یوفا به تعویق انداختن زنان € 2022 اجتناب المپیک برخورد

نیون سوئیس—زنان قهرمانی اروپا در سال 2021 به تعویق افتاد یک سال در پنج شنبه, حرکت مستقیم و برخورد با موکول توک

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

نیون سوئیس—زنان قهرمانی اروپا در سال 2021 به تعویق افتاد یک سال در پنج شنبه, حرکت مستقیم و برخورد با موکول توکیو بازی های المپیک است.

UEFA کمیته اجرایی توافق کردند که 16 کشور در مسابقات انگلستان در حال حاضر توان از جولای 6-31 در سال 2022.

این تغییر اجتناب ناپذیر بود پس از المپیک تصمیم ماه گذشته در یک سال تعویق افتادن برای سال 2020 توکیو بازی های المپیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فوتبال زنان بازی شروع قبل از توکیو افتتاح مراسم در 23 ژوئیه سال آینده.

المپیک عنوان باارزش است بیشتر در فوتبال زنان نسبت به مردان و سه تیم اروپایی — هلند سوئد و یک تیم به طور بالقوه با بیشتر بازیکنان انگلیس — در 16 کشور صف در ژاپن است.

"با بازی های المپیک در حال حاضر تایید شده برای تابستان 2021 ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که در حال حرکت به 2022 است در بهترین منافع (یورو) مسابقات" لیگ از فوتبال زنان نادین کسلر در بیانیه ای گفت.

این حرکت همچنین اجتناب از هر دو یوفا انتخابی تیم ملی مسابقات قهرمانی رقابت برای جلب توجه در همان زبان انگلیسی تابستان با هر دو فینال در ورزشگاه ومبلی در لندن است.

مردان یورو 2020 از جمله هفت بازی در ومبلی بود نیز به تعویق افتاد توسط یوفا در ماه گذشته برای یک سال.

ومبلی خواهد مرحله مردانه نهایی در جولای 11, 2021 و نهایی در جولای 31, 2022.

یوفا گفت: به تعویق افتاد زنان یورو است که برنامه ریزی برای حفظ همان 10 استادیوم. آن باز می شود با انگلستان بازی در منچستر یونایتد را در اولدترافورد.

"ما در حال حصول اطمینان از که ما گل سرسبد زنان رقابت خواهد بود و تنها عمده مسابقات فوتبال از تابستان ارائه آن را با کانون توجه آن را سزاوار" UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin گفت.

شمالی تابستان در سال 2022 دیگر ویژگی های مردان جام جهانی که فیفا از نقل مکان به ماه های نوامبر و دسامبر در قطر برای اجتناب از گرمای سوزان.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن