دو تلاش یک گروه ازدواج. آن کار نمی کند.

آن سال 1969 بود و 8 ساله امی Grappell فکر خانه خالی از سکنه شد. او می خواهم دیده می شود سایه عبور او درب اتاق خواب در تاریکی شب. هنگامی که او مطمئن بود که او شنیده ام یک شبح; پله ها creaked که اگر شبح شد راه رفتن در راهرو. امی محشور برخی از شجاعت و از رختخواب بیرون می کردم. یک مرد عجیب و غریب بود و بیرون آمدن از اتاق خواب. او واقعی است ؟ چشمان خود را ملاقات کرد.

“آیا شما با من ، کودک پرسید. او به معنای خواب در معنای تحت اللفظی—امی نمی دانم چه بود اما همه چیز به نظر می رسید مانند یک خیانت تمام همان.

وقتی امی از مادرش پرسید: در مورد او گفته بود که او می خواهم تصور کنید همه چیز. “من شروع به شک خود من حس واقعیت که منجر به یک حس عمیق از بی ثباتی” Grappell به من گفت.

معلوم شد که امی پدر و مادر و پل دیانا وارد شده بود به یک گروه ازدواج با دیگری ازدواج شده, زن و شوهر, النور و رابرت که زندگی خود را در حومه لانگ آیلند شهر. “مردان نوک پا راه رفتن به بیرون از خانه های خود را پس از ما بچه ها خواب بودند برای تعویض همسران” Grappell گفت. “برای حفظ ظاهر این ماشین مناسب بود به در خانه حق در صبح است.”

آن عصر بود از عشق زوج ها در تلاش بودند با یکنواختی از ازدواج. “خود فردی ازدواج شکست شد اما آنها دریافتند که آنها خوشحال بودند,” Grappell گفت. زوج ها فکر می کردند که تا به حال در بر داشت یک جایگزین برای طلاق—”دنیای جدید است که هموار کردن راه برای, ارتباط جنسی, چگونه زندگی می کنند در آینده است.” چهار راه امر ثابت کرد بنابراین رضایت بخش, در واقع, که, دو فاک, توافق آن را به رسمی. آنها وارد یک داخلی-زندگی آزمایش است که آنها به نام “چهارگوش.” “این به آنها اجازه داد خود را به انجام برسانند عاطفی و نیازهای جنسی در حالی که حفظ ازدواج خود و وضعیت اجتماعی” امی گفت.

آرایش جدید ثابت کرد بی ثبات کننده برای زوج بچه ها. برای امی آن به خصوص زیان. “هنگامی که خانواده دیگر نقل مکان به خانه ما این بود که با یک حمله” Grappell گفت. او احساس نادیده گرفته شده است. “من احساس رها و ناامیدی دشمن بودند خود را به مدینه فاضله است.” این اثرات روانی خالی از سکنه خود را برای سال.

در نهایت امی در بر داشت یک راه غیر متعارف به روند تروما. “من همیشه می خواستم به این داستان اما مطمئن نیستید که چگونه” او گفت:. او تصمیم گرفت برای ایجاد یک فیلم مستند کوتاه که نیروی خود را به آشکارا صحبت با پدر و مادر خود را. “من فکر نمی کنم من تا به حال هیچ ایده چگونه آن را دشوار خواهد بود,” او گفت:. “آن را مانند راه رفتن را از طریق یک میدان مین از گذشته برای همه ما است.”

نتیجه چهارگوشویژگی های جداگانه مصاحبه با پل و دیانا که جدا برای سال های بسیاری است. الهام گرفته از ویرایش انتخاب کرده است آنها را از ظاهر شدن در کنار هم بر روی صفحه نمایش تشکیل یک لولای دولبه از همگرا و واگرا احساسات. وجود دارد برخی بدسم هیجان به تماشای داستان رابطه غیر متعارف آشکار از طریق فردی حافظه است. اما زیر است قابل لمس تاریکی—نیروی نامرئی از بچه ها درد و رنج و نهایی انحلال روابط است.

“پدر و مادر من در تلاش برای ایجاد یک آرمانی نسخه از خانواده اما در پایان نفس ساختگی آرمان گرایی و روابط پاشید” امی گفت. هر دو زوج در طلاق و ازدواج خود را چهارتایی همکاران.

امی نشان داد که ضربه او رنج می برد در حال رشد به عنوان یک کودک از یک ازدواج گروهی ساخته شده است که او بیشتر مرسوم در روابط عاشقانه. او در حال حاضر ازدواج کرده اما “داشتن یک عملکرد خانواده مدل خودم انتخاب کردم نه به بچه ها اگر من می خواستم آنها را.”

امی Grappell در حال کار بر روی یک آینده خاطرات در مورد تجربه خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>