تو ورزش والیبال, ستاره اریک Loeppky می گوید تیم در سمت چپ ‘شوک’ پس از ملی مسابقات به نام خاموش

اریک Loeppky و خود را برتر ترینیتی دانشگاه وسترن تیم والیبال شد در رول.

داشتن برنده غرب کانادا عنوان برای چهارمین بار در پنج سال قبل از میلاد بر اساس اسپارتها عازم وینیپگ برای آخر هفته گذشته را با قهرمانی ملی. آنها وارد سهشنبه قبل از “با امید از بازی است.”

“اگر شما تا به حال به ما گفت پس از آن که در آن قرار بود لغو شود و ما احتمالا نمی خواهد که به اعتقاد شما” Loeppky گفت.

آخرین شب چهارشنبه 21 ساله از Steinbach مرد., بود نام تو ورزش والیبال مردان بازیکن سال. “یک شب خاص” او به یاد می آورد.

اسپارتها تمرین روز شنبه پس از آن گفته شد تنها اعضای خانواده را برای تماشای این رقابت ها برای محدود کردن جمعیت به دلیل COVID-19 شیوع. جلسه افتتاحیه جمعه بوده است sellout از 3000 به 4000 با تثلیث غربی میزبان این استان ،

چیز در سراشیبی به سرعت پس از آن.

“این رفت و از تنها خانواده ها به تنها 50 نفر فقط به بازیکنان و مربیان و داوران احتمالا حتی با داشتن تنها 25 در تیم” Loeppky گفت. “و ما بسیاری از مربیان و کارکنان پشتیبانی به طوری که برخی از آنها شاید نمی خواهید به حتی اجازه داده می شود به تماشای.

“و سپس ما تا به حال یک تیم جلسه پنج شنبه شب و BenJo (مربی بن Josephson) نوع فقط اخبار شکست و به ما گفت (این رویداد لغو شد). همه در شوک بود — ما بودند مانند ” عجب این است که در واقع اتفاق می افتد.’

“ما فقط در زمان یک زن و شوهر از دقیقه به آن را در. برخی از بچه ها گفت: برخی از مسائل. سپس آن را فقط به برخی از مردان رشد کرده گریه آن را برای 20 دقیقه. از آنجا که ما نمی کنید این شانس را به بازی با هر یک از دیگر دوباره.”

در حالی که جهان پس از ظاهر spiralled بیشتر از کنترل خارج و دور از عرصه ورزش آن را ناگهانی و تکان دهنده پایان دادن به یک تیم خاص و ویژه شود.

Loeppky تیم رفت 20-2 در غرب کانادا بازی و 34-6 در تمام مسابقات. در ماه دسامبر اسپارتها را شکست داد و آمریکا والیبال نیروگاهی در چهارم-رتبه Long Beach State (دو بار دفاع از NCAA قهرمان) شماره 2 UCLA و شماره 6 Lewis دانشگاه در می Am والیبال ویترین در تورنتو است.

Loeppky بود که بخشی از این موفقیت است. Josephson سابق همه-کانادایی است که مربی اسپارتها از سال 2007 تماس او را “یک بار در یک نسل player” که استاندارد بازی است که به طور مداوم بالا.

دفاع از U ورزشی قهرمان تثلیث غربی شد, مناقصه برای تبدیل شدن به مردان برای اولین بار تیم را به پیروزی چهار ملی عنوان در پنج سال. آن موفق به کسب شش قهرمانی ملی به طور کلی از جمله پنج در نه سال گذشته.

“ما برنده می تواند غرب (شکست آلبرتا) و تمرکز ما بود و آن را شیرین کنیم اما برنده واقعی ما تمرکز ملی مسابقات بنابراین ما واقعا جشن می گیرند که برنده شدن بیش از حد” Loeppky گفت. “بنابراین ما به نوعی دوست داریم ما را جشن گرفته و آن را کمی بیشتر. ما واقعا هرگز تا به حال مانند یک واقعی در آخرین بازی جشن. این نوع مانند آن را فقط قطع کردم و مانند آن نیست تقریبا احساس می کنید که آن را بیش از, مثل, شاید ما به شما بازی دوباره. اما من فکر نمی کنم ما خواهد شد. بنابراین این نوع از عجیب و غریب به هضم است.”

در نظر گرفتن این واقعیت که تنها غیر-کانادا-West تیم به پیروزی مردان والیبال ملی تاج بیش از 25 گذشته مسابقات شد لاوال در 2012-13.

“می تواند غرب سخت تر بنر برای برنده شدن فقط به این دلیل که می تواند غرب کنفرانس بسیار قوی” گفت: Loeppky شش پا-پنج خارج نكند.

اسپارتها مجموعه سوابق تحصیلی در طول فصل با 19 پیروزی متوالی و 34 مستقیم صفحه اصلی مجموعه برنده است. تثلیث غربی به پایان رسید بالای کانادا غرب در جان هر مجموعه (12.64) هدف قرار دادن درصد (.380), کمک در هر مجموعه (11.76), مطلب در هر مجموعه (2.32) و امتیاز در هر مجموعه (17.2).

“من احساس می کنم مانند این گروه خیلی خاص است. آن را تا به حال نشده است به طور کامل تحت فشار قرار دادند واقعا که چقدر همه فصل” Loeppky گفت. “و این شد که زمان بحران است. ما آماده برای نشان دادن همه آنچه که ما ساخته شد و آنچه که ما داریم. آن را فقط بیش از حد بد ما هرگز که شانس.”

قهرمانی رشته شامل شماره 2 مونترال شماره 3 ملکه, No. 4, آلبرتا, No. 5, تورنتو, No. 6 McMaster شماره 7 لاوال و شماره 8 مانیتوبا.

در حالی که بسیاری از بازیکنان بازگشت جمعه گذشته Loeppky صرف چند روز در خانه با خانواده اش قبل از بازگشت به خانه دوشنبه ، او در حال حاضر در نظر گرفتن کلاس های آنلاین خود را در رشته آموزش و پرورش — و تعمق خود را در آینده.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“این نوع از عجیب و غریب در حال حاضر. من واقعا نمی دانم دقیق برنامه با چه کارهایی در حال رفتن به بازی. اما من امیدوار به رفتن به خارج از کشور در پاییز به بازی حرفه ای. و من برنامه ریزی در هزینه های تابستان من در تیم ملی مرکز آموزش فقط در خارج از اتاوا. اما صادقانه همه چیز را در هوا در حال حاضر.”

Loeppky بازی های برگزار شده برای تیم ملی و یک عضو از آن لیست بلند اما آیا بخشی در مقدماتی المپیک. او امیدوار است که ممکن است تغییر اما واقع بینانه است.

“من یکی از بچه های جوان در حال حاضر و اگر من را ندارد (آن) را کاملا درک می کنم. من فقط نمی خواهم به هر گونه تاسف وقتی که می آید به کار سخت و آموزش.”

تیم ملی تا حدودی در برزخ است. سازمان ملل لیگ نامیده شده است و یک علامت سوال آویزان بیش از توکیو بازی های المپیک است.

همانطور که برای بازی حرفه ای Loeppky می گوید ایتالیا احتمالا بهترین لیگ با لهستان و روسیه و برزیل نیز قوی است. فرانسه و آلمان نیز خوب لیگ است.

“من فکر می کنم مهم ترین چیز برای من در فصل آینده است که فقط به بازی و تجربه” او گفت:. “من نمی خواهم به یک نقطه بر روی نیمکت سپس از آنجا که این نوع از سخت به حرکت می کند تا از وجود دارد.”

رشد والیبال بود که همیشه خود را بازی. پدر او خوب والیبال ساحلی, بازیکن, پایان دوم به برزیل, در جهان, کارشناسی ارشد.

“من شده است به نوع در اطراف بازی همیشه پس می توانید به یاد داشته باشید … من به خوبی در ورزش های دیگر, اما والیبال همواره عشق واقعی من,” او گفت:.

که از یک شهر کوچک خود او کشیده شده بود به تثلیث غربی به دلیل آن را بیش از حد بزرگ مستقر در لنگلی آن است برخی از 5000 دانش آموزان — تا به حال خوب علمی شهرت و تیم والیبال.

“جعبه چک کردن برای من,” او گفت:.

به علاوه یکی دیگر بود TWU یک مدرسه با ایمان مبتنی بر فرهنگ است.

“من می دانستم که این امر می تواند یک محیط خوب برای من است. من با ایمان پس زمینه. من می دانم آن را برای هر کس و هر کس در تیم ما یک ایمان زمينه اما هر نوع خریداری شده به فرهنگ مدرسه. و من فکر می کنم که یکی از دلایلی که تیم ما موفق باشد.”

بالا-کشت تثلیث زنان غربی نیز از دست رفته و شانس خود را در یک عنوان ملی پس از برنده شدن در غرب کانادا تاج با زنان قهرمانی در کلگری به نام خاموش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>