با این ادعا که هزینه های از کنترل خارج شده است و این کشور نیاز به کاهش کسری بودجه. اما بخش زیادی از مشکل این است که مغلوب ساختن پیشی جستن-G. O. P. کاهش مالیات از 2017, برهنه پایه مالیاتی به حدی است که حتی با نرخ بیکاری در 3.6 درصد این دفتر بودجه کنگره پیش بینی است که فدرال مالیات بر درآمد خواهد بود فقط 16.4 درصد از G. D. P. این سال است. این همان معکوس–رابین هود استراتژی است که دولت از رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش به تصویب رسید: تصویب مالیاتی در کاهش نقطه به سمت غنی پس از آن ادعا می کنند شما باید به تعادل بودجه در پشت توده ها.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن به قرار دادن نام خود را به این طرح در سال انتخابات به نظر می رسد مانند یک اشتباه استراتژیک. فقط شش ماه پیش او علنا انکار این متهاجم رویکرد نسبت به هزینه است که بودجه مظهر با حمایت از یک دو سال آینده توافق به افزایش هزینه های قابل ملاحظه ای نظامی و غیر نظامی از برنامه های. “به دنبال آن جمهوری خواهان همیشه وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای قطع!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه اوت است. در حال حاضر خود را در کاخ سفید مباهات است در مورد مقیاس بی سابقه ای از کاهش هزینه های آن است پیشنهاد.

“بودجه این سال را شامل $4.6 تریلیون دلار کاهش کسری بودجه از جمله بیشتر کاهش هزینه بیش از هر دولت قبلی” یک برگه کاخ سفید گفت. به غیر از چند مورد علاقه سازمان های مانند ناسا و یختقریبا تمام داخلی سازمان را قابل توجهی کاهش. بودجه سازمان حفاظت محیط زیست خواهد بود کاهش 26.5 درصد در یک سال; بخش داخلی را به 13.4 درصد خرد; و وزارت آموزش و پرورش را هشت درصد کاهش. حتی موسسه ملی سلامت می پردازد که برای زندگی-صرفه جویی در تحقیقات پزشکی را ببینید بودجه خود را کاهش 6.5 درصد است.

برای مطمئن شود, احتمال کمی وجود دارد که این کاهش در حال تصویب در هر زمان به زودی. دو سال صرف توافق است که هنوز هم در محل کنگره و بودجه تصاحب عملا خاصی به رعایت آن تا 2021. در روز سه شنبه مختلف صدای در کاپیتول هیل اعلام کرد سند جدید dead on arrival که نبود تعجب آور: کاخ سفید بودجه دریافت کرده اند مشابه پذیرایی برای سال, تحت رئیس جمهور از هر دو طرف. اما برگ برنده دولت گذاشته یک نشانگر است که دموکرات ها می توانید انتخاب کنید تا بین در حال حاضر و نوامبر است.

در نیوهمشایر دو جبهه دموکراتیک-دونده در حال حاضر پاسخ به آن است. “این کلیشه قدیمی است که بودجه اخلاقی سند” برنی ساندرز گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه. “چه نوع باور نکردنی چارچوب اخلاقی مجاز این کاخ سفید به پیشنهاد $182 میلیارد دلار کاهش به كمك تغذيه از خانواده های نیازمند زمانی در حدود یک در هفت خانواده ها با کودکان به مواد غذایی نا امنی؟” پیت Buttigieg همچنین هزینههای بودجه در یک رویداد در Milford, New Hampshire. “کاهش به حفاظت از محیط زیست کاهش به آموزش و پرورش عمومی. او در حال حاضر گفت که امنیت اجتماعی در نمایشگاه بازی” Buttigieg گفت. “رئیس جمهور ایالات متحده فکر می کند ما مکنده.”

این اظهارات یک شروع خوب است. دموکرات ها نیاز به چوب به آنها و تشدید حملات خود را. مرکزی واقع در مورد تهمت رکورد است که او فعالیت به عنوان یک پوپولیست و حکومت به عنوان یک oligarch دوش گرفتن نعمت در شرکت های بزرگ و ثروتمند خود را گنجانده شده است. فقط در زمان برای ابتدایی فصل خود در کاخ سفید منتشر کرده است یک نقشه راه برای دور دوم که شامل گسترش آن نعمت و کاهش برنامه های که به نفع طبقه متوسط و فقیر. رسیدن به آن دموکرات ها.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>