ایالات متحده قاضی پرتاب کردن DraftKings طرح دعوی در دادگاه در برابر MLB بیش از نشانه سرقت رسوایی

با آن استادیوم توقیف و فصل آن در شک لیگ اصلی بیس بال یک بیت از اخبار خوب جمعه به عنوان یک قاضی انداخت ادعا توسط فانتزی بیس بال بازیکنان بیش از این ورزش ثبت نام-سرقت رسوایی.

خبری که Houston Astros و Boston Red Sox نقض قوانین علیه الکترونیکی ثبت نام-سرقت نمی دهد کاربران از DraftKings fantasy sports سایت دلیلی برای شکایت برای تقلب در ایالات متحده در منطقه قاضی Jed Rakoff در نیویورک حکم داد.

پنج DraftKings کاربران ادعا کرده در یک پیشنهاد دعوی در دادگاه اقدام کلاس که این تیم ها در استفاده از وسایل الکترونیکی برای رهگیری سیگنال های دست مخالفت فو باعث آنها را به از دست دادن پول در خراب بازی های. اما لیگ و تیم استدلال “ناراضی طرفداران” نیست که یک حق قانونی برای شکایت بیش از قوانین نقض و دعوی نتواند به طلسم کردن تقلب در ورزشی فانتزی شرکت کنندگان است.

Rakoff گفت: هر گونه ارتباط بین این تیم ها در تقلب و ضرر و زیان توسط DraftKings بازیکنان بود “به سادگی بیش از حد ضعیف” برای حمایت از طرح دعوی در دادگاه.

“آیا تلاش های اولیه از این تیم و ظاهرا از لیگ اصلی بیس بال خود را برای پنهان کردن این اعمال ناپاک از ساده ورزشی bettors که wagered در بیس بال فانتزی ایجاد یک, دانستنی های حقوقی ادعا ؟” قاضی اعتراف فن از نیویورک یانکیز خواست در 32 صفحه ، “در مورد این اتهامات در اینجا ساخته شده است, جواب این است: هیچ.”

MLB به این نتیجه رسیدند در ماه ژانویه که Astros نقض قوانین لیگ با استفاده از دوربین برای گرفتن نشانه مخالفت با تیم فو ارسال شده به خود را از کوزه در طول سال 2017 و 2018 فصل است. Red Sox تحت بررسی برای اقدامات مشابه در سال 2018 است. ثبت نام-سرقت بدون استفاده از تکنولوژی مجاز است و دارای سابقه ای طولانی در بیس بال.

Rakoff حاکم در می آید چه شد که در هفته دوم بازی های لیگ اصلی بیس بال. شروع فصل به تعویق افتاده است و مانده پرتاب به شک با محدودیت در مجامع عمومی ضروری ساخته است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>