یوفا تعلیق, لیگ قهرمانان, لیگ اروپا به طور نامحدود

یوفا به تعویق افتاد مسابقات بیشتر و مهلت روز چهارشنبه بدون دادن هر شرکت نشانه در زمانی که فوتبال اروپا ممکن است قادر به رزومه, به عنوان آن را همچنان به دست و پنجه نرم کردن با چالش از اتمام مسابقات که معلق شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بدن حاکم نمی تواند حتی یک قطعی قاب زمان در هنگام این فصل لیگ قهرمانان و لیگ اروپا باید از سر گرفته شده به حالت تعلیق در نیمه راه از طریق دور-از-16 مرحله است. اما از آن است که فکر ایده داشتن داخلی فصل اجرا از طریق تابستان به اوت — اگر بازی می توانید رزومه در میان سراسر کشور مستندات از آنجا که از virus.

یوفا اجرایی کمیته همچنین تصمیم گرفت روز سه شنبه به طور نامحدود به تعویق انداختن مسابقات تیم ملی که در حال حاضر شده موکول یک بار به ماه ژوئن از جمله حذفی مقدماتی برای تکمیل 24-ترکیب تیم برای مسابقات قهرمانی اروپا. که مسابقات شده است تحت فشار قرار دادند یک سال 2021.

یوفا در هفته گذشته کمی گزینه ای جز به تعویق انداختن, باشگاه, رقابت نهایی شد که با توجه به بازی های برگزار شده در ماه مه از جمله نهایی لیگ قهرمانان در استانبول. قاب زمان برای بازگشت از پیشرو اروپایی در لیگ بودند که همچنین برنامه ریزی شده به پایان برساند در ماه مه نیز سخت به مجموعه با توجه به عدم اطمینان بیش از زمانی که اشکال از مستندات و اجتماعی فاصله می تواند کاسته شود.

یک سناریو مورد بحث در جلسه 55 اروپایی فوتبال کشور طی یک ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه شد و در تلاش برای تکمیل تمام لیگ ها توسط Aug. 3. یوفا گفت که نیاز به از سرگیری مسابقات در نیمه دوم ماه ژوئن است که در آن اذعان دارد ممکن است امکان پذیر نمی شود. لیگ ارائه یک راه برای تعیین صلاحیت برای لیگ برتر و برخی از لیگ اروپا اسلات.

UEFA کمیته اجرایی موافقت کرده است برای استراحت و برخی از عناصر Financial Fair Play قوانین است که محدود کردن ضرر و زیان است که باشگاه می تواند متحمل گفت: “شرایط استثنایی ضروری برخی مداخله های خاص.” وجود دارد و دیگر نیاز فوری به ارائه گزارش های مالی با توجه به “جریان وقایع فوق العاده ای.”

“مهلت مربوط به همه 2020/21 یوفا باشگاه رقابت هستند به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی” یوفا افزود: “به طور خاص با توجه به روند پذیرش و ثبت نام از بازیکنان. یوفا را تنظیم جدید مهلت در دوره به دلیل.”

یوفا مانند مسابقات داخلی, می تواند سعی می کنید به بازی مسابقات بدون طرفداران در نهایت اما حتی است که می تواند نیاز به پرسنل پزشکی در استادیوم ها در کشور که در آن خدمات بهداشتی و درمانی هستند که کشیده درمان COVID-19 بيمار.

یوفا قرار است تمرکز بر اتمام لیگ فصل با دور انداختن ژوئن اسلات برای تیم ملی بازی کرد و گفت آنها “باقی می ماند به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.” یورو 2020 برگشتی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس 26-31 و در حال حاضر خود را از دست داده ژوئن 4-9 خرما. برگشتی تصمیم خواهد گرفت که آخرین چهار مکان در 24 کشور صف برای به تعویق افتاد مسابقات است.

یکی از گزینه های ارائه شده در طول یک جلسه تیم ملی بازی سه بازی در یک پنجره بین المللی در ماه سپتامبر به جای معمول doubleheaders. تیم می تواند در بازی یکشنبه-دوشنبه-سه شنبه یا پنج شنبه-یکشنبه-دوشنبه, کمک به فشار در برخی از بازی ها که برای تلویزیون حقوق در حال حاضر فروخته شده توسط یوفا تحت متمرکز طرح از جمله دوستانه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>