مغلوب ساختن پیشی جستن بی پایان توانایی مبهوت

اوان Vucci / AP

“ما تا به حال هرگز یک مطلب مجموعه ای زیبا از این آیا ما گفت:” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه شب به دنبال بسیار خوشحال است. او نشسته غیرقابل توجیهی از رقم در پا از آبراهام لینکلن—و یا به جای در پای لینکلن مجسمه یادبود لینکلن—به سوالات فاکس نیوز مجازی سالن شهر. مرمر گسترده مجلسی spookily روشن برای برجسته کردن لینکلن زاویه دار هیدراتاسیون پوست کلفت و ما رئیس جمهور فعلی مجلل, تاج, اگر شما عفو بیان از نارنگی ،

سوال اول آمد از یکی از دو فاکس مجریان Bret Baier که تعجب آنچه رئیس جمهور می گویند به طرف مخالف این کشور بسیاری از گسل های فرهنگی خطوط: کسانی که فکر می کنم آن را خیلی زود و نا امن برای بازگشت به کار و کسانی که فکر می کنم کسب و کار خاموش شدن ناگهانی رفته اند بیش از حد طولانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظرفیت مبهوت حتی بیشتر خسته بینندگان ته. سیاستمداران عشق به متهم کردن رقبای خود از “تلاش برای آن را داشته باشد هر دو راه” را به عنوان اگر آن را یک سرمایه جرم در برابر منطق و رهبری است. یک سیاستمدار که واقعا می خواهید به آن را هر دو روش (و همه آنها) را سرزنش رقبای خود را برای ایجاد یک “انتخاب نادرست.” (باراک اوباما با استفاده از عبارت بنابراین اغلب او می تواند آن را به نام خود قایق ماهیگیری.) اما هیچ سیاستمدار در ذهن راست خود را تحت هیچ شرایطی هرگز جرات—

“من فکر می کنم شما می توانید آن را هر دو راه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. در این لحظات او بی پروایی می درخشد در مورد او را به عنوان درخشان به عنوان تاج او. سپس به عنوان یک راه برای توضیح دهید که چگونه است که در واقع می تواند اتفاق می افتد به او پاسخ می دهد به سادگی با rephrasing سوال اصلی در مقدار طول بیشتر و پایان دادن به در هوا رها به زمین با معتبر “بنابراین من درک می کنم که خیلی خوب است.”

دیگر کمتر فشار دادن سوالی که بدون جواب رفت در یکشنبه شب تاون هال بود چرا دقیقا جهنم این مردم نشسته بودند در بنای یادبود آبراهام لینکلن. Baier طبعا محافظ از شهرت او به عنوان یکی از فاکس واجد شرایط روزنامه نگاران می خواستم آن را قابل درک است که برگزاری “این شهر مجازی سالن” در “این مقدس جای” شد رئیس جمهور ایده. برای رئیس جمهور روشن ساخته است که او زیبایی قدردانی از یادبود اجرا می شود ،

“گذشته از این واقعیت است که این مرد بزرگ [معنی لینکلن] این یک کار بزرگ هنری” رئیس جمهور گفت:. “که یکی از بزرگترین مجسمه یکی از بزرگترین مجسمه برای من از هر نقطه در جهان است. و شما می توانید رفتن به ایتالیا شما می توانید در هر نقطه. [نه فقط در حال حاضر است.] که به نظر من یکی از نوابغ.” در یک کلمه: افسانه.

اما به عنوان تاون هال پیشرفت آن روشن شد که چرا رئیس جمهور تهمت می خواستم برای نشستن با رئیس جمهور لینکلن: آنها همرزمان در برابر بی رحم سپاه مطبوعات. یک دلسوز پرسشنامه ظاهر می شود با تصویری همراه یک درخواست با یک سوال: چرا او “نه به طور مستقیم پاسخ به سوالات پرسیده شده توسط مطبوعات اما به جای صحبت از موفقیت های گذشته و به طور کلی ربط”?

“نگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من با استقبال خصمانه مطبوعات دوست دارد که هیچ رئیس جمهوری تا به حال دیده می شود. نزدیک ترین خواهد بود که آقایان سمت راست وجود دارد. آنها همیشه می گفت لینکلن—هیچ کس رو درمان بدتر از لینکلن. من اعتقاد دارم که من تحت درمان هستم بدتر است.”

سپس وی با اشاره به رژه قایق ها که بالا رفت Intracoastal آبراه در فلوریدا که بعد از ظهر فریاد به نام او که به رهبری او را به ذکر خود را بازسازی نظامی که به رهبری او را به اصلاحات خود را از وزارت امور سربازان سابق که منجر به مرموز اشاره به “خدمات مدنی در اتحادیه های کارگری” به دنبال فضایی نیروی قاسم سلیمانی و vanquishing داعش, خلافت, همه راه از پاسخ پرسشنامه درخواست که او متوقف درهم و برهم. به اعتقاد من پاسخ داد “نه.”

دشمن فشار است هرگز دور از رئیس جمهور را داشته باشید. متقابل تحقیر بین تهمت و بسیاری از خبرنگاران که پوشش او شده است ارائه شده به عنوان یک توضیح برای او تصمیم به قطع خود را فراموش نشدنی و قانع کننده coronavirus جلسات. این misimpression اصلاح شد توسط رئيس جمهور در مصاحبه روز شنبه با نیویورک پست. او در مصاحبه خود گفت که این جلسات از سر خواهد اما با فرکانس کمتر و در یک تغییر شکل. این بود که قبل از او اعلام کرد که او ممکن است منحل coronavirus نیروی کار خود را به عنوان یک تنظیم طبیعی به تحول طبیعت از بحران است. نیروی کار ارائه شده بود او را با یک چرخش بازیگران از شخصیت های حمایت از نیم دوجین Ethels به خود redheaded لوسی.

چرا ادامه عینک برای مطبوعات است که بسیاری از روزنامه نگاران خود گفت: نبود شایسته تلویزیون ؟ ساده است. “ما مجموعه هر رکورد با کسانی که در کنفرانس مطبوعاتی گفت:” این پست. “شش میلیون نفر از مردم در همه زمان ها. شما می دانید که ما تا به حال تعداد فوق العاده ای.” او گفت: “مبارز نگرش” بین خود و مطبوعات کمک به رتبه های موفقیت: “من می خواهم بگویم از نظر تماشای آن و مایل به تماشای آن خواهد بود جالب تر از داشتن خسته کننده سوال پرسید.”

ترین disorienting چیز در مورد تهمت ریاست جمهوری نیست که در او نهفته است به طوری که اغلب اما که او اغلب می گوید حقیقت است. در این پست مصاحبه با طاس پذیرش از باند پس از بینندگان ارائه شواهد تازه و شده است وجود دارد خیلی بیشتر در طی 36 ساعت است.

این داستان از این ماه بازگشایی شرکت های آمریکایی در حال حاضر و یا بعد از آن در اینجا و آنجا و مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف بسیاری از منتقدان مواجه شده است و این واقعیت است که بازگشایی هر زمان که آن اتفاق می افتد را دقیق هزینه های وحشتناک.

در ققنوس دیروز او به مصاحبه با David Muir از ABC. Muir از او پرسید: “آیا شما بر این باورند که واقعیت با آن مواجه هستیم—که زندگی می کند از دست خواهد رفت به بازگشایی این کشور؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن راننده سرشونو تکون دادن. “این امکان وجود خواهد داشت برخی از,” او گفت:. او می گفت به همان اندازه به Bret Baier در یادبود لینکلن. “هیچ پیروزی در اینجا,” او گفت:. “فقط پس همه ما درک می کنیم که هیچ نفع خود. این است که یک وضعیت که در آن وجود دارد یک پیروزی است.”

به عبارت دیگر: ما نمی تواند, در واقع, آن را به هر دو روش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>