U. s. Soccer رئیس جمهور پس از واریز تبعیض جنسیتی کت و شلوار

کارلوس Cordeiro آمریکا استعفا داد به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال پنجشنبه شب و سه روز پس از این سازمان موجب واکنش هنگامی که آن مقالات حقوقی, در یک تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که زنان بازیکنان تیم ملی تا به حال کمتر توانایی های فیزیکی و مسئولیت نسبت به همتایان مرد خود.

تصمیم خود را بالا سابق آمریکایی هافبک مدل لباس Parlow مخروطی برای تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور زن در تاریخ 107 ساله فدراسیون.

Cordeiro اعلام کرد استعفای خود را در توییتر و بدون حتی گفتن فدراسیون ارتباطات کارکنان. او پا را در یک روز چندین USSF اعضای هیئت مدیره صادر فوق العاده ای در سوئیس که با انتقاد از بدن حاکم حقوقی براده. در میان آنها بودند لیگ برتر فوتبال کمیسر دان گاربر و Parlow مخروط فدراسیون معاون رئیس جمهور.

یک شب قبل از آن ایالات متحده زنان عینک خود را گرم کردن کشباف داخل و خارج برای پنهان کردن فدراسیون تاج قبل از بازی برابر ژاپن است. چند تا از فدراسیون حامیان صادر اظهارات این هفته حمایت از بازیکنان و محکومیت USSF از جمله کوکا کولا شرکت ، Anheuser Busch Cos. Inc. ، این Procter & Gamble Co. و گروه فولکس واگن.

Cordeiro گفت که او تصمیم به ترک پس از بحث با USSF هیئت مدیره.

“این برای من روشن شده است که آنچه که بهترین است راست, در حال حاضر یک جهت جدید” Cordeiro نوشت. “استدلال و زبان موجود در این هفته تشکیل پرونده حقوقی ناشی از جرم بزرگ و درد به خصوص برای ما فوق العاده زنان بازیکنان تیم ملی که سزاوار بهتر است. آن را غیر قابل قبول و غیر قابل توجیه.”

“من نمی باید این فرصت را به طور کامل بررسی پرونده در تمامیت خود را قبل از آن ارسال شده بود و من مسئولیت انجام نمی دهد. من انجام می شود بنابراین من می خواهم که اعتراض, به, زبان,” او نوشت.

این مقالات حقوقی, شد, شده به دادگاه فدرال در لس آنجلس به عنوان بخشی از USSF دفاع از تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه توسط زنان بازیکنان تیم ملی در سال گذشته است. آنها ادعا می کنند آنها پرداخت نشده است به همان اندازه به تیم ملی مردان و پرسید: برای بیش از $66 میلیون دلار خسارت تحت دستمزد برابر قانون و حقوق مدنی قانون از سال 1964 . آزمایشی است که برای برنامه ریزی ممکن است 5.

“در حالی که لذت بخش است که شده است وجود چنین پر سر و صدا اعتراض در برابر USSF آشکار زن ستیزی های جنسیتی فرهنگ و سیاست نظارت کارلوس Cordeiro تصویب شده برای سال توسط هیئت مدیره USSF گفت:” مولی لوینسون بازیکنان سخنگو. “این نهاد باید تغییر و پشتیبانی و پرداخت بازیکنان زنان به همان اندازه است.”

Cordeiro صادر کرده است عذرخواهی برای استدلال در اواخر جمعه شب در حالی که تیم زنان هنوز در این زمینه در برابر ژاپن است. وی افزود: فدراسیون تا به حال حفظ جدید مشاور حقوقی یک حرکت مردان تیم ملی در روز پنج شنبه به نام “پنجره پانسمان” و “زرنگی از دست.”

Parlow مخروطی در حال حاضر 41 به ثمر رساند 75 گل در 158 حضور ایالات متحده از سال 1995 تا سال 2006 برنده 1999 جام جهانی و دو مدال طلای المپیک. او بازنشسته به دلیل پست-ضربه مغزی سندرم است.

او انتخاب شد به ملی ایالات متحده آمریکا در سالن از شهرت در سال 2018 شد رای به عنوان USSF معاون رئیس جمهور در 2019.

Parlow مخروط خدمت خواهد کرد به عنوان رئیس جمهور تا زمانی که فدراسیون را به مجمع عمومی سالانه در ماه فوریه آینده 2021. انتخابات برگزار خواهد شد و سپس برای تکمیل Cordeiro مدت اجرا می شود که تا زمانی که انتخابات به طور منظم برای یک دوره چهار ساله در سال 2022.

او ستایش Cordeiro در تماس تلفنی با “یک مرد خوب با یک قلب خوب است.”

“شور و شوق است که به سطح آمده در دو روز گذشته چیزی است که الهام بخش من برای نگاه به جلو به کار سخت نسبت به مرمت روابط و حرکت بازی رو به جلو برای همه” او گفت: در بیانیه صادر شده توسط فدراسیون.

پیش از آن در روز Parlow مخروط ارسال شده به توییتر است که او “صدمه دیده و غمگین” با مختصر که USSF وکلای ظ.

یکی از مخروط سابق هم تیمی جولی Foudy پیشنهاد “هیچ راه دیگری وجود دارد پس از آن 2,600 صفحات” از اسناد قانونی است.

“من بازی با سیندی برای سال های بسیاری است. من می دانم که سیندی. او می داند همه بازیکنان در حال رفتن را از طریق داشتن آن زندگی می کردند. و او یک جهنم از یک انسان است. به او فرصتی برای موفقیت است. لطفا” Foudy ارسال شده است.

Garber بیانیه بود به خصوص گفتن. او یک عضو از USSF هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت, فوتبال, ایران, بازاریابی, بازاریابی بازوی هر دو MLS و USSF.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“من بیان به رئیس فدراسیون در هیچ شرایط نامشخص چگونه غیر قابل قبول و توهین آمیز من در بر داشت این اظهارات که پرونده به” Garber گفت. “این اظهارات را منعکس نمی کند من نظر شخصی و نه آنها منعکس کننده دیدگاه ها از لیگ برتر فوتبال و فوتبال ایالات بازاریابی خانواده. من قصد بلافاصله رسیدگی به این موضوع با ایالات متحده آمریکا فوتبال در هیئت مدیره.”

سابق گلدمن ساکس شریک Cordeiro انتخاب شد به سر USSF دو سال پیش مصرف بیش از Sunil Gulati که تصمیم به اجرای مجدد انتخابات پس از مردان موفق به واجد شرایط برای جام جهانی 2018.

این اعلامیه توسط USSF مرد برتری فیزیکی و مسئولیت جلب گسترده محکومیت.

“نظرات ساخته شده توسط ایالات متحده آمریکا فوتبال چین نیست و با ارزش های ما و نه ما از نقطه نظر در فوتبال زنان,” مونیکا Rustgi و Budweiser معاون رئيس جمهور از بازاریابی در بیانیه ای گفت. “ما قهرمان و تحسین ورزشکاری از زنان در این ورزش به عنوان ما آنها را پیدا کنید در میان بهترین ورزشکاران در جهان است.”

این بازیکن اعتراض قبل از پیروزی 3-1 در SheBelieves جام ارائه بصری به ساخته شده است تا خشم. بازیکنان مخفی USSF تاج در کشباف اما اجازه چهار ستاره — یکی برای هر یک از جام جهانی عنوان می شود قابل مشاهده است. بازیکنان نه لبخند در pregame تیم عکس.

بازیکنان در زمان به رسانه های اجتماعی به صدای نارضایتی خود را. تعمید مطبوعات ارسال شده یک عکس از unsmiling تیم نوشتن: “این افتخار بزرگی از زندگی من را به بازی این ورزش و نماینده این کشور است. هر زن شایسته مساوی پرداخت و هر موسسه در هر نقطه نیست که ارزش زنان به اندازه مردان باید تغییر در حال حاضر.”

سابق تیم ملی ستاره هدر o’reilly ابی Wambach میشل Akers و امید, از خود راضی بودند همه در توافقنامه ای که Cordeiro باید استعفا دهد.

DaMarcus Beasley, تنها مرد آمریکایی برای بازی در چهار جام جهانی گفت: “هر دو اذیت یک نا امید کرد.

“با احترام این وحشتناک است موضع ما فوتبال” Beasley نوشت. “ما زنان نسبت به مردان در هر معنی واقعی کلمه. هستند طلای المپیک medallists و قهرمان جام جهانی!!! و باور نکردنی زنان!!”

نشویل SC هافبک داخ مک کارتی یک گذشته عضو تیم ملی در توییتر نوشت که اظهارات “جنسیتی misogynistic و تن ناشنوا” و همچنین “هولناک است.”

در مصاحبه پس از بازی مگان Rapinoe های حاکم فیفا بازیکن سال خطاب به بازیکنان جوان.

“شما نه کمتر فقط به خاطر اینکه شما یک دختر است. شما بهتر است فقط به خاطر اینکه شما یک پسر,” او گفت:. “ما همه برابر خلق شده اند و همه باید از فرصت های برابر را کردم و دنبال رویاهای ما.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>